ROZHOVOR

Pig Fest: techno se vrací na začátek

OSTATNÍ

TOP MUSIC říjen 2012

FRESH MUSIC

Way Of The Samurai 2 'Code Of Honour' LP

Label Samurai Music slaví své pětileté výročí vydáním pokračování ke své úspěšné, debutové kompilaci "Way of the Samurai", které vyšla v roce 2009. Čekají nás 2 CD nadupaná tím nejlepším co Dj Presha v roce 2012 ulovil.

VIDEO

London Elektricity -Hospital Podcast Live from Bondi Beach

Užijte si další živé vysílání HOSPITAL PODCAST tentokrát až z Austrálie / Sydney / Bondi Beach. Za gramofony London Elektricity & Dynamite MC >>

TISKOVKA

THERAPY SESSIONS CZECH REPUBLIC již za dva týdny!

Světoznámý svátek všech fanoušků tvrdého drum & bassu se neúprosně blíží. Smršť těch nejpřísnějších zlámaných beatů a pekelných zvuků se řítí na Českou Republiku a 16. listopadu vypukne v prostoru KD Gerbera v Č. Budějovicích. Headlineři Dylan & Robyn Chaos, Switch Technique vs. Deathmachine a Computerartist vs. Qo přivezou pestrou nálož novinek a exkluzivních budoucích releasů. Co dalšího je v plánu? Čtěte…

PARTY INFO

Drum UP Warm-UP v olomouckém Metru už zétra!

V sobotu 3.11.2012 proběhne v olomouckém Metru oficiální Warm-UP party k akci DRUM UP 25 with INSIDE INFO /UK/. Jeden z nejpohodovějších klubů široko daleko se rozduní nejen v rytmu krutopřísného DnB, ale minimálně ze začátku i pohodovějších liquidových poloh. Hosté z Českých Budějovic a exkluzivní předprodej na Drum UP za polovinu jsou jistě příjemným bonusem;).

VIDEO

Netsky - We Can Only Live Today (Puppy) (Feat Billie)

Nedávno jsme nahazovali video k remixu tracku We Can Only Live Today(Puppy) v remixu od Camo & Crooked a teď se dostává na řadu i originál. Netsky tuhle nedrumovou pecku obohatil o vokály od Billie a v klipu uvidíte opět longboardový Hospital sešup.

TISKOVKA

Let It Roll opět na 3 stagích

Výstaviště v Praze Holešovicích bude 15.2.2013 již po druhé hostit mejdan Let It Roll, na kterém se představí téměř dvě desítky zahraničních DJs. V křižíkových pavilonech můžete opět čekat 3 stage plné drum&bassu, dubstepu a electra.

FRESH MUSIC

FREE track od Aeph

Italský DnB producent Aeph, který už má za sebou releasy na labelech jako Bad Taste Recordings nebo Breed 12 Inches, se občas pustí i do jiných žánrů a vy si teď jeden takový velmi zdařilý kousek můžete stáhnout ZDARMA. Tento bez nadsázky epochální track s electro-breakovým rytmem The Pursuit taky možná zanedlouho uslyšíte v TV nebo v kině. Big UP a díky!

FRESH MUSIC

COUNTERSTRIKE - Fire EP + FREE track

COUNTERSTRIKE nepatří mezi žádné nováčky. Tito borci původem z Cape Town-Jížní Afrika již 15 let víří vody dnb, originálním až zničujícím stylem. Jejich produkce patří mezi nejtvrdší  kousky, které můžete slyšet. Za týden vydají na svém labelu Algorythm Recordings šesti-trackové EP FIRE.

VIDEO

Body & Soul and Fourward - No One Here (ft. Filo)

Nejnověší výsledek osvědčené spolupráce rakouských projektů Body & Soul a Fourward(kteří se mimo jiné podobně zapsali i pod label Virus) je track No One Is Here s vokálem od Filo. Checkujte jeho oficiální video s lehce tripovým závěrem i ukázku druhého tracku Tequila Worm na "flipu".

