FRESH MUSIC

N.O.H.A.

Poslední koncert skupiny N.O.H.A. v olomouckém U-klubu máme všichni ještě v živé paměti a už je tu zásadní proměna skupiny

FRESH MUSIC

Sety a Podcasty 001

Přinášíme vám přehled zajímavých podcastů a setů za měsíc květen. Dubplatů je tu nespočet, takže stahujte a poslouchejte.

FRESH MUSIC

Ragga Jungle koutek / The One Russtafari

Konečně jsem si našel čas na to, abych zde rozjel Ragga Jungle koutek, kde hodlám pravidelně přihazovat nějaké mé postřehy na téma ragga jungle a dubwise.
Jako první příhozek jsem si vybral člověka jménem The One Russtafari a jeho první sólo vinyl RBS001

TISKOVKA

Epilepsia - Olomouc - S-klub /AMC Warm Up Let It Roll

Jedenácté pokračování párty Epilepsia v olomouckém S-Klubu (AMC) se uskuteční 20.05.2011. Naše pozvání na hlavní stage tentokrát přijali borci z Wabproject a to jmenovitě Alah, Winyl a MC Bombicz, špičková česká hvězda Brooklyn aka Juanita Juarez, olomoucký Shade aka Gasmask 71, Meskalin a samozřejmě Drtek djs ve složení Ix-Tremist, Daffy, Entire Remainder a nováček Mayky Mayk. Druhou stage okořeníme technem a psytrancem, kde zahrají Bass Beat djs, Drtek djs a jejich hosté, nechme se překvapit. Co na párty nebude chybět je jasnou věcí a to je videoprojekce od ďáblů z Vjs 2Kangoo, 20 Kw Power Sound, světelná show a samo sebou vy! Uvnitř článku lineup.

TISKOVKA

Rajja Gunjle 4

Kdo má chuť si poslechnout a užít si noc plnou jamajských a afrických vln, ten ať příjde do clubu 15minut v Olomouci na čtvrté pokračování Rajja Gunjle. Budou zde k mání hudební žánry, jako je Ragga Jungle, Dubwise, Rocksteady, Jamaican Ska, Roots Reggae, Dancehall a Dub.

ROZHOVOR

Rozhovor s 2Ninem k SICK & TWISTED: Friday 13th

Pátek třináctého je i díky stejnojmennému holywoodskému hororu vnímán jako zakletý den. Když se vám zrovna nic strašného nestane, často uslyšíte, že jste měli velké štěstí. Co je však na tomto dnu opravdu zajímavé je další díl dnb party Sick & Twisted. Jedním z headlinerů je dj 2Nine z Jeseníku, který zastupuje Xbass crew. Uvnitř článku najdete rozhovor ve kterém se dozvíte, co si myslí o hraní z mp3 a spoustu dalších zajímavostí.

FRESH MUSIC

Čerstvé novinky ze světa DUBSTEPu

V posledních 2 týdnech byly vydány
hned 3 velice vydařené DubStepové kompilace
a my vám přinášíme stručný náhled na věc.

PARTY INFO

Line-up na dnešní B4B s London Electricity

FRESH MUSIC

Nero a Filharmonický Orchestr BBC vystoupí společně

D'n'B / DubStep duo Nero se spojilo
s Filharmonickým Orchestrem BBC na unikátním projektu
s názvem DUBSTEP SYMPHONY.

SOUTĚŽ

Soutěž o 2x1 volný vstup na Break4Beats s London Elektricity

FRESH MUSIC

21 - Marcus Intalex

Již 21 let je nedílnou součástí D'n'B scény Marcus Intalex.
Tento D'n'B pionýr k této události připravil album s příhodným názvem 21.

FRESH MUSIC

YIKES! živě na D&B TV

Již příští pátek 13. 5. dorazí na Flédu London Elektricity, kterého podpoří i naši borci z Drum Up crew - DJ Shede + MC Trchi.
Prozatím se můžete podívat na záznam živého vystoupení
London Elektricity na D&B TV.

FRESH MUSIC

Urban art forms 2011 – bigger, louder, better?

Tak jak je v červnu již zvykem, naši jižní sousedi chystají poblíž Wiener Neustadtu pěknou elektronickou nálož. Po 6 úspěšných ročnících jednoho z nepropracovanějších audiovizuálních festivalů v okolí, přichází velká změna – mění se místo konání a tím i celá koncepce festivalu.

TISKOVKA

London Elektricity bude ordinovat na květnové Break4Beats!

Tony Colman aka London Elektricity, muž, mýtus a legenda, která lečí jen přiložením rukou, dorazí na květnovou Break4Beats představit svoje nejnovější album Yikes! Na první pohled je to takový ten typ a vzorného manžela a svědomitého otce. Ovšem nikdy nemizící šibalský úsměv prozrazuje, že za tlustými obroučkami se skrývá mnohem víc, než dává tenhle nenápadný elegán najevo.

PARTY INFO

Line-up na dnešní drumovou afterparty Majálesu UP v S-klubu

Po prokliknutí checkujte line-up na dnešní májové drumy. Těšte se také vizualizace z dílny Epileptic Visions. Vstup je 20Kč a startujeme v 21:00.

TISKOVKA

Koncert ALVIK v U-klubu 11.5.2011

Alvik dýchá jazzem, odráží uvolněnou atmosféru lounge music, pulsuje v nejrůznějších tempech od abstraktního hipohopu, přes broken beats až po drum´n´bass. 

FRESH MUSIC

Blue Motion a album party 29. 4. v Metru!

Po delší odmlce se chystá další mejdan Liquid Nation v olomouckém Metru. Na Slovensku vznikají zajímavé projekty, jejichž muzika je světová a podle toho také vychází na světových labelech. Řeč je o projektu Blue Motion, který si za rok své existence vydobyl slušné místo na scéně a podporu mnoha známých labelů. 

FRESH MUSIC

YIKES! LONDON ELEKTRICITY je venku...

Tony Colman aka LONDON ELEKTRICITY po téměř 3 letech dnes vydává své další album pod názvem YIKES!

FRESH MUSIC

BTK namíchal Paranoia Podcast 20

Již 6 let nám představuje BTK aktuální releasy prostřednictvím PARANOIA PODCAST.
Zde stahujte vydání s pořadovým číslem 20.

FRESH MUSIC

Report plus fotky z RING 4 MC, Praha, 8.4.2011

Třetí ročník soutěže Ring 4 MC na podporu vokalistů a MCs v drum and bassu začal tento rok prvním kolem 8.4.2011. Zúčastnilo se 6 MCs, Jéňa (Praha), Ufo (Brno), Sonic (Praha), Dryo (Havířov), 2ma (Velká Hraštice) a Trchi z Olomoucké Drum up crew.

STŘEDA 22.11.2017
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(