PARTY INFO

Na Listopadové Resoulution představí své nové album Cern

Na poslední letošní Resoulution si připravili její pořadatelé opravdovou lahůdku v podobě novozélandského mistra temných hudebních hlubin Cerna. Do Brna přijede představit své zbrusu nové album Under Another Sky, se kterým aktuálně objíždí celý svět.

Ollie Macky alias Cern není na drum&bassové scéně žádným nováčkem. Svůj první release vydal už v roce 2006 ale opravdu se do povědomí britské scény zapsal až o dva roky později, kdy vydal hned několik skvělých desek v čele s kolaborací s další legendou Loxym. Už tehdy byla jeho produkce specifická skvělou prací s basovou linkou a charakteristicky rozmanitým zvukem bubínků.

Od té doby jeho hudební hvězda nezadržitelně stoupá. Postupně se mu podařilo vydat muziku na těch nejvlivnějších labelech světového drum&bassu jako jsou Renegade Hardware nebo Samurai Music. Jméno Cern se postupem času stalo synonymem toho nejkvalitnějšího temného a deepového beatu.

Svoji dosavadní hudební kariéru nyní korunoval svým už druhý albem „Under Another Sky”, které vydal letos v říjnu na Dispatch Recordings a se kterým se vydal na evropskou tour, v jejímž rámci zavítá exkluzivně i do brněnského klubu Perpetuum na party Resoulution.

 

Hudebně Cerna podpoří stálá posádka DJs ze Soul Ex Machina crew, kteří jsou známí svou láskou k deepovému drum&bassu, ať už v podobě tvrdých rollerů nebo inteligentního liquid-funku.

Atempt se pod svou předchozí přezdívkou Binarized pohybuje po brněnské hudební scéně už dlouhou dobu a odjakživa předvádí skvělé výkony, ať už se pod jeho rukami točí dubstep nebo drum&bass. V poslední době se se vší vervou vrhl do hudební produkce a z prvních výsledků jeho práce je evidentní, že má před sebou velkou budoucnost. Jeho pravou hudební láskou je neurofunk a techstep, který ale poslední dobou stále častěji prokládá experimentální a deepovou hudbou.

Attemp Soundcloud

Dvojice Rough:Result a Six Beat Under je tradiční spojení, které vzniklo už když oba tito DJs začínali svoje působení v klubu Perpetuum. Svým širokým záběrem a skvělou selekcí inteligentního a deepového d&b se jim podařilo probojovat se až k našim východním sousedům, kam si je pozval do své slavné radiové show SignaII FM legendární DJ Lixx. Zanedlouho následovalo i hraní na úspěšné Lixxově party Basshaze.

Six Beat Under Mixcloud

Rough:Result Soundcloud

V neposlední řadě zahraje na Resoulution také další postava, která stála u vzniku Soul Ex Machina crew - Quest. Už od jeho úplných Djských začátků byly jeho sety charakteristické především skvělým výběrem hudby a postupnou gradací. Od té doby vypiloval svoje skills na vysokou úroveň ale jeho láska k postupnému rozvíjení příběhu svých mixů zůstala nezměněna.

PONDĚLÍ 27.05.2019
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(