FRESH MUSIC

Bcee - Remix The System LP

Neprávem od nás trochu zazděno ostatními velkými releasy, přesto si remixové album od mistra liquidových pohodiček a majitele labelu Spearhead, Bcee-ho, zaslouží svoji pozornost. Na Remix The System LP najdete celkem 14 remixů a většinou to jsou opravdu povedené kousky.

VIDEO

Hybrid Minds - Blame

Producentské duo Hybrid Minds dnes vydává další track a opět je to krásná vokálová liquidová záležitost. Jmenuje se Blame a vyšlo k němu i pěkné "vizualizační" video. Příjemný poslech:)

TISKOVKA

Orange Bass vol.2

Léto střídá podzim, sezóna open-air festivalů a outdoorových akcí je definitivně za námi, a proto je na čase vystřídat žabky za pohodlné boty a vyrazit do klubů. Sky Beat production ve spolupráci s U-Klubem si pro Vás připravili již druhé pokračování úspěšné párty konané pod názvem Orange Bass ‘Fresh winter fun‘ v již zmíněném U-Klubu, v Olomouci dne 30.listopadu 2012. A na co se můžete těšit?

VIDEO

Concord Dawn - The River (Ft. Nina McSweeney)

O tom, že Concord Dawn vydal v létě FREE album Air Chrysalis už všichni jistě víte. Teď nám navíc servíruje i oficiální video k vokálovce The River, kterou nazpívala Nina McSweeney.

VIDEO

Emery & Semi Sense feat. MC Fats & Umiko Starchaser

Podívejte se na velmi zajímavý a magicky nabitý videoklip z litevské producentské kuchyně. Duo Emery & Semi Sense společně se zpěvačkou Umiko stvořili masterpiece s názvem Starchaser, ke kterému přispěl svým uměním i legendárním MC Fats. Vydáno pod taktovkou Ambra Recordings.

VIDEO

Zero T - Roxy Music

Zero T vydal nedávno EP s názvem Roxy Music na labelu Dispatch Recordings. K pilotnímu tracku se stejnojmenným názvem vyšlo i oficální video, které zachycuje atmosféru klubu Roxy ve Vídni, jemuž je název tracku i celého épéčka jakousi poctou.

PARTY INFO

Pig Fest Positive 20th Celebration – poslední info, než to vypukne!

Již se to blíží a již tento pátek otevře Pig Fest Positive 20th Celebration své brány, aby přivítal první návštěvníky. Pro ty, kdo se k nám chystají, nebo to ještě zvažují, přinášíme praktické informace, které se jim budou jistě hodit!

FRESH MUSIC

FREE track od Smooth

Slovinská dnb star Smooth dnes nahodil dlouho slibovaný FREE track I Try a je to opět kvalitní liquidová pecka. Tento track bude součástí chystaného singlu Virgo Cluster, který vyjde 2.12.2012 na labelu Viper Recordings.

TISKOVKA

Let It Roll On Tour SK až s troma zahraničnými headlinermi

Jednoznačne za najlákavejšiu drum&bass akciou party tejto jesene sa dá označiť party pod taktovkou renomovanej festivalovej značky Let It Roll. Na tejto klubovej verzii s podtitulom On Tour sa piatok 23.11. v Partizánskom predstavia na dvoch stageoch až tri top hviezdy tohto zlámaného štýlu.

FRESH MUSIC

Total Science Presents - Tuned In Two

Včera, 19.11. vyšel na anglickém labelu C.I.A. Records další díl, dnes už hodně letité kompilace "Tuned In". Ta totiž vyšla už v roce 2001, pojďme se podívat koho vybrali Total Science o více než 10 let později k hostování na tomto albu s pořadovým číslem 2.

FRESH MUSIC

Friction d'n'b show BBC 1Xtra 18-11-2012

Další episoda z pravidelné d'n'b show, kterou má na starosti FRICTION
na rádiu BBC 1Xtra. Hosté, spousta čerstvých novinek a exkluzivních tracků,
ale stejně tak i legendární klasiky ze světa drum'n'bassu.
V tomto díle speciální mix od ENEI, který právě vydal své debutové album ::Machines.

