TISKOVKA

THERAPY SESSIONS CZ – České Budějovice vol. IX

Jihočeská metropole se již po deváté otřese vlivem těch nejtvrdších rytmů, jaké elektronická taneční scéna zná. Jsme zpět s devátým ročníkem české edice nejtvrdšího drum&bassového mejdanu světové značky THERAPY SESSIONS, představujícího experty na darkstep, skullstep, crossbreed a další styly temné strany D&B.

FRESH MUSIC

Kompilace k pátému výročí Forbidden Society Recordings

Forbidden Society Recordings slaví páté narozeniny! Za těch pět let fungování na labelu stihlo vyjít nepřeberné množství řízného drum & bassu od řady různých producentů. Na Forbidden Society teď připadl náročný úkol: vybrat z té hromady hudby to nejlepší - 20 tracků, které nejlépe ukazují, co je Forbidden Society Recordings zač.

SOUTĚŽ

Nový mix od Soldika a soutěž o vinyly, volňáky a další ceny

Spojil jsem příjemné s užitečným a výsledkem je můj nový mix postavený na deskách z let 1997 - 2004 a zároveň test znalostí z historie D&B českého posluchače. Poslechni si mix, sestav k němu tracklist a máš šanci být jedním ze tří, který získá některou z mnoha oldschoolových cen!

SOUTĚŽ

Soutěž o 2x1 vstupenku na Imagination Festival pro návštěvníky Drumup.cz

Imagination festival se blíží a tak pro naše čtenáře přinášíme soutěž o 2x jednu vstupenku na Imagination Festival 16.10.2015 v Praze.

TISKOVKA

Oblíbená halová akce Hospitality night se opět vrací do Prahy!

Pro fanoušky melodického drum & bassu, liquid funku máme dobrou zprávu! Britský drum and bassový label Hospital Records se znovu vrací do Prahy. Letošní ročník se odehraje v oblíbeném areálu pražského Výstaviště v Holešovicích v Křižíkově pavilonu E. Na Hospitality Prague 2015 nebudou chybět Camo & Krooked a London Elektricity.

ROZHOVOR

Rozhovor s Volume Plus k nadcházející boskovické NEUROLOGY

Matouš „Volume Plus“ Trávník je jméno v poslední době na DnB scéně čím dál častěji skloňované. Je čerstvým jezdcem LiR.cz bookingu, zakladatel Drumbassterds.cz, každý víkend jezdí po republice a hraje a 25. 9. bude headlinerem pilotního dílu nové boskovické klubovky NEUROLOGY 

TISKOVKA

Sraz producentů na zářijové Vendetě

Zdá se, že léto a čas festivalů se již definitivně stává minulostí a je potřeba se připravit na klubovou sezónu. První velkou DnB party v Brně bude 11. září Vendeta na Flédě a letos začneme pěkně od podlahy. Připraveny jsou 3 stage s celou řadou DJs, mezi nimiž naleznete 10 producentů (přísun nové hudby je tedy zaručen), kteří zahrají ten nejtvrdší Neuro Drum'n'Bass, ale i řízný Breakbeat nebo vyklidněný House a  Funky. Hlavně však zde budou djs Dekor a Kotlyk z pořádající Pohon Crew slavit svoje narozeniny, takže pořádný večírek je opět zaručen. Nejvíc vás ale asi bude zajímat, jaké hosty jsme na Vendetu pozvali.

TISKOVKA

IMAGINATION FESTIVAL ZVEŘEJŇUJE KOMPLETNÍ LINE UP!

Organizátoři Imagination Festivalu představili kompletní lineup čítající více jak 25 zahraničních djs! Nebudou mezi nimi chybět zvučná jména jako Netsky, Dimension, Angerfist, Brennan Heart, Dj Marky, Miss K8 a desítky dalších. Letos se Imagination představí 16. října na 3 scénách Výstaviště v pražských Holešovicích.

TISKOVKA

MethLab Brno /25-09-2015/

V Brně se již tento měsíc odehraje drumandbassový večírek v režii MethLab Agency. MethLab představuje umělce ze špičky tech-fuel hudebního spektra – zaměřuje se především na Drum and Bass, ale své místo zde mají také okrajové hudební žánry. Do brněnské Flédy doveze 25. září přední dnb producenty z Německa - Current Value a MachineCode.

TISKOVKA

NEUROLOGY /w VOLUME PLUS, SKÁČKO, BASSASINS

25. září se v boskovickém klubu Turbína uskuteční pilotní díl klubové akce NEUROLOGY DNB EVENT, která proběhne pod taktovkou boskovických MINDICTED CREW (https://www.facebook.com/Mindicted). Na akci vystoupí zástupci pražské DnB scény VOLUME PLUS a SKÁČKO, svitavské komando BASSASINS a lokální BASSTRONIC CREW za podpory rezidentních DJs.

