FRESH MUSIC

Furney - Eindhoven Times

James Fearnside aka Furney má za sebou necelých 20 releasů na labelech jako jsou Good Looking, C.I.A., Camino Blue, Telluric nebo Sound Trax. Ano, tušíte správně - James skládá spíše pohodový Drum & Bass a jeho nejnovější zářez vychází na madridském labelu specializujícím se právě na tento žánr DnB - Black Reflections Records.

FRESH MUSIC

Loadstar – Passenger/Bomber

Taky už se těšíte na letošní LIR Open Air Czech? Všímavému oku drumup.cz pátrajícího po aktuálních informacích ze světa elektronické hudby nemohl uniknout nejnovější počin světoznámé dvojice dj´s Xample & Lomax vystupujících pod společným pseudonymem Loadstar. Zapněte si pásy prosím, přeji příjemný let!

TISKOVKA

VENDETA Open-air

Party Vendeta patří ke stálicím klubu Fléda a již přes čtyři roky se na ní scházejí všichni příznivci zlomených beatů. Protože je tady ale léto a čas akcí pod širým nebem, rozhodli se pořadatelé k uspořádání speciálu této party, který se vydá z klubu ven. V sobotu 28. července se tak bude konat Vendeta Open-air, na němž spojí své síly dvě zásadní brněnské crew – Pohon a Redrum. Ti pro vás připravili celodenní program, v němž naleznete vše, co k Vendetě neodmyslitelně patří.

FRESH MUSIC

Utah Jazz dokončuje nové LP Groove Therapy

Luke Wilson, liquidfunkový producent "par excellence" s nevyčerpatelnou zásobou starých jazz/soulových samplů vydá příští týden na svém labelu Vintage Recordings už třetí album, kde nás podrobí své terapii groovem. Pohodlně se usaďte a nechte se unášet na vlnách pohodových beatů z přiloženého minimixu...

TISKOVKA

Let It Roll hlásí posledních 2000 vstupenek

Let It Roll Open air festival se blíží mílovými kroky a vstupenky mizí jak pára nad hrncem. Jestli máte v plánu Let It Roll navštívit a stále nemáte koupenou vstupenku, měli byste to co nejrychleji  napravit, protože se může stát, že na vás lupen nezbyde.

PARTY INFO

Video upoutávka na Free Culture Festival 2012

Mrkněte na video upoutávku na Free Culture Festival 2012, který se uskuteční už tento víkend v těsné blízkosti motorestu U letiště nedaleko obce Bohuňovice u Olomouce.

TISKOVKA

Imagination Festival udeří na Českou Republiku již v říjnu s nevídanou silou!

Pokračování velmi úspěšného jarního Imagination Festivalu na sebe nenechalo dlouho čekat. Na oficiálních stránkách bylo oznámeno velkolepé pokračování, které se uskuteční 19. října na pražském Výstavišti v Holešovicích, a to hned ve dvou velkých halách! Imagination Festival se tak stává největším indoorovým drum and bass & harder styles festivalem druhé poloviny roku 2012.

VIDEO

Philip T.B.C. - live video z LIR SK 2012

Mrkněte jak Philip T.B.C. zahrál živě track Contact od Noisia and Foreign Beggars na slovenském festivalu Let It Roll 2012. Jo je to borec!

VIDEO

Craggz & Parallel - Hurt You

V pondělí vyjde nový materiál od Craggz & Parallel, EP-éčko s názvem Product Placement. K úvodnímu tracku Hurt You pak vyšlo i pěkné oficiální video. To varování "flashing images" myslí vážně.

FRESH MUSIC

FREE track od dBridge

Bývalý člen formace Bad Company UK, dBridge, dnes známý svým autonomic soundem a labelem Exit Records, nedávno nahodil FREE remix tracku Something Better od Get People. Kdo to má rád autonomic, check this!

FRESH MUSIC

25 FREE tracků od Indivision

Estonské trio Indivision dává ke stažení neuvěřitelných 25 tracků ZDARMA, mezi nimiž najdete i jednu dosud nevydanou novinku, track Amazing Promises. Díky!

FRESH MUSIC

Netsky - 2

Na konci června vyšlo druhé album belgické superstar Netsky-e. Lakonický název "2", značí nelehký úkol pro každého umělce - překonat sám sebe, potažmo své první album. Pojďme se podívat, jak se s tím rodák z Antwerp - Boris Daenen popral.

FRESH MUSIC

VA - Fokuz And Friendz Vol.3

Holandský label Fokuz Recordings nedávno a celkem nenápadně vypustil další díl kompilace Fokuz And Friendz, tentokrát s pořadovým číslem 3. Už jen letmý pohled na tracklist se jmény jako Alix Perez, Redeyes, Marcus Intalex, Brother, Mutt, Paul SG nebo Seba dává tušit, že tohle může být hodně kvalitní poslech. A my jen dodáváme, check this out!

TISKOVKA

Drumbox @ Matrix - Praha, 13.7.2012 + soutěž o 2x2 volné vstupy

DRUMBOX s Pixiem a Sukim máme úspěšně za námi a proto nám nezbývá nic jiného, než vám naservírovat další pořádně rozjetej mejdan. Nejenže třetí pokračování je warm-upem na letní LET IT ROLL, ale představí vám i souseda z nedalekého okolí, výherce hned několika letošních Slovakia dnb awards, skvělého producenta a dje, kterého všichni známe pod jménem L PLUS.

VIDEO

LSB - Overthinking (Ft. Sian Sanderson)

Luke Beavon alias LSB vydal před pár dny EP Overthinking na labelu Spearhead Records. Stejnojmenný track, kterému propůjčila vokály Sian Sanderson, se dočkal i oficiálního videa. Je to moc příjemná poslechově liquidová záležitost s piánem a sametovým vokálem.

FRESH MUSIC

Concord Dawn - Air Chrysalis LP

Poslední dobou už ani nepřekvapí kvalitní FREE track od některého z nejlepších producentských jmen současnosti. Novozélandský projekt Concord Dawn, který už dnes zastupuje jen Matthew Harvey, jde ale ještě o krok dál. Před pár dny vydal své v pořadí už šesté album Air Chrysalis, které si jako vyjádření vděčnosti z drum & bass scény můžete stáhnout ZDARMA! Díky a hodně moc BIG UP!

RAGGA KOUTEK

No No Lmitz Open Air / ragga jungle / dubwise / reggae / raggatek /

Ragga jungle, reggae, dubwise a hromady dalšího už zítra pod širým nebem!!!

VIDEO

Netsky - Love Has Gone

Včera vyšlo nejen celé druhé album veleúspěšného producenta Netsky, ale i jeho úvodní track se dočkal oficiálního videa. Jmenuje se Love Has Gone a je to letní pecka jak vyšitá. Podrobnější článek o celém albu již brzy...

VIDEO

L Plus - Amazing

Netradiční video nahodil L Plus ke svému novému tracku Amazing, který vychází na stejnojmenném EP na Technique Recordings. Kdo ještě neviděl takovou létající přenosku nad Blavou, neváhejte;).

FRESH MUSIC

FREE track od Indivision

Estonské producentské trio Indivision, kteří se mimo jiné nedávno upsali labelu Viper Recordings, nahodili FREE track Sound Pressure. Je to kvalitní a hodně našláplý dancefloor liquid, díky!

NEDĚLE 23.11.2014
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(