TISKOVKA

DUB MOTION - další vycházející DnB hvězda poprvé v ČR!

Po zářijové premiéře s rakouskými hosty TR Tactics se nám blíží druhá podzimní Vendeta roku 2015. I tentokrát Vám přinášíme 3 žánrově odlišné stage nabité kvalitní hudbou. Na své si opět přijdou hlavně fanoušci drum´n´bassu, kteří se můžou těšit na dalšího headlinera vystupujícího vůbec poprvé v ČR. Tradičně to však nebude vše, co vás 27. listopadu na Flédě čeká. Níže přinášíme kompletní info.

SOUTĚŽ

Soutěž o 2 vstupenky na Therapy Sessions

Páteční THERAPY SESSIONS s podtitulen "Carnival Edition" se nezadržitelně blíží! Kdo by se chtěl dát tenhle ďábelský dnb cirkus zadara, checkujte naši soutež o 2 x 1 vstup.

TISKOVKA

THERAPY SESSIONS CZ 2015 – Č. Budějovice vol. IX – Carnival Edition

Potřebujete terapii! Devátý ročník světoznámého drum&bassového mejdanu pro silnější povahy se vrací v podobě netradičního karnevalu na nově objeveném místě, v industriálním prostoru továrny Sfinx! V ďábelském cirkusu hlavní stage se představí tři zahraniční hvězdy s řízným českým supportem a v D&B stage/lounge geodómu Somersby si vychutnáte poklidnější atmosféru s těmi nejznámějšími DJs z regionu. Přijďte v maskách rozpoutat tu nejbláznivější show, jaká se v jižních Čechách koná jen jednou za rok a láká fanoušky z celé ČR i ze zahraničí - v pátek 13. 11. 2015 se na vás těšíme, bude to nářez!

TISKOVKA

Vlajková noc londýnského vydavatelství Hospital Records se v listopadu vrací do ČR!

Za necelé tři týdny se opět do Prahy vrátí halová akce Hospitality Prague. Podzimní show nabídne jedinečný line up, který představí nové talentované producenty a zároveň největší jména Hospital Records. Halová akce Hospitality Prague 2015 se odehraje 20. Listopadu v  Křižíkově pavilonu B na pražském Výstavišti v Holešovicích.

TISKOVKA

Summit 43 v Trnavě / 20.11.2015

Na 43. pokračovanie akcie SUMMIT ktoré bude 20.11.2015 v trnavskom ARTKLUBe sme si tentokrát pre vás pripravili niečo naozaj špeciálne. Poprvý krát na Slovensku a to práve na tejto akcii sa predstaví grécka drum and bassová legenda DISPHONIA. Spolu s ňou sa môžete tešiť aj na sety od domácich dj-ov ako sú EVRO, REDFACE, DIFFE, HYDROeS a BOBO. Pre prvých 50 návštevníkov máme pripravené aj špeciálne prekvapenie. Taktiež nebude chýbať ani ovocie počas celého večera, nádherná videoprojekcia od Ents visualisation, tematické samolepky, masívny sound a ako obvykle brutálna atmosféra.

TISKOVKA

Imagination představuje oficiální trailer

Imagination Festival, který se koná již 16. Října na Výstavišti v pražských Holešovicích zveřejnil svůj oficiální trailer!

TISKOVKA

Storm club slaví tento víkend druhé narozeniny!

Pražský hudební klub STORM slaví tento víkend dva roky své existence! Páteční oslavy se ponesou v duchu drum and bassu, dorazí totiž popřát hned tři velké osobnosti světové dnb scény. V sobotu bude hlavní stage patřit rovným a kyselým beatům, hlavním gratulantem bude acid techno legenda Chris Liberator. Zažijte atmosféru velkolepé oslavy jednoho ze zásadních prostorů české klubové scény!

TISKOVKA

Summit 42 v Trnavě / 23.10.2015

Na programe je už štyridsiate druhé pokračovanie pravidelnej drum and bassovej klubovky SUMMIT. Konať sa bude ako obvykle v trnavskom ArtKlube už 23.10.2015. Tentokrát sa môžete tešiť na headlinerov z Českej repubilky a zástupcu slovenského Trident.sk. Lineup doplnia tradiční lokálni dji. Samozrejme chýbať nebudú ani tematické samolepky, ovocie počas večera, súťaže o voľné vstupy, nádherná videoprojekcia, hutný sound a hlavne skvelá atmosféra.

TISKOVKA

THERAPY SESSIONS CZ – České Budějovice vol. IX

Jihočeská metropole se již po deváté otřese vlivem těch nejtvrdších rytmů, jaké elektronická taneční scéna zná. Jsme zpět s devátým ročníkem české edice nejtvrdšího drum&bassového mejdanu světové značky THERAPY SESSIONS, představujícího experty na darkstep, skullstep, crossbreed a další styly temné strany D&B.

