PARTY INFO

Říjnovou Resoulution ovládne Halogenix z Ivy Lab

První velká podzimní drum&bassová akce v klubu Perpetuum přiveze do Brna ten nejvytříbenější zlomený beat přímo z Londýna. Pozvání na první Resoulution aktuální sezóny přijal jeden z nejzářivějších producentů britského deepového drum&bassu, Halogenix.

Jako součást veleúspěšného uskupení Ivy Lab, jehož dalšími členy jsou legendární Sabre a Stray, sbírá tento londýnský talent jedno ocenění za druhým. Jejich citlivé spojení zadumaného deepového beatu a prvotřídních soulových vokálů považuje nejedna z velkých postav d&b scény za budoucnost celého žánru.

Svoje první výrazné kroky na scéně však Halogenix učinil již jako sólový producent, když se mu podařilo neuvěřitelně rychlým způsobem vyhoupnout na úplný vrchol a vydat hned několik releasů na těch nejprestižnějších anglických labelech. Od té doby se stal jednou nejvyhledávanějších postav londýnské scény. To mu zajistilo nedávný velký sólový release Systems 001 na Critical Music nebo pozvání do již zmíněného velmi úspěšného projektu Ivy Lab. Ve sbírce mu nechybí ani další sólové releasy na Critical Music, Dispatch Recordings nebo Horizons Music.

Kromě zahraničního hosta zahrají na Resoulution také tradičně členové rezidentní crew Soul Ex Machina. Ti jsou známí svým širokým hudebním rozpětím od experimentálního autonomic soundu, přes liquid-funk až po tvrdé deepové rollery. Svým vokálním projevem je v pozdějších částech večera podpoří také speciální host - skvělý česko-britský MC Jedifire.

FB Událost

Atempt se pod svou předchozí přezdívkou Binarized pohybuje po brněnské hudební scéně už dlouhou dobu a odjakživa předvádí skvělé výkony, ať už se pod jeho rukami točí dubstep nebo drum&bass. V poslední době se se vší vervou vrhl do hudební produkce a z prvních výsledků jeho práce je evidentní, že má před sebou velkou budoucnost. Jeho pravou hudební láskou je neurofunk a techstep, který ale poslední dobou stále častěji prokládá experimentální a deepovou hudbou.

Attempt Soundcoud

Dvojice Rough:Result a Six Beat Under je tradiční spojení, které vzniklo už když oba tito DJs začínali svoje působení v klubu Perpetuum. Svým širokým záběrem a skvělou selekcí inteligentního d&b se jim podařilo probojovat se až k našim východním sousedům, kam si je pozval do své slavné radiové show SignaII FM legendární DJ Lixx. Zanedlouho následovalo i hraní na úspěšné Lixxově party Basshaze. Nově navázali spolupráci s MC Jedifirem, který je premiérově podpoří svými vokálními skills právě na aktuální Resoulution.

Six Beat Under Mixcloud

Rough:Result Soundcloud

V neposlední řadě budou na Reoulution k slyšení další dvě postavy, které stály u vzniku Soul Ex Machina crew, Quest a Pesha. První jmenovaný udělal své první DJské krůčky již před lety spolu se Six Beat Underem. Od té doby se vypiloval svoje DJ skills na vysokou úroveň a specializuje se na postupnou gradaci svých setů. Pesha zase spojil svoje začátky s Rough:Resultem, se kterým sdílí lásku k deepovému drum&bassu. Pesha se však v posledních letech na rozdíl od svého kolegy posunul o poznání blíže k tvrdšímu a dancefloorovějšímu pojetí tohoto subžánru.

Pesha Soundcloud

PONDĚLÍ 27.05.2019
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(