TISKOVKA

SUMMIT.40 - Trident Open Air 2015 Warm up

Okrúhle štyridsiate vydanie akcie SUMMIT bude tento krát s podtitulom TRIDENT OPEN AIR 2015 WARM UP. Uskutoční sa 19. júna 2015 v trnavskom Art Klube. Spolu s djmi sa Vám na pódiu predstaví aj special live act band. Chýbať nebudú ani tematické samolepky, špeciálna videoprojekcia, misky s čerstvým ovocím, no aj losovanie výhercu jednej vstupenky na samotný TRIDENT OPEN AIR 2015, ktoré prebehne priamo na akcii.

TISKOVKA

Shotgun – festival, kde hudba je až na prvním místě!

Tucet! Je to tak, letos se uskuteční již 12. ročník hudebního festivalu, který se soustředí na jediný cíl. Na hudební zážitek našich návštěvníků, představování nových jmen, budoucích hvězd, ale také připomínání odkud doopravdy vzešly dnešní trendy. Zapiště si do deníčků, kalendářů, upomínek, že druhý zářijový víkend opět v blízkosti vodní nádrže Kristýna v Hrádku nad Nisou je Shotgun Festival!

TISKOVKA

Britský producent Prolix ve Stormu

Po půlroční pauze pro vás Storm club opět připravil mejdan Take Control, se kterým vám přináší i jednoho z nejvlivnějších a nejúspěšnějších neurofunkových producentů současnosti a tím je britský PROLIX. Support bude doplněn předními českými DJs a k tomu ještě i vítězem contestu, který právě probíhá.

TISKOVKA

V Brně se otevírá nový klub AHOY, slibuje plážovou atmosféru i nepřetržitý letní program

TISKOVKA

Hugh Hardie - další velká premiéra na Vendetě!

Přípravy na květnovou Vendetu jsou v plném proudu, čeká vás kvalitní mejdan na kterém Vám opět naservírujeme jméno, které se představí v České republice vůbec poprvé. Na Main stage zazní aktuální zvuk Liquid funku, Deepu a jemného DnB. Tahounem májové Vendety bude rodák z Cambridge a to Hugh Hardie.

TISKOVKA

Nová jména v programu Balaton Sound 2015

TISKOVKA

Imagination zveřejňuje lineup svého letního open air festivalu Exploration!

Organizátoři jednoho z největších českých indoor festivalů Imagination představili nedávno první ročník svého nového open air festivalu Exploration. Nyní známe i kompletní zahraniční lineup. Exploration Festival představí 26.-27.6. na pískovně Oplatil u Starých Ždánic dvě stage, na kterých se objeví světoznámá jména reprezentující drum & bass, hardstyle a hardcore.

TISKOVKA

Summit.39 v Trnavě

Po narodeninovom vydaní akcie SUMMIT nás čaká ďalšia. Tento krát s poradovým číslom 39, ktorá sa uskutoční 22.05.2015 v trnavskom Art Klube. Pripravený je pre vás mix liquidfunku a neurofunku, občasne prelínaný inými subžánrami lámaného beatu. Bude pre vás pripravené čerstvé ovocie počas večera, samolepky, špeciálna videoprojekcia, ale aj súťaže o voľné vstupy.  A kto sa vám za mixpultom predstaví?

TISKOVKA

fraGz! vždycky jsem se snažil hrát až do červených!

Ne, fraGz! určitě nění DJem začátečníkem, který by nevěděl, že červená světélka na mixáku jsou špatné znamení. Jednoduše má rád pořádně tvrdej drumandbass. Po krátkém biu se v rozhovoru níže dozvíte více.

TISKOVKA

Halová akce Ram Night Prague 2015 se blíží!

Už tento pátek se na pražském Výstavišti v Holešovicích odehraje historicky největší Ram Night v České republice. Ram Records bude v Praze reprezentovat nejsilnější sestava, kterou doplní tuzemská DJská špička.  Pořadatelé zveřejnili oficiální časový line up akce.

TISKOVKA

Tiskovka + rozhovor s Counterstrikem ke květnovému DNB FACE v Brně

Léto je téměř za dveřmi, blíží se období letních festivalů a párty pod širým nebem. Abychom si zkrátili čekání, připravili jsme pro Vás začátkem května (8.5.2015)  jednu z posledních halových akcí DnB Face @ B4L 2015 WARM UP, která se odehraje v Brně, v prostorách Malé Ameriky, v samém centru Brna. Párty bude oficiálním Warm Upem na největší elektronický festival v České Republice – Beats For Love, který se koná v historickém jádru industriálního parku Dolních Vítkovic. Příznivci tvrdšího drum&bassu si jistě přijdou na své, jako headliner vystoupí Animal Chin z dua COUNTERSTRIKE ( JAR ), který patří mezi špičku surového drum&bassu. 

