TISKOVKA

Summit.36 v Trnavě

Už tridsiate šieste pokračovanie pravidelnej drum and bassovej noci SUMMIT je naplánované na 20.02.2015 v trnavskom Art Klube, ktoré sa bude niesť v duchu drum and bassu, ale aj menej tradične v rytmoch raggajunglu. Po predošlej veľmi vydarenej akcii SUMMIT.35, na ktorej odprezentoval svoje nové EP český producent QO, sme tentoraz siahli s výberom headlinera znovu do domácej scény. Po dlhej dobe sa v Trnave opäť predstaví, kultovo prezívaný aj ako „ otec slovenskej dnb scény“, DJ GABANNA. Raggajungle zase reprezentuje selektor SKANDYMAN. Doplnia ich BUNKRRA, LEBKA a domáci BOBO. Samozrejme nezabúdame ani na Vaše chuťové poháriky a znovu pre Vás bude pripravené čerstvé ovocie počas večera. Nebudú chýbať ani tematické nálepky a súťaže o voľné vstupy.

OSTATNÍ

CZECH DRUM AND BASS AWARDS 2014

Hlasování v již tradiční anketě Czech Drumandbass Awards, je spuštěno! Záštitu nad letošním osmým ročníkem převzal mediální server Dnbportal.cz. Pro své vyvolené zástupce můžete hlasovat do 22. února. Po skončení ankety si počkáme tři týdny, abychom slavnostně odhalili výsledky na oficiálním vyhlášení v pražském Lucerna Music Baru. Neváhejte a oceňte svého nejoblíbenějšího DJe, producenta, party či festival za uplynulý rok.

TISKOVKA

Fléda zveřejnila programové novinky pro rok 2015

TISKOVKA

MasterCard Balaton Sound: Skvělý začátek!

FRESH MUSIC

Forbidden Society - Thronecrusher LP

Forbidden Society a jeho krvelačně vyhlížející album s názvem „Thronecrusher“ si pomalu razí cestu na povrch, kde má za cíl jediné – likvidovat. Album vyjde na vinylu, double CD a jako digital 2.2.2015 a k mání bude, mimo jiných, i na webu fsrecs.com , kde najdete kromě hudby i exkluzivní merchandise.

TISKOVKA

Na Vendetě se budou slavit hned dvojité kulatiny!

Jak už je tomu zvykem, i letos nebude lednová Vendeta obyčejná, ale ponese se v duchu oslav. A to ne ledajakých, ale rovnou oslavíme dvoje kulatiny! 10 let Pohon crew a v řadě již 40té vydání Vendety si zaslouží pořádnou oslavu.

TISKOVKA

Mistr temného drum'n'bassu Icicle 30. ledna v Praze

Jeho nové album Entropy sklízí nadšené ohlasy zleva i zprava. Někteří hudební kritici v souvislosti s tím tvrdí, že Icicle dokonale zvládnul snad všechny žánry bass music. Obdobnou chválu si vysloužily i jeho DJské sety, což prokázal třeba loni na festivalu Let it Roll. Do Prahy se pak vrací po dvouleté pauze.

TISKOVKA

Kompletní zahraniční line up halové akce Let It Roll Winter 2015

Zahraniční line up, nejočekávanější drum and bassové akce Let It Roll Winter 2015, je kompletní! Na dvou stagích vystoupí 13 zahraničních projektů. Fanoušci drum and bassu se mohou těšit na jména, jako Noisia, Friction, Matrix & Futurebound, Marky, The Upbeats, The Prototypes, Phace, Gridlok, Original Sin, Rockwell, Insideinfo, Dimension a další.

TISKOVKA

Summit.35

Tridsiate piate pokračovanie drum and bassovej akcie SUMMIT sa uskutoční 23.01.2015 v trnavskom Art Klube. Pripravený je špeciálne nadupaný lineup, v ktorom sú headlinermi svetoznámi producenti z Čiech vydávajúci na popredných labeloch. Pre prvých 100 návštevníkov akcie SUMMIT.35 máme pripravený špeciálny darček. Počas večera určite nebude chýbať ani čerstvé ovocie, špeciálna videoprojekcia a tematické nálepky.

TISKOVKA

Line Up halové akce Let It Roll Winter 2015 Gridlok a DJ Marky

Line up únorového Let It Roll Winter 2015 doplní brazilská legenda Dj MARKY a neurofunkový producent GRIDLOK. Marky vystoupí jako special host na Viper Recordings stagi a Gridlok doplní line up Noisia Invites. Tímto je zahraniční line up zimního Let It Rollu kompletní. 

