TISKOVKA

COUNTERSTRIKE (JAR) zahájí klubovou sezónu na BASS EVOLUTION v S-Cube!

26.9.2014 zahajujeme v S-cube olomouckou klubovou sezónu pořádným drum and bassovým nářezem v čele s legendou světového dnb, COUNTERSTRIKEm! Nenechte si ujít pokračování noci BASS EVOLUTION, jejíž minulý díl s FORBIDDEN SOCIETY málem zbořil S-cube!

Po několika vydařených BASS EVOLUTION party, kde se nám představili UK djs Ragga & DMC UK šampion Jeppa, české legendy Phillip TBC a Sayko a naposledy pekelný Forbidden Society, pokračujeme v našlapané úrovni našich headlinerů a tentokrát představujeme jednoho z nejznámějších djs a producentů tvrdého drum and bassu, COUNTERSTRIKE!

V Olomouci to rozbije Justin Scholtemeyer aka dj Animal Chin, aktivní zástupce dua Counterstrike. Pochází z Jihoafrické republiky, djingu se věnuje přes 20 let, produkci od roku 1998. Na svém kontě má obří množství releasů, jak na vlastních labelech, Algorythm Rec. a Counterstrike Rec., tak na dalších labelech, jako jsou např. Forbidden Society Rec., Moving Shadow, Freak Rec. a PRSPCT.
Tracky z Counterstrikovi produkce hrají všichni světoví představitelé temného drumandbassu jako jsou Audio, Forbidden Society, Ed Rush a The Panacea, a vy si 26.9. můžete v Olomouci poslechnout spoustu známých tracků přímo od jejich legendárního tvůrce, jednoho z pionýrů žánru, který se zasloužil o vývoj drumandbassu!

FREE DOWNLOAD na Algorythmix 4 od Counterstrika:

Z Brna přijedou rozsekat pařící dav djs SPOOL a BIRG, matadoři brněnské zlomené scény a zástupci uznávané POHON.CZ crew. Ta má na starost například legendární dnb noc VENDETA se skoro 40 pokračováními. Spoola a Birga doprovodí na majku MC EMBRYO, který je v česku stále více uznávaný a obsazovaný MC na dnb parties.

Na BASS EVOLUTION party nesmí chybět zástupci pořádající crew a těmi jsou S4P LIVE a dj POSPITCH. S4P LIVE představí svou nejnovější energetickou live show. Dj MASO zamíchá zbrusu nové pecky, pořádně ostré temnoty a klasické dnb hymny, doprovodí jej SPABOY a jeho extra bass na syntezátoru, beaty, smyčky a soundeffecty na pad kontroleru. Jejich nabušený sound doprovodí na majku MC TRCHI, který Vás rozloží svou rychlou anglickou lyrikou.

Dj POSPITCH vystupuje na parties poslední dobou stále více a stává se i součástí brněnské dnb scény. Kdekoliv hraje, nenechává návštěvníky parties v klidu a nakládá jim taneční pecky v precizním mixu. Tentokrát bude mít připravený ještě tvrdší nášup, než jsme u něj zvyklí.

Z Prahy přijede zakotlit dj JEMLE, zástupce spřátelené crew drumup.cz. Můžete se těšit na jeho nejnovější set, který si připraví speciálně pro tuto akci.

Celou párty na hlavní stage rozjedou CULT OF DREAD aka dj YOU2 b2b CRACKENN z Rajjagunjle Rockers crew se svým nenapodobitelným mixem ragga reggae, ragga junglu, dubu, dnb, tekku a jump upu.

V S-cube se ovšem bude pařit i na druhé stage a to v rytmu ELECTRO HOUSE a DUBSTEP.
Rozjíždět prostory u baru budou djs: ATREY (house), FOX (grime), JULANS-P (dubstep), POSPITCH (special dubstep set), MASO b2b SPABOY (house).

Pro ultimátní zážitek bude posilněný zvuk na hlavní stage a projekce by Epileptic Visions. Samozřejmostí je šatna, 2 bary a special akce na vybrané drinky!

Pokud se Vám líbila poslední BASS EVOLUTION s FORBIDDEN SOCIETY, věřte, že tentokrát jsme pro Vás připravili ještě více muziky za méně peněz.

Vstup na akci je rovných 100kč.

Naviděnou v září v S-cube na jedné z nejočekávanějších dnb akcí tohoto podzimu!

Facebook událost

Bass Evolution

SOBOTA 20.07.2019
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(