VIDEO

Drumsound & Bassline Smith - Daylight (Ft. Hadouken!)

Producentské trio Drumsound & Bassline Smith pokračuje v producentském tažení a přichází s dalším singlem, na kterém tentokrát spolupracovali se skupinou Hadouken!. Track se jmenuje Daylight a u poslechu si můžete vychutnat i oficiální video.

TISKOVKA

Mind Vortex /UK/ a další DJs v klubu Cross na akci Collapse

Česká Drum & Bassová scéna si může připsat další zářez premiérových vystoupení zahraničních hostů. Projekt Poison Apple ve spolupráci s pražským klubem Cross totiž útočí na celosvětově proslulý label RAM Records. Není neznámou, že tento label je pod záštitou nejpopulárnějšího DJe světa Andyho C. Ten sbírá pod svá křídla opravdu unikátní DJs, producenty a s chutí vysílá jejich počiny a je samotné do světa Drum & Bassových párties.

VIDEO

Rockwell -Childhood Memories ft Kito & Sam Frank

ROCKWELL opět jednou ukázal čeho všeho je schopný. Spolupráce s KITO, tempo hluboce pod klasickým dnb rytmem a talentovaný Sam Frank na vokálech. Vychutnejte si Rockwellovi Childhood Memories v oficiálním videoklipu >>

OSTATNÍ

Solid Steel Radio Show - DJs The Herbaliser + Z-Trip + DK

Vychutnejte si další skvělé vysílání SOLID STEEL RADIO, které se pohybuje na hranici několika hudebních stylů. Od remixů starých klasik, přes hip hop, dance music, elektro až po rock... Vše mistrně zamícháno do dvouhodinového setu. Za mixem se představí The HerbaliserZ-Trip + DK >>

FRESH MUSIC

Eleven8 - Hadal Zone / Across The Sky

Na začátku listopadu vychází další vinyl na labelu Blu Mar Ten Music. Tentokrát vybrala trojice D&B pionýrů relativního nováčka na scéně - Edd Legg aka eleven8 z Velké Británie sice ještě nemá desítky releasů, ale za to má bezesporu talent. O tom svědčí i různorodost jeho tvorby, kterou můžeme najít od kompilací na Med School-u, až po chilloutové CD na HedKandi Records.

TISKOVKA

DNB Rodeo - časový line-up

V pátek 26. října se uskuteční další pokračování nejoblíbenější české klubové akce zaměřené na drum & bass v pražském Matrixu. Za tříčlenný projekt Drumsound & Bassline Smith přijal pozvání Benjamin Wiggett, kterého podpoří Pixie, Suki, One Way, 2K, Sweg a Pe:Te.

FRESH MUSIC

BREAK - The Other Side LP

BREAK na začátku tohoto týdne představil další long player na jeho dobře známém labelu SYMMETRY RECORDINGS. Po čistě sólových albech SYMMETRY /2008/ a RESISTANCE /2010/ , které byly okořeněny jen několika málo kolaboracemi se jedné o vůbec první LP na kterém se podílí kromě samotného BREAKa i další přední producenti.
Obraťme list a podívejme se na THE OTHER SIDE >>

FRESH MUSIC

FREE track od Rregula & Dementia

Co takhle dát si luxusní neuro od Rregula & Dementia v remixu od Misha úplně ZDARMA? Říkáte ano? Pak je remix tracku Overcast přesně pro vás;).

TISKOVKA

Do Fabricu se po delší době vrací breakbeat

FRESH MUSIC

Eveson - The Last Summer Of Love LP

Málokterý dnb producent se může kromě toho, že je i dj ještě chlubit třeba tím, že je i ilustrátor. Alex Eveson ale patří mezi tu hrstku špičkových dnb umělců. Na začátku října mu vyšlo debutové album The Last Summer Of Love na V Recordings a nutno říct, že ta dobrá práce je na něm jak slyšet, tak i vidět. Pojďte si poslechnout, jak vypadá tohle "poslední léto lásky", stojí to za to!

