FRESH MUSIC

Tales of the Undead LP

Prvním releasem roku 2014 na Eatbrainu je kompilace Tales of the Undead LP (příběhy nemrtvých). Nahrávací společnost Eatbrain patří mezi mladé labely - první release přišel teprve v roce 2011 a jednalo se o dvojtrack (Here We Go / Audio Hypnosis). Po 3 letech a po 9 úspěšných EP se tedy Eatbrain dočkal svého prvního alba s názvem Tales of the Undead, které má příznivcům neurofunku rozhodně co nabídnout.

TISKOVKA

Májová Vendeta s vycházejícími hvězdami Mob Tactics!

Ještě před tím, než se rozutečeme na různé festivaly a open-air akce, jsme pro vás připravili poslední vydání party Vendeta v rámci letošní klubové sezóny. V pátek 23. května tak brněnský klub Fléda po nějaké době opět ovládnou zlomené beaty - na dvou pódiích vás čeká průřez všemi možnými subžánry a subbassy, které elektronická hudba nabízí.

SOUTĚŽ

Resoulution s Fadem a Minor Rain: Brno navštíví ukrajinský deepový mág + Soutěž o lístky

Už ani ne za tři týdny do Brna zavítá velice speciální drum&bassová návštěva z Ukrajiny. Řeč je samozřejmě o legendárním Fadeovi, který je spolu s velkým slovenským talentem Minor Rainem hlavní hvězdou květnového Resoulution v klubu Perpetuum.

TISKOVKA

Shotgun 2014 – měníme místo, nikoli audiovizuální zážitek

Přestali jsme se zcela ohlížet za minulostí, nepočítáme kolikátý ročník rodinného dvoudenního festivalu Shotgun v lokalitě severočeského Hrádku nad Nisou pořádáme. Hledíme vpřed a pracujeme na konceptu, který si všichni navždy zapamatují. Otevřete tiskovku a budete velmi mile překvapeni.

SOUTĚŽ

Soutěž o triko 2 vstupy na Bass Evolution with Forbidden Society 16.5.2014

Pomalu se blíží třetí Bass Evolution 16.5.2014, kde vystoupí jedna z největších djských a producentských hvězd v České republice, Forbidden Society. Dneska si dáme soutěž o triko a 2 vstupy.

TISKOVKA

Zahraniční lineup festivalu Let It Roll čítá přes 50 projektů

Pořadatelé největšího tuzemského bass music festivalu tento týden zveřejnili závěrečnou osmou sérii headlinerů letního Let It Rollu 2014, čítající deset zahraničních projektů. Seznam zahraničních jmen je tímto kompletní a čítá víc než 54 světových projektů. Organizátoři dosáhli svých předsevzetí a dramaturgicky posouvají pomyslnou laťku výš. Let It Roll, oproti minulému historicky nejúspěšnějšímu ročníku festivalu, nabídne větší počet zahraničních účinkujících a rozšíří se o jednu novou stage.

TISKOVKA

Bass Evolution with Forbidden Society

Další díl elektronické párty BASS EVOLUTION pořádně přitvrdí a 16.5. rozpoutá v olomoucké S-cube pravé inferno! Pozvání přijala jedna z největších djských a producentských hvězd v České republice, FORBIDDEN SOCIETY!

TISKOVKA

Krok stranou třetí: Do Prahy poprvé přijede britský Pedestrian

Ještě před pár dny si byl dojmem z okolního prostoru jistý. Temný sklep nejasné velikosti, jen pár postupně se rozsvěcujících žárovek ukazujících cestu furt hlouběji, zato stále blíž k úplnému rozjasnění. Kolem těla se míhá jejich svit, vlhkosti v prostoru přibývá a cíl je cítit stále patrněji. Následkem toho se mu vybavuje běh posledních dnů: Několikrát přepsaný koncept a fůra zmuchlaných papírů v koši, zamyšlené a líné procházky městem, váhání v černobílé představě, recyklace zmačkaného nápadu a hledání vhodné polozapomenuté ruční tiskárny.

ROZHOVOR

V hudbě se nerad nějak omezuji, říká slovenský producent iM3

Slovenský producent iM3 před nedávnem vydal první část svého debutového alba Silence Before The Storm, na kterém ve spolupráci například s českým talentem Owerem v plné síle předvedl svůj čerstvý deepový zvuk. Už tuto sobotu přijede reprezentovat sebe a svoji muziku do brněnského klubu Perpetuum na tradiční sobotní akci Soul Ex Machina Takeover. Ve společnosti dalšího zajímavého producentského projektu, českých Dreamworkers a místní Soul Ex Machina crew ukáží , že i na jihu Moravy je místo pro experimentálnější polohy Drum&Bassu. Ještě předtím si však udělal čas na to, aby odpověděl na několik otázek pro Drumup.

