TISKOVKA

Summit.39 v Trnavě

Po narodeninovom vydaní akcie SUMMIT nás čaká ďalšia. Tento krát s poradovým číslom 39, ktorá sa uskutoční 22.05.2015 v trnavskom Art Klube. Pripravený je pre vás mix liquidfunku a neurofunku, občasne prelínaný inými subžánrami lámaného beatu. Bude pre vás pripravené čerstvé ovocie počas večera, samolepky, špeciálna videoprojekcia, ale aj súťaže o voľné vstupy.  A kto sa vám za mixpultom predstaví?

TISKOVKA

fraGz! vždycky jsem se snažil hrát až do červených!

Ne, fraGz! určitě nění DJem začátečníkem, který by nevěděl, že červená světélka na mixáku jsou špatné znamení. Jednoduše má rád pořádně tvrdej drumandbass. Po krátkém biu se v rozhovoru níže dozvíte více.

TISKOVKA

Halová akce Ram Night Prague 2015 se blíží!

Už tento pátek se na pražském Výstavišti v Holešovicích odehraje historicky největší Ram Night v České republice. Ram Records bude v Praze reprezentovat nejsilnější sestava, kterou doplní tuzemská DJská špička.  Pořadatelé zveřejnili oficiální časový line up akce.

TISKOVKA

Tiskovka + rozhovor s Counterstrikem ke květnovému DNB FACE v Brně

Léto je téměř za dveřmi, blíží se období letních festivalů a párty pod širým nebem. Abychom si zkrátili čekání, připravili jsme pro Vás začátkem května (8.5.2015)  jednu z posledních halových akcí DnB Face @ B4L 2015 WARM UP, která se odehraje v Brně, v prostorách Malé Ameriky, v samém centru Brna. Párty bude oficiálním Warm Upem na největší elektronický festival v České Republice – Beats For Love, který se koná v historickém jádru industriálního parku Dolních Vítkovic. Příznivci tvrdšího drum&bassu si jistě přijdou na své, jako headliner vystoupí Animal Chin z dua COUNTERSTRIKE ( JAR ), který patří mezi špičku surového drum&bassu. 

TISKOVKA

Trocha hiphopu a další EDM. Pusha T, Ludacris a spousta dalších na Balaton Sound 2015!

TISKOVKA

První zahraniční jména festivalu Let It Roll Open Air 2015!

Konečně jsme se dočkali! Pořadatelé Let It Roll Open Air 2015 zveřejnili první várku zahraničních jmen letního festivalu. První fáze obsahuje 15 headlinerů v čele se Sporem a legendárním Hypem. Celkově nás čekají 4 fáze zveřejnění. Na další várku jmen se můžeme těšit příští týden.

TISKOVKA

HOSPITALITY – tanečná d&b akcia tejto jari sa blíži.

Svetovo najpopulárnejšia  drum´n´bass party Hospitality sa opäť vracia na Slovensko. Sobotu 11. apríla 2015 v bratislavkej Refinery Gallery vystúpi svetová aj domáca dj špička. Na troch pódiách tu vystúpi dokopy až 25 účinkujúcich tohto obľúbeného tanečného štýlu. 

TISKOVKA

V Café Nona u Národního zahrají Jay Rome a Paul SG

Přední postavy liquid drumandbassu dorazí na druhé vydání večera Innercity. V Café Nona hned vedle Národního divadla vystoupí 10. dubna rakouský dj a majitel zavedeného vydavatelství Blu Saphir Jay Rome a známý rakouský producent Paul SG. Posledním hostem se stala djka Theya z Liquid D&B crew.

 

TISKOVKA

Bassinfection presents DOPE D.O.D // 17. – 18. dubna // Brno // Fléda

Jak již mnozí z vás slyšeli, do Brna se v dubnu chystá holandská bass-rapová formace DOPE D.O.D. Díky obrovskému zájmu fanoušků se však původní plán (tedy uspořádat koncert v pátek 17. dubna) rozrostl do poněkud větších rozměrů. Můžete se těšit hned na dvě show – v pátek i v sobotu! Páteční show už je téměř vyprodaná a hlad po vstupenkách je stále neukojený, proto nyní můžete kupovat lístky i na sobotní vystoupení.

TISKOVKA

Britský producent Wilkinson vystoupí na největší Ram Night v Praze!

