FRESH MUSIC

FREE track od Aeph

Italský DnB producent Aeph, který už má za sebou releasy na labelech jako Bad Taste Recordings nebo Breed 12 Inches, se občas pustí i do jiných žánrů a vy si teď jeden takový velmi zdařilý kousek můžete stáhnout ZDARMA. Tento bez nadsázky epochální track s electro-breakovým rytmem The Pursuit taky možná zanedlouho uslyšíte v TV nebo v kině. Big UP a díky!

FRESH MUSIC

COUNTERSTRIKE - Fire EP + FREE track

COUNTERSTRIKE nepatří mezi žádné nováčky. Tito borci původem z Cape Town-Jížní Afrika již 15 let víří vody dnb, originálním až zničujícím stylem. Jejich produkce patří mezi nejtvrdší  kousky, které můžete slyšet. Za týden vydají na svém labelu Algorythm Recordings šesti-trackové EP FIRE.

VIDEO

Body & Soul and Fourward - No One Here (ft. Filo)

Nejnověší výsledek osvědčené spolupráce rakouských projektů Body & Soul a Fourward(kteří se mimo jiné podobně zapsali i pod label Virus) je track No One Is Here s vokálem od Filo. Checkujte jeho oficiální video s lehce tripovým závěrem i ukázku druhého tracku Tequila Worm na "flipu".

FRESH MUSIC

Matrix & Futurebound - Magnetic Eyes ft.Baby Blue

Matrix & Futurebound naposledy pěkně zatřásli hudební scénou, když se svým minulým singlem "All I Know" pronikli do žebříčku UK TOP 40 Singles. Tentokrát se spojili se zpěvačkou s uměleckým jménem Baby Blue a na jejich labelu Viper jim na začátku prosince vyjde další pecka.

FRESH MUSIC

Cyantific - Liberty EP

29. října vydal dnes už jediný člen Cyantific - Jonathan Stanley na svém stejnojmeném labelu EP "Liberty". Pojďme se podívat jak tomuto producentu z Londýna svědčí svoboda, kterou díky svému vlastnímu vydavatelství má. 

FRESH MUSIC

Audio - Soulmagnet LP

Jeden z nejočekávnějších longplayerů letošního roku nese název Soulmagnet a má ho na starosti producent, který je vedle Ed Rushe & Optical asi nejvýraznější osobností legendárního labelu Virus. Audio vydává na konci října už své druhé LP na tomto labelu a co si budem povídat, je to opět masakr.

FRESH MUSIC

BLACK SUN EMPIRE - From the Shadows LP

BLACK SUN EMPIRE patří mezi největší producentské a djské legendy scény. Mají za sebou nespočet releasů a vystoupení. Poslední LP Lights And Wires ukázalo jejich variabilitu v hudebních stylech a tempech, nyní tito holandští mistři tvrdého dnb vydali na svém domovském labelu kompilaci
From The Shadows. Prvotřídní drumandbass bez popové přetvářky.
BSE vycházejí ze stínů >>

FRESH MUSIC

FREE track od Atlantic Connection

Kanadský producent Sean Roman aka MUTT již několik let patří mezi přední producenty na poli "liquid dnb". Jeho skladby vyšli na labelech jako Horizons Music, Fokuz Recordings, Spearhead Records, Nu-Directions a dalších.
Singl Conversations zremixoval jeho americký kolega ATLANTIC CONNECTION a nyní jej dává volně ke stažení >>

VIDEO

Drumsound & Bassline Smith - Daylight (Ft. Hadouken!)

Producentské trio Drumsound & Bassline Smith pokračuje v producentském tažení a přichází s dalším singlem, na kterém tentokrát spolupracovali se skupinou Hadouken!. Track se jmenuje Daylight a u poslechu si můžete vychutnat i oficiální video.

TISKOVKA

Mind Vortex /UK/ a další DJs v klubu Cross na akci Collapse

Česká Drum & Bassová scéna si může připsat další zářez premiérových vystoupení zahraničních hostů. Projekt Poison Apple ve spolupráci s pražským klubem Cross totiž útočí na celosvětově proslulý label RAM Records. Není neznámou, že tento label je pod záštitou nejpopulárnějšího DJe světa Andyho C. Ten sbírá pod svá křídla opravdu unikátní DJs, producenty a s chutí vysílá jejich počiny a je samotné do světa Drum & Bassových párties.

