TISKOVKA

Festival Let It Roll Open Air odhalil všechna jména!

Léto se nezadržitelně blíží a s ním tradičně i největší český DnB festival Let It Roll Open Air, který se dočkal hned několika ocenění za nejoblíbenější DnB festival jak u nás, tak i ve světe. A stejně jako každý rok chtějí i letos pořadatelé festivalu posunout laťku zase o kousek výše. Na co vše se tedy mohou návštěvníci na konci července těšit?

TISKOVKA

Organizátori neprestávajú prekvapovať: NEON festival pokrstia aj britskí Rudimental

Tvorcovia značky NEON, ktorí zaviedli na Slovensku nový festival elektronickej a tanečnej hudby, zaznamenali množstvo pozitívnych ohlasov, ale aj otázok od priaznivcov tohto hudobného žánru. Od uvedenia novej tradície na domácej elektronickej scéne v médiách, organizátorom prichádzajú správy o očakávaniach vystúpení svetovej špičky, britských zoskupení Underworld a Above & Beyond, ale aj dídžejských talentov, o ktorých na domácej scéne nie je veľmi počuť - Artyho, Ilana Bluestona,Eelke Kleijna, či DJ-ky Nory En Pure. Organizátori však neprestávajú prekvapovať. Ďalšou novinkou je vystúpenie megaheadlinera - anglickej elektronickej skupiny Rudimental, ktorá bratislavský NEON pokrstí svojim DJ setom, a to v sobotu 25. júna na hlavnom stage hneď po vystúpení Underworld.

TISKOVKA

SUMMIT.49 - Jungle edition

Po narodeninovom SUMMITe nás tentokrát čaká junglové vydanie s poradovým číslom 49. Ako headliner sa vám predstaví maďarský junglový producent dj PRO-TECTED, ktorý hráva výhradne z vinylov. Z východného Slovenska sa ďalej predstaví dj PROGRASS. Lineup následne doplnia domáci LEBKA, DIFFE a BOBO. Ako už býva zvykom, môžete sa tešiť na čerstvé ovocie počas večera, tematické nálepky, krásnu videoprojekciu a hlavne WICKED WICKED atmosféru. Stay cool, JUNGLE IS MASSIVE.

TISKOVKA

Britský projekt Chase & Status vystoupí na festivalu Let It Roll Open Air 2016!

Pořadatelé drum and bassového festivalu Let It Roll zveřejnili jednoho z hlavních zahraničních headlinerů nadcházejícího letního Open Airu 2016. Do České republiky se vrátí britský bassmusic projekt CHASE & STATUS! Londýnské duo Saul Milton (Chase) a Will Kennard (Status) vystoupí v DJ setu společně s jejich dvorním MC RAGE.

TISKOVKA

CHORDS sa predstaví na SUMMIT.48 - 6th anniversary

Roky bežia ako voda a už je to 6 rokov čo akcia SUMMIT spríjemňuje nočný život mnohým z vás. Na oslavu šiestich narodenín sme si tento krát pripravili niečo nové a neopočúvané. Naše pozvanie prijal britský producent CHORDS, ktorý vydáva na svetoznámom labeli RAM Records. Na pódiu sa tiež predstaví so svojím live actom zoskupenie The Grove. Doplnia ich aj dj-i Gystore, Watefect, Diffe a Bobo. Pre prvých 50 návštevníkov máme pripravené aj špeciálne prekvapenie. Počas večera pre Vás budú pripravené aj tematické samolepky a čerstvé ovocie na doplnenie vitamínov.

ROZHOVOR

Rozhovor s A-crayem k nadcházející NEUROLOGY #3

A-crayje jméno, které asi málokdo, kdo sleduje českou DnB scénu nezná. Na svůj věk má za sebou neuvěřitelné releasy na světových labelech, jako je Neodigital, Eatbrain, nebo Titan Records. 25. března vystoupí na třetím dílu klubového DnB eventu NEUROLOGY #3 a VoidSec z pořadatelské Mindicted Crew se ho při té příležitosti zeptal na několik věcí, které ho zajímaly. Vy si nyní můžete přečíst rozhovor, který z toho vznikl!

TISKOVKA

Na dva mixy celou noc! Další díl DNB Clash povedou Rudeboy a M4Y4

V sobotu 12. 3. po přesně třech měsících znovu splynou v Chapeau Rouge zvuky ze dvou master mixů do jednoho. Takový je koncept světově unikátní pravidelné noci v rytmu drum and bassu DNB Clash. V hlavních rolích kolaborace na čtyřech metrech techniky se představí djs Rudeboy a M4Y4.

TISKOVKA

Summit 47 v Trnavě / 18.3.2016

Už 47-me pokračovanie pravidelnej drum and bassovej noci SUMMIT sa tento krát bude konať 18.03.2016 v trnavskom ARTKLUBE. Naše pozvanie prijali dvorný DJ-i zo City Reboot crew. Okrem iného sa môžete tešiť aj na čerstvé ovocie počas večera, krásnu videoprojekciu, tematické samolepky aj súťaže o voľné vstupy.

