SOUTĚŽ

Soutěž o 2 vstupy na BASS EVOLUTION with COUNTERSTRIKE 26.9.2014

Klubová sezóna bude zahájena 26.9.2014 na Bass Evolution v S-Cube, kde vystoupí jedna z největších djských a producentských legend, co se týče tvrdého d'n'b a to Counterstrike. Dneska si dáme soutěž o 2 vstupy.

PARTY INFO

Shotgun Festival 2014 aneb za kvalitou se musí do hor

Na přelomu srpna se odehrál poblíž Liberce další ročník Shotgun festivalu. Minulé dva ročníky tohoto hudebního podniku zažehly nový plamen naděje pro české fanoušky progresivního zlomeného beatu. Zrovna když už byli smíření s tím, že ve svojí domovině asi nezažijí letní festival, který by je hudebně opravdu upřímně nadchl, tak přišel Shotgun. Z letošního line-upu bylo předem jasné, že tendence posouvat hranici toho, jak moc alternativní elektronickou muziku je někdo schopen do Česka přivést, zůstaly nezměněny.

TISKOVKA

High Contrast vystoupí na říjnové Hospitality na místo London Elektricity

Tony Colman aka London Elektricity bohužel z vážných osobních důvodů na říjnové Hospitality Prague 2014 nevystoupí. Ale není třeba truchlit! Šéfa Hospital Records nenahradí nikdo jiný, než producentská legenda britského vydavatelství, High Contrast! Hospitality Prague 2014 se uskuteční 24. 10. 2014 na pražském Výstavišti Expo v Holešovicích. 

TISKOVKA

Párty leto ukončí festival SOLID OPEN AIR v Partizánskom

Poslednou bodkou za skvelou letnou sezónou bude už už 11. ročník multižánrového tanečného festivalu SOLID OPEN AIR. Sobotu 30. augusta na letisku v Partizánskom sa na štyroch pódiách prestaví takmer 40 účinkujúcich. Na svoje si zaručene prídu fanúšikovia všetkých štýlov...

TISKOVKA

Nadcházející hudební halovou sezónu odstartuje Hospitality Prague 2014!

Jeden z nejúspěšnějších současných drum and bassových labelů Hospital Records se znovu vrací do Prahy. Po úspěšném listopadovém vydání, bude Praha opět hostit známá jména tohoto britského vydavatelství, společně se samotným šéfem Tony Colmanem ( London Elektricity)! Dne 24. 10. 2014 proběhne další díl Hospitality Prague na pražském Výstavišti Expo v Holešovicích.

OSTATNÍ

Let It Roll očima těch druhých

Let It Roll nám vyrostl. Z batolecích plenek se dostal už před několika lety a díky píli organizátorů prošel úspěšně i obdobím adolescence na pískovně Oplatil. Je však dnešní LiR už dospělý festival nebo se stále ještě potýká se svými vlastními pubertálními manýry?

VIDEO

Forbidden Society - Criminal

Jindra Brejcha aka Forbidden Society určitě představovat nepotřebuje. Patří mezi nejznámější české d'n'b producenty a není tomu tak dávno, co to rozbíjel v olomouckém S-Cube na Bass Evolution party. Kromě toho, že vlastní label Forbidden Society Recordings, má také na svědomí spoustu singlů. Videoklip ale vydává poprvé.

TISKOVKA

COUNTERSTRIKE (JAR) zahájí klubovou sezónu na BASS EVOLUTION v S-Cube!

26.9.2014 zahajujeme v S-cube olomouckou klubovou sezónu pořádným drum and bassovým nářezem v čele s legendou světového dnb, COUNTERSTRIKEm! Nenechte si ujít pokračování noci BASS EVOLUTION, jejíž minulý díl s FORBIDDEN SOCIETY málem zbořil S-cube!

TISKOVKA

Shotgun Festival 2014 – vstupenek ubývá a nových informací přibývá

Vstupenky na letošní ročník festivalu Shotgun na hradě Grabštejn pomalu mizí. Pokud stále váháte, přinášíme další detaily v programu festivalu a připomínáme důležité informace k lístkům, ubytování a dopravě!

PARTY INFO

Let It Roll 2014 report by Pospitch

Jako každý rok jsem navštívil Let It Roll, který je podle pořadatelů největší d'n'b festival v Evropě, ale já bych spíš řekl, že je největší na světě. Někdo by mohl namítat, že Pirate Station má o něco větší návštěvnost, ale co se týče lineupu, tak Let It Roll nemá konkurenci. Na osmi stageích se představilo víc než 50 zahraničních DJs a projektů, a i když bych chtěl slyšet víc než polovinu, tak se to bohužel nedalo stihnout. Následující řádky budu psát z mého pohledu, který jsem se snažil co nejvíc přiblížit normálnímu návštěvníkovi d'n'b festivalu. Případný hate směřujte do komentářů pod článkem ;)

TISKOVKA

Zhodnocení hudebního festivalu Let It Roll

Letošní, dlouho očekávaný sedmý ročník festivalu Let It Roll je úspěšně za námi. Organizátoři předně touto cestou děkují všem návštěvníkům za vytvoření výjimečné atmosféry, která byla cítit na každém kroku v areálu festivalu. Všichni fanoušci drumandbassu mohou být po právu pyšní na to, že zde u nás, v malé republice ve střední Evropě, společně tvoří jednu z nejsilnějších hudebních scén na světě!

