TISKOVKA

Bassinfection presents DOPE D.O.D // 17. – 18. dubna // Brno // Fléda

Jak již mnozí z vás slyšeli, do Brna se v dubnu chystá holandská bass-rapová formace DOPE D.O.D. Díky obrovskému zájmu fanoušků se však původní plán (tedy uspořádat koncert v pátek 17. dubna) rozrostl do poněkud větších rozměrů. Můžete se těšit hned na dvě show – v pátek i v sobotu! Páteční show už je téměř vyprodaná a hlad po vstupenkách je stále neukojený, proto nyní můžete kupovat lístky i na sobotní vystoupení.

TISKOVKA

Britský producent Wilkinson vystoupí na největší Ram Night v Praze!

Na konci dubna čeká Prahu jedna z posledních halovách akcí před nástupem letních festivalů. Na pražském Výstavišti v Holešovicích se představí špička světové drum and bassové scény a to vše v rámci legendární noci Ram Night. Vlajkovou noc britského labelu Ram Records čeká historicky největší českou edici. Jedním z headlinerů bude také "hitmaker" Wilkinson.

TISKOVKA

Summit.38 v Trnavě

Už tridsiate ôsme pokračovanie pravidelnej drum and bassovej noci SUMMIT sa uskutoční 17.04.2015 v trnavskom Art Klube. Tento krát bude akcia o to výnimočnejšia, že sa bude zároveň oslavovať 5-te výročie akcie SUMMIT. Na túto počesť sme si dovolili pozvať špeciálneho headlinera z Anglicka, a tiež sme pripravili zaujímavé darčeky pre prvých 100 návštevníkov. Ako je už tradíciou, tak počas večera bude pre vás pripravené čerstvé ovocie, tematické samolepky, videoprojekcia a hlavne skvelá hudba.

TISKOVKA

Největší Ram night v historii České republiky se uskuteční v Praze!

V dubnu nás čeká, jedna z posledních halových akcí, Ram night Prague 2015. Oproti minulým dílům se tato legendární noc uskuteční na pražském Výstavišti v Holešovicích, čímž nabídne navýšení kapacity a unikátní stage design doplněný o Funktion One sound systém.

TISKOVKA

V Crossu zahraje Kid Drama, polovina dua Instra:mental

Kid Drama, jeden ze základních pilířů autonomic soundu a polovina dua Instra:mental, vystoupí 21. března na devátém večírku Volnej Průběh Crossem. Jako druhý hlavní host se představí nizozemský eklektik Interstellar Funk ze z labelů Rush Hour a Tape Records. Dnb/170 bpm set odehraje český Subject Lost.

ROZHOVOR

Hudbu občas skládám když se nudím ve škole, říká Karpa

Na světových labelech jsou stále častěji k vidění nové releasy od nadějných českých producentů. Drum&bass ze srdce Evropy je prostě na vzestupu. Zářným příkladem tohoto trendu je mladý svitavský producent Karpa, kterému se podařilo upsat hned několik tracků na značce Greypost Audio.

PARTY INFO

Let It Roll Winter 2015 report by Pospitch

Uběhlo něco málo přes půl roku od open air festivalu Let It Roll a na výstavišti v Holešovicích proběhla jeho zimní verze. Pro mě je sice klubová akce nesrovnatelná s open air festivalem, ale line up napovídal, že to bude velký.

TISKOVKA

Faithless a další hvězdy Balaton Soundu 2015

TISKOVKA

Summit.37 v Trnavě

Tridsiate siedme pokračovanie drum and bassovej noci SUMMIT bude tento krát 13.03.2015 v trnavskom Art Klube. Na túto akciu sme si dovolili pozvať  menovca našej akcie z rakúskej Viedne dja Summita, ktorého doplní ostrieľaný dj Selo, samozrejme nebude chýbať ani domáca posádka MAKYS, NUCLEAR X a BOBO. Aj tento krát bude pre Vás pripravená špeciálna projekcia od Ents visualisation, tématické nálepky, ovocie počas večera a súťaže o voľné vstupy.

TISKOVKA

Britský producent Macky Gee ve Storm clubu!

Již tento pátek se v oblíbeném klubu Storm na Žižkově uskuteční v pořadí druhá párty projektu Jump-Up.cz nesoucí název DUCK OUT. Tentokrát naše pozvání přijal jeden z nejoblíbenějších jump-up  DJ a producentů MACKY GEE z anglického Medway v Kentu. DJing poprvé okusil  v roce 2005 a ve stejném roce si začínal pohrávat s vlastní produkcí jako absolutní samouk.

