FRESH MUSIC
DUBSTEP

FREE album od Buygore k Vánocům

Vánoce klepou na dveře a i když ještě netuším, co dostanu od Ježíska, tak vím, že můj oblíbený label Buygore naděluje všem a to rovnou celé album - Buygore All Stars! Připravte se na nálož tracků v dubstepovém stylu, ale i rovnější electro. Uslyšíte jména jako Dead Audio, Shift Key, Marco Del Horno, Ookay a samozřejmě samotného zakladatele labelu - Borgore.

TISKOVKA

Kompletní zahraniční line-up zimního Let It Rollu 2013

Zimní edice festivalu Let It Roll se po roce vrací na Výstaviště Expo v Praze Holešovicích, kde se 15.února 2013 představí na třech stagích více než 20 zahraničních drum&bassových a dubstepových DJs. Vstupenky jsou již v prodeji v síti Ticketportal.

TISKOVKA

Konec roku ve Fabricu

FRESH MUSIC

FREE track od Neonlight

Německé producentské duo Neonlight brzy vydá EP Byte Bites Bit na labelu Lifted Music. Při té příležitosti dali ZDARMA ke stažení jeden z tracků z názvem True Legend. Díky!

FRESH MUSIC

VA - Sinuous Records LP

Anglický label Sinuous Records vydal na začátku prosince svoji první kompilaci VA - Sinuous Records LP. Je našlapaná hutným, deep, techy až dark soundem od zvučným jmen jako Maztek, Masheen, Allied nebo Future Signal.

TISKOVKA

Stepslet with Crossfire

Hostem lednového Stepsletu bude jedna z významných postav Drum & Bassu, která se na scéně objevila začátkem nového Milénia. Bude jím člověk, který se narodil a žije v Belgii, jmenuje se Dimitri Van Simaeyse a nechá si říkat Crossfire. Jako každý rok v tomto období i letos zavzpomínáme na památku zesnulého kolegy, kamaráda, Redrumáka, DJe Adama Owerflova. Tento díl Stepsletu bude výjimečný ještě v jedné věci a to, že se bude hrát POUZE Z VINYLŮ do roku 2004. Na své si přijdou zejména pamětníci.

FRESH MUSIC

FREE track od BMK

Britský DJ BMK se rozhodl udělat radost svým posluchačům předčasným vánočním dárkem - free trackem Thinking About You ( feat. Matt D). Tento zpěvný vokálový track dokáže dobře rozjet vaši vánoční párty. Enjoy!

FRESH MUSIC

FREE track z nové kompilace DC Breaks a Document One

Tato zpráva jistě potěší všechny příznivce dubstepu a drumstepu. Na labelu Buygore vyšla kompilace, ve světe d'n'b známého dua DC Breaks s neméně známou dubstepovou dvojicí Document One, s názvem Snake Style a právě drumstepový remix tracku Snake Style byl uvolněn zdarma.

FRESH MUSIC

FREE track od Fourward

Rakušáci Fourward k oslavě nadcházejícího realeasu u Mainfraime Recordings uvolnili track Side By Side volně ke stažení. Na další nové kousky Talk To me a Stressed Out se můžete těšit v pondělí 17.12.

FRESH MUSIC

Mindscape - Martian Chronicles LP

Po letošním úspěšném přistání sondy Curiosity na Marsu, která nás prakticky denně zaplavuje spoustou fotek místní krajiny se rozhodl maďarský dj a producent Mindscape vydat marťanské dějiny. Na pomoc si vzal pár svých kámošů, celé to hodil do techstep/neurofunkového kabátu a jeho 3. sci-fi tématické album je na světě. Tak se pojďme podívat pod povrch...

FRESH MUSIC

Forbidden Society vydává další nabitý release

Českobudějovický řezník Forbidden Society stíhá, mezi svýma cestama po světě, tvořit pořádný 'metalový' drum&bass, který není pro žádná ořezávátka. Na svém labelu Forbidden Society Recordings vydává řízné 8 trackové EP 'Resist The Pressure'.

OSTATNÍ

DNB trika jsou zpět!

Nejen jako vánoční dárek určitě přijdou vhod naše DNB Drumup trika s originálním motivem I "LISTEN" DNB. Pánské nebo dámské ve dvou barvách, s doručením kamkoliv po ČR i SR, berte dokud jsou!;)

FRESH MUSIC

FREE track od Chris.SU

Jako díky za podporu a zároveň jako malý vánoční dárek nahodil maďarský producent Chris.SU, autor Solaris Theme nebo remixu All Is Full Of Love, výborný track Manipulator ZDARMA ke stažení.

OSTATNÍ

Drum&BassArena Awards 2012: The Winners!

Země drum&bassu zaslíbená už má nejen odhlasováno, ale i vyhlášeno. Pojďte se podívat, kdo to tentokrát "rozbil" v tomto roce nejvíc a vyhrál prestižní ceny Drum&BassArena Awards. Gratulujeme všem vítězům, ale hlavně Calyx & TeeBee za zasloužený "hatrick" a S.P.Y-ovi za neuvěřitelné album.

FRESH MUSIC

FREE track od Stray

Londýnský producent Stray nedávno nahodil na oslavu 4K fans na svém FB profilu VIP verzi dnes už letitého debutu na labelu Critical Music, tracku Timbre. Původně převážně minimalový dnb říznutý breaky a ameny jich má ještě víc a je ZDARMA ke stažení. Díky!

VIDEO

VA Sick Video Competition

V souvislosti s vydáním kompilace Sick Music 3 byla vyhlášena soutěž "Sick Video Competition" o nejlepší video k některému z tracků kompilace. Hlavní výhrou bylo slušných 500 liber, takže tvůrci byli značně motivovaní. Tomu odpovídá i kvalita 6 nejlepších videí, které se dostaly do finále.

FRESH MUSIC

FREE track od Silence Groove

Polský producent Silence Groove pustil zdarma ke stažení jeden ze svých liquidových tracků s názvem Play out (the Cock). Track je vydaný pod labelem Liquid Tones. Pojďte si nostalgicky zavzpomínat na hraní venku. Enjoy!

VIDEO

Optiv - Krakpot (Jade remix)

Maďarský neuro mistr Jade zremixoval už tak slušnou pecku Krakpot od Optiv-a, která teď vychází ve 2 remixech na labelu Close2Death. Track dostal i pěkné vizualizační video, check it!

FRESH MUSIC

VA - Sick Music 3

Na kompilaci Sick Music 3 od Hospital Records najdete celkem 26 tracků od velezkušených "legend" dnb scény jako Johny L, Raiden, Maldini nebo Total Science až po nejčerstvější producentská esa typu Fred V & Grafix, Maztek nebo Krakota. Tímto záběrem je Sick Music 3 opravdu pozoruhodným počinem. Pojďte si poslechnout, co je zrovna "SICK"! Stojí to za to..;)

FRESH MUSIC

FREE track od dRamatic & dbAudio

Producenti dRamatic & dbAudio nahazují ZDARMA ke stažení moc příjemnou liquidovku Far Away s vokály od Grimm, kterou zremixovali legendární Total Science. Původní méně vokálová verze vyšla před necelým měsícem na MARS Recordings.

SOBOTA 27.05.2017
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(