FRESH MUSIC

FREE track od Amoss

Producentské duo Amoss už známe nějaký pátek díky jejich kvalitním releasům na labelech Dispatch nebo Horizons. Nedávno pak nahodili slušný deep roller ZDARMA ke stažení, remix tracku Eleven od Dakosa. Koho pak zjaímá víc, checkujte jejich rozhovor na webu časopisu Kmag.

FRESH MUSIC

Paul Van Dyk ft. Adam Young - Eternity (Camo & Krooked Remix)

Jméno hvězného DJ a producenta Paula Van Dyka není třeba příliš představovat. Jeho nejnovější album Evolution, které vyšlo v květnu, se dočká v listopadu první várky remixů. Nás budou zajímat konkrétně dva, které nemá na svědomí nikdo jiný, než Camo & Krooked.

FRESH MUSIC

RENE LAVICE - All My Trials / Not Deep

Není to tak dávno co se na RAM RECORDS představil nováček Rene LaVice, který se uvedl ABSOLUTE MONSTER EP. Zítra bude venku zbrusu nový 12"
s vokálovým ALL MY TRIALS a na flipu experimentálnějším NOT DEEP. Checkujte jak se Rene zabydluje na RAMu...

FRESH MUSIC

FREE track od Joe Syntax

Jeden z předních producentů labelu Med School, Joe Syntax, právě oslavuje 5000 "lajků" na své FB stránce tím, že dává ZDARMA ke stažení pohodový track Breakbeat 98. Díky!

FRESH MUSIC

BROOKES BROTHERS - Loveline / The Blues

Brookes Brothers jsou zpět s novým 12" na labelu BreakBeat Kaos. Hlavním trackem nejspíše bude LOVELINE, ale i track THE BLUES na flipu si zaslouží pozornost. Poslední a také debutové LP s titulem THE BROOKES BROTHERS, nevzbudilo očekávaný rozruch, snad až na klasiku TEAR YOU DOWN z roku 2008 a dubstepovou pecku IN YOUR EYES feat. Johnny Osbourne.
Jak se vyvýjí produkce bratrů Brooksových checkujte v článku >>

FRESH MUSIC

THE PRODIGY- Smack My Bitch Up (Noisia Remix)

NOISIA si vzala do parády absolutní klasiku a to track Smack My Bitch Up. Tento skvělý remix vyjde 3.12.2012 a stane se součástí Deluxe edice alba
Fat Of The Land
právě legendárních PRODIGY.
Světovou premiéru si odbyl v Mistajam show na BBC 1Xtra.
Bez váhání pouštějte téměř šestiminutovou ukázku uvnitř článku>>

FRESH MUSIC

Eastcolors - The Dreamer EP

Ruský Drum & Bassový producent Andrey Terekhov aka Eastcolors je sice na scéně pouze druhým rokem, ale za tu dobu už stihl upoutat spoustu pozornosti s releasy na labelech jako jsou Samurai Music nebo Critical Recordings. 8.10 mu na hanoverském Phunkfiction Recordings vyšlo jeho první EPčko.

FRESH MUSIC

DOM&ROLAND - Strobe / Goliath

DOM AND ROLAND PRODUCTIONS otevřelo brány a vypustilo další
12" poctivého tvrdého DnB. Zkuste jaká síla se skrývá pod katalogovým číslem DRP009T >>

FRESH MUSIC

Future Cut - Obsession Ft. Jenna G - (Ulterior Motive Remix)

Metalheadz vydává už ani ne za týden další ze svých speciálních vinylů v limitované edici. Tentokrát je to remix už přez 10 let staré pecky od Future Cut s názvem Obsession o který se postarali angličtí Ulterior Motive (JD & Morphex).

TISKOVKA

20.díl Pig Festu přináší Aphrodita a Fattimu Haji!

Oslava dvacátého dílu plzeňského festivalu Pig Fest se bude konat opět ve dvou dnech, přitom první den se budou hrát tradičně zlámané beaty a druhý den zazní pořádné techno. Drum&bassu u nás bude kralovat oblíbený Aphrodite, techno večeru pak krásná Fatima Hajji ze Španělska. To vše za doprovodu těch nejlepších domácích djs.

