TISKOVKA

DNB benefice na podporu vyhořelého baru Natotata

10. 3. 2017 nešťastnou náhodou vyhořel hudební bar Natotata. A protože hudební scéna si musí též pomáhat, zrodil se nápad uspořádat benefiční večer na jejich podporu s předními českými DJs, kteří  tento večer hrají bez nároku na honorář. Vstupné bude dobrovolné (min. 50 Kč) a celý výtěžek ze vstupného půjde na podporu zmíněného klubu Natotata. Přijď si užít DNB party se silným českým line-up a pomoz dobré věci

TISKOVKA

Datsik Praze naloží pořádnou dávku bassů již tento pátek!

FRESH MUSIC

Forbidden Society - Destruction Funk EP

Forbidden Society se vrací ze srdce České republiky, aby Vám představil své nové EP. Děje se tak v roce, kdy ho čeká obrovský kus práce s přípravou stage na Let It Roll 2017. Destruction Funk EP vás zarazí do gauče a nenechá z něj vstát. Forbidden Society na vás totiž vyšle salvy železo-betonových beatů. Kombinací mnoha let zkušeností a použití zvuků s nádechem staré školy, vzniklo to nejlepší, co letos v ČR můžete čekat.

TISKOVKA

DNB Rodeo bejkárna s Tantrum Desire už tento pátek

Oblíbená klubová drum & bass noc DNB Rodeo, která se pravidelně koná v pražském Storm Clubu a hostovala jména jako jsou  Audio, Sigma, Ed Rush, Aphrodite, A.M.C, Metrik a další, tentokrát přináší oblíbený britský projekt TANTRUM DESIRE. Doraž na pořádnou bejkárnu!

TISKOVKA

Bad Company na Eatbrain Night Prague 2017 + Line-up

Svátek všech milovníků neurofunku, Eatbrain Night Prague, se blíží závratnou rychlostí. Už tento pátek 31.3. 2017 vypukne v Hale 70 na pražské Kolbence největší Eatbrain Night, která bude hostit 8 zahraničních hostů a CZ DJs. Special guest není nikdo menší než legendární, znovuzrozený projekt Bad Company UK!

TISKOVKA

Balaton Sound přidává další hvězdy

FRESH MUSIC

Druhý singl z nového alba Mosaik od Camo&Krooked je venku

Další ochutnávka z blížícího se alba Mosaik obsahuje dva tracky Good Times, Bad Times a na flipu potom Honesty, ve kterém si svoji vokálovou premiéru odbyl sám Krooked.

TISKOVKA

Neonlight & Mollie Collins již tento pátek v Praze

Neonlight přiletí 10. března na oficiální warm up Exploration Festivalu do pražského Stormu! S nimi se do ČR vydá poprvé v historii i drum & bassová djka Mollie Collins, které se začíná dostávat v zahraničí obrovského zájmu. Nebude chybět ten nejlepší domácí support v čele s jedním z nejlepších českých producentů A-Crayem. Vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut jen za 129 Kč

TISKOVKA

Drum and bassová halová akce Let It Roll Winter 2017 se odehraje už tuto sobotu!

Už za několik dní se pražskými ulicemi prožene přílivová vlna milovníků drum and bassu (nejen) z celé Evropy lačnící po pořádné náloži tučných beatů. A přesné té se jim také v sobotu 25. února dostane na letňanském výstavišti EXPO PVA!

TISKOVKA

Britská dnb ikona Prolix zavítá již tento pátek do Stormu

Britská drum & bassová ikona jménem PROLIX se po více než roce vrací do Stormu, kde bude headlinerem páteční afterparty zimní edice D&B události Beats Evolution Conference – světově první Drum & Bass konference, která tento víkend přináší workshopy zaměřené na produkci, demo listenings sessions, masterclasses a spousty dalšího s předními dnb producenty. Support Prolixovi zajistí ti nejkvalitnější CZ/SK djs, jako jsou Changing Faces, Philip T.B.C, Akira, Bifidus Aktif a další. 

TISKOVKA

Summit.56 s Mind Vortex v Trnavě

Už je to 7 rokov čo vám pod hlavičkou SUMMIT prinášame drum and bassové podujatia v Trnave.

Na oslave práve siedmych narodenín tejto akcie, už s poradovým číslom 56 sa nám predstaví špeciálny hosť z Anglicka známy ako MIND VORTEX a lineup doplní slovenská zmes, v podaní FUNKY & ŠUPO, HUMANON, DIFFE, BOBO a HYDROeS. Pripravené bude pre vás aj čerstvé ovocie počas celého večera, tematické samolepky a nádherná videoprojekcia.