VIDEO

The Prototypes - Suffocate OFFICIAL VIDEO

Britské duo The Prototypes, které se proslavilo hitem Cascade, vydalo tento týden nový singl SUFFOCATE pod záštitou labelu Shogun Audio. K tomuto vokálnímu a skákavému tracku si nechali Garvey & Nick sestříhat video
z letošního vystoupení na belgickém festivalu Tomorrowland.
V překladu SUFFOCATE znamená "dusit se", tak hlavně nezapomeňte u poslechu nebo tance na tenhle track dýchat.

OSTATNÍ

Solid Steel Radio Show - DJs DK + Dark Sky

Vychutnejte si další skvělé vysílání SOLID STEEL RADIO, které se pohybuje na hranici několika hudebních stylů. Od remixů starých klasik, přes rock, hip hop, dance music, elektro, breakbeat až po drum'n'bass...
Vše mistrně zamícháno do dvouhodinového setu.
Za mixem DK & Dark Sky >>

FRESH MUSIC

FREE tracks od Makoto

Dobrá zpráva pro všechny milovníky japonského producenta MAKOTO.
V poslední době již uvolnil zdarma ke stažení několik svých doposud nevydaných tracků a my vám nyní servírujeme rovnou 2 singly z roku 2008.

VIDEO

Mediks - By A Thread ft. Georgina Upton (FREE track)

Producentské trio Mediks brzy vydá EP Fast Lane na labelu Audioporn a nahazuje teď jeden z tracků jako FREE download. Jmenuje se By A Thread, vokály nazpívala Georgina Upton a ještě k němu natočili i oficiální video.

VIDEO

Trei & Tali - Homecoming

První vlaštovka z nového alba Satellites od novozélandského producenta Trei se jmenuje Homecoming. Tomuto singlu propůjčila vokály nám dobře známá Tali a vyšlo kněmu i oficiální video. Check this out!

TISKOVKA

THERAPY SESSIONS už v pátek! Lineup & last info

Už v pátek to vypukne! Největší drum&bassový mejdan podzimu v jihočeském regionu a zároveň nejtvrdší párty svého druhu v ČR přivítá čtyři zahraniční headlinery: Dylan /USA/ & Robyn Chaos /USA/, Switch Technique /PL/ vs. Deathmachine /UK/ a dvojici českých producenů Computerartist vs. Qo. Celkově se na dvou stagích předvede 23 DJs! Videoprojekce a dekorace obstarají Invert VJs a hosté. Časový sled večera a další informace najdete v článku. Přijďte si pro terapii!

TISKOVKA

Drum UP with INSIDE INFO + line-up

Vaše oblíbená party Drum UP si zapisuje pořadové číslo 25 a opět si vzala do hledáčku zahraničního headlinera. Svoji premiéru si v Olomouci odehraje vynikající producent a dj z britských ostrovů, Paul Bondy aka INSIDE INFO. K tomu si přidejte nekompromisní a technicky dokonalý set jednoho z našich nejlepších djů vůbec, mistra X.MORPH-a další olomouckou premiéru, kterou si dají djs Volume Plus a Martyyno z pražské Drumbassterds crew.

SOUTĚŽ

Soutěž o 2 trika + 2 vstupy na Drum UP

Účast v první soutěži o 2 FREE vstupy byla veliká a tak jsme se rozhodli, že vám dáme ještě jednu možnost. Tentokrát můžete kromě vstupu na páteční Drum UP with INSIDE INFO vyhrát ještě 2 cool trika značky Amplid od našeho sponzora INDIELABELS.CZ. Tak pojďme na to!

ROZHOVOR

Exkluzivní rozhovor s INSIDE INFO

Už tento pátek přijede "headlinovat" další Drum UP v olomouckém S-cube vynikající producent a dj, INSIDE INFO. Jestli vás zajímá, na čem třeba zrovna pracuje, co pro něj znamená release na labelu Virus nebo jestli hraje na didgeridoo, přečtěte si tento exkluzivní rozhovor.

NEDĚLE 23.10.2016
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(