TISKOVKA

Imagination Festival na podzim poprvé v Letňanech!

Imagination Festival již třetí rok úspěšně dobývá středoevropskou elektronickou hudební scénu a jeho čtvrtý ročník se dočká navýšení kapacity na více než 10 000 návštěvníků ve dvou halách pražských Letňan! Dvě obrovské stage a 23 zahraničních umělců zajistí návštěvníkům maximální hudební zážitek. Jeden z největších indoor festivalů v České republice nabídne hned několik headlinerů z top100 dj’s světa dle prestižní ankety djmag a 11 hodin hudební extáze. První stage osloví především milovníky bass music, druhá pak fanoušky rovných beatů.

TISKOVKA

Soul Ex Machina Clash aneb klubový drum&bass i o prázdninách

V brněnském klubu Perpetuum tento pátek zavládne zlomený beat. Tentokrát si na svůj mejdan pozvala místní Soul Ex Machina crew skvělého slovenského DJe a producenta Johneyho, který v rukávu nosí opravdu velmi rozmanitou selekci.

TISKOVKA

V Benešově se rodí robotické město!

Příběh letošního festivalu Let It Roll zavede návštěvníky do robotického města. Toto tajemné industriální místo v srdci Evropy je zahaleno do neprůstupného štítu. Ale vše nasvědčuje tomu, že štít slábne a první srpnový pátek se město otevře návštěvníkům ke střetu s elektronickým světem. Shlédněte mimořádné zprávy z místa konání.

TISKOVKA

Největší tuzemský elektronický festival, Let It Roll Open Air 2014, již tento pátek!

Již tento pátek se otevřou brány festivalového areálu letního Let It Roll Open Airu v Benešově. Na jedné z nejočekávanějších hudebních událostí tohoto léta, vystoupí přes 160 hudebních projektů z celého světa, doplněné o špičku české a slovenské drum&bassové scény. Návštěvníci se mohou těšit na unikátní areál, který svým originálním festivalovým designem překonává hranice současných bassmusic festivalů.

VIDEO

Logistics feat. Hugh Hardie - As Sure As Sunrise

Po spolupráci se svým bratrem Nu:Tonem na projektu Nu:Logic se Logistics rozhodl přijít se svojí vlastní tvorbou a vydává album Polyphony, které se nese v Hospitalovském duchu. Podívejte se na jeho pilotní song, ke kterému je natočen i videoklip a jmenuje se As Sure As sunrise. Podívejte se jak vypadá letní party u vody podle Hospital Records.

VIDEO

Histibe - Third Millenium

Monstrózní neuro tornádo nedávno trochu rozvířilo vody na UKF youtube kanálu, kde se objevil track Third Millenium od ukrajinského a minimálně pro dnb posluchače dosud poměrně neznámého producenta Histibe. Jde o perfektně nastříhanou souhru neméně našlapaného videoklipu s nemilosrdným neuro nářezem. Možná vás taky budou při poslechu napadat myšlenky jako třeba "co je to za novou noisii?" :)

OSTATNÍ

Nový člen DrumUp crew!

Pozornému čtenáři našeho webu možná neuniklo, že se začínají objevovat články psané osobou vystupující pod pseudonymem - Gr3p. Skočil do toho po hlavě a má za sebou recenze alb jako je třeba Blackjack LP (Optiv & BTK) nebo Rituals EP (The Upbeats). Tento nový šikovný redaktor není ovšem dobrý jen za klávesnici, ale taky za mixážním pultem a je mi ctí, že Vám ho mohu oficiálně představit jako nového člena DrumUp crew!

FRESH MUSIC

Nové EP na Authentic Music mění barvy jako chameleon

Estonský producent Bone vydal na Authentic music nové EP, na kterém dokazuje, že mu opravdu není cizí žádná poloha drum&bassu.

TISKOVKA

Deset zážitků, které byste si na festivalu Let It Roll neměli nechat ujít!

Letošní Let It Roll nabízí kromě masivního line up a hromady nezapomenutelných zážitků, návraty velkých legend a především skvělou zábavu. Už víte, koho si rozhodně nechcete nechat ujít a co všechno na vás čeká? Připravili jsme pro vás 10 tipů, které podle nás stojí za to.

NEDĚLE 19.04.2015
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(