FRESH MUSIC

Matrix & Futurebound - Magnetic Eyes ft.Baby Blue

Matrix & Futurebound naposledy pěkně zatřásli hudební scénou, když se svým minulým singlem "All I Know" pronikli do žebříčku UK TOP 40 Singles. Tentokrát se spojili se zpěvačkou s uměleckým jménem Baby Blue a na jejich labelu Viper jim na začátku prosince vyjde další pecka.

FRESH MUSIC

Cyantific - Liberty EP

29. října vydal dnes už jediný člen Cyantific - Jonathan Stanley na svém stejnojmeném labelu EP "Liberty". Pojďme se podívat jak tomuto producentu z Londýna svědčí svoboda, kterou díky svému vlastnímu vydavatelství má. 

FRESH MUSIC

Audio - Soulmagnet LP

Jeden z nejočekávnějších longplayerů letošního roku nese název Soulmagnet a má ho na starosti producent, který je vedle Ed Rushe & Optical asi nejvýraznější osobností legendárního labelu Virus. Audio vydává na konci října už své druhé LP na tomto labelu a co si budem povídat, je to opět masakr.

FRESH MUSIC

BLACK SUN EMPIRE - From the Shadows LP

BLACK SUN EMPIRE patří mezi největší producentské a djské legendy scény. Mají za sebou nespočet releasů a vystoupení. Poslední LP Lights And Wires ukázalo jejich variabilitu v hudebních stylech a tempech, nyní tito holandští mistři tvrdého dnb vydali na svém domovském labelu kompilaci
From The Shadows. Prvotřídní drumandbass bez popové přetvářky.
BSE vycházejí ze stínů >>

FRESH MUSIC

FREE track od Atlantic Connection

Kanadský producent Sean Roman aka MUTT již několik let patří mezi přední producenty na poli "liquid dnb". Jeho skladby vyšli na labelech jako Horizons Music, Fokuz Recordings, Spearhead Records, Nu-Directions a dalších.
Singl Conversations zremixoval jeho americký kolega ATLANTIC CONNECTION a nyní jej dává volně ke stažení >>

VIDEO

Drumsound & Bassline Smith - Daylight (Ft. Hadouken!)

Producentské trio Drumsound & Bassline Smith pokračuje v producentském tažení a přichází s dalším singlem, na kterém tentokrát spolupracovali se skupinou Hadouken!. Track se jmenuje Daylight a u poslechu si můžete vychutnat i oficiální video.

TISKOVKA

Mind Vortex /UK/ a další DJs v klubu Cross na akci Collapse

Česká Drum & Bassová scéna si může připsat další zářez premiérových vystoupení zahraničních hostů. Projekt Poison Apple ve spolupráci s pražským klubem Cross totiž útočí na celosvětově proslulý label RAM Records. Není neznámou, že tento label je pod záštitou nejpopulárnějšího DJe světa Andyho C. Ten sbírá pod svá křídla opravdu unikátní DJs, producenty a s chutí vysílá jejich počiny a je samotné do světa Drum & Bassových párties.

VIDEO

Rockwell -Childhood Memories ft Kito & Sam Frank

ROCKWELL opět jednou ukázal čeho všeho je schopný. Spolupráce s KITO, tempo hluboce pod klasickým dnb rytmem a talentovaný Sam Frank na vokálech. Vychutnejte si Rockwellovi Childhood Memories v oficiálním videoklipu >>

OSTATNÍ

Solid Steel Radio Show - DJs The Herbaliser + Z-Trip + DK

Vychutnejte si další skvělé vysílání SOLID STEEL RADIO, které se pohybuje na hranici několika hudebních stylů. Od remixů starých klasik, přes hip hop, dance music, elektro až po rock... Vše mistrně zamícháno do dvouhodinového setu. Za mixem se představí The HerbaliserZ-Trip + DK >>

PÁTEK 06.05.2016
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(