PARTY INFO

Forbidden Society Recordings Label Night BRNO

Zhruba v polovině března letošního roku se v Brně uskutečnila vůbec první mimopražská noc labelu Forbidden Society Recordings patřícímu jednomu z nejvýraznějších českých producentů a djjů. Akci hostil brněnský klub Favál a na pořádání se spolupodílela místní Redrum crew. Vyrazil jsem tam spolu s kolegou Pospitchem a přinášíme Vám stručný report z této skvělé párty. Na konci je přidáno oficiální aftermovie z akce.   

VIDEO

InsideInfo - Metamorphosis

Londýnský producent IndsideInfo určitě nepotřebuje představovat, hudbu vydává na největších světových labelech, nejčastěji na Viper Recordings a právě tu 16.4. vydává singly Metamorphosis a Being.

TISKOVKA

Další hvězdou festivalu Let It Roll Open Air 2014 bude Netsky LIVE!

Let It Roll postupně zveřejňuje informace ohledně programu chystaného letního festivalu, který je očekávanou každoroční událostí pro všechny fanoušky elektronické hudby. Organizátoři největšího elektronického festivalu potvrdili účast světoznámého projektu Netsky Live! Netsky dorazí do Benešova v plné síle a fanoušci největšího drum and bassového festivalu v Evropě si tak budou moci vychutnat jeho live show v rámci Hospitality night na hlavním pódiu společně s předními jmény světoznámého vydavatelství Hospital Records.

TISKOVKA

Bounce! Bounce! Orion / Rajjagunjle Rockers

16.4.2014 Varna Club Olomouc >>

TISKOVKA

Krok Stranou odhaluje další střípky prostřednictvím druhého videa

Kafe, to je přesně to, na co právě myslí. Horký dobrý kafe, sklenice vody a trochu klidu. Musí se teď probudit a vymyslet v historických prostorách místa konání rozmístění Open Studia ještě předtím, než vyrazí lepit plakáty. Umělců, co se sem maj vejít, neni málo. Naštěstí je tahle kavárna velikostně úplně ideální. Něco umístíme na terasu k piánu, to spíš ty velký věci. Vnitřek samotný kavárny a hlavně stolky bude potřeba lehce přemístit, což nebude problém.

TISKOVKA

Bassinfection 2014! Line up a praktické informace k páteční akci!

BASSINFECTION se blíží, proto je nejvyšší čas na praktické informace, které by vám (i nám) pomohli minimalizovat případné komplikace.

TISKOVKA

Krok stanou poodkrývá tajenku chystané party prostřednictvím videa

Mléčná dráha, sluneční soustava, sedmá planeta od konce, evropský kontinent, česká kotlina, historické centrum pražské. Bližší souřadnice neuvedeny. Mlha, skrz níž se derou první ranní paprsky slunce. Chodníky ještě nevyschly a sem tam se válející odpadky vypráví příběhy noci.

VIDEO

Český Authentic Music se pyšní novým videoklipem

Minimalistické a nápadité. Tak by se dalo popsat nové hudební video ke skvělé étericky liquidové skladbě Empty Place od Bonea. Autorem klipu je český label Authentic Music, který vydal tento track jako vlajkovou loď jeho nové kompilace Gates of Dawn LP, na kterou jsme psali před časem recenzi.

TISKOVKA

Festival Let It Roll zveřejňuje další zahraniční headlinery a seznam pódií

Letošní program jednoho z neskloňovanějších tuzemských festivalů, začíná mít jasnější obrysy. V minulém týdnu byl zveřejněn seznam pódií a toto pondělí přibyla další jména do seznamu zahraničních producentů, kteří na festivalu vystoupí. Organizátoři dále prozradili, že opět plánují navýšení počtu zahraničních účinkujících oproti loňsku, kdy jich celkem bylo čtyřicet osm!

ROZHOVOR

Rozhovor se Subtension pro BASSINFECTION 2014

Mário Dočekal aka Subtension patří mezi mladé a velmi talentované slovenské producenty, jehož kvality stále více oceňují nejrespektovanější zahraniční drum and bassové labely. Na 13. ročníku BASSINFECTION 11.4. to budete moct posoudit sami.

