OSTATNÍ

Survival & Silent Witness - Fletcher remix competition

Jestliže jste se ještě nezapojili do žádné z námi avízovaných remixových soutěží (Phace / Optiv & BTK), zkuste třeba tuto. Label Dispatch, na kterém co nevidět vyjde nové album od Survival & Silent Witness, společně s Data Transmision otevřeli remix competition a ten nejlepší pak získá oficiální vinyl a digital release a aby toho nebylo málo, výherce dostane za remix zaplaceno, stejně jako ostatní producenti! Hlavní cena je to více než lákavá. Další dvě ceny jsou taky fajn. Další dva umístění získají album pánů Survival & Silent Witness s názvem "In From The Wild", ze kterého pochází i track do soutěže.

OSTATNÍ

Zahraj si na Drum UPu s CONCORD DAWN

Další našlapaný DRUM UP se skvělým zahraničním hostem se pomalu blíží a tak je načase vyhlásit slibovaný dj contest. Jeden z vás si zahraje na hlavní stage po boku legendárního producenta a dje z Nového Zélandu, CONCORD DAWN. Těšíme se na vaše sety, tak ukažte, co ve vás je!

FRESH MUSIC

DJ Shede & MC Trchi Live @ Nudance Night, Subclub SK

Z nedávné výpravy Drumup crew do legendárního bratislavského klubu Subclub se nám podařilo nahrát kratší set dje Shede-ho, kterého doprovázel MC Trchi. Jak je vidět i z fotoreportu, mejdan to byl luxusní. Vy si teď můžete kousek užít i doma v obýváku, tak volume UP a enjoy!

OSTATNÍ

Seznamte se, DJ MURTE

Pravidelné návštěvníky českých parties a festivalů jistě nepřekvapí pseudonym označující tohoto všestranně nadaného umělce. Pro ty ostatní, kteří o něm zatím ještě neslyšeli nebo pro fanoušky, jež by se o něm rádi dozvěděli něco více je určen právě tento článek. Tak se pojďme podívat na zoubek tomuto designérovi, djovi, promotérovi a jednomu z nejvýznamnějších „dabplejťáků“ na současné české elektronické scéně.

FRESH MUSIC

A-Sides - Bassed Upon Bass LP

Jeden z mála aktivních veteránů dnb scény(produkuje už od roku 1990), američan A-SIDES, vydal na začátku roku už své čtvrté sólové album na jeho vlastním labelu Eastside Records. Nese název Bassed Upon Bass a najdete na něm 12 kvalitních tracků různých subžánrů, mezi kterými si najde to své skoro každý. A-Sides servíruje 100% drum and bass tak, jak to máme rádi!

FRESH MUSIC

FREE track od Jade

Majitel labelu Eatbrain, skvělý maďarský producent a dj Jade, se nám tu na serveru v článcích už párkrát objevil. Hlavní poselství dnešního článku je informace o jeho remixu skladby Antimatter od Future Signal, který dal ZDARMA ke stažení na jeho Facebook profilu. Opa neuro style!

TISKOVKA

Let It Roll Winter 2013 už tento pátek

Festival Let It Roll se řítí nezadržitelnou rychlostí, již tento pátek 15.2. obsadí Výstaviště Expo v Praze Holešovicích. Stejně jako minulý rok můžete očekávat 3 stage s více než 30 Djs, v čele se Sub Focus nebo Matrix & Futurebound.

VIDEO

Black Sun Empire feat. Thomas Oliver & Youthstar - All is Lost

Black Sun Empire nedávno vyhlásili soutěž na oficiální video k tracku All Is Lost z jejich posledního alba From The Shadows, které bylo bezesporu jednou z největších událostí loňského roku. Mrkněte na vítězné video a nezoufejte, nic není ztraceno!;)

VIDEO

High Contrast - Spectrum Analyser

Lincoln Barrett alias High Contrast je už delší dobu klasická superstar labelu Hospital Records. Právě dnes vydává další singl, s titulním trackem Spectrum Analyser, ke kterému sám natočil i oficiální video. Pamětníci oldschoolových počítačových her budou určitě potěšeni, pro ostatní to je slušná tripová jízda.

