TISKOVKA

Drum UP with INSIDE INFO + line-up

Vaše oblíbená party Drum UP si zapisuje pořadové číslo 25 a opět si vzala do hledáčku zahraničního headlinera. Svoji premiéru si v Olomouci odehraje vynikající producent a dj z britských ostrovů, Paul Bondy aka INSIDE INFO. K tomu si přidejte nekompromisní a technicky dokonalý set jednoho z našich nejlepších djů vůbec, mistra X.MORPH-a další olomouckou premiéru, kterou si dají djs Volume Plus a Martyyno z pražské Drumbassterds crew.

SOUTĚŽ

Soutěž o 2 trika + 2 vstupy na Drum UP

Účast v první soutěži o 2 FREE vstupy byla veliká a tak jsme se rozhodli, že vám dáme ještě jednu možnost. Tentokrát můžete kromě vstupu na páteční Drum UP with INSIDE INFO vyhrát ještě 2 cool trika značky Amplid od našeho sponzora INDIELABELS.CZ. Tak pojďme na to!

ROZHOVOR

Exkluzivní rozhovor s INSIDE INFO

Už tento pátek přijede "headlinovat" další Drum UP v olomouckém S-cube vynikající producent a dj, INSIDE INFO. Jestli vás zajímá, na čem třeba zrovna pracuje, co pro něj znamená release na labelu Virus nebo jestli hraje na didgeridoo, přečtěte si tento exkluzivní rozhovor.

FRESH MUSIC

ENEI - Machines LP

Jestli si někoho v posledních letech opravdu oblíbil KASRA, neúnavný hledač talentů a majitel labelu ::Critical Music, tak je to jistě ENEI. Tato hvězda ruského D'n'B dnes vydává svůj debutový Long-Player s názvem ::Machine.
Představujeme vám další vyjímečné album roku 2012 >>

ROZHOVOR

DJ Rido: Spolupráce s Metalheadz byla rychlá, ale cesta do tohoto okamžiku složitá!

Na Pig Festu budete moci první den tančit na set úspěšného českého DJ Rido, který se může pochlubit nemalými úspěchy. Vydává jeden track a mix za druhým, skládá muziku i pro různé události, obdržel ocenění Producent roku podle Drumandbass Awards 2011 a spolupracuje s významnými osobnostmi a s labelem Metalheadz. Skvělá příležitost pro to položit mu pár otázek.

SOUTĚŽ

Soutěž o 1+1 vstup na akci Collapse s Mind Vortex /RAM Records/

FRESH MUSIC

Various Artists - Medical Mix

Pro ty z vás, kterým chybí pravidelná dávka Drum & Bassové medicíny, máme hodně dobré zprávy. 29. října vyšla na Med School kompilace Medical Mix, která má celkem 33 vysoce účinných "pilulek". Kdyby jste se z té spousty ještě nestačili předávkovat, můžete se nakonec dorazit mixem od Joe Syntax-e.

VIDEO

Hybrid Minds - Fade feat. Katie's Ambition

Hybrid Minds vydali na labelu Mainframe Recordings Heartfelt EP jehož součástí je i liquidový track Fade s vokály od Katie's Ambition. Pro tento release si připravili i video, které můžete checkovat uvnitř článku...

FRESH MUSIC

L.A.O.S. Retrospective (FREE Album)

Na nedávno založeném labelu Liquicity Records je zdarma ke stažení celkem 12 tracků od finského producentského tria L.A.O.S. Tato kompilace obsahuje pozapomenuté tracky od roku 2005, které z nějakého důvodu zůstaly ležet v prachu studia. Některé singly byly původně zamýšleny pro nedávno vydané album "Finally", ale nakonec na něj nebyly zařazeny.

FRESH MUSIC

FREE track od Makoto - Lalique

MAKOTO dává zdarma ke stažení jeden ze svých  zapomenutých tracků z let dávno minulých. Rok 2007 a singl s názvem LALIQUE... stahujte >>

VIDEO

TC - DO YOU ROCK?

TC se tímto singlem směle pustil trošku stranou od klasického dnb tempa. Přesto potvrdil, že stále dokáže udělat naprosto originální muziku, ktrerá vás pohltí... DO YOU ROCK?

FRESH MUSIC

Karma - Reminisce EP

29. října vyšlo na holandském labelu Fokuz Recordings digitální EP "Reminisce". Lloyd Thomas aka Karma se už u nás na DrumUp-u představil v létě s EP "Inside Your Soul" od té doby nelenil a připisuje si zářez na mecce evropského liquid drum & bassu.

SOUTĚŽ

Pořiďte si včas vstupenky na Pig Fest, výhry jsou lákavé!

FRESH MUSIC

FREE track od Ovey

Pro mnohé asi nepříliš známý producent Ovey nedávno nahodil ZDARMA ke stažení opravdu luxusní našlapaný neuro track Crushed. Doufám, že o něm ještě uslyšíme. Díky!

OSTATNÍ

Drum&BassArena AWARDS 2012

O tom, že je tento rok mimořádně plodný na náš milovaný drum and bass, tady na Drumup.cz vůbec nepochybujeme. Do konce roku už zbývá jen pár týdnů a to znamená, že anglický web Drum&Bass Arena rozjíždí své Drum&Bass Awards 2012.

FRESH MUSIC

CALYX & TEEBEE - All Or Nothing LP

Tento týden oficiálně vyšlo jedno z nejočekávanějších alb tohoto roku. Pokud jste vášnivý milovníci drum&bassu, tak asi budete souhlasit, že ne jen tohoto roku. Jedná se totiž o absolutní klasiky dnb scény CALYX & TEEBEE
a od vydání jejich posledního LP  ANATOMY již uplynulo 5 let!

FRESH MUSIC

Technimatic - Unfinished Business / She Knows It

Label Shogun Audio Limited prošel nedávno celkovým redesignem a společně s ním se majiteli podařilo vyjednat s producentským duem Technimatic (dříve Technicolour & Komatic) exkluzivní kontrakt. Pojďme se podívat jak dopadl                               jejich nejnovější vinyl.

SOUTĚŽ

Soutěž o 2 vstupy na Drum UP with INSIDE INFO /UK/

Zahřívací kolo v podobě Warm-up party už máme úspěšně za sebou a tak nezbývá nic jiného, než se začít těšit na pořádný Drum UP v Esku, kde jako headliner vystoupí angličan INSIDE INFO! Startujeme soutěž o 2 FREE vstupy a nebojte se, tentokrát to bude víc než jednoduché.

VIDEO

Xtrah - Soundclash

Checkujte husté i vtipné(psí) video k novému tracku Soundclash od londýnského producenta Xtrah. Soundclash je hutná a devastující nálož s prvky jungle a dubwise. Tento borec už nasbíral releasy na labelech Subtitles UK nebo Ram Records a teď si zapisuje první kousek na Critical Music.

VIDEO

Matrix & Futurebound - Magnetic Eyes ft.Baby Blue

Magnetic Eyes s vokály od Baby Blue bude k dostání až za měsíc, ale již teď můžete sledovat videoklip, který dali dohromady Matrix & Futurebound >>

ČTVRTEK 01.09.2016
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(