TISKOVKA

NEUROLOGY #2 /w QO, CrashMan B2B PornZ, Holder, Basstronic djs, Mindicted

Mindicted Crew se vrací s druhým dílem klubové akce NEUROLOGY DNB EVENT, která se uskuteční v pátek 18. 12. 2015 v prostorách boskovické Turbíny! Tentokrát se zdejšímu publiku představí přední český neurofunkový producent QO, který je mimo jiné zástupcem maďarského labelu EATBRAIN! Line-up doplní rezidnentní DJs a jejich hosté.

EVENT: https://www.facebook.com/events/939814889426348/


▶ QO (Eatbrain, Citrus, Disturbed, Hoofbeats)
https://www.facebook.com/qosobu

Petr QO Vicher je jeden z předních českých neurofunkových producentů. K drum and bassu se dostal někdy v letech 2001/2002, což dodnes považuje za zlatou éru DnB. Poté, co se rozhodl začít s produkcí, roky pracoval na svém zvuku a budoval si jméno releasy na labelech jako Close 2 Death, Trust in Music a Disturbed. V roce 2011 vydal svoji první sólovou 12" desku na legendárním nizozemském labelu Citrus Recordings. Od této doby lze jeho produkci definovat jako úderný mix techstepu a neurofunku založený na extrémně mohutné base.

S postupem času zaznamenal QO úspěchy s tracky Distress Signal (Disturbed), nebo Armored Core (Close 2 Death).V roce 2014 se podepsal trackem Killcode (feat. Nuclear MC) na albu Tales of the Undead LP, které vyšlo na předním neurofunkovém labelu EATBRAIN, v roce 2015 k tomuto zářezu přidal Atari X EP na stejném labelu.Jak se QO činí za pultem se můžete podívat třeba v přiloženém videu. Jedno je jisté - čeká Vás intenzivní nálož extrémně řezavého drum and bassu!


▶ Holder (Redrum)
http://www.redrumcrew.cz/holder/

Dj Holder začal koketovat s hraním v roce 2003, po čase zjistuje že djing a styl drum and bass jsou část jeho života který hledal a moc ho to baví. Začíná v jeho rodném městě v Boskovicích s pořadáním akcí. v roce 2005 přechází pod křídla Spabreakers aby nakonec v roce 2007 zakotvil v Redrumu. I když je členem brněnského seskupení nezapomíná na domovské město a pořádá drum and bassovou noc pod názvem DIRTY DRUM.

Nemá přímo vyhraněnou dnb odnož muže to ho slyšet zahrát jemný liquidní set ale i hromy a blesky hard stepu či dark side.
Jeho sety jsou plné energie a pestrosti drum and bass, s nádechem reggae, které Vás nenechají chladnými.


▶ Crashman B2B PornZ (DrumUp.cz, Fleshpot, Bassasins)

https://www.facebook.com/CrashMan-Gr3p-141816992583473
https://www.facebook.com/PornZ-240592696017029

CrashMan žijící momentálně v Brně úřadoval již na první NEUROLOGY společně s Gr3pem a Karpou, s nimiž v současnosti také tvoří uskupení Bassasins. Svoji djskou uměleckou dráhu odstartoval před bezmála sedmi lety pod křídly uskupení Modern Majority Music pořádáním místních akcí ve Svitavách. Po rozpadu zakládá s pár přáteli crew Fleshpot. Na přelomu roku 2011/2012 začíná psát jako redaktor pro server www.drumup.cz a v roce 2013 přechází také pod hlavičku stejnojmené olomoucké crew, které je dodnes členem. V rámci Drumandbassu si prošel napříč všemi hlavními směry od Deepu přes Liquid, JumUp i Neurofunk. V současnosti kotví převážně v neurofunovém a deepovém doku. Měl tu čest vystupovat po boku takových jmen jako je například Audio, The Upbeats, June Miller, Break, Allied, Teddy Killers, Mefjus a ještě větším počtem neméně zajímavých českých djs. Ale nejvíc samozřejmě vypoví o jeho skills mixcloudový profil

Pornz svoji kariéru zahájil roku 2012 a v rámci DnB se specializuje na jeho tvrdší polohy. Jeho selekci jste mohli slyšet například na festivalu Rosnička, nebo v poslední době v brněnském klubu Perpetuum v rámci akcí DnB Wednesdays! PornZ také nahrál k tomuto dílu NEUROLOGY promo mix, který si můžete poslechnout zde:

 

NEUROLOGY #2 PROMOMIX - mixed by PornZ by Mindicted_Crew on Mixcloud

 

Těšíme se, co tohle komando předvede na Turbíně!


▶ JOHNYX (BASSTRONIC CONTROL CREW)
https://www.facebook.com/basstroniccontrol

Johnyx je taťka blanenskýho soundu Basstronic Control Crew, který si nejnověji vzal na starost nový blanenský klub BASS! Kromě těchto je také zručným diskžokejem, co nemá problém zamíchat během jedné minuty neurofunk, mainstream a jump-up tak, aby si z toho všichni přítomní sedli na prdel!

▶ ESKI (BASSTRONIC CONTROL CREW)
https://www.facebook.com/pages/Eski/1531046507140397

Další šílenec z Blanska, partyman tělem i duší, kterej už za mixem taky nějakej pátek strávil. Jeho sety jsou plné dancefloorových pecek, ale i temnějších poloh. Kromě DnB se vyžívá v rovných a houpavých beatech, což potvrdil svým vítězstvím v DJ contestu na FAR TOO LOUD (UK) v pražským Stormu.

▶ VOID.SEC& DEJFUNK (MINDICTED)
https://www.facebook.com/Mindicted/

Mladá krev z Boskovic. Spolu v květnu roku 2014 založiil DJskou a promotérskou crew MINDICTED, pod jejímž jménem už stihli uspořádat jednu sezonu klubových akcí BASSMENT a letos na to navázali další pravidelnou akcí NEUROLOGY na boskovické Turbíně.

Void.sec si v červnu 2015 díky vítězství v DJ contestu zahrál v pražském klubu STORM na akci TAKE CONTROL před britským producentem PROLIXem. V jeho setech můžete slyšet převážně neurofunk, občas nějakou dancefloor pecku a sem tam nějaký half-time DnB.

Dejfunk je kluk, který se za rok hraní naučil za mixem sakramentsky otáčet! Jeho sety jsou plné ostrého neurofunku a to zejména věcí, které v TOP 10 beatportu rozhodně nenajdete!

Na NEUROLOGY # 2 se představí v B2B setu, ze kterého budeš mít chuť házet písek lopatou a sekat dříví sekerou!

NEUROLOGY #2 /w QO, Crashman B2B PornZ, Holder
18. 12. 2015
Turbína Boskovice
ENTRY: 100 kč


Neurology 2

STŘEDA 15.07.2020
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(