PARTY INFO

Beats For LOVE

3.-5.7.2014 IDUSTRIAL PARK DOLNÍ VÍTKOVICE aneb strašná smršŤ...

TISKOVKA

Novozélandský projekt The Upbeats již tento pátek ve Stormu!

V pátek 20.06. se v pražském klubu Storm odehraje první ze šesti warm-upů na letošní letní Let it Roll festival, na který dorazí vzácná návštěva až z Nového Zélandu, oblíbený neurofunkový projekt The Upbeats!

TISKOVKA

BIKEANDWATER 2014 AFTERPARTY

Nedílnou součástí závodu BIKEANDWATER 2014 je večerní open air AFTERPARTY. Afterparty je každoročním vyvrcholením závodů a o jejich kvalitách hovoří i ocenění, které BnW Afterparty získala v anketě DRUMUP.cz DNB AWARDS.  Čtenáři ji ocenili jako 3.nejlepší Open Air party roku 2012.

TISKOVKA

Aftermovie z festivalu Let It Roll trhá rekordy v počtu zhlédnutí!

Většina velkých festivalů vydává po konci festivalu krátké video v podobě aftermovie, které zpravidla shrnuje atmosféru a vyzdvihuje ty nejzajímavější chvíle z proběhlého ročníku. Málokterému se však podaří takový dosah v počtu diváků, aby video zhlédlo desítky tisíc fanoušků a více. Českému hudebnímu festivalu Let It Roll se v nadcházejících dnech podaří překonat hranici dokonce 150 000 zhlédnutí videa z loňského ročníku!

TISKOVKA

Duchonku aj tento rok roztancuje drum&bass – [[[TRIDENT OPEN AIR 2014

Posledný júnový víkend sa už po štvrtý krát otvoria brány jednej z najväčších tanečných udalostí na Slovensku. Pod hlavičkou Let It Roll sa 27. a 28. Júna prírodný areál pri jazere Duchonka opäť premení na drum&bass festival [[[Trident Open Air.

TISKOVKA

MasterCard Balaton Sound: Permanentky jsou vyprodány!

VIDEO

Lenzman - Just Can't Take (Ft. DRS)

Vydání dlouho očekávaného debutového alba Looking At The Stars od holandského producenta Lenzmana se nezadržitelně blíží. Konkrétně už příští týden 16.6.2014 na labelu Metalheadz. Kdo ještě neviděl oficiální video k singlu Just Can't Take ft. DRS a soul music tracku Anticipate ft. Martyna Baker, check it out.

FRESH MUSIC

Stomper od A-CRAYE na Neodigitalu zaválel !

A-Cray (vlastním jménem Ondra Krejčík) je český talentovaný dnb producent a DJ, původem ze středočeského města Slaný.  Jeho jméno můžete v současné době vidět a slyšet čím dál častěji…ať už je to v souvislosti s labelem Authentic Music, jeho crew Touch the Jungle nebo jako support na akcích po celé ČR, z níchž největší je bezpochyby Let It Roll. 16. května 2014 mu vyšel na labelu Neodigital neurofunkový track s názvem Stomper. Společně s ním vyšla v tomto releasu rusko-ukrajinská těžkopádnost nazvaná Wrecked.

TISKOVKA

Slavnostní otevření nové žižkovské zahrádky pod Vítkovem!

TISKOVKA

Konec školního roku a začátek léta - to je SUMMER WARM UP

Akce, která proběhne 27.–29.6. ti nabídne multižánrový mix hudební produkce na čtyřech stagích. Celý open air festival probíhá v industriálním prostoru dolu Libušín nedaleko Kladna. Pro tvoje pohodlí je v areálu zřízeno stanové městečko. Oba dny tě bude bavit více jak 30 DJs a také se můžeš těšit na doprovodný program v podobě graffiti jamu, BMX contestu a fotbálkového turnaje.

TISKOVKA

Viper Recordings Decade stage na Svojšicích 2014

Jeden z nejrespektovanějších drum&bassových labelů současnosti Viper Recordings převzal záštitu nad drum&bassovou stagí festivalu Svojšice. Hlavními taháky budou Matrix&Futurebound feat. Felon MC, The Prototypes, Koven live, Drumsound&Bassline Smith, Zardonic, Forbidden Society. Těšte se i na bohatý český support.

