FRESH MUSIC

Netsky - 2 Deluxe

Belgická "superstar" Netsky je po půl roce zpátky s novým albem Netsky - 2 Deluxe, které navazuje a rozšiřuje jeho červnové album Netsky - 2. Bylo vydáno společně s jeho velmi očekávaným turné Netsky LIVE!. Nové album doplňuje první druhým diskem, který obsahuje dosud nevydané kousky, exkluzivní nahrávky z živých vystoupení, instrumentální tracky a remixy od Other Echoes, Rockwella, Metrika a Netskye samotného. Netsky "2 Deluxe" nabízí nový pohled na jeho tvorbu. Check it!

PARTY INFO

Rajja Gunjle Vol.14 / AMEN / JUNGLE / RAGGA JUNGLE / REGGAE / DANCHALL /DUB/

Dreadatí i nedreadatí! Než nám skončí rok 2012, tak bych vás chtěl ještě pozvat na poslední akci v tuhém rytmu jungle a sladkém a houpavém reggae.

FRESH MUSIC

Friction d'n'b show BBC 1Xtra 2-12-2012

Další episoda z pravidelné d'n'b show, kterou má na starosti FRICTION
na rádiu BBC 1Xtra. Hosté, spousta čerstvých novinek a exkluzivních tracků,
ale stejně tak i legendární klasiky ze světa drum'n'bassu.
V tomto díle speciální mix od TOTAL SCIENCE, kteří právě vydali kompilaci s názvem
::Tuned In Two.

OSTATNÍ

TOP MUSIC listopad 2012

Nestíháte vše co se děje v dnešním, hektickém světě elektronické hudby? Nechcete minout info o novém albu a zároveň nemáte čas hodiny zkoumat fóra na webu a projíždět zdi všemožných facebookových skupin? Nebo jen chcete mít vše nejlepší pěkně pohromadě? Tak tady to máte >>

TISKOVKA

Drumbox “New Year Edition” @ Matrix - Praha, 31.12.2012 + soutěž o 2x2 volné vstupy

Kde 31.12.oslavit konec starého a začátek nového roku? Jak jinak než na silvestrovském mejdanu DrumBox v pražském klubu Matrix! Tento rok se můžete těšit na 2 stage, videoprojekci, speciální dekorace, drobné občerstvení zdarma a do 23:00 vstup jen za 80kč. Na hlavní stagi budou řádit rezidentní Drumbassterds a Let it Roll crew, na druhé zahraje legendární soundsystem Bass Beast. Tak doražte společně s námi oslavit nový rok v rytmu drum&bassu, protože jak na Nový rok, tak po celý rok!

VIDEO

Nu:Logic - St Pauls

Hospital Records nedávno před uvedením nové kompilace Sick Music 3 spustil "Sick Video Competition" o nejlepší video k nějakému tracku. Vyhrála vtipná oldschoolová animace k tracku St Pauls od producentských bratrů Nu:Tone a Logistics, tedy Nu:Logic. Big UP!

VIDEO

Smooth - Virgo Cluster

V neděli vyjde slovinskému producentovi, který si říká Smooth, další singl na labelu Viper Recordings. Pilotní track nese jméno Virgo Cluster a dnes k němu vyšlo i pěkné space video.

FRESH MUSIC

VA - Drum & Bass Arena Anthology 2

Anglický dnb server Drum & Bass Arena vydává druhý díl své obří kompilace s názvem Anthology 2. Na celkem 3CD najdete dohromady 60 tracků z toho nejlepšího, co se na scéně dle DnB Areny za posledních 20 let urodilo včetně pár exkluzivních dosud nevydaných kousků.

TISKOVKA

Křest nové desky kapely N.O.H.A.

Na podzim se N.O.H.A. vydá na turné po Východni Evropě, aby pokřtila své nové album "N.O.H.A. Circus Underground" a tuto sobotu jako první zastávka bude ostravský klub Fabric.

VIDEO

Enei - Centrifuge

Jeden z nejlepších tracků z Enei-ova debutového alba Machines se jmenuje Centrifuge a dočkal se i poměrně zdařilého oficiálního videa. To pěkně šlape v masivním industriálním rytmu jako samotný track, nekompromisní hutný dancefloor killer.

FRESH MUSIC

Mefjus, M-force – Abandon/Struggle & Pain (feat. Maksim)

Kdo pravidelně sleduje dění na drumandbassové scéně a obzvláště v té temnější větvi, nemohl si nevšimnout stále výraznějšího rakouského interpreta, který si říká Mefjus. Ten si zrovna připisuje premiérový release na Breed12Inches.

VIDEO

Loadstar - Black & White (Ft. Benny Banks)

Borci Xample a Lomax, které už nějakou dobu známe jako Loadstar, brzy vydají další nedrumovou pecku na Ram Records. Jmenuje se Black & White, vokály má na svědomí Benny Banks a vyšlo k ní i slušné oficiální video. Check this out!

RAGGA KOUTEK

Mikro - Mix @ Mash-Up Ragga Jungle

Přehrabuji se tak mezi staršímy sety a narazil jsem na docela hodně slušnej kousek od Mikro. Takže kdo zrovna pracuje nebo nemá co k čemu, tak poslechněte.

FRESH MUSIC

Friction d'n'b show BBC 1Xtra 25-11-2012

Další episoda z pravidelné d'n'b show, kterou má na starosti FRICTION
na rádiu BBC 1Xtra. Hosté, spousta čerstvých novinek a exkluzivních tracků,
ale stejně tak i legendární klasiky ze světa drum'n'bassu.

FRESH MUSIC

FREE track od EastColors

Stahujte zdarma jeden ze starších dříve nevydaných tracků od EASTCOLORS.

FRESH MUSIC

Bcee - Remix The System LP

Neprávem od nás trochu zazděno ostatními velkými releasy, přesto si remixové album od mistra liquidových pohodiček a majitele labelu Spearhead, Bcee-ho, zaslouží svoji pozornost. Na Remix The System LP najdete celkem 14 remixů a většinou to jsou opravdu povedené kousky.

VIDEO

Hybrid Minds - Blame

Producentské duo Hybrid Minds dnes vydává další track a opět je to krásná vokálová liquidová záležitost. Jmenuje se Blame a vyšlo k němu i pěkné "vizualizační" video. Příjemný poslech:)

TISKOVKA

Orange Bass vol.2

Léto střídá podzim, sezóna open-air festivalů a outdoorových akcí je definitivně za námi, a proto je na čase vystřídat žabky za pohodlné boty a vyrazit do klubů. Sky Beat production ve spolupráci s U-Klubem si pro Vás připravili již druhé pokračování úspěšné párty konané pod názvem Orange Bass ‘Fresh winter fun‘ v již zmíněném U-Klubu, v Olomouci dne 30.listopadu 2012. A na co se můžete těšit?

VIDEO

Concord Dawn - The River (Ft. Nina McSweeney)

O tom, že Concord Dawn vydal v létě FREE album Air Chrysalis už všichni jistě víte. Teď nám navíc servíruje i oficiální video k vokálovce The River, kterou nazpívala Nina McSweeney.

VIDEO

Emery & Semi Sense feat. MC Fats & Umiko Starchaser

Podívejte se na velmi zajímavý a magicky nabitý videoklip z litevské producentské kuchyně. Duo Emery & Semi Sense společně se zpěvačkou Umiko stvořili masterpiece s názvem Starchaser, ke kterému přispěl svým uměním i legendárním MC Fats. Vydáno pod taktovkou Ambra Recordings.

PÁTEK 20.01.2017
Brno / Fléda
VENDETA

Tantrum Desire, Dossa&Locuzzed