TISKOVKA

Trocha hiphopu a další EDM. Pusha T, Ludacris a spousta dalších na Balaton Sound 2015!

TISKOVKA

První zahraniční jména festivalu Let It Roll Open Air 2015!

Konečně jsme se dočkali! Pořadatelé Let It Roll Open Air 2015 zveřejnili první várku zahraničních jmen letního festivalu. První fáze obsahuje 15 headlinerů v čele se Sporem a legendárním Hypem. Celkově nás čekají 4 fáze zveřejnění. Na další várku jmen se můžeme těšit příští týden.

TISKOVKA

HOSPITALITY – tanečná d&b akcia tejto jari sa blíži.

Svetovo najpopulárnejšia  drum´n´bass party Hospitality sa opäť vracia na Slovensko. Sobotu 11. apríla 2015 v bratislavkej Refinery Gallery vystúpi svetová aj domáca dj špička. Na troch pódiách tu vystúpi dokopy až 25 účinkujúcich tohto obľúbeného tanečného štýlu. 

TISKOVKA

V Café Nona u Národního zahrají Jay Rome a Paul SG

Přední postavy liquid drumandbassu dorazí na druhé vydání večera Innercity. V Café Nona hned vedle Národního divadla vystoupí 10. dubna rakouský dj a majitel zavedeného vydavatelství Blu Saphir Jay Rome a známý rakouský producent Paul SG. Posledním hostem se stala djka Theya z Liquid D&B crew.

 

TISKOVKA

Bassinfection presents DOPE D.O.D // 17. – 18. dubna // Brno // Fléda

Jak již mnozí z vás slyšeli, do Brna se v dubnu chystá holandská bass-rapová formace DOPE D.O.D. Díky obrovskému zájmu fanoušků se však původní plán (tedy uspořádat koncert v pátek 17. dubna) rozrostl do poněkud větších rozměrů. Můžete se těšit hned na dvě show – v pátek i v sobotu! Páteční show už je téměř vyprodaná a hlad po vstupenkách je stále neukojený, proto nyní můžete kupovat lístky i na sobotní vystoupení.

TISKOVKA

Britský producent Wilkinson vystoupí na největší Ram Night v Praze!

Na konci dubna čeká Prahu jedna z posledních halovách akcí před nástupem letních festivalů. Na pražském Výstavišti v Holešovicích se představí špička světové drum and bassové scény a to vše v rámci legendární noci Ram Night. Vlajkovou noc britského labelu Ram Records čeká historicky největší českou edici. Jedním z headlinerů bude také "hitmaker" Wilkinson.

TISKOVKA

Summit.38 v Trnavě

Už tridsiate ôsme pokračovanie pravidelnej drum and bassovej noci SUMMIT sa uskutoční 17.04.2015 v trnavskom Art Klube. Tento krát bude akcia o to výnimočnejšia, že sa bude zároveň oslavovať 5-te výročie akcie SUMMIT. Na túto počesť sme si dovolili pozvať špeciálneho headlinera z Anglicka, a tiež sme pripravili zaujímavé darčeky pre prvých 100 návštevníkov. Ako je už tradíciou, tak počas večera bude pre vás pripravené čerstvé ovocie, tematické samolepky, videoprojekcia a hlavne skvelá hudba.

TISKOVKA

Největší Ram night v historii České republiky se uskuteční v Praze!

V dubnu nás čeká, jedna z posledních halových akcí, Ram night Prague 2015. Oproti minulým dílům se tato legendární noc uskuteční na pražském Výstavišti v Holešovicích, čímž nabídne navýšení kapacity a unikátní stage design doplněný o Funktion One sound systém.

TISKOVKA

V Crossu zahraje Kid Drama, polovina dua Instra:mental

Kid Drama, jeden ze základních pilířů autonomic soundu a polovina dua Instra:mental, vystoupí 21. března na devátém večírku Volnej Průběh Crossem. Jako druhý hlavní host se představí nizozemský eklektik Interstellar Funk ze z labelů Rush Hour a Tape Records. Dnb/170 bpm set odehraje český Subject Lost.

PÁTEK 27.05.2016
Brno / Favál
Bassproof w/ Ed Rush Warmup

Hanzall, M4D.DOC, Nikisha, Mania, Bassasins