VIDEO

D&BTV Live #194 - AUDIOPORN

VIDEO

D&BTV Live #193 - HOSPITAL RECORDS

FRESH MUSIC

FREE track - Logistics - Watching The World Go By (feat. Alice Smith)

Už jste slyšeli o "FREE MUSIC MONDAY"? Tenhle projekt má na svědomí Annie Mac z anglického Radio 1 a dnes nám přináší, věřte nebo ne, FREE track z čerstvého alba Fear Not od Logistics. Je to moc příjemná vokálovka s hlasem Alice Smith. Díky!

VIDEO

DJ Fresh ft. Dizzee Rascal - The Power

Další singl od hitparády dobývajícího DJ FRESH, se jmenuje The Power a spolupracoval na něm s hip hopovým velikánem Dizzee Rascal. Jak by se dalo očekávat z tohoto spojení, nejedná se dnb, ale o break. Oficiální video k tracku vám ukáže, jak vypadá atmosféra na Miami Winter Music Conference.

FRESH MUSIC

VA - Horizons 50 EP

Anglický label Horizons Music oslavil v dubnu padesátku luxusním EP-éčkem, na kterém se podílely jak vycházející hvězdy Amoss, Halogenix a NicBee, tak i ostřílení producenti jako Sunchase nebo Octane a DLR. Většinou je kolem těchto jubilejních releasů velký humbuk, ale kvalita zaostává. Tentokrát je to ale úplně jiný případ!

FRESH MUSIC

VA - Fokuz and Friends vol.II

19.3. vyšlo druhé pokračování kompilace Fokuz and Friends a jak už název napovídá, můžeme se těšit na pořádnou porci atmosferického DnB od jednoho z nejúspěšnějších evropských (ne však britských) DnB labelů - holandského Fokuz Recordings.

VIDEO

Matrix & Futurebound ft. Luke Bingham - All I Know

Nový singl od Matrix & Futurebound se dočkal i svého oficiálního videa. Texty už znáte, takže jedem...

FRESH MUSIC

FREE Sample Pack & Track od Forbidden Society

Forbidden Society nahazuje Sample Pack a k tomu ještě jeden track úplně zdarma ke stažení. Díky!

ROZHOVOR

Rozhovor s Koltem Siewertsem

Party Red Box light se blíží a s ním i hlavní představitel Kolt Siewerts. Jelikož se jedná o jméno, které se v našich luzích a hájích tolik nevyskytuje, přinášíme vám exkluzivní rozhovor pro náš server.

TISKOVKA

Tantrum Desire na DNB Rodeu

Klubová noc roku 2011, DNB Rodeo, v pátek 20. dubna v pražském Matrixu představí další velké DNB jméno - Tantrum Desire. Za britskou dvojici přijede Devin Smith, aby představil mainstreamový taneční sound, který se momentálně těší velké oblibě.

FRESH MUSIC

Dynamic - Modal Lounge LP

Mladý producent Dynamic se světu představil v roce 2010 albem "Discoveries of the Deep Presents Dynamik". Už tehdy bylo jasné že jeho soulovo jazzový sound do konceptu Fokuz recording výborně zapadá.

TISKOVKA

Video soutěž o combo vstupenky na Let It Roll

Let It Roll Open air expandoval v minulém roce na Slovensko, letos jeho atmosféru poprvé zažije i Polsko. Pokud jste tedy v minulých letech bědovali po skončení Let It Rollu, že musíte rok čekat na další, letos tomu můžete zabránit s Combo vstupenkou a zažít tento skvělý festival dvakrát nebo dokonce třikrát za léto. Za Duo Combo na dva festivaly totiž zaplatíte skvělých 1000 Kč. Jestli je vám i to málo, můžete mít lupen na všechny tři festy pouze za 1350 Kč.

FRESH MUSIC

FREE track od Seven Lions + EP Polarize na Viper Recordings

Nový přírůstek u labelu Viper Recordings si říká Seven Lions a příští týden vydává své debutové EP s názvem Polarize. Najdete na něm i FREE track Isis, což je moc povedený progressive dubstep.

FRESH MUSIC

LUNG má debutový sólo release na MED SCHOOL

Teprve 21 letý James Ellaway aka LUNG se minulý rok exkluzivně upsal na MED SCHOOL MUSIC, jenž je dceřiným labelem Hospital Records. Tento label se zaměřuje na experimentálnější větev dnb, které je dost často ovlivněné prvky jiné elektronické hudby. Již několik let tak rozšiřují hranice nejen dnb, ale i jiných hudebních stylů a představují nám tak nové talentované producenty mezi něž patří BOP, Unquote, Joe Syntax a další.

FRESH MUSIC

Logistics - Fear Not LP

Matt Gresham aka Logistics vydává dnes už své čtvrté album - kde jinde než na jeho domovském Hospitalu. Tentokrát uslyšíme i jiné styly než Drum & Bass a i celková nálada je trochu jinde než u minulých alb, ale nebojte se, pořád je to ten starý dobrý a hlavně kvalitní Logistics, jak ho známe. Enjoy!

FRESH MUSIC

ICICLE - BNC EP

Po jeho debutovém LP Under The Ice a několika málo kolaboracích jsme od něj moc neslyšeli. Jak to tak vypadá tak pracoval na ještě deepovějším zvuku a dokonce se posunul až na 140 bpm. Zanedlouho tak bude venku první čistě dubstepové EP od Icicle a to samozřejmě na domácím Shogun Audio.
Zkuste ukázky v článku...

VIDEO

D&BTV Live #192 - AUDIO DANGER RECORDS

RAGGA KOUTEK

Rajja Gunjle vol.10 / Ragga Jungle / Jungle / Reggae / Raggatek ////

Dnes je ten den, kdy vypukne dálší pokračování nikdy nekončícího příběhu Rajja Gunjle. Takže  kdo dnes neví co by, tak místo Obi navštivte olomoucký klub 15 minut .

VIDEO

Matrix & Futurebound feat. Luke Bingham - All I Know (Lyric Video)

Nová pecka od Matrix & Futurebound s vokály od Luke Bingham se jmenuje All I Know, vyjde na začátku května a vy se už dopředu můžete naučit texty díky tomuto videu. Jedná se o Smash & Grab Mix.

FRESH MUSIC

FREE track od Smooth

Slovinský talent Smooth, upsaný exkluzivně u labelu Viper Recordings, nedávno oslavil 5000 like na své Facebook stránce a za to nám teď dává FREE track. Jmenuje se Timeless a je to slušná dancefloor pecka, díky!

DNBRadio
NEDĚLE 20.04.2014
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(