TISKOVKA

Dvoudenní oslava narozenin pražského klubu Storm

Dvoudenní oslava narozenin pražského klubu Storm se nezadržitelně blíží. Kompletní hudební program na dvou podiích nabídne významné producenty světové a české bass music. Zažijte atmosféru velkolepé oslavy jednoho ze zásadních prostorů české klubové scény.

TISKOVKA

Malou Ameriku rozezní techno a drum´n´bass

Brno – Během první říjnové páteční noci rozproudí brněnskou halu Malá Amerika hutný underground. Uskuteční se tady akce, která protne poutavou atmosféru industrialu, pocitové elektroniky a nápaditých projekcí. Vůbec poprvé také v bývalém železničním skladišti proběhne hudební party v oddělených prostorech, návštěvníci budou mít možnost vybrat si ze dvou tanečních scén.

PARTY INFO

Benefiční festival Poison Apple Open Air 2014

Druhý ročník hudebního festivalu na podporu lidí zasažených povodněmi ve spolupráci projektu Poison Apple, Phil Crow , Žlutých lázní a organizací ADRA dne 20. 9. 2014. Na třech podiích opět vystoupí přední čeští DJ's, producenti, muzikanti, zpěváci a moc si vážíme, že bez nároku na honorář. House, Drum and Bass, Hip Hop hlavně v těchto žánrech toho bude víc než dost.

TISKOVKA

Nabušená Vendeta odstartuje na Flédě DnB sezónu!

Na první Vendetu nové klubové sezony si už brousí zuby headliner DOPE AMMO (UK), jehož vystoupení jste už mohli vidět na jump-upové edici této oblíbené DnB party. A protože si DOPE AMMO velice liboval nad brněnskými party people, nic mu nebrání si opět tohle hraní zopakovat. Ale tentokrát nebude sám, spolu s ním přijede i kolega MC SHADDY (UK) a jelikož se připojí i domácí MC Embryo, vzniká z toho velice drtivá trojkombinace

ROZHOVOR

Exkluzivní rozhovor s COUNTERSTRIKEm pro Bass Evolution

Bass Evolution, která bude zahajovat klubovou sezónu se pomalu blíží a my jsme pro vás vyzpovídali headlinera párty - Justina (Counterstrike). Dozvíte se co připravuje, jak se těší do Olomouce a že není jen tak hrát v Litvě :)

PARTY INFO

Říjnovou Resoulution ovládne Halogenix z Ivy Lab

První velká podzimní drum&bassová akce v klubu Perpetuum přiveze do Brna ten nejvytříbenější zlomený beat přímo z Londýna. Pozvání na první Resoulution aktuální sezóny přijal jeden z nejzářivějších producentů britského deepového drum&bassu, Halogenix.

TISKOVKA

DnB Night /13-9-2014/

DNB Night v hradeckém Sunparku je oficiálním warm-upem Imagination Festivalu! Na akci zahraje slovenský producent L PLUS ze stáje Technique Records, mladý talent A-Cray vydávající na prestižních zahraničních labelech, rezident festivalu Let It Roll  Bifidus Aktif a rezident brněnské  Bassinfection Vaczech.

FRESH MUSIC

Jde mně o hudbu, ne o pózu, říká Sayko z Razcals

Pokud byste někde na plakátě zahlédli nápis RAZCALS, nenechte se snadno poplést. Nejedná se v tomto případě o legendární hip-hopové uskupení, nýbrž o fúzi dvou brněnských djů a producentů. Jeden z nejdéle hrajících českých djs Sayko z Redrumu spojil síly s Afterlife -  talentovaným plnokrevníkem ze stáje Pohon crew. Nyní jim již pod jednotným názvem vychází první EP - Nightfall. Při té příležitosti jsem oba kamarády trochu vyzpovídal, abych fanouškům drumandbassu přiblížil jejich sdílený záměr a vizi společného snažení. 

TISKOVKA

THERAPY SESSIONS CZ – osmý ročník světové D&B párty v Českých Budějovicích!

Světoznámé šílenství THERAPY SESSIONS letos již po osmé vypukne v Českých Budějovicích! Drum&bassový nářez se po několika ročnících vrací na místo zrodu, do KD Vltava, s datem konání 24. 10. 2014. Jako každý rok pro vás Beatz.cz ve spolupráci s Anger Managementem namíchali tu nejúčinnější a nejtřaskavější směs headlinerů! Připravte se na tři zahraniční premiéry pod značkou Therapy Sessions CZ (jedno z těchto tří jmen letos vystoupí poprvé v ČR) a jeden fanoušky dlouho požadovaný návrat!  Jedno je jisté už teď – bude to neskutečná řežba!

TISKOVKA

Imagination Festival zveřejňuje kompletní line-up!

Letos se na Imagination Festivalu máte skutečně na co těšit! Na dvou obrovských stagích výstaviště v pražských Letňanech vystoupí 28. listopadu více jak 25 djs ze všech koutů světa, z nichž se hned tři umístili v top100 světových djs dle prestižního djmagu. Podívejte se s námi na zbylých 18 projektů, které doplní již zveřejněný line-up!

