FRESH MUSIC

FREE track - Black Sun Empire - Delorean

15. října bude bezesporu velký den pro milovníky neura a techstepu. Kromě LP-čka od Audia vyjde ve stejný den i dlouho-očekávané album holandského projektu Black Sun Empire. Ti teď navíc "na oslavu své album tour" dávají FREE track Delorean. Big up!

VIDEO

D&BTV Live #209 - Sun and Bass 2012 Warmup Party

VIDEO

Chris.SU feat. Mira - Higher

Minulý týden vyšlo na labelu Subtitles UK dlouhoočekávané EP F.A.T.E. od maďarského producenta Chrise.SU. Teď navíc můžete zkouknout i oficiální video k tracku Higher, kde uslyšíte i uvidíte zpívat krásnou vokalistku, která si říká Mira. Lahoda pro uši i oči, tak to má být!;)

FRESH MUSIC

FREE track od Fourward

Rakouská producentská čtveřice Fourward zanedlouho vydá EP na labelu Audio Porn a jako ochutnávku rozdává track Chase Your Mind ZDARMA.

FRESH MUSIC

FREE track - DJ Marky - Everything

Dnes už legendární brazilský producent a DJ Marky rozdává FREE track se jménem Everything. Kvalitní basová linie a příjemný vokál, jako by vypadl z jeho unikátních setů. Díky!

FRESH MUSIC

FREE track od Sunchase

Ukrajinský producent Sunchase nedávno nahodil ZDARMA ke stažení track Predator, který vznikl už v roce 2005. Kdo má rád starý dobrý drum & bass ala Stakka & Skynet, tohle je to pravé ořechové!

TISKOVKA

BassDaCastle je zpět, na zámecké nádvoří dorazí Aphrodite

Zámecký open-air BassDaCastle vol.7 hlásí po jednoročníkové pauze velký návrat opět se 4 pódii a opět v duchu motta festivalu: Párty, kde si každý najde to svoje! Návštěvníci se mohou poslední prádninový pátek 31.8. těšit v Hustopečích nad Bečvou na dosud nejkvalitnější účinkující za celou historii festivalu.

VIDEO

D&BTV Live #208 - Liquid V show

VIDEO

London Elektricity - Hospital Podcast 179 LIVE

Tony Coleman aka London Elektricity namíchal další pokračování
Hospital Podcast s pořadovým číslem 179!

VIDEO

Netsky - No Beginning

Oficiální video k singlu No Beginning z alba "2" od současné hvězdy labelu Hospital Records NETSKY.

FRESH MUSIC

Blu Mar Ten - Love Is The Devil Remixes Part Three

Již třetí (a poslední) díl remixů z alba Love Is The Devil od starých známých Blu Mar Ten vychází právě dnes na jejich labelu s opravdu výstižným názvem - Blu Mar Ten :)

RAGGA KOUTEK

Rajja Gunjle vol.12 / Ragga Jungle / Reggae / Ska / Dubwise /Raggatek //

Junglemani, reggaemani a všichni ostatní co máte v oblibě trošku jinou muziku, tak pozor!!! Je tu dvanácté pokračování párty Rajja Gunjle, která se z clubu 15minut opět přesunula do větších prostor olomouckého klubu S-Cube, kde to podle momentální účasti na události vypadá, že se bude jednat o zatím nejlepší Rajja Gunjle :D.

VIDEO

Calyx & TeeBee - Elevate This Sound

Je tu další ukázka skvělé kolaborace mezi dlouholetými kolegy Calyx & TeeBee, kterou nás jen ujišťují, že od zapsání pod hlavičku labelu RAM budou přicházet velké věci. Vydání jejich dlouho očekávaného alba All Or Nothing už je za dveřmi.

FRESH MUSIC

RAM Records spouští nový label PROGRAM

RAM byl vždy v popředí vývoje drum&bassové scény a nyní po dvou dekádách přichází s dceřiným lablem PROGRAM. Tento label byl měl prezentovat producenty z celého světa a nabídnout chůť trošku odlišného d&b se stejnou kvalitou jako jsme zvyklí u RAM.

VIDEO

D&BTV Live #206 - Tripswitch Records

VIDEO

D&BTV Live #205 - Diffrent Music

FRESH MUSIC

100° Degrees Fahrenheit vol.II

A máme tu další díl liquid/deep DnB kompilace 100°F od Celsius Recordings. Najdeme na něm jak staré známé z mateřského labelu Fokuz, tak relativně nové tváře evropské Drum&Bassové scény. Pojďme se podívat, jak moc nás zahřeje tentokrát (pokud je to vůbec v létě potřeba :))...

TISKOVKA

Jungle & Liquidfunk Session / Rajjagunjle Rockers

V sobotu 11. srpna se můžete těšit na první metelici zlomených beatů v "masných krámech".

TISKOVKA

Drumbox “Summer Edition” @ Matrix - Praha, 17.8.2012

Léto je v plném proudu, každý si užívá na dovolené, festivalu, nebo u vody, ale ani to Drumbassterds crew neodradí od toho, pro vás uspořádat další díl klubové noci DRUMBOX! Jak je již zvykem, opět se můžete těšit na našlapanou párty, plnou kvalitního drumandbassu. Během večera uslyšíte vše od jemných liquidových melodií, přes nejnovější taneční pecky až k těm nejtvrdším odnožím dnb. Zkrátka, každý si příjde na své!

FRESH MUSIC

MsDos - Trumpet Toys EP

Řecko se sice potácí už nějaký ten pátek ve finanční krizi, ale to v žádném případě neznamená, že místní hudební producenti zahálí. 30.7. vypustil aténský label Liquid Drop do světa čistě digitální EPčko Trumpet Toys řeckého producenta Chrise Kouzellise aka MsDos.

NEDĚLE 01.03.2015
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(