OSTATNÍ

Phace - Hot Rock remix competition

Jak se zdá, s remixovými soutěžemi se tento rok roztrhl pytel. Po contestu na DNB Aréně a Data Transmission (budeme informovat v týdnu podrobněji), vyhlásili další velikáni ve hře, Phace, svou vlastní remixovou soutěž a to na jeden z jejich prvních velkých hitů - Hot Rock. Tato soutěž je i takovou malou oslavou re-releasu jejich debutového alba Psycho na labelu Subtitles, které od dnešního dne zakoupíte na jejich labelu Neodigital. V Psycho packu najdete kromě alba samotného i všechny ostatní tracky od Phace, které kdy na Subtitles vyšly. Jak se zapojit do soutěže se dozvíte v následujícím článku.

TISKOVKA

PUMA Social Club Store otevírá workshop DJ Lab

PUMA DJ Lab je něco mezi workshopem, setkáním DJingem omámených lidí a contestem, jehož vítězi PUMA trochu pomůže s další hudební kariérou. První takový povídací a kreativní večírek proběhne v PUMA Social Club Storu v pátek 15. února. Jeho hlavním hostem bude britský drum’n‘bassový producent a DJ FUTUREBOUND.

FRESH MUSIC

FREE track od Axioma

Švýcarský ostřílený matador Axiom se rozhodl potěšit svoje fanoušky na svém Facebooku a na začátku roku 2013 dal k dispozici svůj track Think For Yourself. Kvalitní porce neurofunku zdarma do všech Vašich přístrojů přehrávajících hudební soubory! 

TISKOVKA

Jedinečná party Hospitality opäť zavíta na Slovensko

Presne po roku sa k nám vracia svetovo najpopulárnejšia tanečná drum&bass party menom Hospitality. Jej minuloročné premiérové vydanie sa stalo najväčším podujatím svojho druhu na Slovensku. Organizátori sľubujú opäť skvelú akciu.

OSTATNÍ

Optiv & BTK remix contest na DNB Arena

Včera se na anglické Drum & Bass Aréně objevila hodně lákavá výzva, zejména pro producenty a remixéry napříč subžánry. O co jde? Zremixuj track Ignition od Optiv & BTK feat MC Rymetyme a zapoj se do soutěže, kde hlavní výhrou je místo na dvou CD kompilaci, Drum & Bass Arena 2013 a zařadíš se třeba ke jménům jako Calyx & Teebee, Netsky, Technicolour, DJ Marky a další.

FRESH MUSIC

FREE track od Royalston

Australský producent Royalston má pěkně našlápnuto. Už má za sebou release na labelu Hospital Records, jeho sesterském labelu Med School Music a na konci ledna mu vyšlo EP Sound of the Rain na Bad Taste Recordings. K tomu teď oznámil upsání právě na zmiňovaný label Med School a na oslavu nahazuje FREE track Decay (Royalston’s D&B Mix), který stvořil spolu s Dizz1.

SOUTĚŽ

Vyhrajte vstupenky na LET IT ROLL Winter!

U příležitosti velkého mejdanu Let it Roll vyhlašuje Drumup.cz soutěž o 3 vstupenky! Let It Roll Winter 2013 se odehraje 15.2.2012 opět na Výstavišti v Praze - Holešovicích. Na 3 stageích se představí více než 30 DJs, kteří budou hrát na Viper Recordings stagi, Drum&Bass Arena stagi a GetDarker stagi.

RAGGA KOUTEK

Jungle král Stivs konečně v ČR

Ten kdo snídá, obědvá a večeří jungle každý den, ten by si neměl nechat ujít tuhle příležitost.

TISKOVKA

Sub Focus headlinerem festivalu Let It Roll

Festival Let It Roll se uskuteční už 15.2.2013 na Výstavišti v Praze Holešovicích. Na 3 scénách zde vystoupí dvacítka zahraničních interpretů, mezi kterými je i Sub Focus, který v současnosti patří mezi nežádanější jména světové elektronické scény.

FRESH MUSIC
DUBSTEP

FREE track od Emperor

Co děláte, když máte špatný den? Někdo se vyleje na Facebooku, nebo Twitteru, někdo to zapije a třeba Emperor, D'n'B a dubstep producent z UK, o tom udělá track a dá ho volně ke stáhnutí, takže si tento deep dubstep může poslechnout opravdu každý.

VIDEO

Trei & Thomas Oliver - Change Your Mind

Dance battlům na ulici ještě neodzvonilo. Podívejte se na spolupráci ostřílených borců jako je Trei & Thomas Oliver. Našlápnutý energický track Change Your Mind z chystaného alba Satellites (březen 2013) vychází už 4. února pod labelem od State of Mind - SOM Music.

ČTVRTEK 21.03.2019
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(