TISKOVKA

NEUROLOGY #3 /w A-CRAY @Turbína - 25.3.2016

Poslední pátek v březnu se v boskovickém klubu Turbína uskuteční třetí díl drum and bassové klubové akce NEUROLOGY, kterou pořádá místní Mindicted Crew. Headlinerem je pro tentokrát velmi zvučné jméno české DnB scény - A-CRAY! Support obstará Eski z blanenské Basstronic Control Crew a kompletní soupiska djů MindictedCrew - Dejfunk, iGOR, Mr. Pin, T.R.J.N., The Tower a VoidSec!

EVENT

A-CRAY [Neodigital, Authentic, Eatbrain, Let ItRoll]
https://soundcloud.com/a-cray
https://www.facebook.com/ACrayCZ

Čerstvě 21-letý Ondra A-cray Krejčík pochází ze Slaného a produkci se věnuje od roku 2009. Od té doby se stal členem crew Touch the Jungle, pečlivě budoval zvuk a začal vydávat tracky na labelech, jako je Authentic Music, Deafmuted records, Zenith, nebo Syndrome Audio. Postupem času se dostával do povědomí veřejnosti, ale i známých zahraničních producentů a labelů. To vyústilo například v release singlu Diverted/Simple na A.M.C.ho labelu Titan Records. V červnu roku 2014 vyšel na labelu Neodigital dnes již legendární track Stomper, který boural pódia napříč celou Evropou, dostal se na krásné druhé místo v žebříčku nejprodávanějších DnB tracků na Beatport.com a do svého setu jej zařadili například The Upbeats, Rockwell, nebo Jade.

Z jeho ostatních releasů stojí za připomenutí track Extortion, který vyšel jako vinyl na labelu Citrus Recordings. V roce 2015 se zapsal do LP Mirror Universe, které vydal label Eatbrain, svým remixem tracku Evil Dead od dalšího českého producenta - QO, který byl headlinerem minulé NEUROLOGY.Díky tomuto remixu, ale i díky například tracku You Don’t, který vyšel na českém labelu Authentic Music se A-Cray dostal do vysílání legendárního Noisia Radio. O neuvěřitelné kvalitě jeho produkce také svědčí úmístění na prvním místě Dnb Czech Awards 2014 v kategorii producent roku!

Za mixem obvykle A-Cray podává energický výkon podpořený precizním mixem a opravdu vychytanou selekcí. Těšit se můžete na poctivý neurofunkový nářez! Ostatně - o jeho djských kvalitách se můžete přesvědčit například v záznamu jeho guest mixu pro DnB France!

ESKI (BASSTRONIC CONTROL CREW)
https://www.facebook.com/pages/Eski/1531046507140397

Eski je šílenec z Blanska, partyman tělem i duší, kterej už za mixem taky nějakej pátek strávil. Jeho sety jsou plné dancefloorových pecek, ale i temnějších poloh. Kromě DnB se vyžívá v rovných a houpavých beatech, což potvrdil svým vítězstvím v DJ contestu na FAR TOO LOUD (UK) v pražskýmStormu.

Na NEUROLOGY jste mohli Eskiho slyšet už dvakrát a to pokaždé v některém z otevíracích slotů, ve kterých předvedl spíše tu jemnější část jeho selekce. Tentokrát bude Eski svým setem uzavírat celý večírek, takže se můžete těšit na extrémní nálož těch nejtvrdších odnoží Drum and Bassu a kdo ví, kam až nás tato pouť zavede…

VoidSec [Mindictedcrew]
https://www.facebook.com/voidsecdnb
https://soundcloud.com/voidsec

VoidSec, vlastním jménem Vojtěch Sedlák se hudbě věnuje od malička - nejoblíbenějším hudebním nástrojem pro něj byly dlouhou dobu bicí, na které hraje od 8 let. Když začal v roce 2014 koketovat s DJingem, založil spolu s Dejfunkem Mindicted Crew. Jejím prostřednictvím začal spolupořádat pravidelné večírky BASSMENT, o rok později NEUROLOGY a stál také u zrodu myšlenky brněnské akce Absinthe Drum’n’Bál, která se konala v katakombách pod Malou Amerikou.
V červnu 2015 zvítězil v DJ contestu na akci Double Trouble v pražském Stormu, díky čemuž si zahrál před legendárním Prolixem. Nedávno také nahrál guest mix pro youtube kanál Neurofunk Stage.