TISKOVKA

DNB Silvestr ve Storm clubu

Příznivci drum and bassu si mohou užít poslední noc roku přesně ve svém stylu, servírovaným producentem B-Complexem z Hospital records a Let it Roll crew Djs s jejich hosty ve hvězdném obsazení. Samozřejmostí je welcome drink pro časně příchozí, chillout lounge room, silvestrovská výzdoba a vyhlášené chlebíčky.

TISKOVKA

Masheen na Stepsletu věnovaném Overflowovi

Jako každý rok i první Stepslet roku 2015 bude věnován DJi Overflowovi. Headlinerem tentokrát bude britský techstepový producent Masheen. Navíc budou Redrum DJs na hlavní stagi hrát pouze z vinylů.

TISKOVKA

Drumandbassový předvánoční mejdan s Phillipem TBC a Let It Roll Djs

Odpočiňte si od předvánočního shonu a rozhýbejte kosti na páteční drumandbassové akci v pražském Storm Clubu. Speciální akce ve spolupráci zástupců festivalu Let It Roll a streetwearové značky Escape Wear láká na nabitý český lineup. Na akci vystoupí Philip TBC, Bifidus Aktif, Suki, One Way a další. Vstup na akci bude po celou dobu zdarma!

TISKOVKA

Eatbrain Night (19-12-2014 // Sunpark // Hradec Králové)

Po hodně vydařeném Imagination warm upu  jsme si pro vás připravili další drum and bass večer. Speciálním hostem vánoční edice je majitel světoznámého labelu Eatbrain records!

FRESH MUSIC

Soldik - Drum & Bass Classics II

Po dvou letech jsem se dostal opět ke starším deskám a namíchal téměř hodinový mix z tracků, které vyšly v rozmezí let 1999 - 2010 a volně jsem tak navázal na první díl, kde jsem do setu zařadil tracky kolem roku 2000. Tento mix je věnovaný Forbidden Society Recordings Label Night v Crossu, tedy je to taková pozvánka na 30. ledna 2015 na druhou stage, kde si střihnu set postavený na nostalgii a deskách z let 1999 - 2009, pro mě nejzajímavějším období Drum & Bassu.

ROZHOVOR

Rozhovor s Billainem k páteční BNKR

Exkluzivní rozhovor s jedním z headlinerů první hudebně-vizuální party v Brně - BNKR.

TISKOVKA

Double Trouble w/ Incident (HU) & Roy Green & Protone (AT) @ Cross, Praha - 19.12.2014

Vánoce jsou za dveřmi a proto bychom Vás rádi pozvali 19.12. na vánoční vydání klubovky DOUBLE TROUBLE v klubu Cross. Ty nejlepší dnb koledy široko daleko vám zahraje maďarský projekt INCIDENT, zástupce rakouského dua ROYGREEN& PROTONE, slovenská talentovaná mladice CHANGING FACES a známý slovenský dj, promotér a moderátor Signall_Fm show - LIXX. To vše za podpory předních djských mistrů z ČR.

TISKOVKA

Biografie headlinerů party BNKR (12-12-2014 // Vlněna // Brno)

Necelý týden zbývá do začátku nového audiovizuálního projektu BNKR, proto vám přinášíme profily headlinerů.

TISKOVKA

Český festival Let It Roll vyhrál v britské anketě v kategorii Best festival

Česká festivalová scéna zaznamenala nevídaný úspěch! Včerejší večer patřil vyhlašování výsledků jedné z nejvýznamnějších britských anket Drum&Bass Arena Awards 2014, mapující dění na světové scéně taneční hudby. Velká očekávání po loňském bronzovém umístění festivalu Let It Roll se naplnila. Český festival Let It Roll vyhrál první místo v kategorii "Best festival"!

FRESH MUSIC

Trůn krále drtičů

Mnozí již zaznamenali zvěsti o novém, v pořadí druhém albu Forbiddena Society, který ponese název "Thronecrusher" a vyjde koncem ledna na jeho labelu Forbidden Society Recordings. Z alba byla právě zveřejněna první ukázka. Tu najdete uvnitř článku s dalším infem o albu a chystané Forbidden Society Recordings Label Night v Crossu.

STŘEDA 04.05.2016
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(