VIDEO

Rockwell -Childhood Memories ft Kito & Sam Frank

ROCKWELL opět jednou ukázal čeho všeho je schopný. Spolupráce s KITO, tempo hluboce pod klasickým dnb rytmem a talentovaný Sam Frank na vokálech. Vychutnejte si Rockwellovi Childhood Memories v oficiálním videoklipu >>

OSTATNÍ

Solid Steel Radio Show - DJs The Herbaliser + Z-Trip + DK

Vychutnejte si další skvělé vysílání SOLID STEEL RADIO, které se pohybuje na hranici několika hudebních stylů. Od remixů starých klasik, přes hip hop, dance music, elektro až po rock... Vše mistrně zamícháno do dvouhodinového setu. Za mixem se představí The HerbaliserZ-Trip + DK >>

FRESH MUSIC

Eleven8 - Hadal Zone / Across The Sky

Na začátku listopadu vychází další vinyl na labelu Blu Mar Ten Music. Tentokrát vybrala trojice D&B pionýrů relativního nováčka na scéně - Edd Legg aka eleven8 z Velké Británie sice ještě nemá desítky releasů, ale za to má bezesporu talent. O tom svědčí i různorodost jeho tvorby, kterou můžeme najít od kompilací na Med School-u, až po chilloutové CD na HedKandi Records.

TISKOVKA

DNB Rodeo - časový line-up

V pátek 26. října se uskuteční další pokračování nejoblíbenější české klubové akce zaměřené na drum & bass v pražském Matrixu. Za tříčlenný projekt Drumsound & Bassline Smith přijal pozvání Benjamin Wiggett, kterého podpoří Pixie, Suki, One Way, 2K, Sweg a Pe:Te.

FRESH MUSIC

BREAK - The Other Side LP

BREAK na začátku tohoto týdne představil další long player na jeho dobře známém labelu SYMMETRY RECORDINGS. Po čistě sólových albech SYMMETRY /2008/ a RESISTANCE /2010/ , které byly okořeněny jen několika málo kolaboracemi se jedné o vůbec první LP na kterém se podílí kromě samotného BREAKa i další přední producenti.
Obraťme list a podívejme se na THE OTHER SIDE >>

FRESH MUSIC

FREE track od Rregula & Dementia

Co takhle dát si luxusní neuro od Rregula & Dementia v remixu od Misha úplně ZDARMA? Říkáte ano? Pak je remix tracku Overcast přesně pro vás;).

TISKOVKA

Do Fabricu se po delší době vrací breakbeat

FRESH MUSIC

Eveson - The Last Summer Of Love LP

Málokterý dnb producent se může kromě toho, že je i dj ještě chlubit třeba tím, že je i ilustrátor. Alex Eveson ale patří mezi tu hrstku špičkových dnb umělců. Na začátku října mu vyšlo debutové album The Last Summer Of Love na V Recordings a nutno říct, že ta dobrá práce je na něm jak slyšet, tak i vidět. Pojďte si poslechnout, jak vypadá tohle "poslední léto lásky", stojí to za to!

TISKOVKA

Drumbox with Dope Ammo @ Matrix - Praha, 2.11.2012

V pátek 2. listopadu proběhne v pražském klubu Matrix další pořádně nabitý mejdan DrumBox. Headliner této párty dorazí z Anglie a je jím dj, producent, člen legendárního tria Drunken Masters….samotný Dope Ammo! O český support se postarají Beast 67, Sherpa a rezidentní Drumbassterds.cz crew a co je pro všechny potěšitelné, vstup bude opět do deseti hodin zdarma!

VIDEO

Amit - Killer Driller

Na Goldie-ho labelu Metalheadz vyjde v pondělí další release od jednoho z nejoriginálnějších dnb producentů, angličana Amit-a. Track se jmenuje Killer Driller a vyšlo k němu i oficiální video. Check this out!

NEDĚLE 07.02.2016
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(