VIDEO

Concord Dawn - These Prison Walls ft. Thomas Oliver

Už zanedlouho se dočkáme dalšího alba od novozélandských producentů Concord Dawn, které ponese název Air Chysalis a bude ke stažení ZDARMA. Jako ochutnávku si zatím můžete poslechnout track These Prison Walls s vokály od Thomase Olivera, ke kterému vychází i povedené "lepičské" video.

TISKOVKA

V upútavke na festival zatopí Slovensko obrovská vlna!

Tanečný festival let It Roll prišiel s naozaj originálnou kampaňou na svoj druhý ročník, ktorý sa o necelé dva týždne odohrá v rekreačnom stredisku Duchonka. Najskôr organizátori cez oficiálne facebook stránky doslova vystrašil fanúšikov strohou informáciou, ktorá obsahovala výlučne krátku vetu: „Všetko je ohrozené...“  To sa samozrejme stretlo s obrovskou vlnou otázok a dohadov, ktorá bola po nejakom čase vysvetlená zverejnením video upútavky na samotnú akciu...

SOUTĚŽ

Soutěž s drumup.cz o VIP vstupenku na slovenský LET IT ROLL

Už za týden ze otevřou brány prvního letošního open-air festivalu LET IT ROLL v rekreačním areálu Duchonka na Slovensku a my vám přinášíme exkluzivní soutež o 1 x VIP vstupenku. Line-up je nabušený těmi nejlepšími jmény jak z DnB mainstreamu, tak z těch tvrdších až nejtvrdších odnoží, takže si na své přijde snad každý. Tak pojďme soutěžit;)

FRESH MUSIC

djMASO & mcTRCHI nahráli set pro LIR CZ 2012 OPEN AIR

FRESH MUSIC

CRITICAL MUSIC představuje SEQUENCE TWO EP

Critical Music si několik posledních let buduje pevnou pozici na výsluní světového d'n'b a to nenapodobitelnou cestou jedinečných a kvalitních releasů od známých producentů, ale také úplných nováčků scény. Z větší části díky prozíravosti a hudebnímu nadání velkého d'n'b kritika a šéfa labelu Kasra.

VIDEO

D&BTV Live #201 - Innovation In The Sun Warm Up Show

FRESH MUSIC

Philip TBC - Kokoro No Hibiki LP

Právě dnes vychází dlouhoočekávané druhé album jednoho z našich nejlepších djů a producentů - Philipa TBC. Pod poměrně exotickým názvem Kokoro No Hibiki se skrývá 11 převážně poslechových tracků, které opět dokládají autorovu úžasnou variabilitu, na kterou jsme zvyklí i z jeho setů.

VIDEO

Stanza - Runaway ft. Grimm

Birminghamský producent Stanza vydává v těchto dnech na labelu Mainframe Recordings track Run Away, ke kterému nazpíval vokály Grimm. Zvuky piána, atmosférické vokály a absolutně vyklidněné liquidové rytmy z něj dělají moc příjemnou letní záležitost. Mrkněte u toho i na oficiální video, které víc než vystihuje název Run Away.

VIDEO

Loadstar - Passenger

Xample a Lomax, kteří jsou už nějakou dobu známější jako producentské duo Loadstar, brzy vydají další singl na labelu RAM Records. Jmenuje se Passenger a nenechte se zmást tím, že na první poslech zní jako dubstep. Vyšlo k němu i oficiální video, kde hlavní roli hrají vesmírné rakety, děti a T-Rex.

FRESH MUSIC

Karma - Inside Your Soul EP

Lloyd Thomas aka Karma je DnB producent, o kterém jste asi ještě neslyšeli. Pochází z malého britského ostrova Isle of Wight a jeho tvorba je zaměřena především na pohodový a muzikálněji zaměřený Drum&Bass a House. 4.června vydává své debutové EPčko Inside Your Soul na labelu Infiltrate Audio, který sám před nedávnem založil.

TISKOVKA

Festival Let It Roll dáva šancu novým djom!

VIDEO

Fracture ft Dawn Day Night - Get Busy

Checkujte hóóódně hustý video k novému tracku Get Busy od Fracture feat. Dawn Day Night. Tak taková party se jen tak nevidí, i sám Fracture z toho v půlce videa trochu nepochopil:)

FRESH MUSIC

FREE track od Y4rd3la

Nuda v Brně? Ani náhodou!

TISKOVKA

Drum and bass ovládol Slovensko! (VIDEO)

FRESH MUSIC

Nymfo – Characters LP

Po nedávném vydání épéčka Imperial od Noisie tu máme dalšího výtečníka původem z Holandska. S dalším albem se vytasil stále výraznější producent Nymfo, který nám servíruje svůj debutový longplayer Characters. Ten symbolizuje nejen různé nálady na albu, ale i jeho přístup k produkci a mixování d&b, kdy Nymfo rád brouzdá různými subžánry a jeho sety jsou zábavné a různorodé.

FRESH MUSIC

Symplex vydá track na labelu Close 2 Death

Náš dvorní producent Symplex se zase posunul o kousek dál k vysněnému vynilovému releasu. Jeho nový track Lost Junction, který se dá charakterizovat jako future-neuro s lehkou psy příchutí, vyjde na známém labelu Close 2 Death. Big Up Eriku a těšíme se na další releasy!

RAGGA KOUTEK

Debaser King Of Junglist

Debaser. Jméno, které většině nic neřekne a těm co řekne, tak naskakuje husí kůže, jen co si vybaví jakoukoli produkci z Debaserového soudku. 

TISKOVKA

Chceš si zahrát na Let It Rollu? Máš šanci!

Vyber si téma blízké tvému srdci a namíchej set. Dva nejlepší si zahrají na Take Control stagi, která v pátek hostí Critical Music (Kasra, Spectrasoul, Enei, Dub Phizix) a v sobotu Neosignal (Phace & Misanthrop, Rockwell, Mefjus).

FRESH MUSIC

The Insiders dokončují nové EP

Producentská dvojice z anglického Bristolu The Insiders právě finišuje jejich nejnovější EPčko s názvem The Rhytm EP. Datum vydání je sice naplánováno až na měsíc červenec, ale ukázky si můžete poslechnout už teď.

TISKOVKA

Drumbox @ Matrix - Praha, 8.6.2012

V pátek 8.6. se můžete těšit již na druhé pokračování úspěšné akce Drumbox, kterou pro vás opět připravila pražská Drumbassterds crew. Tentokrát si jako hlavní hosty večera pozvali jedny z nejvýraznějších postav české drumandbassové scény, členy legendární Tele2beatz a Let It Roll crew - djs Pixie a Suki! Vedle těchto českých drumandbassových velikánů se můžete také těšit na djane Kan-Jaccu, celou Drumbassterds crew a jejich hosta, VirCz + Mc Binja. Vše vypukne v pátek 8.6. od 20:00 hodin v žižkovském klubu Matrix, tak sbalte dobrou náladu a doražte! Těšíme se na vás!

SOBOTA 20.09.2014
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(