PARTY INFO

Line up a poslední info k pátečnímu Stepsletu

Čistě vinylová edice Stepsletu je za dveřmi a po rozkliknutí najdete line up obou stagí. Výherce volných lupenů a dalších cen budeme informovat v pátek 10.1. v poledních hodinách, kdy bude soutěž ukončena.

FRESH MUSIC

FREE track od Amoss

Trochu poctivýho amenovýho bejzu není nikdy na škodu, takže o to víc potěší free track od londýnské producentské dvojky Amoss. Jmenuje se The Kirbis a byl stvořen asi před 2 lety, ale hustou atmosféru dokáže zajisté udělat i dnes. Amen!

FRESH MUSIC

FREE track od Emperor

Anglický producent Emperor nedávno nahodil jako poděkování za 10 000 like na svém FB profilu zdarma ke stažení VIP verzi tracku Monolith, kterou původně udělal pro loňskou party Critical Sound NYE. Takže kdo si tento příjemný vánoční dárek ještě nestáhl, check it out!

SOUTĚŽ

Soutěž o 2 vstupy na Bass Evolution with Ragga (UK) & Jeppa (UK) 17.1.2014

Už 17.1. proběhne historicky první díl nové prémiové párty BASS EVOLUTION. Pozvání přijali 2 uznávaní UK djs, dj RAGGA (In Retrospect) a dj JEPPA, který je dvojnásobný DMC UK šampion z let 2009 a 2010. Dnes si zasoutěžíme o 2 volné vstupy.

OSTATNÍ

TOP 10 roku 2013 podle DJe Soldika z Redrumu

Rozhodl jsem stejně jako před rokem, že se prohrabu kufrem a podívám se, které desky mě v roce 2013 bavily hrát a k oné desítce přidat i pár slov, pár postřehů z klubu a ze zákulisí. Nakonec z toho vyšla zajímavá bilance loňského roku s báglem plným Audia, Optiva & BTK a Gridloka. (edit: aby nedocházelo k dalším zbytečným omylům, v článku nehodnotím celý drumandbassový rok 2013, ale čistě svůj vinyl bag a nejhranější desky z něj)

TISKOVKA

Nová párty Bass Evolution představí DJ RAGGA (UK) a DMC UK šampiona - JEPPA (UK)

Uvítejte s námi nový rok 2014 ve velkém stylu! Historicky první párty BASS EVOLUTION je nová, luxusní, zlomená noc, kde se můžete těšit na velká jména drum and bassu, i dalších stylů elektronické hudby. Přijďte si 17.1.2014 vychutnat tento prvotřídní audio-vizuální zážitek do olomoucké S-cube. Na pořádném, posilněném zvuku se Vám představí hned 2 zahraniční djs.

OSTATNÍ

TOP 10 z deepu a liquid funku za rok 2013 by Six Beat Under

Rok 2013 se chýlí ke konci a s ním se uzavírá i další kapitola v knize Drum&bassu. Pro milovníky liquid funku, deepu a okrajovějších subžánrů tepajících v blízkosti 170ti úderů za minutu to nebyl rok nijak závratně bohatý. Každý měsíc se však urodilo alespoň jedno album či kompilace, které byly něčím výjimečné. Ať už se jim povedlo někam posunout žánr nebo to byla jednoduše poctivě odvedená práce, která se vezla v zavedených kolejích, tyto releasy pro pozorného posluchače vystupovaly zřetelně do popředí.

OSTATNÍ

Veselé a plné basů!

Pohodové Vánoce, vše nej do nového roku a hlavně spoustu skvělé muziky a zážitků z parties vám přeje celá Drumup crew. Děkujeme za vaši přízeň na webu i na našich akcích, bez vás by to nešlo! Teď už si ale dejte vánoční pohodu a pusťte si k tomu třeba čerstvý X-mas mix od Pospitche nebo liquidový set Never Give Up od CrashMana.

FRESH MUSIC

Suez - Out Of Order LP /CZ/

V říjnu tohoto roku vyšlo album pro mě dosud poměrně neznámého interpreta pocházejícího z Ostravy. Suez se drumandbassu věnuje již 12 let a z toho produkci 6 let. V současnosti se zabývá i záležitostmi kolem 140 bpm (Dupstep/Electro/Breakbeat). K dostání je ale nyní jeho stylizované drumandbassové album i s ochutnávkovým krátkým minimixem. 

TISKOVKA

Devastator oslaví už v pátek 5 let Prague Nightmare!

Nejúspěšnější česká hardcore akce Devastator zaútočí už 20. prosince s masivním lineupem na nově otevřený Storm Club! Pozvání tentokrát přijal jeden z průkopníků industriálního hardcore techna a autor jednoho z nejlepších alb posledních let - holandský Ophidian. Jeho album "Between The Candle and the Star" nasbíralo během pár týdnů již několik ocenění a řadí se k tomu nejlepšímu, co můžete tento rok na hardcorové scéně potkat.

