OSTATNÍ

Drum&BassArena Awards 2012: The Winners!

Země drum&bassu zaslíbená už má nejen odhlasováno, ale i vyhlášeno. Pojďte se podívat, kdo to tentokrát "rozbil" v tomto roce nejvíc a vyhrál prestižní ceny Drum&BassArena Awards. Gratulujeme všem vítězům, ale hlavně Calyx & TeeBee za zasloužený "hatrick" a S.P.Y-ovi za neuvěřitelné album.

FRESH MUSIC

FREE track od Stray

Londýnský producent Stray nedávno nahodil na oslavu 4K fans na svém FB profilu VIP verzi dnes už letitého debutu na labelu Critical Music, tracku Timbre. Původně převážně minimalový dnb říznutý breaky a ameny jich má ještě víc a je ZDARMA ke stažení. Díky!

VIDEO

VA Sick Video Competition

V souvislosti s vydáním kompilace Sick Music 3 byla vyhlášena soutěž "Sick Video Competition" o nejlepší video k některému z tracků kompilace. Hlavní výhrou bylo slušných 500 liber, takže tvůrci byli značně motivovaní. Tomu odpovídá i kvalita 6 nejlepších videí, které se dostaly do finále.

FRESH MUSIC

FREE track od Silence Groove

Polský producent Silence Groove pustil zdarma ke stažení jeden ze svých liquidových tracků s názvem Play out (the Cock). Track je vydaný pod labelem Liquid Tones. Pojďte si nostalgicky zavzpomínat na hraní venku. Enjoy!

VIDEO

Optiv - Krakpot (Jade remix)

Maďarský neuro mistr Jade zremixoval už tak slušnou pecku Krakpot od Optiv-a, která teď vychází ve 2 remixech na labelu Close2Death. Track dostal i pěkné vizualizační video, check it!

FRESH MUSIC

VA - Sick Music 3

Na kompilaci Sick Music 3 od Hospital Records najdete celkem 26 tracků od velezkušených "legend" dnb scény jako Johny L, Raiden, Maldini nebo Total Science až po nejčerstvější producentská esa typu Fred V & Grafix, Maztek nebo Krakota. Tímto záběrem je Sick Music 3 opravdu pozoruhodným počinem. Pojďte si poslechnout, co je zrovna "SICK"! Stojí to za to..;)

FRESH MUSIC

FREE track od dRamatic & dbAudio

Producenti dRamatic & dbAudio nahazují ZDARMA ke stažení moc příjemnou liquidovku Far Away s vokály od Grimm, kterou zremixovali legendární Total Science. Původní méně vokálová verze vyšla před necelým měsícem na MARS Recordings.

VIDEO

Loadstar - Vatican Roulette

Další nářez od Loadstar! V těsném závěsu po oficiálním videu k tracku Black & White (Ft. Benny Banks) se dostává i na šílenou zlámanou dnb jízdu Vatican Roulette od producentského dua Loadstar. Těšte se na téměř filmový zážitek, který dobře dokresluje tuto našlapanou pecku.

FRESH MUSIC

Netsky - 2 Deluxe

Belgická "superstar" Netsky je po půl roce zpátky s novým albem Netsky - 2 Deluxe, které navazuje a rozšiřuje jeho červnové album Netsky - 2. Bylo vydáno společně s jeho velmi očekávaným turné Netsky LIVE!. Nové album doplňuje první druhým diskem, který obsahuje dosud nevydané kousky, exkluzivní nahrávky z živých vystoupení, instrumentální tracky a remixy od Other Echoes, Rockwella, Metrika a Netskye samotného. Netsky "2 Deluxe" nabízí nový pohled na jeho tvorbu. Check it!

PARTY INFO

Rajja Gunjle Vol.14 / AMEN / JUNGLE / RAGGA JUNGLE / REGGAE / DANCHALL /DUB/

Dreadatí i nedreadatí! Než nám skončí rok 2012, tak bych vás chtěl ještě pozvat na poslední akci v tuhém rytmu jungle a sladkém a houpavém reggae.