FRESH MUSIC

FREE EP od Rregula

Australský neuro mág Rregula nedávno rozjel nový label Radd Dope Kings, na kterém teď vydává 4-trackové EP. Aby pro label získal nějakou popularitu a aby jsme ho měli ještě víc rádi, celé EP je navíc ZDARMA ke stažení. Díky!

FRESH MUSIC

FREE track od Billain & NickBee

Stahujte ZDARMA futuristický neuro nářez od producentů Billain & NickBee, který vznikl jako pokus o collab po internetu. Track nese jméno Extrasensory a jeho atmosféra by vás dle autorů měla odnést na planetu Zailona, která po stovky let slouží jako elektronické pohřebiště...

TISKOVKA

Bombastický line-up na listopadové Vendetě!

Vždy jsme si zakládali na tom, abychom vám na Vendetě přinášeli něco nového a neokoukaného, to co se však bude dít na Flédě 16. listopadu, nemá v historii této party obdoby. Posuďte sami: 6 současných producentů, kteří budou reprezentovat 5 zemí ze 3 kontinentů. To, co by normálně pokrylo minimálně dva divoké večírky, se vám dostane během jedné noci a to za úplně směšné vstupné 20 korun českých!

FRESH MUSIC

THE BORDERLINE EP /SOM MUSIC 022/

Mezi nejznámější producentská esa od protinožců patří BORDERLINE.
Po releasech na labelech Samurai Music, Dispatch Recordings, Dutty Audio a Citrus Recordings přijde v listopadu s novým EP na labelu SOM MUSIC za kterým stojí borci STATE OF MIND, které není třeba představovat.

TISKOVKA

Festival LET IT ROLL sa sťahuje do Bratislavy

Zimná verzia najväčšieho tanečného drum and bass podujatia Let It Roll sa presúva po prvý krát do hlavného mesta. Odštartuje sa tak nová éra tohto úspešného elektronického festivalu, ktorá spolu s výraznou zmenou miesta so sebou prinesie aj viacero noviniek.

FRESH MUSIC

FREE track od Dexcell

Vynikající remix tracku Angels od britské skupiny The XX nahodilo producentské trio Dexcell ZDARMA ke stažení. Nádherná skladba...

FRESH MUSIC

Spor - Ziggurat / Push Me Pull You

Málokterý producent kdy chyběl dnb fanouškům tak, jako Spor poté, co se jeho aktivity přesunuly výlučně na projekt Feed Me. Těmto smutným dnům je ale naštěstí konec. Na labelu Lifted Music totiž dnes vychází nový Spor s tracky Ziggurat a dubstepovým flipem Push Me, Pull You. Yes!

VIDEO

Chase & Status - Big Man (ft. Liam Bailey) FREE TRACK

Že jste dlouho neslyšeli nic nového od Chase & Status? Po delší době dnes vydávají tyto superstar dnb nový track Big Man (ft. Liam Bailey), ke kterému vychází i oficiální video. Ale hlavně, je úplně zdarma ke stažení!

FRESH MUSIC

FREE track CHEMICAL BROTHERS - Out of Control /Loop Stepwalker Rmx/

Španělský DUBstepový producent Jordi Calviño Pedreira a.k.a
LOOP STEPWALKER
, se postaral o remix jedné z kultovních pecek
OUT OF CONTROL
od legendárních Chemical Brothers.
Stahujte zdarma a poslouchejte pouze nahlas >>

FRESH MUSIC

S.P.Y - What The Future Holds LP

1.10. vyšlo na jednom z nejúspěšnějších DnB labelů - Hospital Records, dlouho očekávané album od brazilského producenta Carlose Limy aka S.P.Y. Nebudu vás dlouho napínat a rovnou vám prozradím, že jste jeden klik od jedné z hlavních událostí letošního podzimu. Pojďme se podívat co se skrývá v budoucnosti alba "What Future Holds"...

ČTVRTEK 03.09.2015
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(