TISKOVKA

NEUROLOGY #4 /Splash Heads @ Turbína Boskovice - 24. 6. 2016

Čtvrté pokračování převážně neurofunkové klubové akce NEUROLOGY uzavře klubovou sezónu v klubu Turbína ve městě Boskovice 24. června! Pořadatelská crew Mindicted tentokrát sáhla s výběrem headlinera poprvé do zahraničí a do České republiky premiérově přiveze srbský projekt Splash Heads!

EVENT: http://bit.ly/24KuGWk

Splash Heads [Eatbrain]
https://www.facebook.com/splashheads/
https://soundcloud.com/splashheadsofficial

Splash Heads je dvoučlenný neurofunkový projekt původem ze srbského Bělehradu, který tvoří Crimsonix a Treo, který už v ČR několikrát vystoupil a těší se mezi zdejším publikem velké oblíbenosti! Do povědomí veřejnosti se Splash Heads zapsali svým podílem na Various Artists albu labelu Eatbrain - totálními bangery Sanitarium a Akognon.

Dalším zářezem na jejich pažbě je track Blow, který si můžete zdarma stáhnout z jejich soundcloudového profilu!

Do budoucna tento projekt chystá releasy na různých světově uznávaných labelech, takže je jen otázkou času, kdy začnou na světové DnB scéně platit za stálice!


Karpa [Greypost Audio (UK), DnB Conference]
https://www.facebook.com/karpa420/
https://soundcloud.com/karpa-1

Karpa je vycházející hvězda tvrdší části české DnB produkce! Ve svých 18ti letech má na kontě EP Energon, které vyšlo u anglického labelu Greypost Audio. Kromě toho má nespočet nevydaných věcí, několik velice povedených remixů a také výbornou kolaboraci s brněnským producentem Afterlifem, který spolu se Saykem tvoří legendární Razcals!V jeho produkci i v jeho DJ setech můžete čekat temné neurofunkové rollery v mixu, který zvedá tep až za nebezpečnou hranici! V současnosti také figuruje jako součást DJského uskupení Bassasins! Karpa také nahrál k nadcházející NEUROLOGY promomix, ve kterém se můžete o jeho DJských schopnostech přesvědčit na vlastní uši!


O support se tradičně postarají DJs z pořadatelské Mindicted Crew. Jsou jimi Mr. Pin a T.R.J.N, kteří celou party zahájí, dále iGOR a Dejfunk, kteří v rámci této NEUROLOGY oslaví narozeniny, a nakonec The Tower a VoidSec, kteří celou akci zdárně dovedou do konce v jejich společném B2B setu! Zvukovou stránku akce tentokrát po odmlce opět obstará Basstronic Control Crew, takže můžete očekávat extrémně kvalitní sound tak, jak jej znáte například z blanenského klubu BASS

NEUROLOGY #4 /w Splash Heads Turbína Boskovice 24. 6. 2016
START: 21:00
END: 05:00
ENTRY: 150 Kč EVENT: http://bit.ly/24KuGWk

Splash Heads

PONDĚLÍ 27.05.2019
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(