FRESH MUSIC

Friction d'n'b show BBC 1Xtra 2-12-2012

Další episoda z pravidelné d'n'b show, kterou má na starosti FRICTION
na rádiu BBC 1Xtra. Hosté, spousta čerstvých novinek a exkluzivních tracků,
ale stejně tak i legendární klasiky ze světa drum'n'bassu.
V tomto díle speciální mix od TOTAL SCIENCE, kteří právě vydali kompilaci s názvem
::Tuned In Two.

OSTATNÍ

TOP MUSIC listopad 2012

Nestíháte vše co se děje v dnešním, hektickém světě elektronické hudby? Nechcete minout info o novém albu a zároveň nemáte čas hodiny zkoumat fóra na webu a projíždět zdi všemožných facebookových skupin? Nebo jen chcete mít vše nejlepší pěkně pohromadě? Tak tady to máte >>

TISKOVKA

Drumbox “New Year Edition” @ Matrix - Praha, 31.12.2012 + soutěž o 2x2 volné vstupy

Kde 31.12.oslavit konec starého a začátek nového roku? Jak jinak než na silvestrovském mejdanu DrumBox v pražském klubu Matrix! Tento rok se můžete těšit na 2 stage, videoprojekci, speciální dekorace, drobné občerstvení zdarma a do 23:00 vstup jen za 80kč. Na hlavní stagi budou řádit rezidentní Drumbassterds a Let it Roll crew, na druhé zahraje legendární soundsystem Bass Beast. Tak doražte společně s námi oslavit nový rok v rytmu drum&bassu, protože jak na Nový rok, tak po celý rok!

VIDEO

Nu:Logic - St Pauls

Hospital Records nedávno před uvedením nové kompilace Sick Music 3 spustil "Sick Video Competition" o nejlepší video k nějakému tracku. Vyhrála vtipná oldschoolová animace k tracku St Pauls od producentských bratrů Nu:Tone a Logistics, tedy Nu:Logic. Big UP!

VIDEO

Smooth - Virgo Cluster

V neděli vyjde slovinskému producentovi, který si říká Smooth, další singl na labelu Viper Recordings. Pilotní track nese jméno Virgo Cluster a dnes k němu vyšlo i pěkné space video.

FRESH MUSIC

VA - Drum & Bass Arena Anthology 2

Anglický dnb server Drum & Bass Arena vydává druhý díl své obří kompilace s názvem Anthology 2. Na celkem 3CD najdete dohromady 60 tracků z toho nejlepšího, co se na scéně dle DnB Areny za posledních 20 let urodilo včetně pár exkluzivních dosud nevydaných kousků.

TISKOVKA

Křest nové desky kapely N.O.H.A.

Na podzim se N.O.H.A. vydá na turné po Východni Evropě, aby pokřtila své nové album "N.O.H.A. Circus Underground" a tuto sobotu jako první zastávka bude ostravský klub Fabric.

VIDEO

Enei - Centrifuge

Jeden z nejlepších tracků z Enei-ova debutového alba Machines se jmenuje Centrifuge a dočkal se i poměrně zdařilého oficiálního videa. To pěkně šlape v masivním industriálním rytmu jako samotný track, nekompromisní hutný dancefloor killer.

FRESH MUSIC

Mefjus, M-force – Abandon/Struggle & Pain (feat. Maksim)

Kdo pravidelně sleduje dění na drumandbassové scéně a obzvláště v té temnější větvi, nemohl si nevšimnout stále výraznějšího rakouského interpreta, který si říká Mefjus. Ten si zrovna připisuje premiérový release na Breed12Inches.

VIDEO

Loadstar - Black & White (Ft. Benny Banks)

Borci Xample a Lomax, které už nějakou dobu známe jako Loadstar, brzy vydají další nedrumovou pecku na Ram Records. Jmenuje se Black & White, vokály má na svědomí Benny Banks a vyšlo k ní i slušné oficiální video. Check this out!

PÁTEK 24.03.2017
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(