FRESH MUSIC

FREE track od Naibu

Francouzský maestro "chilloutového" dnb Naibu nám taky nadělil moc příjemný vánoční dárek v podobě bootlegového remixu skladby Genesis od Grimes. Díky moc a těšíme se na chystané Fall EP, které vyjde brzy na Horizons Music.

OSTATNÍ

Veselé a plné basů!

Pohodové Vánoce, vše nej do nového roku a hlavně spoustu skvělé muziky a zážitků z parties a setů vám přeje celá Drumup crew. Děkujeme za vaši přízeň na webu i na našich akcích, bez vás by to nešlo! Pokud bude příští rok alespoň stejně plodný jako tento, máme se určitě na co těšit. A nezapomeňte hlasovat v naší anketě Drumup.cz D’n’B AWARDS 2012, můžete vyhrát cool ceny a taky rozhodnout, kdo to tenhle rok nejvíc rozsekal. Díky a stay tuned!

FRESH MUSIC

FREE track od Wreckage Machinery & Mefjus

Jako dárek za podporu v roce 2012 se americký dj a producent Subsonik rozhodl vypustit zdarma remix tracku Zodiac původně od Wreckage Machinery & Mefjuse. Enjoy!

VIDEO

Neonlight - Computer Music

Épéčko Byte Bites Bit na labelu Lifted Music od Neonlight je venku už od pátku, až teď ale vychází k pilotnímu tracku Computer Music i oficiální video s future 3D pacmanem.

FRESH MUSIC

FREE track od DJ Marky & Makoto

Až z dalekého Japonska a Brazílie přilétá další vánoční dárek. DJ Marky spolu s Makoto nahazují ZDARMA ke stažení povedený track s názvem Free. Je to cover verze tracku od Denice Williams, která vznikla už před pár lety, ale dosud nikde nevyšla. Díky!

FRESH MUSIC

FREE track od Keeno

Nádherný orchestrální drum & bass pro konec světa! Hodně talentovaný mladý producent z jižní Anglie, Keeno, si nedávno zapsal první release na labelu Hospital Records a teď nahazuje další skvost úplně ZDARMA ke stažení. Track nese název The End, má vokály od Luisa Bass a je absolutně EPIC!

FRESH MUSIC

FREE track od Hybrid Minds

Včerejší datum bylo vyjímečné nejen kvůli spoustě zvláštních předpovědí, ale pro nás i díky tomu, že Hybrid Minds nahodili ZDARMA ke stažení úžasný remix liquidové balady Youth od Daughter. Díky!

VIDEO

London Elektricity - The Hospital XMAS Podcast 2012 LIVE

Bežné podcasty nenahazujeme jako zvláštní článek, ale tenhle XMAS Podcast 2012 od Hospital Records je trochu speciální. Nejen, že ho Tony Colman, kterého známe jako London Electricity, nahrál jako Santa, ale obsahuje nejlepších 10 skladeb dle hlasů posluchačů plus nejlepších 10 podle šéfa labelu samotného. Enjoy!

VIDEO

Major Look - No Hope City

Nová pecka od Major Look, jak si říkají producenti Crystal Clear & Stapleton, se jmenuje No Hope City a právě k ní vychází i oficiální video. Check this drumstep banger!

FRESH MUSIC
DUBSTEP

FREE album od Buygore k Vánocům

Vánoce klepou na dveře a i když ještě netuším, co dostanu od Ježíska, tak vím, že můj oblíbený label Buygore naděluje všem a to rovnou celé album - Buygore All Stars! Připravte se na nálož tracků v dubstepovém stylu, ale i rovnější electro. Uslyšíte jména jako Dead Audio, Shift Key, Marco Del Horno, Ookay a samozřejmě samotného zakladatele labelu - Borgore.

TISKOVKA

Kompletní zahraniční line-up zimního Let It Rollu 2013

Zimní edice festivalu Let It Roll se po roce vrací na Výstaviště Expo v Praze Holešovicích, kde se 15.února 2013 představí na třech stagích více než 20 zahraničních drum&bassových a dubstepových DJs. Vstupenky jsou již v prodeji v síti Ticketportal.

TISKOVKA

Konec roku ve Fabricu

FRESH MUSIC

FREE track od Neonlight

Německé producentské duo Neonlight brzy vydá EP Byte Bites Bit na labelu Lifted Music. Při té příležitosti dali ZDARMA ke stažení jeden z tracků z názvem True Legend. Díky!

FRESH MUSIC

VA - Sinuous Records LP

Anglický label Sinuous Records vydal na začátku prosince svoji první kompilaci VA - Sinuous Records LP. Je našlapaná hutným, deep, techy až dark soundem od zvučným jmen jako Maztek, Masheen, Allied nebo Future Signal.

TISKOVKA

Stepslet with Crossfire

Hostem lednového Stepsletu bude jedna z významných postav Drum & Bassu, která se na scéně objevila začátkem nového Milénia. Bude jím člověk, který se narodil a žije v Belgii, jmenuje se Dimitri Van Simaeyse a nechá si říkat Crossfire. Jako každý rok v tomto období i letos zavzpomínáme na památku zesnulého kolegy, kamaráda, Redrumáka, DJe Adama Owerflova. Tento díl Stepsletu bude výjimečný ještě v jedné věci a to, že se bude hrát POUZE Z VINYLŮ do roku 2004. Na své si přijdou zejména pamětníci.

FRESH MUSIC

FREE track od BMK

Britský DJ BMK se rozhodl udělat radost svým posluchačům předčasným vánočním dárkem - free trackem Thinking About You ( feat. Matt D). Tento zpěvný vokálový track dokáže dobře rozjet vaši vánoční párty. Enjoy!

FRESH MUSIC

FREE track z nové kompilace DC Breaks a Document One

Tato zpráva jistě potěší všechny příznivce dubstepu a drumstepu. Na labelu Buygore vyšla kompilace, ve světe d'n'b známého dua DC Breaks s neméně známou dubstepovou dvojicí Document One, s názvem Snake Style a právě drumstepový remix tracku Snake Style byl uvolněn zdarma.

FRESH MUSIC

FREE track od Fourward

Rakušáci Fourward k oslavě nadcházejícího realeasu u Mainfraime Recordings uvolnili track Side By Side volně ke stažení. Na další nové kousky Talk To me a Stressed Out se můžete těšit v pondělí 17.12.

FRESH MUSIC

Mindscape - Martian Chronicles LP

Po letošním úspěšném přistání sondy Curiosity na Marsu, která nás prakticky denně zaplavuje spoustou fotek místní krajiny se rozhodl maďarský dj a producent Mindscape vydat marťanské dějiny. Na pomoc si vzal pár svých kámošů, celé to hodil do techstep/neurofunkového kabátu a jeho 3. sci-fi tématické album je na světě. Tak se pojďme podívat pod povrch...

FRESH MUSIC

Forbidden Society vydává další nabitý release

Českobudějovický řezník Forbidden Society stíhá, mezi svýma cestama po světě, tvořit pořádný 'metalový' drum&bass, který není pro žádná ořezávátka. Na svém labelu Forbidden Society Recordings vydává řízné 8 trackové EP 'Resist The Pressure'.

NEDĚLE 23.07.2017
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(