FRESH MUSIC

Sabre, Stray a Halogenix startují projekt Ivy Lab + FREE track

Producenti Sabre, Stray a Halogenix, kteří mají na svědomí jednu z nejkrásnějších skladeb loňského roku, Oblique, spojí síly natrvalo v jejich novém projektu Ivy Lab. Pro začátek dávají ZDARMA ke stažení VIP verzi tracku Oblique. Debutový release je naplánován na labelu Critical Music, těšíme se!

FRESH MUSIC

FREE track od Clarity & Overlook

Clarity i Overlook jsou umělci z Velké Británie, kteří už mají za sebou releasy na labelech jako Exit Records, Samurai Music nebo Renegade Hardware. Tihle dva nám servírují minimalistický deepový track s hutným basem s názvem Chinatown ještě s malým bonusem, je totiž zcela zdarma.

PARTY INFO

Crossfire profil

Přesně za týden se bude konat Stepslet, na který jsme si pozvali legendárního belgického Crossfire. Dje a producenta z doby, kdy v klubech roztáčel vinyly i kolega Owerflov. Pojďme si představit headlinera a připomenout si sestavu obou parketů.

VIDEO

Other Echoes - Free Running (feat Julian Huggins)

Pod pseudonymem Other Echoes se skrývá nejmladší z bratrů Greshamových - Nick Gresham. Určitě znáte jeho starší bratry, ale možná jste o tom nevěděli - Matt (Logistics) a Dan (Nu:Tone). Na rozdíl od nich se Nick věnuje stylům jako broken beat, future garage a dubstep. Hudební nadání v sobě nezapře a vydává svoje debutové album pod Hospital records, které nese jeho jméno Other Echoes EP a vyšlo 3.12.2012. Na své nové album natočil i videoklip k singlu Free Running, který název tracku 100% vystihuje. Enjoy!

TISKOVKA

DNB 90´s ve Fabricu

Nejlepší začátek drum´n´bassové sezóny v klubu Fabric je již nekolik let první pátek v lednu. Pravidelná akce DNB 90´s která připadá na tento termín opět přinese spoustu oldschoolových hitů a atmosféru dnb akcí, jak je známe z dob před deseti lety.

VIDEO

Chroma - So Alone

Na sesterském labelu RAM Records, Program, vyšel v prosinci release od producentské trojice Chroma, kterou tvoří Phobia, Sato a Tyrone. Pohodový track na flipu s názvem So Alone se dočkal i oficiálního videa.

FRESH MUSIC

VA - UKF Drum & Bass 2012

Další zajímavou kompilaci toho nejlepšího za rok 2012 vydává UKF. Nese název UKF Drum & Bass 2012 a najdete na ní 20 tracků od producentů jako Brookes Brothers, Fred V & Grafix, Drumsound & Bassline Smith, Calyx & Teebee, Noisia, Total Science & S.P.Y nebo The Prototypes.

FRESH MUSIC

VA - RAM Drum&Bass Annnual 2012

Jeden z největších a nejslavnějších dnb labelů, RAM Records, reflektuje velmi úspěšný rok kompilací RAM Drum&Bass Annnual 2012. Label letos kromě spousty kvalitních releasů oslavil své 20.narozeniny, dostal pod svá křídla producenty Calyx&TeeBee, kteří pak vydali úžasné album All or Nothing, založil nový sublabel Program nebo vyhrál ocenění "Best Label" v Drum&BassArena Awards 2012. Pojďte si poslechnout to nejlepší z letošního RAM-u.

SOUTĚŽ

Soutěž o 2 vstupy na Drum UP with MEFJUS /AT/

Nový rok je opravdu za rohem a s ním se blíží i další pokračování party Drum UP v olomouckém S-cube s vynikajícím zahraničním headlinerem. V pátek 18.ledna to přijede "rozbít" jedno z nejžhavějších jmen současného drum & bassu, rakouský producent MEFJUS, který vyhrál prestižní ocenění "Best newcomer producer" v Drum&BassArena Awards 2012. Tak pojďme soutěžit!

