FRESH MUSIC

Urban art forms 2011 – bigger, louder, better?

Tak jak je v červnu již zvykem, naši jižní sousedi chystají poblíž Wiener Neustadtu pěknou elektronickou nálož. Po 6 úspěšných ročnících jednoho z nepropracovanějších audiovizuálních festivalů v okolí, přichází velká změna – mění se místo konání a tím i celá koncepce festivalu.

TISKOVKA

London Elektricity bude ordinovat na květnové Break4Beats!

Tony Colman aka London Elektricity, muž, mýtus a legenda, která lečí jen přiložením rukou, dorazí na květnovou Break4Beats představit svoje nejnovější album Yikes! Na první pohled je to takový ten typ a vzorného manžela a svědomitého otce. Ovšem nikdy nemizící šibalský úsměv prozrazuje, že za tlustými obroučkami se skrývá mnohem víc, než dává tenhle nenápadný elegán najevo.

PARTY INFO

Line-up na dnešní drumovou afterparty Majálesu UP v S-klubu

Po prokliknutí checkujte line-up na dnešní májové drumy. Těšte se také vizualizace z dílny Epileptic Visions. Vstup je 20Kč a startujeme v 21:00.

TISKOVKA

Koncert ALVIK v U-klubu 11.5.2011

Alvik dýchá jazzem, odráží uvolněnou atmosféru lounge music, pulsuje v nejrůznějších tempech od abstraktního hipohopu, přes broken beats až po drum´n´bass. 

FRESH MUSIC

Blue Motion a album party 29. 4. v Metru!

Po delší odmlce se chystá další mejdan Liquid Nation v olomouckém Metru. Na Slovensku vznikají zajímavé projekty, jejichž muzika je světová a podle toho také vychází na světových labelech. Řeč je o projektu Blue Motion, který si za rok své existence vydobyl slušné místo na scéně a podporu mnoha známých labelů. 

FRESH MUSIC

YIKES! LONDON ELEKTRICITY je venku...

Tony Colman aka LONDON ELEKTRICITY po téměř 3 letech dnes vydává své další album pod názvem YIKES!

FRESH MUSIC

BTK namíchal Paranoia Podcast 20

Již 6 let nám představuje BTK aktuální releasy prostřednictvím PARANOIA PODCAST.
Zde stahujte vydání s pořadovým číslem 20.

FRESH MUSIC

Report plus fotky z RING 4 MC, Praha, 8.4.2011

Třetí ročník soutěže Ring 4 MC na podporu vokalistů a MCs v drum and bassu začal tento rok prvním kolem 8.4.2011. Zúčastnilo se 6 MCs, Jéňa (Praha), Ufo (Brno), Sonic (Praha), Dryo (Havířov), 2ma (Velká Hraštice) a Trchi z Olomoucké Drum up crew.

FRESH MUSIC

SPECTRASOUL představují LOST DISCIPLE / REMINISCENCE

Duo SPECTRASOUL z anglického Brighton vydávají
LOST DISCIPLE / REMINISCENCE
na SHOGUN AUDIO.

FRESH MUSIC

Novinky u SAMURAI MUSIC

Novozélandský label SAMURAI MUSIC nám přináší řadu kvalitních releasů, momentálně v čele s DOSE.

FRESH MUSIC

-UNDER THE ICE- debutové album od ICICLE

Jeden z nejtalentovanějších D'n'B producentů současnosti, ICICLE, vydá své debutové album na domovském labelu SHOGUN AUDIO 25. 4. 2011.

TISKOVKA

S-O-S Free Fest 2011 oficiálně odtajňuje část ze svých plánů na léto

O předčasně prodlouženém víkendu 15. a 16. července se v Babicích u Šternberka předvedou zkušení zástupci Londýnské tech-housové scény a za DNB nejen výherci letošních Drum and Bass awards. Prostor bývalé obalovny v Babicích u Šternberka stejně jako loni nabídne dostatečný komfort pro jeden z nejoblíbenějších festivalů elektronické hudby na Moravě S-O-S FREE FEST 2011, který má pořadové číslo 3. Očekávejte DJská esa, drum & bassové legendy, kvalitní producenty i zástupce okrajových žánrů a to vše bez vstupného!

TISKOVKA

Majáles UP

Letošní Majáles UP se uskuteční v pondělí 2. května pod heslem "Studenti studentům". Majáles bude letos v retro stylu, takže hurá vyhrabat jarmilky a tepláky a jde se na studentský majáles!

FOTKY

Fotky z Drum UPu

Fotky z pátečního Drum UPu s Mindscapem najdete tady.

PARTY INFO

Line Up na dnešní party s MINDSCAPEM

Je tu pátek, večer se blíží a s ním i pořádná nálož kvalitní muziky hned na 2 stages. Line Up praská ve švech...

SOUTĚŽ

Soutěž o dva vstupy na Drum Up s MINDSCAPE

Páteční Drum Up se pomalu a jistě blíží a my vám přinášíme soutěž o dva vstupy. 

TISKOVKA

Tiskovka - Drum Up 15.4.2011

Drum Up mejdan se konečně po pár menších klubech stěhuje zpátky do většího prostoru olomouckého S-klubu a tentokrát to bude ve velkém! Čekají Vás 2 stage plné nejen drum and bassu, ale i breakbeatu a jednoho live vystoupení.

OSTATNÍ

Spuštění nového webu

Po dlouhých a předlouhých až skoro nekonečných peripetiích je tu nový web, na který jsme všichni tak dlouho čekali. Drumup.cz tak může koněčně vyplnit mezeru, která vznikla po zániku webu ytp.cz, který několit let fungoval jako informační server pro Olomouc a okolí nejen o drum and bassu.

STŘEDA 21.02.2018
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(