FRESH MUSIC

FREE track od Black Sun Empire & State of Mind

Novozéleandský projekt State of Mind nedávno oznámil vydání už svého čtvrtého alba s názvem Eat The Rich. Stane se tak na začátku příštího roku na labelu holandských BSE Blackout Music. Tyhle dva projekty už mají za sebou několik slušných kolaborací a teď dostanete jednu horkou novinku z chystaného alba úplně zdarma. Je to track Uncounscious, s mohutným nájezdem a la Dustup, tak jak to máme rádi! :)

TISKOVKA

Futurespective Night vol.7

Těsně před Štědrým dnem (tedy konrétně v pátek 20.12.) si v Brně na Skle nadělíme vánoční předehru v podobě letos poslední intelignetně-drumandbassové Futurespective night.

VIDEO

Audio - Live @ Rough Tempo 2013/12/05

Na Rough Tempo TV streamu se od začátku roku několikrát objevil také mimo jiných jeden z nejlepších producentů a djjů naší neurofunkové scény. Byl to pan Audio a každý takový jeho počin opravdu stál za to. Nyní si můžete ze záznamu vychutnat jeho vystoupení z 5. prosince. Kdo by si to chtěl prodloužit, tak jsou všechny jeho starší Rough Tempa přiloženy v odkazech v tomto článku. ENJOY! 

TISKOVKA

Peejay a Panorama z Authentic Music zavítají do Brna

Těsně před tím než se prosinec přehoupne do své druhé poloviny zavítá do brněnského klubu Perpetuum netradiční návštěva. Již tuto sobotu (14.12.) přijede na další díl Soul Ex Machina Takeoveru představit svou koncepci Drum&Bassu dvojice Peejay Panorama, která stojí za úspěšným českým                                     labelem Authentic Music.

RAGGA KOUTEK

Roots Dub Jungle

V Olomouci se bude hrát v novém lokále:D a to v nově zrekonstruované pivnici Doga. Hrát se bude vše, co má dready. ///

FRESH MUSIC

Eatbrain Mix Competition 2013

To, že maďarské nakladatelství Eatbrain, které řídí výborný producent a dj v jedné osobě - Jade, vypsalo mezinárodní soutěž o nejlepší mix do letošního Podcastu 011 jste mnozí již slyšeli. Možná jste ale už nezaznamenali to, že se v mohutné konkurenci bezmála padesáti setů podařilo zabodovat českému umělci, jež vystupuje pod pseudonymem Fallen Gemini. A to už jistě za zmínku stojí! Náš server se ho rozhodl podrobit pár záludným otázkám a o celé soutěži podáváme krátké info...  

TISKOVKA

Beat Collision vol.6 s Computerartist

V prosinci se v jinak kulturně mrtvém Hodoníně po pauze odehraje další díl Drum & Bass party Beat Collision. Celou akci hostí klub Nautilus, na svědomí ji mají BC Crew a za mix pultem se vystřídají velice vzácní hosté Computerartist, Dubtrax, Soldik a za Beat Collision Crew Dubler & Tundra, Yomik a Up Synth.

TISKOVKA

Lednový Stepslet ve znamení vinylů s Inspiralem X62 a Yadelem

Jako každý rok, i tento leden si připomeneme památku zesnulého kamaráda, dje, vinylisty a Redrumáka Adama Overflowa. Už je to 9 let, kdy nás Adam opustil a proto Redrum na jeho počest každý rok zavzpomíná speciální edicí Stepsletu, kde se hraje pouze z vinylů do roku 2004. Jako hosté vystoupí legendy Inspiral X62, Yadel s MC Vaant a C.N.B.

TISKOVKA

Aftermovie z podzimní Hospitality Prague 2013!

Praha, 3. 12. 2013 –Vlajková noc londýnského d'n'b labelu Hospital Records v Praze potvrdila svou pověst, jedné ze světově nejoblíbenějších d’n’b událostí. Samotná akce se odehrála ve velmi uvolněné atmosféře, o kterou se zasloužili, jak samotní DJ’s, tak především skvělé české publikum. Přinášíme vám jedinečnou atmosféru, která na Hospitality Prague 2013 vládla a těšíme se na další pokračování.

TISKOVKA

Festival Let It Roll byl nominován v anketě Drum & Bass Arena Awards mezi 10 nejlepších festivalů Evropy

Pořadatelé festivalu Let It Roll slaví úspěch.Je nám velkou ctí se s Vámi podělit o skvělý úspěch pro Let It Roll a českou drum & bass scénu. Festival Let It Roll byl oficiálně nominován mezi 10 nejlepších festivalů v britské anketě Drum & Bass Arena Awards 2013.

DNBRadio
PÁTEK 25.04.2014
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(