FRESH MUSIC
DUBSTEP

FREE track od Seven Lions

Seven Lions je producent původem z Kalifornie, který se začína prosazovat v EDM světě a musím uznat, že se mu to opravdu daří, nebojí se experimentovat a jeho práce stojí za poslech. Můžete si udělat vlastní názor, diky tomu že vydal dubstepový track Isis (Deep Mix) zdarma.

OSTATNÍ

Drum&BassArena 2012: The DJ’s Choice

Jestli vás zajímá, jaký track roku by zvolil DJ Marky, London Elektricity nebo Futurebound a skoro šedesátka dalších světových jmen, webový server Drum & Bass Arena se jich zeptal za nás a tady máte jejich odpovědi. Článek může dobře posloužit i jako inspirace pro hlasování v naší anketě;).

FRESH MUSIC

FREE track od Camo & Krooked

I rakouské dnb superhvězdy Camo & Krooked nám zpříjemnily vánoční čas FREE trackem, a to VIP verzí drumstepové pecky Run Riot. Díky!

FRESH MUSIC

FREE track od Rollz

Anglický producent Rollz, který už má na kontě releasy na labelech jako Hospital Records nebo Ministry of Sound, nám nadělil jeden z dalších vánočních dárků v podobě FREE remixu tracku Children od Dimension. Díky!

PARTY INFO

Drumbox “New Year Edition” + videopozvánka, line-up a vyhlášení soutěže o 2x2 volný vstup

Silvestr se nám neúprosně blíží a pro ty z vás, kteří se chystají oslavit příchod nového roku na párty, přináší Drumbassterds crew veselou videopovánku na DrumBox do pražského Matrixu. Na její přípravě se podíleli téměř všichni Djs a 100% stojí za zhlédnutí, tak čekujte!

FRESH MUSIC

FREE track od Naibu

Francouzský maestro "chilloutového" dnb Naibu nám taky nadělil moc příjemný vánoční dárek v podobě bootlegového remixu skladby Genesis od Grimes. Díky moc a těšíme se na chystané Fall EP, které vyjde brzy na Horizons Music.

OSTATNÍ

Veselé a plné basů!

Pohodové Vánoce, vše nej do nového roku a hlavně spoustu skvělé muziky a zážitků z parties a setů vám přeje celá Drumup crew. Děkujeme za vaši přízeň na webu i na našich akcích, bez vás by to nešlo! Pokud bude příští rok alespoň stejně plodný jako tento, máme se určitě na co těšit. A nezapomeňte hlasovat v naší anketě Drumup.cz D’n’B AWARDS 2012, můžete vyhrát cool ceny a taky rozhodnout, kdo to tenhle rok nejvíc rozsekal. Díky a stay tuned!

FRESH MUSIC

FREE track od Wreckage Machinery & Mefjus

Jako dárek za podporu v roce 2012 se americký dj a producent Subsonik rozhodl vypustit zdarma remix tracku Zodiac původně od Wreckage Machinery & Mefjuse. Enjoy!

VIDEO

Neonlight - Computer Music

Épéčko Byte Bites Bit na labelu Lifted Music od Neonlight je venku už od pátku, až teď ale vychází k pilotnímu tracku Computer Music i oficiální video s future 3D pacmanem.

FRESH MUSIC

FREE track od DJ Marky & Makoto

Až z dalekého Japonska a Brazílie přilétá další vánoční dárek. DJ Marky spolu s Makoto nahazují ZDARMA ke stažení povedený track s názvem Free. Je to cover verze tracku od Denice Williams, která vznikla už před pár lety, ale dosud nikde nevyšla. Díky!

FRESH MUSIC

FREE track od Keeno

Nádherný orchestrální drum & bass pro konec světa! Hodně talentovaný mladý producent z jižní Anglie, Keeno, si nedávno zapsal první release na labelu Hospital Records a teď nahazuje další skvost úplně ZDARMA ke stažení. Track nese název The End, má vokály od Luisa Bass a je absolutně EPIC!

PÁTEK 22.09.2017
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(