TISKOVKA

NEUROLOGY #5 w/ MALUX - Music Club Bass, Blansko, 30. 9. 2016

Poslední pátek tohoto září se blanenský Music Club Bass naposledy otřese vibracemi, které způsobí neurofunkový večírek NEUROLOGY z produkce boskovické Mindicted Crew! Pořadatelská crew pro tuto příležitost pozvala britského producenta, který si říká MALUX. O support se postarají rezidentní Mindicted DJs a také vítěz DJ contestu! To vše se odehraje na mocném 15 KW zvuku v režii Basstronic Control Crew!

EVENT: http://bit.ly/2bv6Dop

MALUX (UK) - progRAM, Bad Taste, Trendkill, Inspected, Methlab
https://www.facebook.com/maluxdnb/
https://soundcloud.com/maluxdnb

Ačkoliv by se mohlo zdát, že je Malux na scéně elektronické hudby víceméně nováčkem, ve skutečnosti je britský producent Alex Chambers ve světě známý již od roku 2011 pod pseudonymem Skope (http://skopeuk.com/), který za svoje glitch/dubstepové tracky sklízí obdiv poučené veřejnosti už od roku 2011! Jako Malux překvapil svým debutovým releasem Turbine/Fonk na labelu Bad Taste Recordings. Technicky perfektně zvládnuté a chytlavé tracky otřásly na začátku roku 2016 celým Drum and Bassovým světem a ostatní labely se tohoto “nováčka” brzy chytly.


Přes léto vzniklo opravdu velké množství releasů na kterých se Malux podílel -kolaborace s producenty CrissyCriss a Erb n Dub - singl Blizzard/Wonk, který vyšel na sublabelu legendárního vydavatelství RAM, který se jmenuje progRAM a pravidělně se na něm představují progresivnější polohy současného DnB. Dalšími přírůstky do rychle rostoucí rodiny zářezů na Maluxově pažbě jsou tracky, kterými přispěl na VA kompilace TrendkillRecords a Inspected.

A zapomenout rozhodně nesmíme ani na nejčerstvější release – Malux, Crissy Criss a Erb n Dub totiž zremixovali TCho hitovku NextHype!A jak to umí Malux rozdávat za mixážním pultem? To se můžete přesvědčit například u podcastu, který nahrál pro BadTasteRecordings!O support se tradičně postarají DJs z MindictedCrew - Dejfunk vyzve The Towera k B2B setu, VoidSec, TRJN, Mr. Pin a iGOR si dají samostatné sety. Tím ale soupiska nekončí - poprvé totiž do NEUROLOGY zasáhne také vítěz DJ Contestu, jehož pravidla si můžete přečíst zde!

A na závěr nás čeká jedna nemilá zpráva - jedná se o poslední večírek, který se v Music Club BASS uskuteční. Tímto chceme vyjádřit naši lítost provozovateli. Jelikož je ale vše zlé pro něco dobré, tak s radostí oznamujeme, že večírek bude probíhat, dokud budou na parketě nějací tanečníci a že prostory klubu budou pro tento večer kuřácké!

NEUROLOGY # 5 w/ MALUX (UK)
30. 9. 2016
Music Club BASS – Blansko - Svitavská 2389/7A 67801 Blansko
Start: 21:00
End: ??:??
Entry: TBA
EVENT: http://bit.ly/2bv6Dop 

Malux

PONDĚLÍ 27.05.2019
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(