VIDEO

Xtrah - No Good

Londýnský borec Xtrah už dávno není po releasech na labelech jako Subtitles, Critical, Symmetry, RAM nebo Metalheadz žádným nováčkem a jeho novinka na posledně jmenovaném labelu znovu dokazuje jeho vytříbený styl. Track s názvem No Good má něco zvláštního do sebe. Vokál a příjemná melodie, extra hutná basa a celkově minimalový techy nádech vás pohltí a zároveň nechá odpočinout...checkujte i s oficiálním videem.

SOUTĚŽ

Forbidden Society REMIX CONTEST

Od roku 2010 Forbidden Society drtí ušní bubínky svým vlastním zvukem z jeho vlastního labelu. Na svém posledním EP ukázal, že se máme na co těšit i v letošním roce a touto soutěží vyzývá nadějné producenty, aby se k němu přidali.

PARTY INFO

Resoulution již tento pátek. Bude se soutěžit o vinyl a trička!

Tento pátek se v útrobách klubu Perpetuum uskuteční další díl Resoulution party, tentokrát s ukrajinským Fadem a slovenským Minor Rainem. Kromě ukázky toho nejkvalitnějšího deepového drum&bassu budou mít hosté možnost si také odnést věcné ceny ze soutěže, jejímž prostřednictvím chce Resoulution symbolicky vyjádřit podporu obyvatelům Ukrajiny, které postihla současná krize.

VIDEO

Tali - Forces

Bezpochyby jedna z nejznámnějších ženských drum and bass vokalistek MC Tali chystá vydání už svého pátého alba. Podle prvního singlu Force, ke kterému si můžete shlédnout i oficiální video, to sice na klasický drum and bass moc nevypadá, ale nechme se překvapit.

FRESH MUSIC

Nové EP na Authentic Music chválí velká jména hudební scény + Free track

Po úspěšném albu Gates of Dawn, kterému jsme se podívali na zoubek v jedné z minulých recenzí, přichází jeden z nejzářivějších českých labelů s dalším svěžím zářezem na pažbě. Enforcement EP přichází v čele s A-Crayovou novinkou pojmenovanou výmluvně Untitled Hybrid Roller, kterou si oblíbil například i hvězdný rakouský producent Mefjus.

VIDEO

Keeno feat. Pat Fulgoni - As One

Malý bráška Hospitalu, label Med School se kromě "objevení" Etherwooda může pyšnit i dalším zajímavým talentem. Teprv 20-ti letý Will Keen alias Keeno na něm po loňské premiéře na kompilaci New Blood 13 a následném EP Nocturne vydává své debutové album s názvem Life Cycle. První track s názvem As One a vokálem od Pat Fulgoni si můžete vychutnat i s oficiálním videem.

TISKOVKA

Zbývá 50 dní do zahájení MasterCard Balaton Sound 2014

TISKOVKA

Festival Let It Roll očekává rekordní návštěvnost 20 000 lidí denně

Organizátoři největšího tuzemského elektronického festivalu vydali prohlášení, které poodhaluje odhad návštěvnosti očekávaného sedmé pokračování letního festivalu Let It Roll. Vše nasvědčuje tomu, že návštěvností letos festival opět povyroste a pokoří hranici dvaceti tisíc návštěvníků denně. Benešovský festival Let It Roll už po loňském velmi úspěšném ročníku, který navštívilo patnáct tisíc návštěvníků, patří mezi pět největších festivalů v ČR.

FRESH MUSIC

The Upbeats - Rituals EP

Komu by to náhodou uniklo, tak na nizozemském labelu Blackout, kterému šéfuje trojka Black Sun Empire vyšlo nové Rituals EP od novozélandského dua The Upbeats. Vyšlo exluzivně pro beatport 5.5.2014, celosvětově 19.5.2014 a vinyl preorder je na 26.5.2014.

PÁTEK 29.08.2014
Jičín / Open-Air
STUMP FESTIVAL

Sayko,Kennedy,Nožiss,Mkay,Safari,Badcontrol Crew,Raggabasstards,Riddim Tuffa,Raggaultras,Mighty Souljahs,Shaker,Coer,Parkys,MC Inkoust,Ušiš