TISKOVKA

NEUROLOGY #3 /w A-CRAY @Turbína - 25.3.2016

Poslední pátek v březnu se v boskovickém klubu Turbína uskuteční třetí díl drum and bassové klubové akce NEUROLOGY, kterou pořádá místní Mindicted Crew. Headlinerem je pro tentokrát velmi zvučné jméno české DnB scény - A-CRAY! Support obstará Eski z blanenské Basstronic Control Crew a kompletní soupiska djů MindictedCrew - Dejfunk, iGOR, Mr. Pin, T.R.J.N., The Tower a VoidSec!

TISKOVKA

Kompletní časový line up halové akce Let It Roll Winter 2016!

V pátek 26.2. 2016 vypukne na pražském Výstavišti Expo zimní edice festivalu Let It Roll 2016. Kromě 20 zahraničních interpretů vystoupí na festivalu i zástupci domácí scény. My vám v tuto chvíli přinášíme kompletní časový line up. Další ročních úspěšné halové akce Let It Roll Winter 2016 se odehraje v areálu pražského Výstaviště v Holešovicích poprvé ve čtyřech pavilonech.

TISKOVKA

Bassinfection presents Hallucinator & Bong-Ra

Bassinfection crew letos slaví jubileum a to je důvod k uspořádání pekelné party! Za patnáctiletou historii, kdy jsme vystřídali několik prostorů (Fléda, Favál, Zbrojovka Factory) se vracíme na místo, kde to všechno začalo – do brněnského klubu Fléda. Připravovali jsme pro vás menší i větší parties, na kterých se vystřídali přední představitelé dnb scény (namátkou Noisia, Evol Intent, Dope D.O.D, Mefjus, Billain, Audio, Technical Itch, Ed Rush nebo The Hard Way). Letos pro vás chystáme sérii několika parties pod naší hlavičkou, z nichž první se uskuteční již tento pátek. Do Brna míří italští řezníci HALLUCINATOR a nizozemský BONG-RA.

TISKOVKA

Festival Svojšice oznámil pokračování festivalu

Praha, 18. 1. 2016 - Ředitel festivalu Svojšice oznámil pokračování festivalu i v roce 2016. Spolupořadatelem akce se nově stal tým agentury Beat Promotion, který pořádá festival Let It Roll. Festival se bude již tradičně konat v druhé polovině června v letním areálu Svojšice. Celkový koncept by měl zůstat zachován.

TISKOVKA

LTJ Bukem v pátek ve Stormu v novém provedení

LTJ Bukem stál u zrodu intelligent drum & bassu. I po dvaceti letech reprezentuje to nejlepší v subžánru a je mistrem výjimečných mixů. Člověk často neví, kdy jeden track začíná a druhý končí.

TISKOVKA

Summit 46 v Trnavě / 19.2.2016

Tentokrát sa 46. pokračovanie pravidelnej drum and bassovej noci SUMMIT uskutoční 19. februára tradične v trnavskom ARTKLUBE.  Na túto akciu sme si pripravili špeciálneho headlinera zastupujúceho ten najtvrdší sound menom FORBIDDEN SOCIETY. Suportovať mu budú EVRO, BLAZER, BOBO a DIFFE. Sú pre Vás pripravené aj súťaže o voľné vstupy a priamo na akcii sa môžete tešiť na tematické samolepky, čerstvé ovocie, špeciálnu videoprojekciu a hlavne brutálne sety všetkých djov.

TISKOVKA

Summit 45 v Trnavě / 15.1.2016

Na dalším pokračování úspěšné párty Summit 15.1.2016 se tentokrát předvedou i zástupci Drumup a Bass Evolution crew!

ROZHOVOR

Rozhovor s QO k nadcházející NEUROLOGY #2

Petr Vicher aka QO je přední český neurofunkový producent, který se pyšní například releasy na labelech jako je maďarský EATBRAIN nebo CITRUS. Taky vystoupí již 18. 12. coby headliner druhé boskovické Neurology #2. To jsou věci, které asi mnoho z Vás už ví. Pak je ale spousta věcí, které o QO nevíte a zajímaly by Vás.

TISKOVKA

Král beatboxu a loopingu BEARDYMAN (UK) v Praze!

Jeden z nejznámejších beatboxerů planety a mistr zvukových smyček BEARDYMAN dorazí předvést své umění ve čtvrtek 10.prosince do pražského klubu STORM v rámci "The Distractions Tour"!

PARTY INFO

Volnej Průběh Crossem 10: Paradox & Robert Manos LIVE + Bronx Noise

Je to neuvěřitelné, ale v Česku ještě nikdy nevystupoval. Legendární Paradox si svoji premiéru se svým osobitým živým vystoupením odbyde až na Volnym Průběhu Crossem. Společně s ním dorazí jeho dvorní zpěvák, charizmatický Robert Manos. Na Shotgun stagi představí svoji sbírku vinylů Bronx Noise, šéf vydavatelství Kashual Plastik.

TISKOVKA

Aftermovie festivalu Sziget 2015 zahajuje předprodej vstupenek

TISKOVKA

NEUROLOGY #2 /w QO, CrashMan B2B PornZ, Holder, Basstronic djs, Mindicted

Mindicted Crew se vrací s druhým dílem klubové akce NEUROLOGY DNB EVENT, která se uskuteční v pátek 18. 12. 2015 v prostorách boskovické Turbíny! Tentokrát se zdejšímu publiku představí přední český neurofunkový producent QO, který je mimo jiné zástupcem maďarského labelu EATBRAIN! Line-up doplní rezidnentní DJs a jejich hosté.

NEDĚLE 23.07.2017
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(