TISKOVKA

Legendy Ed Rush & Optical, Black Sun Empire a další v Praze!

Již 19. Října se na pražském Výstavišti Holešovice uskuteční největší drum and bass & harder styles festival, který v posledních letech udeřil na Českou Republiku!  Line up Imagination Festivalu je vskutku masivní. Na dvou scénách vystoupí 25 djů a projektů z celého světa, mezi nimi i legendy jako Ed Rush & Optical, Black Sun Empire, Audio, Sigma, Art Of Fighters, Limewax nebo např. Katharsys.

TISKOVKA

N:XTRA - SPECIAL EDITION vol.3

Po prvních dvou vydařených, propařených nocích ve společnosti pánů Prolixe, Axioma a početnýho českýho djs supportu se mutližánrová klubovka N:Xtra vrací zpět na scénu a opět to bude velmi extra!

FRESH MUSIC

MC DRS - I Don´t Usually Like MC´s but...

Také většinou nemáte rádi MCs? Ať už na tuto odpovíte jakkoliv, rozhodně stojí za to poslechnout si, co může k tomuto tématu říct MC DRS na svém nejnovějším (a vlastně zároveň debutovém) albu. Třeba změníte názor, třeba ne, ale rozhodně nečekejte instrumentálky ;)

TISKOVKA

Imagination Festival zveřejňuje finální line-up!

Již 19. října se v Praze uskuteční jedna z největších indoorových party roku. 25 DJs a projektů roztančí návštěvníky hned ve dvou pavilonech Výstaviště v Holešovicích. Dvě stage nabídnou množství hudebních stylů od drum & bassu, přes dubstep až po všechny odnože harder styles.

TISKOVKA

B-Complex se vrací na DNB Rodeo!

Studené večery a chladná rána nás pomalu ale jistě ženou zpět do klubů. V pátek 14. září se v Matrixu odehraje další DNB Rodeo - party roku 2011 podle Drumandbass Awards. Těšit se můžete na fenomenálního producenta a DJe B-Complexe, který Matrix již dvakrát vyprodal…

RAGGA KOUTEK

Rajja Gunjle Vol.? RAGGA JUNGLE / JUNGLE / TEKNO //

Že jsou v esku bassy ještě neznamená, že nebude pořádná smršť v patnáctce.
Kdo má plné zuby drum and bassů, tak má v sobotu o zábavu postaráno.

VIDEO

D&BTV Live #210 - Program Label Launch plus Virus showcase

FRESH MUSIC

Hashtag - Hurt & Pain EP

Název dvoučlenného projektu Hashtag vám asi nic moc neřekne, není divu - doba jeho existence je teprve velmi krátká, ale jména, která ho tvoří by už mohla leckomu napovědět více. KG a Erb'n'Dub, to jsou chlapíci, stojící za dalším digitálním releasem na Technique Recordings, kterému se exkluzivně upsali. O tom, že Drumsound a Simon Bassline Smith si pod svá křídla nevezmou kdekoho, se můžete sami přesvědčit o pár řádků níže...

FRESH MUSIC

FREE track - Black Sun Empire - Delorean

15. října bude bezesporu velký den pro milovníky neura a techstepu. Kromě LP-čka od Audia vyjde ve stejný den i dlouho-očekávané album holandského projektu Black Sun Empire. Ti teď navíc "na oslavu své album tour" dávají FREE track Delorean. Big up!

VIDEO

D&BTV Live #209 - Sun and Bass 2012 Warmup Party

VIDEO

Chris.SU feat. Mira - Higher

Minulý týden vyšlo na labelu Subtitles UK dlouhoočekávané EP F.A.T.E. od maďarského producenta Chrise.SU. Teď navíc můžete zkouknout i oficiální video k tracku Higher, kde uslyšíte i uvidíte zpívat krásnou vokalistku, která si říká Mira. Lahoda pro uši i oči, tak to má být!;)

FRESH MUSIC

FREE track od Fourward

Rakouská producentská čtveřice Fourward zanedlouho vydá EP na labelu Audio Porn a jako ochutnávku rozdává track Chase Your Mind ZDARMA.

FRESH MUSIC

FREE track - DJ Marky - Everything

Dnes už legendární brazilský producent a DJ Marky rozdává FREE track se jménem Everything. Kvalitní basová linie a příjemný vokál, jako by vypadl z jeho unikátních setů. Díky!

FRESH MUSIC

FREE track od Sunchase

Ukrajinský producent Sunchase nedávno nahodil ZDARMA ke stažení track Predator, který vznikl už v roce 2005. Kdo má rád starý dobrý drum & bass ala Stakka & Skynet, tohle je to pravé ořechové!

TISKOVKA

BassDaCastle je zpět, na zámecké nádvoří dorazí Aphrodite

Zámecký open-air BassDaCastle vol.7 hlásí po jednoročníkové pauze velký návrat opět se 4 pódii a opět v duchu motta festivalu: Párty, kde si každý najde to svoje! Návštěvníci se mohou poslední prádninový pátek 31.8. těšit v Hustopečích nad Bečvou na dosud nejkvalitnější účinkující za celou historii festivalu.

VIDEO

D&BTV Live #208 - Liquid V show

VIDEO

London Elektricity - Hospital Podcast 179 LIVE

Tony Coleman aka London Elektricity namíchal další pokračování
Hospital Podcast s pořadovým číslem 179!

VIDEO

Netsky - No Beginning

Oficiální video k singlu No Beginning z alba "2" od současné hvězdy labelu Hospital Records NETSKY.

FRESH MUSIC

Blu Mar Ten - Love Is The Devil Remixes Part Three

Již třetí (a poslední) díl remixů z alba Love Is The Devil od starých známých Blu Mar Ten vychází právě dnes na jejich labelu s opravdu výstižným názvem - Blu Mar Ten :)

RAGGA KOUTEK

Rajja Gunjle vol.12 / Ragga Jungle / Reggae / Ska / Dubwise /Raggatek //

Junglemani, reggaemani a všichni ostatní co máte v oblibě trošku jinou muziku, tak pozor!!! Je tu dvanácté pokračování párty Rajja Gunjle, která se z clubu 15minut opět přesunula do větších prostor olomouckého klubu S-Cube, kde to podle momentální účasti na události vypadá, že se bude jednat o zatím nejlepší Rajja Gunjle :D.

STŘEDA 01.04.2015
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(