Na konci dubna čeká Prahu jedna z posledních halovách akcí před nástupem letních festivalů. Na pražském Výstavišti v Holešovicích se představí špička světové drum and bassové scény a to vše v rámci legendární noci Ram Night. Vlajkovou noc britského labelu Ram Records čeká historicky největší českou edici. Jedním z headlinerů bude také "hitmaker" Wilkinson.

TISKOVKA

Summit.38 v Trnavě

Už tridsiate ôsme pokračovanie pravidelnej drum and bassovej noci SUMMIT sa uskutoční 17.04.2015 v trnavskom Art Klube. Tento krát bude akcia o to výnimočnejšia, že sa bude zároveň oslavovať 5-te výročie akcie SUMMIT. Na túto počesť sme si dovolili pozvať špeciálneho headlinera z Anglicka, a tiež sme pripravili zaujímavé darčeky pre prvých 100 návštevníkov. Ako je už tradíciou, tak počas večera bude pre vás pripravené čerstvé ovocie, tematické samolepky, videoprojekcia a hlavne skvelá hudba.

TISKOVKA

Největší Ram night v historii České republiky se uskuteční v Praze!

V dubnu nás čeká, jedna z posledních halových akcí, Ram night Prague 2015. Oproti minulým dílům se tato legendární noc uskuteční na pražském Výstavišti v Holešovicích, čímž nabídne navýšení kapacity a unikátní stage design doplněný o Funktion One sound systém.

TISKOVKA

V Crossu zahraje Kid Drama, polovina dua Instra:mental

Kid Drama, jeden ze základních pilířů autonomic soundu a polovina dua Instra:mental, vystoupí 21. března na devátém večírku Volnej Průběh Crossem. Jako druhý hlavní host se představí nizozemský eklektik Interstellar Funk ze z labelů Rush Hour a Tape Records. Dnb/170 bpm set odehraje český Subject Lost.

ROZHOVOR

Hudbu občas skládám když se nudím ve škole, říká Karpa

Na světových labelech jsou stále častěji k vidění nové releasy od nadějných českých producentů. Drum&bass ze srdce Evropy je prostě na vzestupu. Zářným příkladem tohoto trendu je mladý svitavský producent Karpa, kterému se podařilo upsat hned několik tracků na značce Greypost Audio.

PARTY INFO

Let It Roll Winter 2015 report by Pospitch

Uběhlo něco málo přes půl roku od open air festivalu Let It Roll a na výstavišti v Holešovicích proběhla jeho zimní verze. Pro mě je sice klubová akce nesrovnatelná s open air festivalem, ale line up napovídal, že to bude velký.

TISKOVKA

Faithless a další hvězdy Balaton Soundu 2015

TISKOVKA

Summit.37 v Trnavě

Tridsiate siedme pokračovanie drum and bassovej noci SUMMIT bude tento krát 13.03.2015 v trnavskom Art Klube. Na túto akciu sme si dovolili pozvať  menovca našej akcie z rakúskej Viedne dja Summita, ktorého doplní ostrieľaný dj Selo, samozrejme nebude chýbať ani domáca posádka MAKYS, NUCLEAR X a BOBO. Aj tento krát bude pre Vás pripravená špeciálna projekcia od Ents visualisation, tématické nálepky, ovocie počas večera a súťaže o voľné vstupy.

TISKOVKA

Britský producent Macky Gee ve Storm clubu!

Již tento pátek se v oblíbeném klubu Storm na Žižkově uskuteční v pořadí druhá párty projektu Jump-Up.cz nesoucí název DUCK OUT. Tentokrát naše pozvání přijal jeden z nejoblíbenějších jump-up  DJ a producentů MACKY GEE z anglického Medway v Kentu. DJing poprvé okusil  v roce 2005 a ve stejném roce si začínal pohrávat s vlastní produkcí jako absolutní samouk.

TISKOVKA

Kompletní časový line up halové akce Let It Roll Winter 2015!

Už příští pátek vypukne na pražském Výstavišti Expo, jedna z největších halových akcí v Čechách a na Slovensku, Let It Roll Winter 2015. Kromě 13 zahraničních interpretů vystoupí na festivalu i zástupci domácí scény. My vám v tuto chvíli přinášíme kompletní časový časový line up.

PARTY INFO

Lixx a Changing Faces to rozjedou již tento pátek na Resoulution!

Už zbývá pouze posledních pár dní do začátku první letošní edice Resoulution, na kterou tentokrát zavítá dvojice slovenských drum&bassových velvyslanců - Lixx a Changing Faces.

PÁTEK 26.08.2016
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(