TISKOVKA

Bassinfection 2014! Line up a praktické informace k páteční akci!

BASSINFECTION se blíží, proto je nejvyšší čas na praktické informace, které by vám (i nám) pomohli minimalizovat případné komplikace.

TISKOVKA

Krok stanou poodkrývá tajenku chystané party prostřednictvím videa

Mléčná dráha, sluneční soustava, sedmá planeta od konce, evropský kontinent, česká kotlina, historické centrum pražské. Bližší souřadnice neuvedeny. Mlha, skrz níž se derou první ranní paprsky slunce. Chodníky ještě nevyschly a sem tam se válející odpadky vypráví příběhy noci.

VIDEO

Český Authentic Music se pyšní novým videoklipem

Minimalistické a nápadité. Tak by se dalo popsat nové hudební video ke skvělé étericky liquidové skladbě Empty Place od Bonea. Autorem klipu je český label Authentic Music, který vydal tento track jako vlajkovou loď jeho nové kompilace Gates of Dawn LP, na kterou jsme psali před časem recenzi.

TISKOVKA

Festival Let It Roll zveřejňuje další zahraniční headlinery a seznam pódií

Letošní program jednoho z neskloňovanějších tuzemských festivalů, začíná mít jasnější obrysy. V minulém týdnu byl zveřejněn seznam pódií a toto pondělí přibyla další jména do seznamu zahraničních producentů, kteří na festivalu vystoupí. Organizátoři dále prozradili, že opět plánují navýšení počtu zahraničních účinkujících oproti loňsku, kdy jich celkem bylo čtyřicet osm!

PARTY INFO

Forbidden Society Recordings Label Night BRNO

Zhruba v polovině března letošního roku se v Brně uskutečnila vůbec první mimopražská noc labelu Forbidden Society Recordings patřícímu jednomu z nejvýraznějších českých producentů a djjů. Akci hostil brněnský klub Favál a na pořádání se spolupodílela místní Redrum crew. Vyrazil jsem tam spolu s kolegou Pospitchem a přinášíme Vám stručný report z této skvělé párty. Na konci je přidáno oficiální aftermovie z akce.   

ROZHOVOR

Rozhovor se Subtension pro BASSINFECTION 2014

Mário Dočekal aka Subtension patří mezi mladé a velmi talentované slovenské producenty, jehož kvality stále více oceňují nejrespektovanější zahraniční drum and bassové labely. Na 13. ročníku BASSINFECTION 11.4. to budete moct posoudit sami.

TISKOVKA

Producenti Rido a A-Cray na Authentic mejdanu zdarma

České vydavatelství získalo podporu jmen jako John B, Optiv & BTK či Ulterior Motive, a vlastní klubová noc je tak dalším logickým krokem. Tou bude Authentic Music Night, která proběhne 5. dubna v pražském klubu Storm. A mejdan je zároveň křtem debutového alba Gates of Dawn.

TISKOVKA

První jména zahraničních účinkujících festivalu Let It Roll Open Air 2104

Praha, 18. 3. – Pořadatelé největšího tuzemského elektronického festivalu zveřejnili první zahraniční jména letní edice festivalu Let It Roll. Festival uskuteční v areálu bývalých kasáren v Benešově v termínu 1. a 2. srpna 2014. Počet nových festivalových návštěvníků každoročně stoupá a pořadatelé pro letošní ročník plánují posunout laťku o pořádný kus výš. Můžeme opět očekát světovou špičku bass music producentů. První jména jsou již zveřejněna.

TISKOVKA

Stepslet with PROLIX

Další Stepslet je tady, tentokrát přijede Favál rozdunět londýnský mazák Prolix. Tuto příležitost by si neměl nechat uniknout žádný milovník zlámaných beatů.

