FRESH MUSIC

Karma - Inside Your Soul EP

Lloyd Thomas aka Karma je DnB producent, o kterém jste asi ještě neslyšeli. Pochází z malého britského ostrova Isle of Wight a jeho tvorba je zaměřena především na pohodový a muzikálněji zaměřený Drum&Bass a House. 4.června vydává své debutové EPčko Inside Your Soul na labelu Infiltrate Audio, který sám před nedávnem založil.

TISKOVKA

Festival Let It Roll dáva šancu novým djom!

VIDEO

Fracture ft Dawn Day Night - Get Busy

Checkujte hóóódně hustý video k novému tracku Get Busy od Fracture feat. Dawn Day Night. Tak taková party se jen tak nevidí, i sám Fracture z toho v půlce videa trochu nepochopil:)

FRESH MUSIC

FREE track od Y4rd3la

Nuda v Brně? Ani náhodou!

TISKOVKA

Drum and bass ovládol Slovensko! (VIDEO)

FRESH MUSIC

Nymfo – Characters LP

Po nedávném vydání épéčka Imperial od Noisie tu máme dalšího výtečníka původem z Holandska. S dalším albem se vytasil stále výraznější producent Nymfo, který nám servíruje svůj debutový longplayer Characters. Ten symbolizuje nejen různé nálady na albu, ale i jeho přístup k produkci a mixování d&b, kdy Nymfo rád brouzdá různými subžánry a jeho sety jsou zábavné a různorodé.

FRESH MUSIC

Symplex vydá track na labelu Close 2 Death

Náš dvorní producent Symplex se zase posunul o kousek dál k vysněnému vynilovému releasu. Jeho nový track Lost Junction, který se dá charakterizovat jako future-neuro s lehkou psy příchutí, vyjde na známém labelu Close 2 Death. Big Up Eriku a těšíme se na další releasy!

RAGGA KOUTEK

Debaser King Of Junglist

Debaser. Jméno, které většině nic neřekne a těm co řekne, tak naskakuje husí kůže, jen co si vybaví jakoukoli produkci z Debaserového soudku. 

TISKOVKA

Chceš si zahrát na Let It Rollu? Máš šanci!

Vyber si téma blízké tvému srdci a namíchej set. Dva nejlepší si zahrají na Take Control stagi, která v pátek hostí Critical Music (Kasra, Spectrasoul, Enei, Dub Phizix) a v sobotu Neosignal (Phace & Misanthrop, Rockwell, Mefjus).

FRESH MUSIC

The Insiders dokončují nové EP

Producentská dvojice z anglického Bristolu The Insiders právě finišuje jejich nejnovější EPčko s názvem The Rhytm EP. Datum vydání je sice naplánováno až na měsíc červenec, ale ukázky si můžete poslechnout už teď.

TISKOVKA

Drumbox @ Matrix - Praha, 8.6.2012

V pátek 8.6. se můžete těšit již na druhé pokračování úspěšné akce Drumbox, kterou pro vás opět připravila pražská Drumbassterds crew. Tentokrát si jako hlavní hosty večera pozvali jedny z nejvýraznějších postav české drumandbassové scény, členy legendární Tele2beatz a Let It Roll crew - djs Pixie a Suki! Vedle těchto českých drumandbassových velikánů se můžete také těšit na djane Kan-Jaccu, celou Drumbassterds crew a jejich hosta, VirCz + Mc Binja. Vše vypukne v pátek 8.6. od 20:00 hodin v žižkovském klubu Matrix, tak sbalte dobrou náladu a doražte! Těšíme se na vás!

TISKOVKA

Charitatívny stage na festivale Let It Roll SK

Na tento rok organizátori najväčšieho drum and bass festivalu Let It Roll pripravili zvýšenie počtu hudobných pódií a zároveň výrazné rozšírenie samotnej hudobnej dramaturgie. V areáli rekreačného strediska Duchonka 22.-23. júna vyrastie špeciálny tretí stage, ktorý bude zaujímavým hlavne svojou filozofiou a taktiež možnosťou ktorú ponúka...

TISKOVKA

Letní rekonstrukce ostravského klubu Fabric

FRESH MUSIC

FREE Track od Hybrid Minds

Producentské duo Hybrid Minds davá zdarma ke stažení luxusní letní instrumentální pohodičku Inner Beauty. Stahovat v plné kvalitě můžete poté co dáte like na Hybrid Minds Fanpage na facebooku.

VIDEO

D&BTV Live #199 - Virus Recordings

VIDEO

D&BTV Live #198 - DJ Competition Final

VIDEO

D&BTV Live #197 - Musik Hertz

TISKOVKA

Cena vstupeniek na festival LET IT ROLL sa bude zvyšovať

Už len pár dní zostáva možnosť zaistiť si účasť na najväčšom drum’n'bass festivale na Slovensku  za aktuálnu priaznivú cenu.  Od 1. júna  bude totiž cena vstupeniek na Let It Roll open air opäť stúpať. Navyše, počet špeciálnych VIP vstupeniek je striktne limitovaný…

TISKOVKA

Let It Roll se blíží, nezapomeňte si koupit vstupenku

Začátek nového měsíce znamená, že je Let It Roll zase o něco blíž. Zároveň s sebou přináší i zvýšení ceny vstupenek, proto neotálejte s koupí, ať to máte levnější. Nově si můžete koupit i poukázku ČD na cestu na festival.

FRESH MUSIC

Hospitality Summer Drum & Bass 2012

Hospital Records dnes vydává svůj letní D+B soundtrack Hospitality Summer Drum & Bass 2012, na kterém najdete úctyhodný počet 30-ti tracků jak od stájových Hospital producentů, tak i spousty dalších hostů. K tomu si přičtěte dosud nevydaný materiál od S.P.Y, Craggz & Parallel, Maldini, Sigma, Submerse a Mutated Forms, zmixovanou kompilaci od London Electricity a cenu 5£ a je tu dost dobrý důvod zase jednou podpořit Hospital.

ÚTERÝ 02.09.2014
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(