TISKOVKA

Drum UP „NEW ZEALAND MASSIVE“ 14.11.2014 @ S-Cube

Drum UP bude 14. listopadu slavit 11. narozeniny a poblahopřát mu přijedou hned 2 novozélandské dnb hvězdy. Po skvělém vystoupení na (nejen) letošním festivalu Let It Roll se do ČR opět vrací The Upbeats, se kterými přijede i jejich neméně zkušený krajan TREi. Připravte se na „NEW ZEALAND MASSIVE“!

Jeremy a Dylan, kterým se někdy přezdívá Terror Snake a Downie Wolf, spojili své producentské síly už v roce 1998 pod názvem The Upbeats. Svým originálním zvukem se brzy dostali mezi světovou dnb špičku a po kolaboracích se jmény jako Noisia, Ed Rush & Optical, Bad Company, Hive nebo Gridlock a releasech na nejprestižnějších labelech jako Ram Records, Virus, Commercial Suicide nebo vlastním labelu Non Vogue se v roce 2013 usídlili ve stáji holandských mistrů Noisia, Vision. Právě na labelu Vision jim vyšlo jejich poslední album Primitive Technique, ze kterého pochází pecky jako Undertaker, Beyond Reality nebo nádherná vokálovka Alone. The Upbeats mají neuvěřitelnou schopnost tvořit brutální „dancefloor bangery“ a jejich mohutný zvuk s osmitunovými nájezdy sedí na label Vision jako hrnec na prdel. Asi všichni znáte jeden z nejhranějších tracků roku 2012 Dustup, který vznikl kolaborací s holandským triem Noisia. Djské vystoupení The Upbeats jsou neuvěřitelně energická a právem dnes patří mezi „highlighty“ velkých festivalů. Máme obrovskou radost, že to přijedou rozsekat i k nám do Olomouce!

Druhý protinožec v line-upu je Trevor Linnell alias TREi, jeden z nejvýraznějších novozélandských dnb exportů posledních let. Za svoji asi 10-ti letou kariéru stihl vydat tracky na labelech jako SOM Music, Viper Recordings, Samurai Music, Commercial Suicide, Critical nebo Shogun Ltd. Loni mu vyšlo našlapané album Satellites, ze kterého znáte pecky jako Change Your Mind s vokálem Thomase Olivera nebo kolaboraci se State Of Mind s názvem Breed. TREi-ova produkce je typická svým našláplým dancefloor zvukem a releasy na nejprestižnějších světových labelech jen potvrzují, že si vybral správné řemeslo. K tomu je TREi známý svými rychlými mixy s monstrózními double-dropy a precizní selekcí, při jeho setu si rozhodně na parketu neodpočinete!

Domácí support obstarají borci z Drumup crew ve složení mistra našlapaných mixů a jednoho z nejdéle hrajících olomouckých djů Shede, všestranný vynil master dj Jemle, ostřílení djs v ultrakrutém 3 deck setu CrashMan & Gr3p a dj Pospitch, který poctivě naloží taneční pecky v precizním mixu za doprovodu zástupce Bass Evolution crew MC-ho Trchi. Spřátelenou olomouckou crew Bassbeat pak bude na hlavní stage reprezentovat dj Arra. Uslyšíte tak několik odnoží dnb, od techstepu a neura přes mainstream až po liquid. Celou party pak zaslouženě odstartuje vítěz DJ Contestu!

Na nedávno zrekonstruované druhé stage se s různě okořeněnými house/electro/break sety představí několik místních borců. Stále lepšího producenta Symplexe a jeho našlapané sety znáte snad všichni, stejně jako šternberského dnb guru, dje a promotéra Gotiu. Druhou polovinu noci se mixu ujmou djs z Bassbeat crew, kdybyste náhodou chtěli na chvíli uniknout zlámanému bass mordoru ze stage hlavní;).

Kromě kvalitního zvuku a světel vás čekají i krutopřísné vizualizace, o které se postará zkušený vizualizátor VJ Synthy. Start je v 20:00, vstup 150,- v předprodeji a 200,- na místě. Drum UP je oficiálním warm upem Imagination Festivalu, který se uskuteční 28.11.2014 na pražském výstavišti v Letňanech! Na místě budou k dispozici vstupenky bez předprodejního poplatku - za 890,- Kč!

Přijďte s námi oslavit 11. narozeniny nejstarší olomoucké dnb party Drum UP na jedinečný „NEW ZEALAND MASSIVE“!

Událost na FB

ÚTERÝ 19.06.2018
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(