TISKOVKA

Mefjus se představí na main stage Bassinfection

Dubnová Bassinfection se nezadržitelně blíží. Představujeme vám dalšího z headlinerů main stage – neurofunkera Mefjuse. Jeho energický drum and bass vás dostane! Takže neseďte doma a dorazte 11. dubna na brněnskou Zbrojovku ;)

TISKOVKA

Bassproof - THE SECT

V pátek 28. března do Brna zavítá hned několik předních drumandbassových řezníků. Výpravu povede Blade, člen legendárního uskupení The Sect. Jeho tvrdá a nekompromisní muzika jistě nikoho nenechá jen tak postávat u baru. Příznivci multižánrových setů se můžou těšit na Codeshifta, neboť ten je proslulý svým jedinečným umem míchání různých žánrů a stylů. V neposlední řadě je třeba zmínit Psyeka, českého neurofunkového producenta, který několik let žil a tvořil právě ve Velké Británii. V článku je přiložen rozhovor s Codeshift.

TISKOVKA

Poslední info k páteční FSRECS Label Night v Brně na Favále

Přinášíme důležité informace k páteční FSRECS Label Night, které by vám neměly uniknout, pokud se chcete předem připravit na hladce zvládnutý průběh večera od vstupu až po opuštění areálu. Přidáváme line-up, náhled dekorací a instrukce pro výherce volňáků.

PARTY INFO

Let It Roll Winter 2014 report by Pospitch

Jako každý rok jsme jeli na zimní edici jednoho z největších drum and bassových festivalů v Evropě - Let It Roll. Stejně jako loni se odehrával ve třech pavilonech pražského výstaviště v Holešovicích.

TISKOVKA

Rakouští dnb producenti Fourward zahrají ve Stormu

Praha, 6. 3. 2014 – Poslední březnový pátek se v pražském Stormu rozjede další párty ze série klubových nocí DrumBox! No a koho pro vás zlomená partička Drumbassterds pozvala tentokrát? Jedná se o jednoho ze čtyř rakouských producentů z projektu FOURWARD, takže se těšte na pořádnou melu a pište si do diáře.

TISKOVKA

DrumiX znovu spouští web a a nabízí pohled do minulosti i budoucnosti

Série úspěšných audio vizuálních nocí DrumiX, jejichž poslední díl se odehrál před čtyřmi lety v pražském klubu Lávka, se vrací. Aktuálně alespoň v podobě znovu spuštěné webové stránky, na které návštěvníci najdou kompletní informace o historii, fotky, videa nebo reporty z minulých dílů.

VIDEO

Fred V & Grafix Recognise

Dvojka Fred V & Grafix z Hospital Records chystá svoje debutové LP. Z něj poskytkli ochutnávku v podobě singlu Recognise, který se dočkal i zajímavého videoklipu. Singl vychází 17.března na EP společně s jeho remixy. Vokály na tento track nazpíval sám Fred V. Enjoy!

SOUTĚŽ

Soutěž o triko 3 vstupy na Bass Evolution with Philip TBC & Sayko 21.3.2014

Už 21.3. na Bass Evolution v S-Cube vystoupí legendy české d’n’b scény - Philip TBC [Shadowbox] a Sayko [Redrum]. Dneska vám přinášíme soutěž o 3 volné vstupy a triko podle vlastního výběru z kremanshop.cz.

TISKOVKA

Zhodnocení akce Let It Roll Winter 2014 a pozvánka na letní festival

Praha, 5. 3. – Zimní edice, oblíbeného festivalu Let It Roll, předčila všechna očekávání a svou nezapomenutelnou atmosférou se zapsala mezi nejúspěšnější ročníky halové akce vůbec. Na třech pódiích vystoupilo více než 13 zahraničních účinkujících a do prostorů pražského Výstaviště dorazilo užít si nezapomenutelný večer několik tisíc návštěvníků.

FRESH MUSIC

Evol Intent jsou hlavními headlinery Bassinfection

11. dubna se v továrních halách brněnské Zbrojovky uskuteční další, v pořadí již 13. ročník BASSINFECTION. Na své si přesně po roce opět přijdou nejen ortodoxní zastánci hardcore a neurofunk drum and bassu, ale také jungle music, hip hopu, experimental dubstepu, world music či electroswingu. Exkluzivně Vám přinášíme profil jednoho z headlinerů této legendární akce!

TISKOVKA

Rajja Gunjle / Ragga Jungle / Dub / Ragga DNB //

14.3.2014 Trocha kvalitního junglu v clubu Doma / Masné krámy. ???

ÚTERÝ 22.07.2014
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(