FRESH MUSIC

Netsky - 2

Na konci června vyšlo druhé album belgické superstar Netsky-e. Lakonický název "2", značí nelehký úkol pro každého umělce - překonat sám sebe, potažmo své první album. Pojďme se podívat, jak se s tím rodák z Antwerp - Boris Daenen popral.

FRESH MUSIC

VA - Fokuz And Friendz Vol.3

Holandský label Fokuz Recordings nedávno a celkem nenápadně vypustil další díl kompilace Fokuz And Friendz, tentokrát s pořadovým číslem 3. Už jen letmý pohled na tracklist se jmény jako Alix Perez, Redeyes, Marcus Intalex, Brother, Mutt, Paul SG nebo Seba dává tušit, že tohle může být hodně kvalitní poslech. A my jen dodáváme, check this out!

TISKOVKA

Drumbox @ Matrix - Praha, 13.7.2012 + soutěž o 2x2 volné vstupy

DRUMBOX s Pixiem a Sukim máme úspěšně za námi a proto nám nezbývá nic jiného, než vám naservírovat další pořádně rozjetej mejdan. Nejenže třetí pokračování je warm-upem na letní LET IT ROLL, ale představí vám i souseda z nedalekého okolí, výherce hned několika letošních Slovakia dnb awards, skvělého producenta a dje, kterého všichni známe pod jménem L PLUS.

VIDEO

LSB - Overthinking (Ft. Sian Sanderson)

Luke Beavon alias LSB vydal před pár dny EP Overthinking na labelu Spearhead Records. Stejnojmenný track, kterému propůjčila vokály Sian Sanderson, se dočkal i oficiálního videa. Je to moc příjemná poslechově liquidová záležitost s piánem a sametovým vokálem.

FRESH MUSIC

Concord Dawn - Air Chrysalis LP

Poslední dobou už ani nepřekvapí kvalitní FREE track od některého z nejlepších producentských jmen současnosti. Novozélandský projekt Concord Dawn, který už dnes zastupuje jen Matthew Harvey, jde ale ještě o krok dál. Před pár dny vydal své v pořadí už šesté album Air Chrysalis, které si jako vyjádření vděčnosti z drum & bass scény můžete stáhnout ZDARMA! Díky a hodně moc BIG UP!

RAGGA KOUTEK

No No Lmitz Open Air / ragga jungle / dubwise / reggae / raggatek /

Ragga jungle, reggae, dubwise a hromady dalšího už zítra pod širým nebem!!!

VIDEO

Netsky - Love Has Gone

Včera vyšlo nejen celé druhé album veleúspěšného producenta Netsky, ale i jeho úvodní track se dočkal oficiálního videa. Jmenuje se Love Has Gone a je to letní pecka jak vyšitá. Podrobnější článek o celém albu již brzy...

VIDEO

L Plus - Amazing

Netradiční video nahodil L Plus ke svému novému tracku Amazing, který vychází na stejnojmenném EP na Technique Recordings. Kdo ještě neviděl takovou létající přenosku nad Blavou, neváhejte;).

FRESH MUSIC

FREE track od Indivision

Estonské producentské trio Indivision, kteří se mimo jiné nedávno upsali labelu Viper Recordings, nahodili FREE track Sound Pressure. Je to kvalitní a hodně našláplý dancefloor liquid, díky!

TISKOVKA

Charity stage na festivale Let It Roll už pozná svoj line-up

FRESH MUSIC

Jade – Smashface / Test Subject

Po salvě projektů ze západní části Evropy nám východní vítr přivál čerstvý release maďarského producenta, který si říká Jade /HU/. Se skladbou Smashface mu pomohl nekompromisní Mc Ryme Tyme. I když jen samotná přítomnost tohoto legendárního Mcího zaručuje určitý punc kvality, Jade stále dokazuje, že má talent a do jeho flow vytvořil hutný sekavý tech-sound. V tracku Test Subject jakoby se vracel do staršího stakka/skynetovského temného drumandbassu.

FRESH MUSIC

L.A.O.S. - Finally LP

8.června vyšlo předlouho očekávané debutové album trojčlenného finského projektu L.A.O.S. (Large Amount Of Soul) - Finally. Na LPčku najdeme 12 nových tracků doplněných remixem od finského dubstepového producenta 501. Pojďme se podívat, jestli to čekání opravdu stálo za to, a jak velkou dávku "soulu" dali do svého díla kluci tentokrát.

SOUTĚŽ

Vyhlášení vítěze o VIP vstup na slovenský LET IT ROLL

VIDEO

Netsky - Puppy

Do vydání druhého alba od jednoho z nejskloňovanějších jmen současného DnB, Netsky, už zbývá jen pár dní. Ten nám teď nahazuje další track i s oficiálním videem. Jmenuje se Puppy a má basu jak od Daft Punk.

TISKOVKA

Slovenský Let It Roll již tento víkend


 Konec světa má přijít ještě letos, proto je zapotřebí, užít si zbývající čas na maximum. Let It Roll na tento fakt myslel a připravil hned tři festivaly. Ten slovenský se uskuteční již 22. a 23. června na Duchonce. Oslavte s námi příchod Armageddonu!

FRESH MUSIC

Optiv & BTK - Dirty Tricks LP

Na začátku měsíce června se Optiv & BTK rozhodli ukázat nám svoje "lumpárny"(Dirty Tricks), které spolu provádějí ve studiu. A protože každý takový počin musí být patřičně zdokumentován a vyšetřen, chopili jsme se toho na serveru drumup.cz a nyní zde předkládáme výsledky vyšetřování...

TISKOVKA

Let It Roll má limitovanou kapacitu a nová trička

Letoční ročník Let It Roll festivalu má limitovaný počet vstupenek. Největší elektronický festival omezil kapacitu z důvodu zvýšení komfortu pro návštěvníky. Drum&bass a dubstep fanoušci tak budou mít v areálu dostatek prostoru a pohodlí.

TISKOVKA

BIKEANDWATER 2012

Bike and Water 2012 se blíží. Ano, 7. ročník této jedinečné události, která v současné době nemá v ČR obdobu, je opět zde. Tato jedinečná akce kombinující adrenalin a kvalitní muziku neodmyslitelně patří k začátku léta již od roku 2006. V sobotu 23.6.2012 se ve Šternberku nad hladinou zatopeného lomu „pod Lipinou“ předvedou ti nejodvážnější letci na freestylových kolech a koloběžkách. Ve večerních hodinách naváže na závody hudební afterparty, kde budete moci slavit společně s vítězi až do ranních hodin.

RAGGA KOUTEK

Jamaica 4 Ever /roots rock / ragga jungle / tribe

Už tuto sobotu!!! Další a další rastatancovačka na obzoru. Milovnící jamajské muziky co nemají co 23.6 na práci, tak Electroshock Sound System a Rajjagujle Rockers vás zvou do clubu Atom v Olomouci.

TISKOVKA

Anglický producent Big Bud poprvé v ČR!

Je asi málo dnb djs a fans, kteří by se nesetkali s produkcí anglického producenta Big Buda. Stejně tak je i málo zásadních jmen světové dnb scény, která se ještě neukázala v ČR. Což opět platí o Big Budovi. Je nám proto ctí, že se tento rest smaže díky Vendetě, kde si tohoto klasika žánru budete moci poslechnout. Pokud se tedy počítáte mezi opravdové fajnšmekry a záleží vám na tom, aby hudba na party měla i nějaký obsah a necílila jen na první signální, nesmíte chybět 22. června na Flédě!

PÁTEK 31.10.2014
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(