TISKOVKA

DarkSide Night = sobotní noc plná mnoha poloh DNB

Určitě jste slyšeli o vznikajícím projektu temné strany DarkSide Records, která se z "pouhé" facebookové skupiny rozvinula v DJs crew a stává se i labelem. Tato pražská crew se dostala do podvědomí pražských fans jak pořádáním pravidelných akcí, tak vydáváním svých tracků a djs setů. Jejich největší vášní je neurofunk, jehož zvuky do vás DJs budou hustit celou noc! Pro ty, kteří neholdují tvrdšímu stylu DnB, je připravena High Society Stage, kterou Bifidus Aktif a další rozezní zvuky liquidu a deepu.

TISKOVKA

Neurofunk will NEVER DIE se v pátek vrací do Stormu

Už tento pátek 20. 2. se můžete těšit na další edici Neurofunk will NEVER DIE a průlomového drum and bassového producenta PHACE! Zajištěn je ten nejkvalitnější CZ support, jako je Pixie, N:Force, Thiew a další. Z téhle neuro nálože se Storm bude opět otřásat v základech, tak si to nenechte ujít!

TISKOVKA

Earthquake – neurofunk & jump-up night už tento pátek

Zemětřesení ve Stormu pokračuje! Na druhém vydání tohoto mejdanu se tentokrát představí hned 4 headlineři v čele s belgickým projektem HYPOXIA! Těšte se na noc plnou toho nejlepšího neurofunku a jump upu.

TISKOVKA

Vendeta oslaví 12. narozeniny nášupem od Tantrum Desire

Legendární Vendeta oslaví 20. ledna na Flédě 12. narozeniny. Popřát jí přijedou Tantrum Desire z Velké Británie, kteří se v Brně předvedou poprvé. Vůbec první českou premiéru zažije rakouské duo Dossa & Locuzzed. Přiznivce drum'n'bass čeká noc nekompromisních beatů, dunivých bassů, tance a ostrých světel od VJ Spool & Zae. Nabitý program zaplní všechny tři scény. 

TISKOVKA

Mefjus už tento pátek ve Stormu

Rakouský DJ a producent Mefjus se vrací v sólo setu do Prahy na oficiální warm up dalšího ročníku letního Exploration Festivalu! Nebude chybět ani masivní domácí support, jako je Volume Plus, Penza, Shmidoo, Houbass a Dave 87. Doraž na tuto jízdu!

TISKOVKA

Summit 55

Už 55-te pokračovanie pravidelnej drum and bassovej noci SUMMIT je naplánované na piatok 13. januára. Tentokrát nás poctia svojou návštevou dvaja dji zo susedného Rakúska EMX a ELIZE a tiež dvojica djov z východu Slovenska TRIPOLOGIC a FLIPER. Lineup doplní domáci SKICK a BOBO. Samozrejme nebude chýbať ani čerstvé ovocie, tematické samolepky, videoprojekcia a hlavne ako zvyčajne skvelá atmosféra.

TISKOVKA

Silvestrovský DNB víkend ve Stormu

Zůstáváte na Silvestra v Praze a hledáte mejdan, který bude stát za to? Pak doražte do Stormu! Čekají vás hned dvě noci s našlapaným drum & bass line upem, kde nebude chybět Forbidden Society, Pixie, Let It Roll djs a mnoho dalších. Kromě této dnb nadílky nebude chybět silvestrovské občerstvení, chlebíčky a speciální vizualizace a osvětlení.

TISKOVKA

Drum and Bassové Vánoce & Silvestr ve Stormu

Ve Stormu vás čeká vánoční týden plný drum and bassu! V pátek k nám do ČR zavítá na Duck Out! party mladý a talentovaný jump-opový dj Danger z Belgie. V sobotu se můžete těšit na druhý díl Mind Up Session, na které mimo jiné zahrají skvělí Parallel Activity & Dave Trumpeteer. Vánoční mejdany uzavírá druhá edice Basslife, kde se potká UK neuro (Shyun) s SK liquidem (Changing Faces). A úplně poslední tečka za letošním rokem je DNB Rodeo Silvestr s Pixiem a Let It Roll djs!

TISKOVKA

DNB CLASH, jedinečný projekt na čtyřech metrech techniky

V řadě již šetý díl klubové noci DNB Clash se znovu dovolává svého slova. Tato pravidelná párty v útrobách legendárního Chapeau Rouge si za rok a půl své existence vydobyla již své renomé a znovu přivádí za CLASH stůl přední české DJs! Tentokrát se na dva master mixy představí legendární duo Deadly Viperz.

STŘEDA 22.11.2017
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(