TISKOVKA

Kompletní časový line up halové akce Let It Roll Winter 2015!

Už příští pátek vypukne na pražském Výstavišti Expo, jedna z největších halových akcí v Čechách a na Slovensku, Let It Roll Winter 2015. Kromě 13 zahraničních interpretů vystoupí na festivalu i zástupci domácí scény. My vám v tuto chvíli přinášíme kompletní časový časový line up.

PARTY INFO

Lixx a Changing Faces to rozjedou již tento pátek na Resoulution!

Už zbývá pouze posledních pár dní do začátku první letošní edice Resoulution, na kterou tentokrát zavítá dvojice slovenských drum&bassových velvyslanců - Lixx a Changing Faces.

TISKOVKA

Summit.36 v Trnavě

Už tridsiate šieste pokračovanie pravidelnej drum and bassovej noci SUMMIT je naplánované na 20.02.2015 v trnavskom Art Klube, ktoré sa bude niesť v duchu drum and bassu, ale aj menej tradične v rytmoch raggajunglu. Po predošlej veľmi vydarenej akcii SUMMIT.35, na ktorej odprezentoval svoje nové EP český producent QO, sme tentoraz siahli s výberom headlinera znovu do domácej scény. Po dlhej dobe sa v Trnave opäť predstaví, kultovo prezívaný aj ako „ otec slovenskej dnb scény“, DJ GABANNA. Raggajungle zase reprezentuje selektor SKANDYMAN. Doplnia ich BUNKRRA, LEBKA a domáci BOBO. Samozrejme nezabúdame ani na Vaše chuťové poháriky a znovu pre Vás bude pripravené čerstvé ovocie počas večera. Nebudú chýbať ani tematické nálepky a súťaže o voľné vstupy.

OSTATNÍ

CZECH DRUM AND BASS AWARDS 2014

Hlasování v již tradiční anketě Czech Drumandbass Awards, je spuštěno! Záštitu nad letošním osmým ročníkem převzal mediální server Dnbportal.cz. Pro své vyvolené zástupce můžete hlasovat do 22. února. Po skončení ankety si počkáme tři týdny, abychom slavnostně odhalili výsledky na oficiálním vyhlášení v pražském Lucerna Music Baru. Neváhejte a oceňte svého nejoblíbenějšího DJe, producenta, party či festival za uplynulý rok.

TISKOVKA

Fléda zveřejnila programové novinky pro rok 2015

TISKOVKA

MasterCard Balaton Sound: Skvělý začátek!

FRESH MUSIC

Forbidden Society - Thronecrusher LP

Forbidden Society a jeho krvelačně vyhlížející album s názvem „Thronecrusher“ si pomalu razí cestu na povrch, kde má za cíl jediné – likvidovat. Album vyjde na vinylu, double CD a jako digital 2.2.2015 a k mání bude, mimo jiných, i na webu fsrecs.com , kde najdete kromě hudby i exkluzivní merchandise.

TISKOVKA

Na Vendetě se budou slavit hned dvojité kulatiny!

Jak už je tomu zvykem, i letos nebude lednová Vendeta obyčejná, ale ponese se v duchu oslav. A to ne ledajakých, ale rovnou oslavíme dvoje kulatiny! 10 let Pohon crew a v řadě již 40té vydání Vendety si zaslouží pořádnou oslavu.

TISKOVKA

Mistr temného drum'n'bassu Icicle 30. ledna v Praze

Jeho nové album Entropy sklízí nadšené ohlasy zleva i zprava. Někteří hudební kritici v souvislosti s tím tvrdí, že Icicle dokonale zvládnul snad všechny žánry bass music. Obdobnou chválu si vysloužily i jeho DJské sety, což prokázal třeba loni na festivalu Let it Roll. Do Prahy se pak vrací po dvouleté pauze.

TISKOVKA

Kompletní zahraniční line up halové akce Let It Roll Winter 2015

Zahraniční line up, nejočekávanější drum and bassové akce Let It Roll Winter 2015, je kompletní! Na dvou stagích vystoupí 13 zahraničních projektů. Fanoušci drum and bassu se mohou těšit na jména, jako Noisia, Friction, Matrix & Futurebound, Marky, The Upbeats, The Prototypes, Phace, Gridlok, Original Sin, Rockwell, Insideinfo, Dimension a další.

ÚTERÝ 09.02.2016
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(