Na této Neurology bude VoidSec slavit svoje 23. narozky, takže si střihne speciální B-day set, ve kterém uslyšíte průřez vším, co ho v DnB baví - dancefloor, neurofunk, ale i nějaký halftime DnB.

Dejfunk B2B iGOR [MindictedCrew]
https://www.facebook.com/djigordnb
https://soundcloud.com/igor-ez
https://www.mixcloud.com/daweej/

Dejfunk je druhý zakladatel Mindicted Crew, zdatný organizátor a kluk, který se za rok a půl hraní o sebe naučil za mixážním pultem postarat a to i bez předchozí hudební průpravy. Taktéž stojí za vznikem večírků BASSMENT, NEUROLOGY i Absinthe Drum’n’bál. Je mu 19 let, pracuje v Brně jako barman a jako DJ nejradši servíruje méně známé neurofunkové nářezy!

iGOR je nejčerstvějším přírůstkem do Mindicted Crew. Pochází z Brna, je mu 22 let a DJingu se věnuje od roku 2014. Za tu dobu byl ke slyšení například v rámci pravidelných DnB Wednesdays v brněnském klubu Perpetuum. Díky vítězství v DJ contestu si zahrál na akci Therapy Sessions v Českých Budejovicích po boku jmen, jako jsou Counterstrike, nebo C-Netik. V jeho selekci můžete slyšet širokou škálu DnB subžánrů. Oblíbené zvíře je kočka.

Na Neurology budete moct slyšet tyto dva pány ve smrtonosném B2B setu!

The Tower (Mindicted)
https://www.facebook.com/towerstandsstill
https://www.mixcloud.com/The_Tower/

The Tower je nekompromisní mladík z Brna, který oceňuje hlavně hutný zvuk a velkou kadenci tracků. Od jeho selekce můžete čekat. mainstreamově laděný neurofunk. Od roku 2014 je členem MindictedCrew. Oblíbená ryba je mořský koník.

Mr. Pin [MindictedCrew]

Lukáš aka Mr. Pin se DJingu věnuje krátce, ale o to intenzivněji. Za půl roku si osvojil techniku hraní a vytvořil si soilidní základnu tracků pro svoji selekci. Kromě DJingu se aktivně podílí na promotérských aktivitách MindictedCrew. V jeho setech můžete čekat rychlý mix, žánrově se věnuje deepu, mainstreamu a neurofunku.

T.R.J.N.

DJ T.R.J.N. se o DNB zajímá zhruba od roku 2008, kdy mu učaroval svým mixem Britský DJ a producent Logistics. Roku 2009 přišla další vlna rytmů v podobě DjMakoto a MC Deeizm na boskovickém festivalu Hradhouse. Pod vlivem těchto vibrací přichází hlad po dalších festivalových rytmech, od roku 2011 nemůže vynechat jediný Let itRoll. V roce 2013 pořizuje první audio kontroler. O rok později se dostává do kontaktu se serióznější DJ technikou. Poté vystupuje na sérii Boskovických akcí UBK, Suck My Disc, Bassment, a Brainstorms (Brno). Na sklonku roku 2015 se stává novým členem MindictedCrew kde je zaměřen zejména na Liquid a DeepDnB. Na NEUROLOGY bude vykopávat svým liquid/deepovým setem.

Neurology /w A-Cray
25. 3. 2016, START: 21:00
Turbína Boskovice
ENTRY: do 22:00 - 100 kč, poté 130

EVENT

NEU 3

STŘEDA 27.09.2023
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(