TISKOVKA

Legendární Noisia Invites a Viper Rerodings na Let It Roll Winter 2015

Na konci února, 27.2. 2015 do Prahy opět zavítá špička současné drum and bassové scény, která vystoupí v rámci zimní edice oblíbeného festivalu Let It Roll. Jedno z největších lákadel je rozhodně premiéra světoznámé noci holandského projektu Noisia, legendární Noisia Invites. Česká republika bude mít tak možnost zažít vůbec poprvé tuto legendární noc s jedinečným line upem plným světových DnB jmen.

Druhou hlavní stage Let It Roll Winter 2015 si vzal pod svá křídla respektovaný britský label Viper Recordings. V současné době patří mezi nejuznávanější drum and bassové leadry společně s Ram Records, Hospital Records, Shogun Audio a dalšími.

NOISIA INVITES

Společně s Noisií vystoupí na zimním Let It Rollu další známá neurofunková dvojce The Upbeats. Novozélandský projekt The Upbeats, to je dvojice Jeremy Glenn a Dylan Jones. Druhým zveřejněným headlinerem je experimentátor Rockwell. Tento extravagantní producent pochází z Velké Británie, má hudební vzdělání a rád dělá věci po svém. To všechno, dává dohromady neuvěřitelnou kombinaci kreativity, svérázu a přitažlivosti.

VIPER RECORDINGS

Na Viper Recordings stagi samozřejmě nemohou chybět majitelé tohoto liverpoolského labelu, legendární dvojce Matrix & Futurebound. Na Let It Rollu  můžeme po dlouhé době přivítat zástupce čistě jump up drum and bassu, a to jednoho z nejpovolanějších na scéně Original Sina. Představitel britského vydavatelství Playaz se na drum and bass scéně pohybuje dlouho řadu let po boku jmen jako Hype, Hazard a mnoho dalších. 

Vstupenky na Let It Roll Winter 2015 jsou stále v předprodeji sítě Ticketportal.cz za cenu 700 Kč + poplatky prodejce.

Souhrn zveřejněných účinkujících:

Noisia, Matrix & Futurebound, The Upbeats, Original Sin, Rockwell, Insideinfo

Oficiální webové stránky akce: www.letitroll.cz

Oficiální facebook fanpage: https://www.facebook.com/letitrollcz

Facebook event: https://www.facebook.com/events/1573586522868768

Link na předprodej vstupenek: http://www.letitroll.cz/vstupenky/

PONDĚLÍ 25.05.2020
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(