TISKOVKA

Bombastický line-up na listopadové Vendetě!

Vždy jsme si zakládali na tom, abychom vám na Vendetě přinášeli něco nového a neokoukaného, to co se však bude dít na Flédě 16. listopadu, nemá v historii této party obdoby. Posuďte sami: 6 současných producentů, kteří budou reprezentovat 5 zemí ze 3 kontinentů. To, co by normálně pokrylo minimálně dva divoké večírky, se vám dostane během jedné noci a to za úplně směšné vstupné 20 korun českých!

FRESH MUSIC

THE BORDERLINE EP /SOM MUSIC 022/

Mezi nejznámější producentská esa od protinožců patří BORDERLINE.
Po releasech na labelech Samurai Music, Dispatch Recordings, Dutty Audio a Citrus Recordings přijde v listopadu s novým EP na labelu SOM MUSIC za kterým stojí borci STATE OF MIND, které není třeba představovat.

TISKOVKA

Festival LET IT ROLL sa sťahuje do Bratislavy

Zimná verzia najväčšieho tanečného drum and bass podujatia Let It Roll sa presúva po prvý krát do hlavného mesta. Odštartuje sa tak nová éra tohto úspešného elektronického festivalu, ktorá spolu s výraznou zmenou miesta so sebou prinesie aj viacero noviniek.

FRESH MUSIC

FREE track od Dexcell

Vynikající remix tracku Angels od britské skupiny The XX nahodilo producentské trio Dexcell ZDARMA ke stažení. Nádherná skladba...

FRESH MUSIC

Spor - Ziggurat / Push Me Pull You

Málokterý producent kdy chyběl dnb fanouškům tak, jako Spor poté, co se jeho aktivity přesunuly výlučně na projekt Feed Me. Těmto smutným dnům je ale naštěstí konec. Na labelu Lifted Music totiž dnes vychází nový Spor s tracky Ziggurat a dubstepovým flipem Push Me, Pull You. Yes!

VIDEO

Chase & Status - Big Man (ft. Liam Bailey) FREE TRACK

Že jste dlouho neslyšeli nic nového od Chase & Status? Po delší době dnes vydávají tyto superstar dnb nový track Big Man (ft. Liam Bailey), ke kterému vychází i oficiální video. Ale hlavně, je úplně zdarma ke stažení!

FRESH MUSIC

FREE track CHEMICAL BROTHERS - Out of Control /Loop Stepwalker Rmx/

Španělský DUBstepový producent Jordi Calviño Pedreira a.k.a
LOOP STEPWALKER
, se postaral o remix jedné z kultovních pecek
OUT OF CONTROL
od legendárních Chemical Brothers.
Stahujte zdarma a poslouchejte pouze nahlas >>

FRESH MUSIC

S.P.Y - What The Future Holds LP

1.10. vyšlo na jednom z nejúspěšnějších DnB labelů - Hospital Records, dlouho očekávané album od brazilského producenta Carlose Limy aka S.P.Y. Nebudu vás dlouho napínat a rovnou vám prozradím, že jste jeden klik od jedné z hlavních událostí letošního podzimu. Pojďme se podívat co se skrývá v budoucnosti alba "What Future Holds"...

FRESH MUSIC

Octane & DLR - Method In The Madness LP

Anglické producentské duo Octane & DLR známe už nějaký pátek díky jejich typickým deepově a experimentálně laděným trackům. V září vyšlo jejich debutové album Method In The Madness na domovském labelu Dispatch a je plné toho nejlepšího, co nám dnes tyto subžánry dnb mohou nabídnout. Check this out!

OSTATNÍ

Solid Steel Radio Show - DJs Cheeba + Moneyshot + Food

NINJA TUNE hudební label, který nezná hranic a omezení, funguje již od roku 1990. Vychutnejte si jedno z vysílání jejich Solid Steel Radio Show s legendárními DJs...

VIDEO

Tantrum Desire - What Is Your Desire (Ft. I-Kay)

Londýnské producentské duo Tantrum Desire brzy vydá nový track What Is Your Desire, ke kterému vychází i oficiální video s poměrně netradičním obsahem.

VIDEO

London Elektricity - Hospital Podcast 185 LIVE

Tony Coleman aka London Elektricity namíchal další pokračování
Hospital Podcast s pořadovým číslem 185!

VIDEO

D&BTV Live #211 - @Concrete

VIDEO

Sub Focus - Tidal Wave ft. Alpines

Sub Focus přichází s dalším singlem z jeho nového alba, jmenuje se Tidal Wave a jednu z hlavních rolí v něm hrají vokály od Alpines. Na starého Sub Focuse zapomeňte, tohle je hitparádová napůl drumstep napůl dnb jízda se vším všudy.

OSTATNÍ

Ram Records - BBC Radio 1 Documentary

Mnozí z vás jistě vědí, že RAM Records je dnes už legendární label, který stál u zrodu dnb scény a reprezentoval takové velikány dnb, jako třeba Chase & Status, DJ Fresh nebo Sub Focus. Počátky labelu se datují od roku 1992, což znamená, že jeden z nejúspěšnějších labelů v historii dnb letos slaví krásných 20 let! K této příležitosti byl nedávno odvysílán dokument na BBC Radio 1, který si teď můžete poslechnout ze záznamu.

FRESH MUSIC

FREE track od The Upbeats

Novozélandské duo The Upbeats, proslulé svým originálním a masivním zvukem, se nedávno upsalo na holandský label Vision, který nepatří nikomu jinému než borcům Noisia. Na úvod této spolupráce pak rozdávají velmi kvalitní FREE track Undertaker. Díky!

FRESH MUSIC

Český label Authentic Music startuje v říjnu a na oslavu rozdává FREE TRACK

Debutní release je potřeba oslavit. A jak lépe slavit než trackem zdarma? Bezplatně k dispozici je tak Peejayova skladba New Species. Label Authentic Music tím připomíná vydání úvodního EP, které majitelé naplánovali na 29.10.

TISKOVKA

THERAPY SESSIONS CZ – Č. Budějovice vol. VI – Cesta do hlubin Drum & Bassu

Česká edice světoznámé DnB párty a zásadní událost jihočeské taneční scény se vrací na místo činu, do Českých Budějovic! Návykově temná atmosféra prosycená těmi nejtvrdšími zlámanými beaty a extrémně nízkými frekvencemi nás pohltí již po šesté, opět v prostorách KD Gerbera.

FRESH MUSIC

The Rubik Collection Vol.1

Ačkoliv nám právě za okny začal podzim, můžeme si trochu toho léta pustit alespoň doma. Pokud vám kalifornský label Rubik Records nic neříká, možná je právě teď čas se podívat na první LPčko, které vyšlo na jeho digitální odnoži Rubik Digital - The Rubik Collection Vol.1.

FRESH MUSIC

Villem - Shimmer EP

Med School vydává nové EPčko s katalogovým číslem 30, na kterém se se svým debutem Shimmer představí čerstvý medik Villem. Jeho produkce už vyšla na labelech Samurai Music, Symmetry nebo Ingredients Rec. Svým unikátním retro/funky stylem zapadá přesně do filozofie tohoto sublabelu, který chce představovat nové pohledy na v dnešní době už "zažitý" styl Drum & Bassu.

STŘEDA 08.07.2015
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(