TISKOVKA

Hospital Records oslaví své 18-té narozeniny už příští týden v Praze

Již příští pátek se do Prahy vrátí oblíbená Hospitality Prague. Tato akce se stala fenoménem, který už sahá mnohem dál než za Britské ostrovy. Říjnová show přivítá opravdu jedinečný line up, doplněný o kvalitní české DJe a producenty. Jedna z nejočekávanějších drum and bassových akcí tohoto podzimu, Hospitality Prague, se odehraje 24.10.2014 v pražském klubu Sasazu.

TISKOVKA

Hardstylový In-Phase a drumandbassový B-Complex už v pátek ve Stormu se vstupem zdarma!

Belgicko-holandské duo In-Phase hájící barvy jednoho z největších hardstylových labelů Dirtyworkz přiletí 17. října do Prahy na další Rezonanci. Dalším významným hostem tohoto večera bude drumandbassový producent B-Complex ze Slovenska. Jejich sety si budete moci užít na perfektním zvuku od Funktion-One v pražském Storm Clubu.

FRESH MUSIC

Mefjusova předehra na debutové album Emulation je tu!

Rodák z rakouského města Linz, novodobý mág vod neurotechu a deepu - Mefjus nám již brzy představí své debutové album Emulation, které vyjde ještě tento rok na legendárním Kasrově labelu Critical Music. Než se ale dočkáme celého LP, připravili si pro nás single s překvapením navíc.

ROZHOVOR

Rozhovor s Dephzacem k říjnovému Bassproofu!

Po roce se Bassproof vrací na Zbrojovku, tentokrát hned s dvěma opravdovými legendami světového drumandbassu, kterými jsou Chris.Su a SKC! Zlomený line up doplní i slovenský producent a dj Dephzac a právě s ním přinášíme exklusivní rozhovor...

TISKOVKA

Aftermovie z Let It Roll Open Air 2014 a pozvání na Let It Roll Winter 2015!

Sedmý roční festivalu Let It Roll se konal první srpnový víkend v prostorách bývalých kasáren města Benešov. Oblíbený festival po loňském přelomovém ročníku opět potvrdil svojí pozici, největšího drumandbassového festivalu v Evropě. Na osmi pódiích vystoupilo více než 160 producentů a DJs ze všech koutů světa. Přinášíme vám Aftermovie z festivalu přibližující nezapomenutelnou atmosféru, která na Let It Rollu panovala.

TISKOVKA

Producentské duo Optiv & BTK tento pátek ve Stormu

Drumandbassoví producenti, Optiv z Velké Británie a brazilský BTK, členi legendárního labelu Virus Recordings, vystoupí tento pátek v pražském klubu Storm. Jako producenti a DJs jsou na scéně stále více žádáni a fanoušci zejména tvrdého neuro dnb a techstepu se jejich vystoupení nemohou dočkat.

TISKOVKA

BASSINFECTION line up a praktické informace!

Páteční Bassinfection se kvapem blíží. Zbývá už jen nastudovat časový line-up a užitečné informace!

TISKOVKA

Říjnový Bassproof na Zbrojovce

Po roce se Bassproof vrací na Zbrojovku, tentokrát hned s dvěma opravdovými legendami světového drumandbassu, kterými jsou Chris.Su a SKC! Milovníci tekna si rovněž přijdou na své, neboť na tekno stagi vystoupí francouzský veterán Guigoo.

FRESH MUSIC

Estonský Definate vydal skvělé Down&Under EP na Authentic Music

Mluví se o něm jako o jedné z výrazných nových tváří, které letos vstoupily drum&bassovou scénu. Je to mistr atmosferických úvodů, funky a soulful prvků a především milovník hutných basových linek. Definate dostál své pověsti i na svém nejnovějším Down&Under EP pro český Authentic Music, kterému se povedlo za první týden vyšvihout na devětadvacáté místo beatportovské Top 100.

TISKOVKA

BASSINFECTION club edition

Podzimní BASSINFECTION club edition se blíží! 10. října nejen ve znamení neurofunku, techstepu a crossbreedu!

TISKOVKA

Dvoudenní oslava narozenin pražského klubu Storm

Dvoudenní oslava narozenin pražského klubu Storm se nezadržitelně blíží. Kompletní hudební program na dvou podiích nabídne významné producenty světové a české bass music. Zažijte atmosféru velkolepé oslavy jednoho ze zásadních prostorů české klubové scény.