TISKOVKA

Drumbox with Dope Ammo @ Matrix - Praha, 2.11.2012

V pátek 2. listopadu proběhne v pražském klubu Matrix další pořádně nabitý mejdan DrumBox. Headliner této párty dorazí z Anglie a je jím dj, producent, člen legendárního tria Drunken Masters….samotný Dope Ammo! O český support se postarají Beast 67, Sherpa a rezidentní Drumbassterds.cz crew a co je pro všechny potěšitelné, vstup bude opět do deseti hodin zdarma!

VIDEO

Amit - Killer Driller

Na Goldie-ho labelu Metalheadz vyjde v pondělí další release od jednoho z nejoriginálnějších dnb producentů, angličana Amit-a. Track se jmenuje Killer Driller a vyšlo k němu i oficiální video. Check this out!

FRESH MUSIC

Dementia, Rregula & Cain Mos - Imprint / Silverfox

Úspěšná spolupráce Hannoverského producenta Dementia a australského velikána Rreguly dala vzniknout minulý rok albu "Echoes From The Future". Pánové se rozhodli, že by byla škoda ještě nepokračovat a sešli se ve studiu znovu (i když už asi na kratší dobu). Aby toho nebylo málo, ještě si k sobě přizvali talentovaného ruského producenta Cain Mos-e. Pojďme se podívat jak tato trojčlenná kolaborace vlastně dopadla.

FRESH MUSIC

FREE track od Qo

Jeden z nejlepších českých producentů současnosti Qo s releasy na labelech jako Citrus nebo Disturbed nedávno nahodil FREE track Control Room, ke kterému si jako bonus můžete stáhnout i sample pack. Díky!

VIDEO

Netsky - We Can Only Live Today (Puppy) (Feat Billie) - Camo & Krooked Remix

Původně nedrumový track Puppy z druhého alba belgické dnb star Netsky se dočkal remixu od Camo & Krooked. Díky novým vokálům od Billie dostal jméno We Can Only Live Today a aby toho nebylo málo, Netsky nám jej servíruje i s oficiálním videem o longboardingu v Cape Town.

FRESH MUSIC

FREE track od Makoto & Heavy1

Na oslavu vydání remixu tracku Light Upon My Road od Heavy1, který má na starosti japonský dnb export nr.1 Makoto, nám k tomu pánové ještě nadělují FREE track s názvem Waterline. Díky!

FRESH MUSIC

Intelligent Manners - The Movement LP

Dmitriy Sabekiya, rodák z ruského Sankt-Peterburgu, kterého asi spíše znáte jako Intelligent Manners, mohl na začátku října začít pořádně slavit.
Na holandském labelu Fokuz Recordings mu totiž vyšlo jeho debutové album "The Movement LP".

VIDEO

Calyx & TeeBee - Pure Gold (Ft. Kemo)

Calyx & TeeBee nám davají ochutnat další kousek ze svého chystaného LP ALL OR NOTHING, které již velice brzy vyjde na RAM RECORDS, kde se také borci exkluzivně upsali. Nasajte atmosféru N.Y. z oficiálního videa k tracku PURE GOLD, na kterém odvedl skvělou prácí také Kemo >>

FRESH MUSIC

FREE track od SpectraSoul

Mistři deepového dnb SpectraSoul si vzali do parády remix skladby Think Of You od housového producenta T Williams, který pak nahodili ZDARMA ke stažení. BPM je sice hluboko pod hranicí dnb, ale ty vokály a beat jsou tak uklidňující, že by byla škoda tohle minout.

FRESH MUSIC

FREE track od Amoss

Producentské duo Amoss už známe nějaký pátek díky jejich kvalitním releasům na labelech Dispatch nebo Horizons. Nedávno pak nahodili slušný deep roller ZDARMA ke stažení, remix tracku Eleven od Dakosa. Koho pak zjaímá víc, checkujte jejich rozhovor na webu časopisu Kmag.

STŘEDA 25.11.2015
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(