TISKOVKA

V září se v Olomouci otevře nový multikulturní prostor. Přivítá Tata Bojs, Husu na provázku či britskou hudební legendu IAMX

Neutěšené prostory olomouckého S-klubu doznají od září mnoha změn. Mezi ty nejpodstatnější patří nové vedení klubu, renovace prostor a především nová dramaturgie. Ta nabídne od podzimu nejen české a zahraniční koncerty, ale také divadelní představení, studentské večírky, workshopy či filmové projekce. Nový je také název S-Cube, který má odrážet nejen novou filozofii klubu, ale také jeho prostorovou multifunkčnost.

FRESH MUSIC

NZ Shapeshifter live v Praze

Novozélandská kapela NZ Shapeshifter představí svoji kombinaci drum and bassu, dubových panoramat a nabušeného hard rocku poprvé živě v České republice. Stane se tak 1.října v Meet Factory v Praze a jako support zahrají Alef Zero a Volnej Průběj djs.

TISKOVKA

Léto, party... MOVE ON!

Léto je v plné palbě a k létu patří party.
Dnes večer olomoucký Metro Chill Out club hostí anglické borce Ragga & Jeppa z In Retrospect a podporu jim budou dělat Shede, Maso a Spaboy z Drum Up. Mejdan jako prase!
Line up>>

FRESH MUSIC

Sety a Podcasty 003

Opět Vám přinášíme to nejlepší co se urodilo za měsíc červenec. Tentokrát tu máme kromě jiného hned dvě výročí - 150tý podcast od Hospitalu a páté výročí pro KongCast až z Hong-Kongu. A najde se samozřejmě něco i pro fanoušky dubstepu...Check it out!

TISKOVKA

LIR

Jen několik hodin zbývá do začátku letošního LIR a Drum Up crew bude přímo v centru dění, aby vám mohl přinést aktuální novinky.

FRESH MUSIC

Fotky z Paradise Festival (AT)

Ulalala, tak to bylo něco!!! Kdo ze čtenářů holduje psytrancu a nenavštívil rakouský Paradise festival, tak může snad jen brečet!!! Počasí vyšlo na jedničku, bouřky nás míjely, jak když mířím na terč!!! Perfektní organizace, super atmosféra, božská muzika.....jediným minusem byla nepřítomnost koupání, takže kopat a pak koupat kluci rakouský. Pár zveřejnitelných fotek najdete zde.

FRESH MUSIC

LiR Warm-Up v Metru

Taky už se nemůžete dočkat až bude příští pátek? My také ne, proto jsme pro Vás nachystali Warm-Up na letošní největší DnB festival u nás.

FRESH MUSIC

Rajja Gunjle 5

A je tu  páté pokračováni párty Rajja Gunjle, která se uskuteční 19.8.2011 v olomouckém klubu 15minut. Rajja Gunjle párty se týká hudeních žánru, jako jsou ragga jungle, dubwise, reggae, ska a dancehall.

FRESH MUSIC

Ill Skillz & Big Bud vydávají nová alba

27.6. je datum, kdy byla do světa DnB vypuštěna hned 2 luxusní
alba a byla by škoda se o ně s Vámi nepodělit. Takže nastražte uši, osolte bedny, bude to stát zato...

TISKOVKA

Drum&Bass@15 Minut již tuto sobotu

První prázdninové dny zatím nepředvedly žádnou teplotní hitparádu a nejeden openair dal svým návštěvníkům ochutnat z podzimního počasí. My to však nevzdáváme a připravili jsme pro vás čerstvou nadílku zlomených beatů v našem oblíbeném klubu 15 Minut. Za symbolické vstupné se dočkáte opravdu hodně muziky. Celý večer odstartuje breakbeat warm-up, poté se přes lehčí raggajungleové kousky dostaneme k tvrdému drumandbassu, který bude nad ránem okořeněn špetkou dubstepu. Enjoy !

FRESH MUSIC

Control Culture Vol.22

You2 tentokrát zabloudí kousek za hranice Olomouce podpořit zaběhlou drum and bassovou akci s názvem Control Culture. Tuhle akci pravidelně pořádá crew Kotel Bojler.

FRESH MUSIC

Paradise festival 2011 se blíží

Nejen DnB nás baví, proto Vám přinášíme další zajímavý tip na protancovaný prodloužený víkend. Opět nás zaujala událost v sousedním Rakousku - Paradise festival 2011.

FRESH MUSIC

Sety a podcasty 002

Je tu přehled kvalitních mixů a podcastů tohoto měsíce.
Hned 3 z nich od zástupců Drum Up crew!
Takže stáhnout, sluchátka do uší a ven užívat léta...

FRESH MUSIC

Tokyo Prose - Introducing Tokyo Prose + free mp3

Na konci května spatřilo světlo světa vyborné debutové album novozélandského dua z Aucklandu, projektu Tokyo Prose. A nutno říct, že přináší velmi svěží zvuk do současného dnb. Je to prevážně deep, ale s nádhernými melodiemi a plochami, na kterých je radost nechat se unášet. Jen víc takové hudby...

FRESH MUSIC

ZERO T live - SHADOWBOX@ROXY na MAD TV

Video záznám výborného  vystoupení ZERO T
na dubnovém SHADOWBOX@ROXY. Sledujte na MAD TV.

PARTY INFO

UAF 2011 - krok jiným směrem

A je to opět za námi !!! O víkendu proběhl jeden z největších festivalů elektronické hudby v "blízkém" okolí - Urban art forms. Ani chvíli jsme neváhali a vyrazili jsme  na zteč k jižním sousedům. Takže pár fotek a náš pohled na to, jak se celá akce podařila.

FRESH MUSIC

Dj Shede presents SummerExpress

Shedeho čerstvý letní SummerExpress mix je namíchán a připraven vám dělat společnost nejen v parných letních dnech...

FRESH MUSIC

Retrospect LP - A Decade Of Fracture & Neptune + SOUTĚŽ!!!

Ohlédnutí za více než 10 let trvající kariérou dua
Fracture & Neptune v podobě LP alba s 18 tracky.

FRESH MUSIC

Nero Dubstep Symphony VIDEO

Unikátní projekt na kterém spojili své síly
Nero
a BBC Philharmonic orchestra ve video záznamu.
Souhra symfonického orchestru a mocného zvuku Dubstepu... doufejme, že tento projekt je prvním v řadě dalších!

FRESH MUSIC

Fotky z Drum UPu

Byla to mohutná drumová masáž jak se patří a k tomu ještě s luxusními vizualizacemi. Sice v menším klubu, ale s o to živější atmosférou. I z fotek je jasné, že si to užívali jak lidi na place, tak i djs.

ÚTERÝ 17.09.2019
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(