TISKOVKA

SUMMIT 41

Po letnej prázdninovej prestávke sa k slovu opäť hlási akcia SUMMIT. Jej najbližšie pokračovanie s poradovým číslom 41 sa bude konať počas tradičného trnavského jarmoku, už 11.09.2015 v starom známom Art Klube.

PARTY INFO

Let It Roll 2015 report by Pospitch

Letošní Let It Roll je za náma a jako každej rok se k němu v pár řádkách vyjádřím. Nebudu to zbytečně natahovat, protože i tak se v tom vedru musím přemlouvat k tomu, abych začal psát. A detailně se vyjadřovat k takovému množství DJs a producentů, kolik bylo na letošním LiRu, je úplně zbytečné. Takže tentokrát se zaměřím na festival, jako takový a na to, co se oproti loňsku změnilo.

FRESH MUSIC

INTELLIGENT Z NEBES

Když se v drumíku řekne "intelligent", tak si ti s lepší pamětí pravděpodobně vybaví legendární černé duo Bukem - Connrad. Byla tam i celá řada dalších skvělých umělců, jejichž jména se dávno rozplynula někde v čase. Nicméně kult atmosfér zdaleka nevymřel! Varšavsjý projekt Atmoteka je toho živým důkazem. Naskočte na vlnu a nechte se vynést vysoko ke hvězdám!

ENJOY !!!

TISKOVKA

IMAGINATION FESTIVAL OZNÁMIL PRVNÍ FÁZI LINE UPU!

Imagination Festival představí letos na Výstavišti v pražských Holešovicích nejsilnější lineup v historii! Těšit se můžete na více jak 30 djs ze všech koutů světa, z nichž je hned několik zařazeno v top100 dj’s dle prestižní ankety djmag. Na své si přijdou milovníci elektronické hudby napříč všemi žánry na 3 stagích, z nichž budou 2 velké main stage.

TISKOVKA

Temper D ohromí svými DJ skillz klub Storm!

Na první srpnový pátek je v klubu Storm připraveno další pokračování oblíbené klubové noci DNB RODEO, a jak je tomu již zvykem, opět na ní dorazí vzácný host! Tentokráte se můžete těšit na skvěle technicky vybaveného DJ z Velké Británie - TEMPER D, který vás svými DJ skillz určitě ohromí.

TISKOVKA

Festival Sziget startuje příští týden a našlapaný program doplňují nejen Rudimental

Již brzy se otevřou brány obřího festivalu Sziget (10.8. – 17.8.2015), na který míří hudební hvězdy z celého světa. Už od pondělí 10.8., Sziget servíruje fanouškům speciality a parádní show, které vévodí koncert Robbieho Williamse. Hvězdný program se jmény Florence and the Machine, Kings of Leon, Avicii, Martin Garrix, Ellie Goulding, Kasabian, Limp Bizkit, Foals a řadou dalších nově doplňují Rudimental. Festivalový rej a koncerty mohou Szigeťani sledovat či sami prožívat na více než 50 místech festivalového ostrova uprostřed Budapešti. DNB scénu budou dále reprezentovat: Hospitality presents Camo & Krooked, High Contrast, Fred V & Grafix, Danny Byrd, Dynamite MC, DJ Marky & Stamina MC, Chris.Su, Sigma LIVE a další.

TISKOVKA

Konec srpna bude patřit Kačerům, kde se představí nejen zahraniční headlineři

O víkendu 21. a 22. srpna opět vyrostou na louce v Horčápsku 3 stage, stanové městečko, parkoviště, stánky a další součásti festivalového areálu, kterému se říká Kačeři. Letošní ročník bude již 10. a organizátoři si připravili několik zajímavých novinek.

TISKOVKA

Deset zážitků, které byste si na festivalu Let It Roll neměli nechat ujít!

Letošní Let It Roll nabízí kromě masivního line up a hromady nezapomenutelných zážitků, návraty velkých legend a především skvělou zábavu. Už víte, koho si rozhodně nechcete nechat ujít a co všechno na vás čeká? Připravili jsme pro vás 10 tipů, které podle nás stojí za to.

TISKOVKA

Let It Roll Open Air 2015 zveřejňuje mapu festivalu

Zbývají necelý týden a brány letního festivalu Let It Roll s nejsilnějším line upem v historii se otevřou! Nastudujte festivalovou mapu nového areálu v Benešově, kde se odehraje šestý ročník dvoudenního Let It Roll Open Airu.

TISKOVKA

Hlavní stage Let It Roll Open Air nabídne nejsilnější line up v historii festivalu!

V posledních letech patřila hlavní stage festivalu Let It Roll labelům Ram Records a Hospital Records. Rok 2015 však přináší několik změn. V letošním roce nabídne Let It Roll Main stage světoznámá jména současné drum and bassové scény, zastupující široké spektrum subžánrů, od mainstreamu po tvrdší neurofunk.

PÁTEK 20.01.2017
Brno / Fléda
VENDETA

Tantrum Desire, Dossa&Locuzzed