FRESH MUSIC

State of Mind - Eat The Rich LP

Po malých střípcích postupně servírovaný poslední počin novozélandských kluků z Aucklandu už je konečně tady! Svět se nehroutí, stěrače stírají a album Eat The Rich je v celé podobě konečně oficiálně v éteru a k dispozici pro planetu Zemi. Samozřejmě včetně přilehlých galaxií. 

FRESH MUSIC

Fourward - Countdown EP

Rakouská čtveřice producentů Fourward, která je na scéně od roku 2007, si na svůj účet připisuje další vynikající EP, které vyšlo 13.dubna 2014, jako jejich debut na britském labelu Shogun Audio.

FRESH MUSIC

Mefjus & Bowsar - Primal Instinct feat. Maksim FREE

Rakouský producent Mefjus dává jako poděkování za 30 tisíc fanoušků na facebooku volně ke stažení tento track, který vytvořil ve spolupráci se svým krajanem Bowsarem. Celé jim to svoji flow posypal londýnský MC Maksim

TISKOVKA

Slavnostní vyhlášení CZECH DNB AWARDS již tuto sobotu ve Stormu

Czech drumandbass awards jsou již tradiční zajetou událostí, a ani letos tomu nebylo jinak. Příznivci dnb mohli hlasovat hned v desíti českých a v osmi zahraničních kategoriích. Obhájí letos DJ Pixie, Rido nebo Jacob své vítěztví z loňského ročníku, nebo se dočkáme překvapení? To vše a ještě mnohem více se dozvíte již tuto sobotu na oficiálním slavnostním vyhlášení v klubu Storm!

FRESH MUSIC

Symplex - Thin Ice EP

Sub-label Citrus Recordings Disturbed vydal tenhle týden českému Symplexovi jeho nové EP Thin Ice. Vedle vydavatelství Abducted, Nocid Bussines, Close 2 Death, Mindtech, Future Funk Music nebo Low Frequency si tedy může udělat další fajfčičku do notýsku. A že tolik takových pěkných zářezů nemá moc tuzemských producentů. Tři pecky s názvem Thin Ice, The Host a Danger Zone perfektně reprezentují jeho současný vychytaný sound. Tak co promotéři českých parties chcete ho? Czech Republic represent!

FRESH MUSIC

Free track od THE UPBEATS

K oslavě nadcházejícího realeasu Rituals EP na labelu od Black Sun Empire - Blackout, se rozhodli The Upbeats vydat ochutnávku z alba zdarma ke stažení - track Corposant. Album vychází 5.května na Beatportu a celosvětově 19.května 2014. Enjoy!

VIDEO

InsideInfo - Metamorphosis

Londýnský producent IndsideInfo určitě nepotřebuje představovat, hudbu vydává na největších světových labelech, nejčastěji na Viper Recordings a právě tu 16.4. vydává singly Metamorphosis a Being.

TISKOVKA

Další hvězdou festivalu Let It Roll Open Air 2014 bude Netsky LIVE!

Let It Roll postupně zveřejňuje informace ohledně programu chystaného letního festivalu, který je očekávanou každoroční událostí pro všechny fanoušky elektronické hudby. Organizátoři největšího elektronického festivalu potvrdili účast světoznámého projektu Netsky Live! Netsky dorazí do Benešova v plné síle a fanoušci největšího drum and bassového festivalu v Evropě si tak budou moci vychutnat jeho live show v rámci Hospitality night na hlavním pódiu společně s předními jmény světoznámého vydavatelství Hospital Records.

TISKOVKA

Bounce! Bounce! Orion / Rajjagunjle Rockers

16.4.2014 Varna Club Olomouc >>

TISKOVKA

Krok Stranou odhaluje další střípky prostřednictvím druhého videa

Kafe, to je přesně to, na co právě myslí. Horký dobrý kafe, sklenice vody a trochu klidu. Musí se teď probudit a vymyslet v historických prostorách místa konání rozmístění Open Studia ještě předtím, než vyrazí lepit plakáty. Umělců, co se sem maj vejít, neni málo. Naštěstí je tahle kavárna velikostně úplně ideální. Něco umístíme na terasu k piánu, to spíš ty velký věci. Vnitřek samotný kavárny a hlavně stolky bude potřeba lehce přemístit, což nebude problém.

TISKOVKA

Bassinfection 2014! Line up a praktické informace k páteční akci!

BASSINFECTION se blíží, proto je nejvyšší čas na praktické informace, které by vám (i nám) pomohli minimalizovat případné komplikace.

ČTVRTEK 28.08.2014
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(