TISKOVKA

Producenti Rido a A-Cray na Authentic mejdanu zdarma

České vydavatelství získalo podporu jmen jako John B, Optiv & BTK či Ulterior Motive, a vlastní klubová noc je tak dalším logickým krokem. Tou bude Authentic Music Night, která proběhne 5. dubna v pražském klubu Storm. A mejdan je zároveň křtem debutového alba Gates of Dawn.

TISKOVKA

První jména zahraničních účinkujících festivalu Let It Roll Open Air 2104

Praha, 18. 3. – Pořadatelé největšího tuzemského elektronického festivalu zveřejnili první zahraniční jména letní edice festivalu Let It Roll. Festival uskuteční v areálu bývalých kasáren v Benešově v termínu 1. a 2. srpna 2014. Počet nových festivalových návštěvníků každoročně stoupá a pořadatelé pro letošní ročník plánují posunout laťku o pořádný kus výš. Můžeme opět očekát světovou špičku bass music producentů. První jména jsou již zveřejněna.

TISKOVKA

Stepslet with PROLIX

Další Stepslet je tady, tentokrát přijede Favál rozdunět londýnský mazák Prolix. Tuto příležitost by si neměl nechat uniknout žádný milovník zlámaných beatů.

TISKOVKA

Mefjus se představí na main stage Bassinfection

Dubnová Bassinfection se nezadržitelně blíží. Představujeme vám dalšího z headlinerů main stage – neurofunkera Mefjuse. Jeho energický drum and bass vás dostane! Takže neseďte doma a dorazte 11. dubna na brněnskou Zbrojovku ;)

TISKOVKA

Bassproof - THE SECT

V pátek 28. března do Brna zavítá hned několik předních drumandbassových řezníků. Výpravu povede Blade, člen legendárního uskupení The Sect. Jeho tvrdá a nekompromisní muzika jistě nikoho nenechá jen tak postávat u baru. Příznivci multižánrových setů se můžou těšit na Codeshifta, neboť ten je proslulý svým jedinečným umem míchání různých žánrů a stylů. V neposlední řadě je třeba zmínit Psyeka, českého neurofunkového producenta, který několik let žil a tvořil právě ve Velké Británii. V článku je přiložen rozhovor s Codeshift.

TISKOVKA

Poslední info k páteční FSRECS Label Night v Brně na Favále

Přinášíme důležité informace k páteční FSRECS Label Night, které by vám neměly uniknout, pokud se chcete předem připravit na hladce zvládnutý průběh večera od vstupu až po opuštění areálu. Přidáváme line-up, náhled dekorací a instrukce pro výherce volňáků.

PARTY INFO

Let It Roll Winter 2014 report by Pospitch

Jako každý rok jsme jeli na zimní edici jednoho z největších drum and bassových festivalů v Evropě - Let It Roll. Stejně jako loni se odehrával ve třech pavilonech pražského výstaviště v Holešovicích.

TISKOVKA

Rakouští dnb producenti Fourward zahrají ve Stormu

Praha, 6. 3. 2014 – Poslední březnový pátek se v pražském Stormu rozjede další párty ze série klubových nocí DrumBox! No a koho pro vás zlomená partička Drumbassterds pozvala tentokrát? Jedná se o jednoho ze čtyř rakouských producentů z projektu FOURWARD, takže se těšte na pořádnou melu a pište si do diáře.

TISKOVKA

DrumiX znovu spouští web a a nabízí pohled do minulosti i budoucnosti

Série úspěšných audio vizuálních nocí DrumiX, jejichž poslední díl se odehrál před čtyřmi lety v pražském klubu Lávka, se vrací. Aktuálně alespoň v podobě znovu spuštěné webové stránky, na které návštěvníci najdou kompletní informace o historii, fotky, videa nebo reporty z minulých dílů.

VIDEO

Fred V & Grafix Recognise

Dvojka Fred V & Grafix z Hospital Records chystá svoje debutové LP. Z něj poskytkli ochutnávku v podobě singlu Recognise, který se dočkal i zajímavého videoklipu. Singl vychází 17.března na EP společně s jeho remixy. Vokály na tento track nazpíval sám Fred V. Enjoy!

DNBRadio
ČTVRTEK 17.04.2014
Praha / Cross klub
Dnb Lounge

Hemoglobin
Entita
Parallel Activity
Stantha