TISKOVKA

Malou Ameriku rozezní techno a drum´n´bass

Brno – Během první říjnové páteční noci rozproudí brněnskou halu Malá Amerika hutný underground. Uskuteční se tady akce, která protne poutavou atmosféru industrialu, pocitové elektroniky a nápaditých projekcí. Vůbec poprvé také v bývalém železničním skladišti proběhne hudební party v oddělených prostorech, návštěvníci budou mít možnost vybrat si ze dvou tanečních scén.

PARTY INFO

Benefiční festival Poison Apple Open Air 2014

Druhý ročník hudebního festivalu na podporu lidí zasažených povodněmi ve spolupráci projektu Poison Apple, Phil Crow , Žlutých lázní a organizací ADRA dne 20. 9. 2014. Na třech podiích opět vystoupí přední čeští DJ's, producenti, muzikanti, zpěváci a moc si vážíme, že bez nároku na honorář. House, Drum and Bass, Hip Hop hlavně v těchto žánrech toho bude víc než dost.

TISKOVKA

Nabušená Vendeta odstartuje na Flédě DnB sezónu!

Na první Vendetu nové klubové sezony si už brousí zuby headliner DOPE AMMO (UK), jehož vystoupení jste už mohli vidět na jump-upové edici této oblíbené DnB party. A protože si DOPE AMMO velice liboval nad brněnskými party people, nic mu nebrání si opět tohle hraní zopakovat. Ale tentokrát nebude sám, spolu s ním přijede i kolega MC SHADDY (UK) a jelikož se připojí i domácí MC Embryo, vzniká z toho velice drtivá trojkombinace

ROZHOVOR

Exkluzivní rozhovor s COUNTERSTRIKEm pro Bass Evolution

Bass Evolution, která bude zahajovat klubovou sezónu se pomalu blíží a my jsme pro vás vyzpovídali headlinera párty - Justina (Counterstrike). Dozvíte se co připravuje, jak se těší do Olomouce a že není jen tak hrát v Litvě :)

PARTY INFO

Říjnovou Resoulution ovládne Halogenix z Ivy Lab

První velká podzimní drum&bassová akce v klubu Perpetuum přiveze do Brna ten nejvytříbenější zlomený beat přímo z Londýna. Pozvání na první Resoulution aktuální sezóny přijal jeden z nejzářivějších producentů britského deepového drum&bassu, Halogenix.

TISKOVKA

DnB Night /13-9-2014/

DNB Night v hradeckém Sunparku je oficiálním warm-upem Imagination Festivalu! Na akci zahraje slovenský producent L PLUS ze stáje Technique Records, mladý talent A-Cray vydávající na prestižních zahraničních labelech, rezident festivalu Let It Roll  Bifidus Aktif a rezident brněnské  Bassinfection Vaczech.

FRESH MUSIC

Jde mně o hudbu, ne o pózu, říká Sayko z Razcals

Pokud byste někde na plakátě zahlédli nápis RAZCALS, nenechte se snadno poplést. Nejedná se v tomto případě o legendární hip-hopové uskupení, nýbrž o fúzi dvou brněnských djů a producentů. Jeden z nejdéle hrajících českých djs Sayko z Redrumu spojil síly s Afterlife -  talentovaným plnokrevníkem ze stáje Pohon crew. Nyní jim již pod jednotným názvem vychází první EP - Nightfall. Při té příležitosti jsem oba kamarády trochu vyzpovídal, abych fanouškům drumandbassu přiblížil jejich sdílený záměr a vizi společného snažení. 

TISKOVKA

THERAPY SESSIONS CZ – osmý ročník světové D&B párty v Českých Budějovicích!

Světoznámé šílenství THERAPY SESSIONS letos již po osmé vypukne v Českých Budějovicích! Drum&bassový nářez se po několika ročnících vrací na místo zrodu, do KD Vltava, s datem konání 24. 10. 2014. Jako každý rok pro vás Beatz.cz ve spolupráci s Anger Managementem namíchali tu nejúčinnější a nejtřaskavější směs headlinerů! Připravte se na tři zahraniční premiéry pod značkou Therapy Sessions CZ (jedno z těchto tří jmen letos vystoupí poprvé v ČR) a jeden fanoušky dlouho požadovaný návrat!  Jedno je jisté už teď – bude to neskutečná řežba!

TISKOVKA

Imagination Festival zveřejňuje kompletní line-up!

Letos se na Imagination Festivalu máte skutečně na co těšit! Na dvou obrovských stagích výstaviště v pražských Letňanech vystoupí 28. listopadu více jak 25 djs ze všech koutů světa, z nichž se hned tři umístili v top100 světových djs dle prestižního djmagu. Podívejte se s námi na zbylých 18 projektů, které doplní již zveřejněný line-up!

ČTVRTEK 30.07.2015
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(