TISKOVKA

Soul Ex Machina Clash aneb klubový drum&bass i o prázdninách

V brněnském klubu Perpetuum tento pátek zavládne zlomený beat. Tentokrát si na svůj mejdan pozvala místní Soul Ex Machina crew skvělého slovenského DJe a producenta Johneyho, který v rukávu nosí opravdu velmi rozmanitou selekci.

Letní prázdniny se nám přehouply přes svoji první polovinu a hudební festivaly jsou v plném proudu. Není však radno zapomínat ani na brněnskou klubovou scénu, která nespí ani v létě. Důkazem toho je v pořadí už druhý prázdninový Soul Ex Machina Clash, tentokrát posílený o věru vytříbeného headlinera.

 

Johney je člen brněnské Futurespective crew, pod jejíž hlavičkou také tvoří svoji vlastní rozmanitou muziku, která žánrově sahá od dubstepu, přes deepový drum&bass až po amenové jungly. Především je to však výborný DJ. Jeho selekce je typická opravdu širokým záběrem. Kromě klasického drum&bassu se nebojí zabrousit ani mezi ostatní žánry bassmusic jako jsou footwork nebo juke.


 

Johneyho podpoří svojí troškou muziky do mlýna DJs ze Soul Ex Machina. Ti si libují především v deepovém drum&bassu a liquid-funku ale k ránu se jejich selekce zatoulá i do vod mnohem tvrdší muziky.

 

Všechno však začne už v odpoledních hodinách na venkovní zahrádce před klubem, na které budou pouštět rovné i zlomené beaty Soul Ex Machina a její spřátelení DJs. Nebude chybět ani grill, na kterém budou předvádět svoje kulinářské umění Six Beat Under a Rough:Result.


DJs: JOHNEY (SVK) /Futurespective Music/

SOUL EX MACHINA: Binarized, Six Beat Under, Rough:Result, Quest, Pesha

FB Událost

SOBOTA 20.07.2019
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(