SOUTĚŽ

Soutěž o 2 vstupy na BASS EVOLUTION with COUNTERSTRIKE 26.9.2014

Klubová sezóna bude zahájena 26.9.2014 na Bass Evolution v S-Cube, kde vystoupí jedna z největších djských a producentských legend, co se týče tvrdého d'n'b a to Counterstrike. Dneska si dáme soutěž o 2 vstupy.

PARTY INFO

Shotgun Festival 2014 aneb za kvalitou se musí do hor

Na přelomu srpna se odehrál poblíž Liberce další ročník Shotgun festivalu. Minulé dva ročníky tohoto hudebního podniku zažehly nový plamen naděje pro české fanoušky progresivního zlomeného beatu. Zrovna když už byli smíření s tím, že ve svojí domovině asi nezažijí letní festival, který by je hudebně opravdu upřímně nadchl, tak přišel Shotgun. Z letošního line-upu bylo předem jasné, že tendence posouvat hranici toho, jak moc alternativní elektronickou muziku je někdo schopen do Česka přivést, zůstaly nezměněny.

TISKOVKA

High Contrast vystoupí na říjnové Hospitality na místo London Elektricity

Tony Colman aka London Elektricity bohužel z vážných osobních důvodů na říjnové Hospitality Prague 2014 nevystoupí. Ale není třeba truchlit! Šéfa Hospital Records nenahradí nikdo jiný, než producentská legenda britského vydavatelství, High Contrast! Hospitality Prague 2014 se uskuteční 24. 10. 2014 na pražském Výstavišti Expo v Holešovicích. 

TISKOVKA

Párty leto ukončí festival SOLID OPEN AIR v Partizánskom

Poslednou bodkou za skvelou letnou sezónou bude už už 11. ročník multižánrového tanečného festivalu SOLID OPEN AIR. Sobotu 30. augusta na letisku v Partizánskom sa na štyroch pódiách prestaví takmer 40 účinkujúcich. Na svoje si zaručene prídu fanúšikovia všetkých štýlov...

TISKOVKA

Nadcházející hudební halovou sezónu odstartuje Hospitality Prague 2014!

Jeden z nejúspěšnějších současných drum and bassových labelů Hospital Records se znovu vrací do Prahy. Po úspěšném listopadovém vydání, bude Praha opět hostit známá jména tohoto britského vydavatelství, společně se samotným šéfem Tony Colmanem ( London Elektricity)! Dne 24. 10. 2014 proběhne další díl Hospitality Prague na pražském Výstavišti Expo v Holešovicích.

OSTATNÍ

Let It Roll očima těch druhých

Let It Roll nám vyrostl. Z batolecích plenek se dostal už před několika lety a díky píli organizátorů prošel úspěšně i obdobím adolescence na pískovně Oplatil. Je však dnešní LiR už dospělý festival nebo se stále ještě potýká se svými vlastními pubertálními manýry?

VIDEO

Forbidden Society - Criminal

Jindra Brejcha aka Forbidden Society určitě představovat nepotřebuje. Patří mezi nejznámější české d'n'b producenty a není tomu tak dávno, co to rozbíjel v olomouckém S-Cube na Bass Evolution party. Kromě toho, že vlastní label Forbidden Society Recordings, má také na svědomí spoustu singlů. Videoklip ale vydává poprvé.

TISKOVKA

COUNTERSTRIKE (JAR) zahájí klubovou sezónu na BASS EVOLUTION v S-Cube!

26.9.2014 zahajujeme v S-cube olomouckou klubovou sezónu pořádným drum and bassovým nářezem v čele s legendou světového dnb, COUNTERSTRIKEm! Nenechte si ujít pokračování noci BASS EVOLUTION, jejíž minulý díl s FORBIDDEN SOCIETY málem zbořil S-cube!

TISKOVKA

Shotgun Festival 2014 – vstupenek ubývá a nových informací přibývá

Vstupenky na letošní ročník festivalu Shotgun na hradě Grabštejn pomalu mizí. Pokud stále váháte, přinášíme další detaily v programu festivalu a připomínáme důležité informace k lístkům, ubytování a dopravě!

PARTY INFO

Let It Roll 2014 report by Pospitch

Jako každý rok jsem navštívil Let It Roll, který je podle pořadatelů největší d'n'b festival v Evropě, ale já bych spíš řekl, že je největší na světě. Někdo by mohl namítat, že Pirate Station má o něco větší návštěvnost, ale co se týče lineupu, tak Let It Roll nemá konkurenci. Na osmi stageích se představilo víc než 50 zahraničních DJs a projektů, a i když bych chtěl slyšet víc než polovinu, tak se to bohužel nedalo stihnout. Následující řádky budu psát z mého pohledu, který jsem se snažil co nejvíc přiblížit normálnímu návštěvníkovi d'n'b festivalu. Případný hate směřujte do komentářů pod článkem ;)

ČTVRTEK 28.05.2015
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(