OSTATNÍ

Drum&BassArena AWARDS 2012

O tom, že je tento rok mimořádně plodný na náš milovaný drum and bass, tady na Drumup.cz vůbec nepochybujeme. Do konce roku už zbývá jen pár týdnů a to znamená, že anglický web Drum&Bass Arena rozjíždí své Drum&Bass Awards 2012.

FRESH MUSIC

CALYX & TEEBEE - All Or Nothing LP

Tento týden oficiálně vyšlo jedno z nejočekávanějších alb tohoto roku. Pokud jste vášnivý milovníci drum&bassu, tak asi budete souhlasit, že ne jen tohoto roku. Jedná se totiž o absolutní klasiky dnb scény CALYX & TEEBEE
a od vydání jejich posledního LP  ANATOMY již uplynulo 5 let!

FRESH MUSIC

Technimatic - Unfinished Business / She Knows It

Label Shogun Audio Limited prošel nedávno celkovým redesignem a společně s ním se majiteli podařilo vyjednat s producentským duem Technimatic (dříve Technicolour & Komatic) exkluzivní kontrakt. Pojďme se podívat jak dopadl                               jejich nejnovější vinyl.

SOUTĚŽ

Soutěž o 2 vstupy na Drum UP with INSIDE INFO /UK/

Zahřívací kolo v podobě Warm-up party už máme úspěšně za sebou a tak nezbývá nic jiného, než se začít těšit na pořádný Drum UP v Esku, kde jako headliner vystoupí angličan INSIDE INFO! Startujeme soutěž o 2 FREE vstupy a nebojte se, tentokrát to bude víc než jednoduché.

VIDEO

Xtrah - Soundclash

Checkujte husté i vtipné(psí) video k novému tracku Soundclash od londýnského producenta Xtrah. Soundclash je hutná a devastující nálož s prvky jungle a dubwise. Tento borec už nasbíral releasy na labelech Subtitles UK nebo Ram Records a teď si zapisuje první kousek na Critical Music.

VIDEO

Matrix & Futurebound - Magnetic Eyes ft.Baby Blue

Magnetic Eyes s vokály od Baby Blue bude k dostání až za měsíc, ale již teď můžete sledovat videoklip, který dali dohromady Matrix & Futurebound >>

FRESH MUSIC

2 FREE tracky od Mob Tactics

Producentské duo Mob Tactics nedávno nahodilo 2 FREE tracky na jejich labelu Tactical Recordings jako díky za to, že už mají přes tisícovku "followers" na jejich Soundcloudu. Tito borci už mají za sebou i collab s Audio a releasy na labelech Dutty Audio nebo RUN DNB.

ROZHOVOR

Pig Fest: techno se vrací na začátek

OSTATNÍ

TOP MUSIC říjen 2012

FRESH MUSIC

Way Of The Samurai 2 'Code Of Honour' LP

Label Samurai Music slaví své pětileté výročí vydáním pokračování ke své úspěšné, debutové kompilaci "Way of the Samurai", které vyšla v roce 2009. Čekají nás 2 CD nadupaná tím nejlepším co Dj Presha v roce 2012 ulovil.

VIDEO

London Elektricity -Hospital Podcast Live from Bondi Beach

Užijte si další živé vysílání HOSPITAL PODCAST tentokrát až z Austrálie / Sydney / Bondi Beach. Za gramofony London Elektricity & Dynamite MC >>

TISKOVKA

THERAPY SESSIONS CZECH REPUBLIC již za dva týdny!

Světoznámý svátek všech fanoušků tvrdého drum & bassu se neúprosně blíží. Smršť těch nejpřísnějších zlámaných beatů a pekelných zvuků se řítí na Českou Republiku a 16. listopadu vypukne v prostoru KD Gerbera v Č. Budějovicích. Headlineři Dylan & Robyn Chaos, Switch Technique vs. Deathmachine a Computerartist vs. Qo přivezou pestrou nálož novinek a exkluzivních budoucích releasů. Co dalšího je v plánu? Čtěte…

PARTY INFO

Drum UP Warm-UP v olomouckém Metru už zétra!

V sobotu 3.11.2012 proběhne v olomouckém Metru oficiální Warm-UP party k akci DRUM UP 25 with INSIDE INFO /UK/. Jeden z nejpohodovějších klubů široko daleko se rozduní nejen v rytmu krutopřísného DnB, ale minimálně ze začátku i pohodovějších liquidových poloh. Hosté z Českých Budějovic a exkluzivní předprodej na Drum UP za polovinu jsou jistě příjemným bonusem;).

VIDEO

Netsky - We Can Only Live Today (Puppy) (Feat Billie)

Nedávno jsme nahazovali video k remixu tracku We Can Only Live Today(Puppy) v remixu od Camo & Crooked a teď se dostává na řadu i originál. Netsky tuhle nedrumovou pecku obohatil o vokály od Billie a v klipu uvidíte opět longboardový Hospital sešup.

TISKOVKA

Let It Roll opět na 3 stagích

Výstaviště v Praze Holešovicích bude 15.2.2013 již po druhé hostit mejdan Let It Roll, na kterém se představí téměř dvě desítky zahraničních DJs. V křižíkových pavilonech můžete opět čekat 3 stage plné drum&bassu, dubstepu a electra.

FRESH MUSIC

FREE track od Aeph

Italský DnB producent Aeph, který už má za sebou releasy na labelech jako Bad Taste Recordings nebo Breed 12 Inches, se občas pustí i do jiných žánrů a vy si teď jeden takový velmi zdařilý kousek můžete stáhnout ZDARMA. Tento bez nadsázky epochální track s electro-breakovým rytmem The Pursuit taky možná zanedlouho uslyšíte v TV nebo v kině. Big UP a díky!

FRESH MUSIC

COUNTERSTRIKE - Fire EP + FREE track

COUNTERSTRIKE nepatří mezi žádné nováčky. Tito borci původem z Cape Town-Jížní Afrika již 15 let víří vody dnb, originálním až zničujícím stylem. Jejich produkce patří mezi nejtvrdší  kousky, které můžete slyšet. Za týden vydají na svém labelu Algorythm Recordings šesti-trackové EP FIRE.

VIDEO

Body & Soul and Fourward - No One Here (ft. Filo)

Nejnověší výsledek osvědčené spolupráce rakouských projektů Body & Soul a Fourward(kteří se mimo jiné podobně zapsali i pod label Virus) je track No One Is Here s vokálem od Filo. Checkujte jeho oficiální video s lehce tripovým závěrem i ukázku druhého tracku Tequila Worm na "flipu".

FRESH MUSIC

Matrix & Futurebound - Magnetic Eyes ft.Baby Blue

Matrix & Futurebound naposledy pěkně zatřásli hudební scénou, když se svým minulým singlem "All I Know" pronikli do žebříčku UK TOP 40 Singles. Tentokrát se spojili se zpěvačkou s uměleckým jménem Baby Blue a na jejich labelu Viper jim na začátku prosince vyjde další pecka.

FRESH MUSIC

Cyantific - Liberty EP

29. října vydal dnes už jediný člen Cyantific - Jonathan Stanley na svém stejnojmeném labelu EP "Liberty". Pojďme se podívat jak tomuto producentu z Londýna svědčí svoboda, kterou díky svému vlastnímu vydavatelství má. 

ČTVRTEK 26.05.2016
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(