FRESH MUSIC

100° Degrees Fahrenheit vol.II

A máme tu další díl liquid/deep DnB kompilace 100°F od Celsius Recordings. Najdeme na něm jak staré známé z mateřského labelu Fokuz, tak relativně nové tváře evropské Drum&Bassové scény. Pojďme se podívat, jak moc nás zahřeje tentokrát (pokud je to vůbec v létě potřeba :))...

TISKOVKA

Jungle & Liquidfunk Session / Rajjagunjle Rockers

V sobotu 11. srpna se můžete těšit na první metelici zlomených beatů v "masných krámech".

TISKOVKA

Drumbox “Summer Edition” @ Matrix - Praha, 17.8.2012

Léto je v plném proudu, každý si užívá na dovolené, festivalu, nebo u vody, ale ani to Drumbassterds crew neodradí od toho, pro vás uspořádat další díl klubové noci DRUMBOX! Jak je již zvykem, opět se můžete těšit na našlapanou párty, plnou kvalitního drumandbassu. Během večera uslyšíte vše od jemných liquidových melodií, přes nejnovější taneční pecky až k těm nejtvrdším odnožím dnb. Zkrátka, každý si příjde na své!

FRESH MUSIC

MsDos - Trumpet Toys EP

Řecko se sice potácí už nějaký ten pátek ve finanční krizi, ale to v žádném případě neznamená, že místní hudební producenti zahálí. 30.7. vypustil aténský label Liquid Drop do světa čistě digitální EPčko Trumpet Toys řeckého producenta Chrise Kouzellise aka MsDos.

VIDEO

D&BTV Live #204 - Sunbeatz Warmup Show

VIDEO

D&BTV Live #203 - Turntable Bizniz!

FRESH MUSIC

Spectrasoul - Delay No More LP

Už žádné další meškání...dlouho očekávané debutové album od britského dua Spectrasoul je venku na domácím labelu Shogun Audio. Fascinující cesta napříč elektronikou, deep housem a hlavně melodickým D'n'B ve kterém vynikají nejvíce. Dámy a pánové... Delay No More.

VIDEO

D&BTV Live #200 - 24 Hours SHOW!

FRESH MUSIC

MC DRS - Count To Ten/Holding On

První vinyl z připravovaného alba od MC DRS "I Don´t usually like MCs but..." právě vychází na britském labelu Marcuse Intalexe - Soul:R. Pojďme se podívat co můžeme čekat od LPčka, které má pod palcem chlapík, který je u Soul:R už od samého začátku jeho více než desetileté historie.

FRESH MUSIC

Blu Mar Ten - Love Is The Devil Remixes Part Two

Druhá část třídílného seriálu remixů z velmi vydařeného alba Love is the Devil od producentského tria Blu Mar Ten je tady. Tentokrát nám svůj pohled na věc ukážou pánové Unquote a Joe Syntax...

TISKOVKA

Imagination Festival odkrývá dalších 5 headlinerů! První edice vstupenek vyprodána.

Imagination Festival, který se odehraje 19.10.2012 na Výstavišti  v Praze, odkryl další headlinery ze svého line upu! V časových intervalech jednoho týdne jsme se postupně dozvěděli, že na festivalu vystoupí nejen The Upbeats, Technicolour, Katharsys a Art Of Fighters, ale i jména jako je Sigma, Audio, The Sickest Squad, Neonlight či B-Complex! První limitovaná edice vstupenek je vyprodána, nyní je k dispozici druhá kategorie vstupenek.

FRESH MUSIC

Viper Summer Slammers 2012

Rok je opět za námi a vydavatelství Viper Recordings vydalo novou kolekci tracků s názvem Viper Summer Slammers 2012.

FRESH MUSIC

Furney - Eindhoven Times

James Fearnside aka Furney má za sebou necelých 20 releasů na labelech jako jsou Good Looking, C.I.A., Camino Blue, Telluric nebo Sound Trax. Ano, tušíte správně - James skládá spíše pohodový Drum & Bass a jeho nejnovější zářez vychází na madridském labelu specializujícím se právě na tento žánr DnB - Black Reflections Records.

FRESH MUSIC

Loadstar – Passenger/Bomber

Taky už se těšíte na letošní LIR Open Air Czech? Všímavému oku drumup.cz pátrajícího po aktuálních informacích ze světa elektronické hudby nemohl uniknout nejnovější počin světoznámé dvojice dj´s Xample & Lomax vystupujících pod společným pseudonymem Loadstar. Zapněte si pásy prosím, přeji příjemný let!

TISKOVKA

VENDETA Open-air

Party Vendeta patří ke stálicím klubu Fléda a již přes čtyři roky se na ní scházejí všichni příznivci zlomených beatů. Protože je tady ale léto a čas akcí pod širým nebem, rozhodli se pořadatelé k uspořádání speciálu této party, který se vydá z klubu ven. V sobotu 28. července se tak bude konat Vendeta Open-air, na němž spojí své síly dvě zásadní brněnské crew – Pohon a Redrum. Ti pro vás připravili celodenní program, v němž naleznete vše, co k Vendetě neodmyslitelně patří.

FRESH MUSIC

Utah Jazz dokončuje nové LP Groove Therapy

Luke Wilson, liquidfunkový producent "par excellence" s nevyčerpatelnou zásobou starých jazz/soulových samplů vydá příští týden na svém labelu Vintage Recordings už třetí album, kde nás podrobí své terapii groovem. Pohodlně se usaďte a nechte se unášet na vlnách pohodových beatů z přiloženého minimixu...

TISKOVKA

Let It Roll hlásí posledních 2000 vstupenek

Let It Roll Open air festival se blíží mílovými kroky a vstupenky mizí jak pára nad hrncem. Jestli máte v plánu Let It Roll navštívit a stále nemáte koupenou vstupenku, měli byste to co nejrychleji  napravit, protože se může stát, že na vás lupen nezbyde.

PARTY INFO

Video upoutávka na Free Culture Festival 2012

Mrkněte na video upoutávku na Free Culture Festival 2012, který se uskuteční už tento víkend v těsné blízkosti motorestu U letiště nedaleko obce Bohuňovice u Olomouce.

TISKOVKA

Imagination Festival udeří na Českou Republiku již v říjnu s nevídanou silou!

Pokračování velmi úspěšného jarního Imagination Festivalu na sebe nenechalo dlouho čekat. Na oficiálních stránkách bylo oznámeno velkolepé pokračování, které se uskuteční 19. října na pražském Výstavišti v Holešovicích, a to hned ve dvou velkých halách! Imagination Festival se tak stává největším indoorovým drum and bass & harder styles festivalem druhé poloviny roku 2012.

VIDEO

Philip T.B.C. - live video z LIR SK 2012

Mrkněte jak Philip T.B.C. zahrál živě track Contact od Noisia and Foreign Beggars na slovenském festivalu Let It Roll 2012. Jo je to borec!

ČTVRTEK 18.12.2014
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(