FRESH MUSIC

Video: Fourward - Modest Burka

Nové video od Fourward z Rakouska.

FRESH MUSIC

Vyhlášení soutěže o lístky na UAF

FRESH MUSIC

Fotoreport z festivalu Spirit Base

Festivalová sezóna nám již začala, no a jelikož nejsme živi jen drumandbassem, vyrazili jsme kousek za hranice na pořádnou psytrancovou hopsačku. Na fotky se můžete podívat zde.

FRESH MUSIC

Rawtekk a něco málo do uší

Minulý týden mi proběhl hlavou jeden track od Rawtekk a tak jsem se rozhod o něm pár vět napsat.

FRESH MUSIC

Brookes Brothers a jejich nové debutové album

Od 6. června je možné na pultech obchodů zakoupit jejich nové CD s názvem Brookes Brothers.

TISKOVKA

Tiskovka a line-up na páteční DrumUP

Další pokračování party Drum Up už pomalu klepe na dveře a nezbývá než si trochu přiblížit koho zde uslyšíme.

FRESH MUSIC

Dizplay - Shift Happens

Asi je na vině spousta kvalitních releasů v poslední době, ale tohle album od německého producenta, který si říká Dizplay si určitě trochu pozornosti zaslouží. Od vydání už uběhly asi dva měsíce, ale to mu na kvalitě rozhodně neubírá. Vyšlo na Basswerk v digitální podobě i jako 2CD, kdy na každém disku najdete 13 tracků. 1CD ukazuje Dizplaye tak jak ho známe především, tedy jako drum and bass producenta. Druhé CD je zase našlápnuto směsicí stylů jako downbeat electronic, future garage a dubstep.

FRESH MUSIC

Ragga Jungle Koutek/ EkZo- Dun Dupes

Hlásí se opět Ragga Jungle Koutek a s ním zase střípek něčeho raggajunglového na chuť.

FRESH MUSIC

Basher - Transmission

Basher - mnohým jistě toto jméno ani moc neříká, ale tento frajer to dotáhnul na release jeho debutového alba na jednom z nej-labelů současného dnb vůbec - RAM Records. Tohle album má hodně tech a future zvuk a některé tracky jako by vypadly z nějakého soundtracku ke sci-fi filmu. Najdete na něm ale i pomalejší a vokálové kousky, stejně jako zpřelámaný jungle. Za tu rozmanitost patří Basherovy rozhodně velké plus. Vychází v digitální podobě a zároveň na 2x12" EP.

FRESH MUSIC

Stanton Warriors - The Warriors

Trošku si odskočíme od zlomených beatů ale tentokrát ne moc daleko. Breakbeatové duo Stanton Warriors vydalo nedávno své debutové album The Warriors, které je důkazem toho, že na některé věci se prostě vyplatí počkat. Po několika mixovaných kompilacích včetně např.Fabriclive 30 vydali konečně 100% své album a rozhodně to stojí za to.

FRESH MUSIC

Dephrecords: BIOFORMS presents GASMASK EP 2

Nadějný digitální label Dephrecords ze sousedního Slovenska chrlí novinku za novinkou. Jeho majitelé Goro & Dephzac aka BIOFORMS si před nedávnem vzali na paškál pokračování jejich GASMASK EP, kterým nastavili laťku hodně vysoko.

FOTKY

Fotky z Break4Beats s London Electricity

Po delší době jsme se vydali na vyhlášenou Break4Beats do Brna a tentokrát zároveň i jako účinkující. Sice jsme se spolu s MC Trchi museli poprat s né zrovna nejlepší hodinou, i tak to ale stálo za to a party to byla více než vydařená. Kromě Tonyho Colmana, který odehrál výborný "100% pure vinyl and duplate" set bych rád vyzdvihnul hlavně výkony našeho MC Trchi a z djs Philipa TBC...

SOUTĚŽ

Exkluzivní soutež s drumup.cz o 2x2 víkendové lístky na UAF

Jeden z největších festivalů elektronické taneční hudby ve střední evropě se blíží a my vám přinášíme exkluzivní soutěž o 2x2 víkendové lístky, každý v hodnotě 89 Euro. Lajnap je jako vždy nabušený těmi největšími jmény, jako třeba FatBoySlim, Deadmau5 nebo Ritchie Hawtin. Zlomená stage o nic nezaostává s djs jako Andy C, Marky nebo Pendulum. Vše se navíc letos odehraje na větším prostoru Arena Nova poblíž Vídně.

FRESH MUSIC

N.O.H.A.

Poslední koncert skupiny N.O.H.A. v olomouckém U-klubu máme všichni ještě v živé paměti a už je tu zásadní proměna skupiny

FRESH MUSIC

Sety a Podcasty 001

Přinášíme vám přehled zajímavých podcastů a setů za měsíc květen. Dubplatů je tu nespočet, takže stahujte a poslouchejte.

FRESH MUSIC

Ragga Jungle koutek / The One Russtafari

Konečně jsem si našel čas na to, abych zde rozjel Ragga Jungle koutek, kde hodlám pravidelně přihazovat nějaké mé postřehy na téma ragga jungle a dubwise.
Jako první příhozek jsem si vybral člověka jménem The One Russtafari a jeho první sólo vinyl RBS001

TISKOVKA

Epilepsia - Olomouc - S-klub /AMC Warm Up Let It Roll

Jedenácté pokračování párty Epilepsia v olomouckém S-Klubu (AMC) se uskuteční 20.05.2011. Naše pozvání na hlavní stage tentokrát přijali borci z Wabproject a to jmenovitě Alah, Winyl a MC Bombicz, špičková česká hvězda Brooklyn aka Juanita Juarez, olomoucký Shade aka Gasmask 71, Meskalin a samozřejmě Drtek djs ve složení Ix-Tremist, Daffy, Entire Remainder a nováček Mayky Mayk. Druhou stage okořeníme technem a psytrancem, kde zahrají Bass Beat djs, Drtek djs a jejich hosté, nechme se překvapit. Co na párty nebude chybět je jasnou věcí a to je videoprojekce od ďáblů z Vjs 2Kangoo, 20 Kw Power Sound, světelná show a samo sebou vy! Uvnitř článku lineup.

TISKOVKA

Rajja Gunjle 4

Kdo má chuť si poslechnout a užít si noc plnou jamajských a afrických vln, ten ať příjde do clubu 15minut v Olomouci na čtvrté pokračování Rajja Gunjle. Budou zde k mání hudební žánry, jako je Ragga Jungle, Dubwise, Rocksteady, Jamaican Ska, Roots Reggae, Dancehall a Dub.

ROZHOVOR

Rozhovor s 2Ninem k SICK & TWISTED: Friday 13th

Pátek třináctého je i díky stejnojmennému holywoodskému hororu vnímán jako zakletý den. Když se vám zrovna nic strašného nestane, často uslyšíte, že jste měli velké štěstí. Co je však na tomto dnu opravdu zajímavé je další díl dnb party Sick & Twisted. Jedním z headlinerů je dj 2Nine z Jeseníku, který zastupuje Xbass crew. Uvnitř článku najdete rozhovor ve kterém se dozvíte, co si myslí o hraní z mp3 a spoustu dalších zajímavostí.

FRESH MUSIC

Čerstvé novinky ze světa DUBSTEPu

V posledních 2 týdnech byly vydány
hned 3 velice vydařené DubStepové kompilace
a my vám přinášíme stručný náhled na věc.

ÚTERÝ 17.09.2019
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(