FRESH MUSIC

Kompilace k pátému výročí Forbidden Society Recordings

Forbidden Society Recordings slaví páté narozeniny! Za těch pět let fungování na labelu stihlo vyjít nepřeberné množství řízného drum & bassu od řady různých producentů. Na Forbidden Society teď připadl náročný úkol: vybrat z té hromady hudby to nejlepší - 20 tracků, které nejlépe ukazují, co je Forbidden Society Recordings zač.

SOUTĚŽ

Nový mix od Soldika a soutěž o vinyly, volňáky a další ceny

Spojil jsem příjemné s užitečným a výsledkem je můj nový mix postavený na deskách z let 1997 - 2004 a zároveň test znalostí z historie D&B českého posluchače. Poslechni si mix, sestav k němu tracklist a máš šanci být jedním ze tří, který získá některou z mnoha oldschoolových cen!

SOUTĚŽ

Soutěž o 2x1 vstupenku na Imagination Festival pro návštěvníky Drumup.cz

Imagination festival se blíží a tak pro naše čtenáře přinášíme soutěž o 2x jednu vstupenku na Imagination Festival 16.10.2015 v Praze.

TISKOVKA

Oblíbená halová akce Hospitality night se opět vrací do Prahy!

Pro fanoušky melodického drum & bassu, liquid funku máme dobrou zprávu! Britský drum and bassový label Hospital Records se znovu vrací do Prahy. Letošní ročník se odehraje v oblíbeném areálu pražského Výstaviště v Holešovicích v Křižíkově pavilonu E. Na Hospitality Prague 2015 nebudou chybět Camo & Krooked a London Elektricity.

ROZHOVOR

Rozhovor s Volume Plus k nadcházející boskovické NEUROLOGY

Matouš „Volume Plus“ Trávník je jméno v poslední době na DnB scéně čím dál častěji skloňované. Je čerstvým jezdcem LiR.cz bookingu, zakladatel Drumbassterds.cz, každý víkend jezdí po republice a hraje a 25. 9. bude headlinerem pilotního dílu nové boskovické klubovky NEUROLOGY 

TISKOVKA

Sraz producentů na zářijové Vendetě

Zdá se, že léto a čas festivalů se již definitivně stává minulostí a je potřeba se připravit na klubovou sezónu. První velkou DnB party v Brně bude 11. září Vendeta na Flédě a letos začneme pěkně od podlahy. Připraveny jsou 3 stage s celou řadou DJs, mezi nimiž naleznete 10 producentů (přísun nové hudby je tedy zaručen), kteří zahrají ten nejtvrdší Neuro Drum'n'Bass, ale i řízný Breakbeat nebo vyklidněný House a  Funky. Hlavně však zde budou djs Dekor a Kotlyk z pořádající Pohon Crew slavit svoje narozeniny, takže pořádný večírek je opět zaručen. Nejvíc vás ale asi bude zajímat, jaké hosty jsme na Vendetu pozvali.

TISKOVKA

IMAGINATION FESTIVAL ZVEŘEJŇUJE KOMPLETNÍ LINE UP!

Organizátoři Imagination Festivalu představili kompletní lineup čítající více jak 25 zahraničních djs! Nebudou mezi nimi chybět zvučná jména jako Netsky, Dimension, Angerfist, Brennan Heart, Dj Marky, Miss K8 a desítky dalších. Letos se Imagination představí 16. října na 3 scénách Výstaviště v pražských Holešovicích.

TISKOVKA

MethLab Brno /25-09-2015/

V Brně se již tento měsíc odehraje drumandbassový večírek v režii MethLab Agency. MethLab představuje umělce ze špičky tech-fuel hudebního spektra – zaměřuje se především na Drum and Bass, ale své místo zde mají také okrajové hudební žánry. Do brněnské Flédy doveze 25. září přední dnb producenty z Německa - Current Value a MachineCode.

TISKOVKA

NEUROLOGY /w VOLUME PLUS, SKÁČKO, BASSASINS

25. září se v boskovickém klubu Turbína uskuteční pilotní díl klubové akce NEUROLOGY DNB EVENT, která proběhne pod taktovkou boskovických MINDICTED CREW (https://www.facebook.com/Mindicted). Na akci vystoupí zástupci pražské DnB scény VOLUME PLUS a SKÁČKO, svitavské komando BASSASINS a lokální BASSTRONIC CREW za podpory rezidentních DJs.

TISKOVKA

SUMMIT 41

Po letnej prázdninovej prestávke sa k slovu opäť hlási akcia SUMMIT. Jej najbližšie pokračovanie s poradovým číslom 41 sa bude konať počas tradičného trnavského jarmoku, už 11.09.2015 v starom známom Art Klube.

PARTY INFO

Let It Roll 2015 report by Pospitch

Letošní Let It Roll je za náma a jako každej rok se k němu v pár řádkách vyjádřím. Nebudu to zbytečně natahovat, protože i tak se v tom vedru musím přemlouvat k tomu, abych začal psát. A detailně se vyjadřovat k takovému množství DJs a producentů, kolik bylo na letošním LiRu, je úplně zbytečné. Takže tentokrát se zaměřím na festival, jako takový a na to, co se oproti loňsku změnilo.

PÁTEK 24.03.2017
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(