TISKOVKA

Kompletní časový line up halové akce Let It Roll Winter 2016!

V pátek 26.2. 2016 vypukne na pražském Výstavišti Expo zimní edice festivalu Let It Roll 2016. Kromě 20 zahraničních interpretů vystoupí na festivalu i zástupci domácí scény. My vám v tuto chvíli přinášíme kompletní časový line up. Další ročních úspěšné halové akce Let It Roll Winter 2016 se odehraje v areálu pražského Výstaviště v Holešovicích poprvé ve čtyřech pavilonech.

TISKOVKA

Bassinfection presents Hallucinator & Bong-Ra

Bassinfection crew letos slaví jubileum a to je důvod k uspořádání pekelné party! Za patnáctiletou historii, kdy jsme vystřídali několik prostorů (Fléda, Favál, Zbrojovka Factory) se vracíme na místo, kde to všechno začalo – do brněnského klubu Fléda. Připravovali jsme pro vás menší i větší parties, na kterých se vystřídali přední představitelé dnb scény (namátkou Noisia, Evol Intent, Dope D.O.D, Mefjus, Billain, Audio, Technical Itch, Ed Rush nebo The Hard Way). Letos pro vás chystáme sérii několika parties pod naší hlavičkou, z nichž první se uskuteční již tento pátek. Do Brna míří italští řezníci HALLUCINATOR a nizozemský BONG-RA.

TISKOVKA

Festival Svojšice oznámil pokračování festivalu

Praha, 18. 1. 2016 - Ředitel festivalu Svojšice oznámil pokračování festivalu i v roce 2016. Spolupořadatelem akce se nově stal tým agentury Beat Promotion, který pořádá festival Let It Roll. Festival se bude již tradičně konat v druhé polovině června v letním areálu Svojšice. Celkový koncept by měl zůstat zachován.

TISKOVKA

LTJ Bukem v pátek ve Stormu v novém provedení

LTJ Bukem stál u zrodu intelligent drum & bassu. I po dvaceti letech reprezentuje to nejlepší v subžánru a je mistrem výjimečných mixů. Člověk často neví, kdy jeden track začíná a druhý končí.

TISKOVKA

Summit 46 v Trnavě / 19.2.2016

Tentokrát sa 46. pokračovanie pravidelnej drum and bassovej noci SUMMIT uskutoční 19. februára tradične v trnavskom ARTKLUBE.  Na túto akciu sme si pripravili špeciálneho headlinera zastupujúceho ten najtvrdší sound menom FORBIDDEN SOCIETY. Suportovať mu budú EVRO, BLAZER, BOBO a DIFFE. Sú pre Vás pripravené aj súťaže o voľné vstupy a priamo na akcii sa môžete tešiť na tematické samolepky, čerstvé ovocie, špeciálnu videoprojekciu a hlavne brutálne sety všetkých djov.

TISKOVKA

Summit 45 v Trnavě / 15.1.2016

Na dalším pokračování úspěšné párty Summit 15.1.2016 se tentokrát předvedou i zástupci Drumup a Bass Evolution crew!

ROZHOVOR

Rozhovor s QO k nadcházející NEUROLOGY #2

Petr Vicher aka QO je přední český neurofunkový producent, který se pyšní například releasy na labelech jako je maďarský EATBRAIN nebo CITRUS. Taky vystoupí již 18. 12. coby headliner druhé boskovické Neurology #2. To jsou věci, které asi mnoho z Vás už ví. Pak je ale spousta věcí, které o QO nevíte a zajímaly by Vás.

TISKOVKA

Král beatboxu a loopingu BEARDYMAN (UK) v Praze!

Jeden z nejznámejších beatboxerů planety a mistr zvukových smyček BEARDYMAN dorazí předvést své umění ve čtvrtek 10.prosince do pražského klubu STORM v rámci "The Distractions Tour"!

PARTY INFO

Volnej Průběh Crossem 10: Paradox & Robert Manos LIVE + Bronx Noise

Je to neuvěřitelné, ale v Česku ještě nikdy nevystupoval. Legendární Paradox si svoji premiéru se svým osobitým živým vystoupením odbyde až na Volnym Průběhu Crossem. Společně s ním dorazí jeho dvorní zpěvák, charizmatický Robert Manos. Na Shotgun stagi představí svoji sbírku vinylů Bronx Noise, šéf vydavatelství Kashual Plastik.

TISKOVKA

Aftermovie festivalu Sziget 2015 zahajuje předprodej vstupenek

TISKOVKA

NEUROLOGY #2 /w QO, CrashMan B2B PornZ, Holder, Basstronic djs, Mindicted

Mindicted Crew se vrací s druhým dílem klubové akce NEUROLOGY DNB EVENT, která se uskuteční v pátek 18. 12. 2015 v prostorách boskovické Turbíny! Tentokrát se zdejšímu publiku představí přední český neurofunkový producent QO, který je mimo jiné zástupcem maďarského labelu EATBRAIN! Line-up doplní rezidnentní DJs a jejich hosté.

