VIDEO

Sub Focus - Tidal Wave ft. Alpines

Sub Focus přichází s dalším singlem z jeho nového alba, jmenuje se Tidal Wave a jednu z hlavních rolí v něm hrají vokály od Alpines. Na starého Sub Focuse zapomeňte, tohle je hitparádová napůl drumstep napůl dnb jízda se vším všudy.

OSTATNÍ

Ram Records - BBC Radio 1 Documentary

Mnozí z vás jistě vědí, že RAM Records je dnes už legendární label, který stál u zrodu dnb scény a reprezentoval takové velikány dnb, jako třeba Chase & Status, DJ Fresh nebo Sub Focus. Počátky labelu se datují od roku 1992, což znamená, že jeden z nejúspěšnějších labelů v historii dnb letos slaví krásných 20 let! K této příležitosti byl nedávno odvysílán dokument na BBC Radio 1, který si teď můžete poslechnout ze záznamu.

FRESH MUSIC

FREE track od The Upbeats

Novozélandské duo The Upbeats, proslulé svým originálním a masivním zvukem, se nedávno upsalo na holandský label Vision, který nepatří nikomu jinému než borcům Noisia. Na úvod této spolupráce pak rozdávají velmi kvalitní FREE track Undertaker. Díky!

FRESH MUSIC

Český label Authentic Music startuje v říjnu a na oslavu rozdává FREE TRACK

Debutní release je potřeba oslavit. A jak lépe slavit než trackem zdarma? Bezplatně k dispozici je tak Peejayova skladba New Species. Label Authentic Music tím připomíná vydání úvodního EP, které majitelé naplánovali na 29.10.

TISKOVKA

THERAPY SESSIONS CZ – Č. Budějovice vol. VI – Cesta do hlubin Drum & Bassu

Česká edice světoznámé DnB párty a zásadní událost jihočeské taneční scény se vrací na místo činu, do Českých Budějovic! Návykově temná atmosféra prosycená těmi nejtvrdšími zlámanými beaty a extrémně nízkými frekvencemi nás pohltí již po šesté, opět v prostorách KD Gerbera.

FRESH MUSIC

The Rubik Collection Vol.1

Ačkoliv nám právě za okny začal podzim, můžeme si trochu toho léta pustit alespoň doma. Pokud vám kalifornský label Rubik Records nic neříká, možná je právě teď čas se podívat na první LPčko, které vyšlo na jeho digitální odnoži Rubik Digital - The Rubik Collection Vol.1.

FRESH MUSIC

Villem - Shimmer EP

Med School vydává nové EPčko s katalogovým číslem 30, na kterém se se svým debutem Shimmer představí čerstvý medik Villem. Jeho produkce už vyšla na labelech Samurai Music, Symmetry nebo Ingredients Rec. Svým unikátním retro/funky stylem zapadá přesně do filozofie tohoto sublabelu, který chce představovat nové pohledy na v dnešní době už "zažitý" styl Drum & Bassu.

TISKOVKA

VOLNEJ PRŮBĚH CROSSEM 4: FRACTURE (UK)

Další česká premiéra na VPX, čtvrté pokračování našeho večjůrku poctí návštěvou Fracture, po němž toužíme od samotného začátku. V poslední době je kolem Charlieho Fiebera, známého hlavně z dua Fracture&Neptune, hodně rušno, milovníci kvalitních lámanin však vědí již dávno...

TISKOVKA

Legendy Ed Rush & Optical, Black Sun Empire a další v Praze!

Již 19. Října se na pražském Výstavišti Holešovice uskuteční největší drum and bass & harder styles festival, který v posledních letech udeřil na Českou Republiku!  Line up Imagination Festivalu je vskutku masivní. Na dvou scénách vystoupí 25 djů a projektů z celého světa, mezi nimi i legendy jako Ed Rush & Optical, Black Sun Empire, Audio, Sigma, Art Of Fighters, Limewax nebo např. Katharsys.

TISKOVKA

N:XTRA - SPECIAL EDITION vol.3

Po prvních dvou vydařených, propařených nocích ve společnosti pánů Prolixe, Axioma a početnýho českýho djs supportu se mutližánrová klubovka N:Xtra vrací zpět na scénu a opět to bude velmi extra!

FRESH MUSIC

MC DRS - I Don´t Usually Like MC´s but...

Také většinou nemáte rádi MCs? Ať už na tuto odpovíte jakkoliv, rozhodně stojí za to poslechnout si, co může k tomuto tématu říct MC DRS na svém nejnovějším (a vlastně zároveň debutovém) albu. Třeba změníte názor, třeba ne, ale rozhodně nečekejte instrumentálky ;)

TISKOVKA

Imagination Festival zveřejňuje finální line-up!

Již 19. října se v Praze uskuteční jedna z největších indoorových party roku. 25 DJs a projektů roztančí návštěvníky hned ve dvou pavilonech Výstaviště v Holešovicích. Dvě stage nabídnou množství hudebních stylů od drum & bassu, přes dubstep až po všechny odnože harder styles.

TISKOVKA

B-Complex se vrací na DNB Rodeo!

Studené večery a chladná rána nás pomalu ale jistě ženou zpět do klubů. V pátek 14. září se v Matrixu odehraje další DNB Rodeo - party roku 2011 podle Drumandbass Awards. Těšit se můžete na fenomenálního producenta a DJe B-Complexe, který Matrix již dvakrát vyprodal…

RAGGA KOUTEK

Rajja Gunjle Vol.? RAGGA JUNGLE / JUNGLE / TEKNO //

Že jsou v esku bassy ještě neznamená, že nebude pořádná smršť v patnáctce.
Kdo má plné zuby drum and bassů, tak má v sobotu o zábavu postaráno.

VIDEO

D&BTV Live #210 - Program Label Launch plus Virus showcase

FRESH MUSIC

Hashtag - Hurt & Pain EP

Název dvoučlenného projektu Hashtag vám asi nic moc neřekne, není divu - doba jeho existence je teprve velmi krátká, ale jména, která ho tvoří by už mohla leckomu napovědět více. KG a Erb'n'Dub, to jsou chlapíci, stojící za dalším digitálním releasem na Technique Recordings, kterému se exkluzivně upsali. O tom, že Drumsound a Simon Bassline Smith si pod svá křídla nevezmou kdekoho, se můžete sami přesvědčit o pár řádků níže...

FRESH MUSIC

FREE track - Black Sun Empire - Delorean

15. října bude bezesporu velký den pro milovníky neura a techstepu. Kromě LP-čka od Audia vyjde ve stejný den i dlouho-očekávané album holandského projektu Black Sun Empire. Ti teď navíc "na oslavu své album tour" dávají FREE track Delorean. Big up!

VIDEO

D&BTV Live #209 - Sun and Bass 2012 Warmup Party

VIDEO

Chris.SU feat. Mira - Higher

Minulý týden vyšlo na labelu Subtitles UK dlouhoočekávané EP F.A.T.E. od maďarského producenta Chrise.SU. Teď navíc můžete zkouknout i oficiální video k tracku Higher, kde uslyšíte i uvidíte zpívat krásnou vokalistku, která si říká Mira. Lahoda pro uši i oči, tak to má být!;)

FRESH MUSIC

FREE track od Fourward

Rakouská producentská čtveřice Fourward zanedlouho vydá EP na labelu Audio Porn a jako ochutnávku rozdává track Chase Your Mind ZDARMA.

NEDĚLE 03.05.2015
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(