TISKOVKA

Letní rekonstrukce ostravského klubu Fabric

FRESH MUSIC

FREE Track od Hybrid Minds

Producentské duo Hybrid Minds davá zdarma ke stažení luxusní letní instrumentální pohodičku Inner Beauty. Stahovat v plné kvalitě můžete poté co dáte like na Hybrid Minds Fanpage na facebooku.

VIDEO

D&BTV Live #199 - Virus Recordings

VIDEO

D&BTV Live #198 - DJ Competition Final

VIDEO

D&BTV Live #197 - Musik Hertz

TISKOVKA

Cena vstupeniek na festival LET IT ROLL sa bude zvyšovať

Už len pár dní zostáva možnosť zaistiť si účasť na najväčšom drum’n'bass festivale na Slovensku  za aktuálnu priaznivú cenu.  Od 1. júna  bude totiž cena vstupeniek na Let It Roll open air opäť stúpať. Navyše, počet špeciálnych VIP vstupeniek je striktne limitovaný…

TISKOVKA

Let It Roll se blíží, nezapomeňte si koupit vstupenku

Začátek nového měsíce znamená, že je Let It Roll zase o něco blíž. Zároveň s sebou přináší i zvýšení ceny vstupenek, proto neotálejte s koupí, ať to máte levnější. Nově si můžete koupit i poukázku ČD na cestu na festival.

FRESH MUSIC

Hospitality Summer Drum & Bass 2012

Hospital Records dnes vydává svůj letní D+B soundtrack Hospitality Summer Drum & Bass 2012, na kterém najdete úctyhodný počet 30-ti tracků jak od stájových Hospital producentů, tak i spousty dalších hostů. K tomu si přičtěte dosud nevydaný materiál od S.P.Y, Craggz & Parallel, Maldini, Sigma, Submerse a Mutated Forms, zmixovanou kompilaci od London Electricity a cenu 5£ a je tu dost dobrý důvod zase jednou podpořit Hospital.

TISKOVKA

Na Duchonke vystúpi aj česko-slovenská djská špička

Popri už avizovaných hlavných hviezdach svetových mien, ktoré vystúpia na festivale Let It Roll, sa počas víkendu 22. – 23. júna na Duchonke predstaví aj výber toho najlepšieho, čo slovenská a česká tanečná scéna v súčasnosti ponúka. Kompletný zoznam účinkujúcich dvoch hlavných pódií najväčšieho drum and bass festivalu u nás takto dostáva finálnu podobu, ktorá je skutočne zaujímavá pre každého fanúšika elektronickej hudby.

TISKOVKA

Shotgun Festival 2012 se hlásí o vaši pozornost

Člověk by si při pohledu na lineupy českých festivalů mohl myslet, že to čistě elektronická hudba má již dávno za sebou. My tento názor nesdílíme! I tento rok pro vás na přelomu srpna a září chystáme svátek netuctové hudby jménem Shotgun Festival.

FRESH MUSIC

Ukázky z LP Love Architect od Atlantic Connection

Před nedávnem jsme vás informovali o chystaném albu kalifornského producenta Atlantic Connection, které má vyjít 19. června. Nyní přinášíme ukázky 7 tracků, které na LPčku najdete.

VIDEO

Noisia-The Upbeats-Posij @Noisia Invites 2 @Groningen

Noisia pozvala do svého domácího města Groningen novozélanďany
The Upbeats. O dub-stepovou rozcvičku se postaral Posij.

SOUTĚŽ

Vyhlášení vítěze o TRIKO + FREE vstup na Drum UP Back2Back Edition

Další díl party Drum UP v olomouckém S-cube se nezadržitelně blíží a nastal čas zveřejnit jméno vítěze naší soutěže o VSTUP + cool DnB TRIKO k tomu. Takže vítězem se stává...

VIDEO

SpectraSoul - Away With Me Feat. Tamara Blessa

Producentské duo SpectraSoul, upsané labelu Shogun Audio, přichází s druhým singlem z jejich očekávaného alba Delay No More. Track s vokály od Tamara Blessa se jmenuje Away With Me a vyšlo k němu i oficiální video.

RAGGA KOUTEK

Jungle Cat 01

Nová pecka od Vocoda a Dub-Liner!!

VIDEO

Lenzman - How Did I Let U Go Feat. Riya

S dalším singlem na labelu Metalheadz přichází holandský producent Lenzman. Jmenuje se How Did I Let U Go a vokály mu propůjčila Riya, se kterou už stvořil několik výborných skladeb, jako třeba Open Page nebo Bittersweet pt.2.

RAGGA KOUTEK

MAD SOUNDZ no.7 /hardtek / frenchcore / drumtek / raggatek ///

Příznivci tekno nakládačky rychle sem!

FRESH MUSIC

FREE track - DEMENTIA & MISHA - LOWLIFE VIP

Německý neuro mástr Dementia, kterého můžete znát i ze spousty kvalitních kolaborací s Rregulou, právě rozdává FREE track. Je to VIP verze skladby Lowlife a je to krutopřísná pecka, na které spolupracoval s producentem Misha. Díky!

TISKOVKA

Let It Roll bude naposledy na pískovně Oplatil

S potěšením oznamujeme, že Let It Roll Open air festival bude tento rok opět hostit pískovna Oplatil ve Starých Žďánicích u Pardubic. Letošní ročník s sebou oproti minulému roku přinese i pár změn.

TISKOVKA

Festival LET IT ROLL môžete zažiť až v troch štátoch!

Jeden z najväčších tanečných festivalov strednej Európy Let It Roll sa výrazne rozrastá do ďalších okolitých štátov. Po slovenskej verzii festivalu, ktorá sa bude konať 22.-23. Júna na Duchonke, sa následne odohrá jeho materské české vydanie a navyše tento rok k ním pribudne aj v Poľsku.

SOBOTA 02.08.2014
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(