TISKOVKA

Halová akce Hospitality Prague 2015 už tento pátek na pražském Výstavišti!

Už tento pátek se na pražském Výstavišti v Holešovicích odehraje Hospitality Prague 2015. Podzimní show nabídne jedinečný line up, který představí nové talentované producenty a zároveň největší jména Hospital Records. Kromě 7 zahraničních interpretů vystoupí na festivalu i zástupci domácí scény. My vám v tuto chvíli přinášíme kompletní časový časový line up.

ROZHOVOR

Jubilejní desátá Broken Orchestra s Paulem SG + rozhovor

Liquidators Crew vám hrdě představuje videonahrávku úvodní hodiny DNB školy, ve které vám prof. PHDr. DnB. Calli PhD. vysvětlí, proč je dobré přijít na jubilejní desátou Broken Orchestru s Paulem SG, která se koná už tento pátek v klubu Perpetuum

TISKOVKA

DUB MOTION - další vycházející DnB hvězda poprvé v ČR!

Po zářijové premiéře s rakouskými hosty TR Tactics se nám blíží druhá podzimní Vendeta roku 2015. I tentokrát Vám přinášíme 3 žánrově odlišné stage nabité kvalitní hudbou. Na své si opět přijdou hlavně fanoušci drum´n´bassu, kteří se můžou těšit na dalšího headlinera vystupujícího vůbec poprvé v ČR. Tradičně to však nebude vše, co vás 27. listopadu na Flédě čeká. Níže přinášíme kompletní info.

SOUTĚŽ

Soutěž o 2 vstupenky na Therapy Sessions

Páteční THERAPY SESSIONS s podtitulen "Carnival Edition" se nezadržitelně blíží! Kdo by se chtěl dát tenhle ďábelský dnb cirkus zadara, checkujte naši soutež o 2 x 1 vstup.

TISKOVKA

THERAPY SESSIONS CZ 2015 – Č. Budějovice vol. IX – Carnival Edition

Potřebujete terapii! Devátý ročník světoznámého drum&bassového mejdanu pro silnější povahy se vrací v podobě netradičního karnevalu na nově objeveném místě, v industriálním prostoru továrny Sfinx! V ďábelském cirkusu hlavní stage se představí tři zahraniční hvězdy s řízným českým supportem a v D&B stage/lounge geodómu Somersby si vychutnáte poklidnější atmosféru s těmi nejznámějšími DJs z regionu. Přijďte v maskách rozpoutat tu nejbláznivější show, jaká se v jižních Čechách koná jen jednou za rok a láká fanoušky z celé ČR i ze zahraničí - v pátek 13. 11. 2015 se na vás těšíme, bude to nářez!

TISKOVKA

Vlajková noc londýnského vydavatelství Hospital Records se v listopadu vrací do ČR!

Za necelé tři týdny se opět do Prahy vrátí halová akce Hospitality Prague. Podzimní show nabídne jedinečný line up, který představí nové talentované producenty a zároveň největší jména Hospital Records. Halová akce Hospitality Prague 2015 se odehraje 20. Listopadu v  Křižíkově pavilonu B na pražském Výstavišti v Holešovicích.

TISKOVKA

Summit 43 v Trnavě / 20.11.2015

Na 43. pokračovanie akcie SUMMIT ktoré bude 20.11.2015 v trnavskom ARTKLUBe sme si tentokrát pre vás pripravili niečo naozaj špeciálne. Poprvý krát na Slovensku a to práve na tejto akcii sa predstaví grécka drum and bassová legenda DISPHONIA. Spolu s ňou sa môžete tešiť aj na sety od domácich dj-ov ako sú EVRO, REDFACE, DIFFE, HYDROeS a BOBO. Pre prvých 50 návštevníkov máme pripravené aj špeciálne prekvapenie. Taktiež nebude chýbať ani ovocie počas celého večera, nádherná videoprojekcia od Ents visualisation, tematické samolepky, masívny sound a ako obvykle brutálna atmosféra.

TISKOVKA

Imagination představuje oficiální trailer

Imagination Festival, který se koná již 16. Října na Výstavišti v pražských Holešovicích zveřejnil svůj oficiální trailer!

TISKOVKA

Storm club slaví tento víkend druhé narozeniny!

Pražský hudební klub STORM slaví tento víkend dva roky své existence! Páteční oslavy se ponesou v duchu drum and bassu, dorazí totiž popřát hned tři velké osobnosti světové dnb scény. V sobotu bude hlavní stage patřit rovným a kyselým beatům, hlavním gratulantem bude acid techno legenda Chris Liberator. Zažijte atmosféru velkolepé oslavy jednoho ze zásadních prostorů české klubové scény!

SOBOTA 27.05.2017
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(