TISKOVKA

BassDaCastle je zpět, na zámecké nádvoří dorazí Aphrodite

Zámecký open-air BassDaCastle vol.7 hlásí po jednoročníkové pauze velký návrat opět se 4 pódii a opět v duchu motta festivalu: Párty, kde si každý najde to svoje! Návštěvníci se mohou poslední prádninový pátek 31.8. těšit v Hustopečích nad Bečvou na dosud nejkvalitnější účinkující za celou historii festivalu.

VIDEO

D&BTV Live #208 - Liquid V show

VIDEO

London Elektricity - Hospital Podcast 179 LIVE

Tony Coleman aka London Elektricity namíchal další pokračování
Hospital Podcast s pořadovým číslem 179!

VIDEO

Netsky - No Beginning

Oficiální video k singlu No Beginning z alba "2" od současné hvězdy labelu Hospital Records NETSKY.

FRESH MUSIC

Blu Mar Ten - Love Is The Devil Remixes Part Three

Již třetí (a poslední) díl remixů z alba Love Is The Devil od starých známých Blu Mar Ten vychází právě dnes na jejich labelu s opravdu výstižným názvem - Blu Mar Ten :)

RAGGA KOUTEK

Rajja Gunjle vol.12 / Ragga Jungle / Reggae / Ska / Dubwise /Raggatek //

Junglemani, reggaemani a všichni ostatní co máte v oblibě trošku jinou muziku, tak pozor!!! Je tu dvanácté pokračování párty Rajja Gunjle, která se z clubu 15minut opět přesunula do větších prostor olomouckého klubu S-Cube, kde to podle momentální účasti na události vypadá, že se bude jednat o zatím nejlepší Rajja Gunjle :D.

VIDEO

Calyx & TeeBee - Elevate This Sound

Je tu další ukázka skvělé kolaborace mezi dlouholetými kolegy Calyx & TeeBee, kterou nás jen ujišťují, že od zapsání pod hlavičku labelu RAM budou přicházet velké věci. Vydání jejich dlouho očekávaného alba All Or Nothing už je za dveřmi.

FRESH MUSIC

RAM Records spouští nový label PROGRAM

RAM byl vždy v popředí vývoje drum&bassové scény a nyní po dvou dekádách přichází s dceřiným lablem PROGRAM. Tento label byl měl prezentovat producenty z celého světa a nabídnout chůť trošku odlišného d&b se stejnou kvalitou jako jsme zvyklí u RAM.

VIDEO

D&BTV Live #206 - Tripswitch Records

VIDEO

D&BTV Live #205 - Diffrent Music

FRESH MUSIC

100° Degrees Fahrenheit vol.II

A máme tu další díl liquid/deep DnB kompilace 100°F od Celsius Recordings. Najdeme na něm jak staré známé z mateřského labelu Fokuz, tak relativně nové tváře evropské Drum&Bassové scény. Pojďme se podívat, jak moc nás zahřeje tentokrát (pokud je to vůbec v létě potřeba :))...

TISKOVKA

Jungle & Liquidfunk Session / Rajjagunjle Rockers

V sobotu 11. srpna se můžete těšit na první metelici zlomených beatů v "masných krámech".

TISKOVKA

Drumbox “Summer Edition” @ Matrix - Praha, 17.8.2012

Léto je v plném proudu, každý si užívá na dovolené, festivalu, nebo u vody, ale ani to Drumbassterds crew neodradí od toho, pro vás uspořádat další díl klubové noci DRUMBOX! Jak je již zvykem, opět se můžete těšit na našlapanou párty, plnou kvalitního drumandbassu. Během večera uslyšíte vše od jemných liquidových melodií, přes nejnovější taneční pecky až k těm nejtvrdším odnožím dnb. Zkrátka, každý si příjde na své!

FRESH MUSIC

MsDos - Trumpet Toys EP

Řecko se sice potácí už nějaký ten pátek ve finanční krizi, ale to v žádném případě neznamená, že místní hudební producenti zahálí. 30.7. vypustil aténský label Liquid Drop do světa čistě digitální EPčko Trumpet Toys řeckého producenta Chrise Kouzellise aka MsDos.

VIDEO

D&BTV Live #204 - Sunbeatz Warmup Show

VIDEO

D&BTV Live #203 - Turntable Bizniz!

FRESH MUSIC

Spectrasoul - Delay No More LP

Už žádné další meškání...dlouho očekávané debutové album od britského dua Spectrasoul je venku na domácím labelu Shogun Audio. Fascinující cesta napříč elektronikou, deep housem a hlavně melodickým D'n'B ve kterém vynikají nejvíce. Dámy a pánové... Delay No More.

VIDEO

D&BTV Live #200 - 24 Hours SHOW!

FRESH MUSIC

MC DRS - Count To Ten/Holding On

První vinyl z připravovaného alba od MC DRS "I Don´t usually like MCs but..." právě vychází na britském labelu Marcuse Intalexe - Soul:R. Pojďme se podívat co můžeme čekat od LPčka, které má pod palcem chlapík, který je u Soul:R už od samého začátku jeho více než desetileté historie.

FRESH MUSIC

Blu Mar Ten - Love Is The Devil Remixes Part Two

Druhá část třídílného seriálu remixů z velmi vydařeného alba Love is the Devil od producentského tria Blu Mar Ten je tady. Tentokrát nám svůj pohled na věc ukážou pánové Unquote a Joe Syntax...

PONDĚLÍ 02.02.2015
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(