TISKOVKA

Forbidden Society Recordings Label Night v Brně

Po roce se Forbidden Society opět vrací na Favál a tentokrát si střihne 150 minut dlouhý set! Co víc, s Jindrou dovalí Counterstrike, špičkový CZ support a borci z OKO3 se postarají o projekci a vizuál.

Counterstrike /JAR/

V roce 1995 se Justin Scholmeyer po poslechu junglové mixtapy rozhodl vypravit na pouť z rodného Kapského Města do Londýna, aby se dostal přímo ke zdroji. Získal práci ve slavném londýnském klubu The End, kde se nechal svést temnými melodiemi  vzešlými z Renegade Hardware. Mixtapy neustále posílal svému dlouholetému kamarádovi Eatonu Crousovi, aby ho svedl na cestu temného drumandbassu. A tak se zrodilo londýnsko-kapské duo, které se pyšní založením drumandbassové scény v Jihoafrické Republice, vedením labelů Algorythm Recordings a Counterstrike Recordings, hraním na akcích v desítkách zemí, vydáním více než 100 tracků na předních labelech a chválou a supportu od jmen jako Tech Itch, Black Sun Empire, Dieselboy nebo John B.

Během své tvůrčí kariéry Counterstrike oťukali spoustu možností, co se hudební produkce týče. Jsou známí křížením žánrů a bouráním hranic a zaběhnutých standardů. Jejich zvuk by se dal charakterizovat jako kompozice syrovosti a energie inspirované metalem, technem a ranným techstepem. Jejich temný a tvrdý drumandbass se neustále vyvíjí, proto taky dokáže posadit na zadek nejenom temnotu milující undergoundisty. Tedy jak o sobě sami hoši prohlašují, jsou “taktičtí, mezinárodní, senzační a konfrontační”.

Forbidden Society /CZ/

METAL! Jindra Brejcha je asi nejznámější česká dnb hvězda, která žije tvrdou hudbou. Začalo to metalem a punkem, pokračovalo hardcorem a breakcorem a ustálilo se to na pořádně tvrdém a explosivním drumandbassu. Nejenže Jindra produkuje a hraje jako DJ, ale provozuje vlastní label Forbidden Society Recordings, kde tracky vydávají jména světového formátu. Není divu, že se sérkou oblíbených akcí Forbidden Society Recordings Label Night se mu daří objíždět celou Evropu. Zkrátka a dobře je zodpovědný za nejedno zemětřesení. A taky miluje Brno a Favál. Proto si na loňské FS Label Night střihl 2 hodiny místo klasických 90 minut. Přesto ho ale bavilo hrát pro nás Brňáky tolik, že se rozhodl dát si rovnou 150 minut, což jinde nedělá, takže nás čeká naprostá exkluzivka! Na ukrácení čekání doporučujeme záznam z Jindrova vystoupení na Trident Festivalu, nebo jeho Metalcast, kam posílají sety přední neurofunková a hard drumandbassová jména. Prostě a jednoduše Forbidden Society = palba kam se podíváš.

Main Stage Support

Hlavní stage nabídne jak Top headlinery, tak Top support. Krásná DJka Elwira má už za sebou opravdu solidní řádku akcí v ČR a přilehlých zemích. Její energické a dokonale přesné podání techy neuro válů si zkrátka nejde nezamilovat. Ba co víc, Elwíra hraje do dnešního dne z gramců! Hrr.nec a Birg si společně střihnou b2b set, ve kterém oba sáhnou po tom nejtvrdším, co jejich sbírka nabízí. Jak dopadne tento epický souboj Redrum vs Pohon? No minimálně z toho vzejde pořádně našlápnutý set. No a celou akci rozjede spolupořadatel Bassproofu Zaion, který poslední dobou vystupuje převážně pod hlavičkou b2b projektu Ghostbusters. Dočkáme se od něj deepové a přitom svižné selekce, která bude mít za úkol navodit atmosféru na peklo, které vypukne vzápětí.

Za zmínku ale určitě stojí ještě OKO3. Pamatujete na první FS Recs Label Night na Favále? A na ty masivní dekorace, které připomínaly bunkr z 2. Světové? Tak přesně ty měly na svědomí borci z OKO3, kteří se letos vrací! Borci mají ve zvyku dekorovat spíš stage halového formátu, a proto můžeme být opravdu rádi, že si letos udělali čas. Nezbývá než se nechat překvapit, co si připraví.

To vše za zvuků mocných Vosáckých beden!

Re-action Elektrobreak Stage:

Kdo si stěžuje, že breakbeat se u nás skoro nehraje, se může zaradovat. Na 2. Stagi totiž povalí celou noc. Set si zde střihne především Thinngy z Breakbeat Bandits. Je to dlouholetý kamarád Jindry Forbidden Society a opravdový breakbeatový bandita. Jeho set na Beats4Love zaslouženě bigupovali samotní Stanton Warriors! Fishead z EAC sound systému je nejen DJ, ale i producent a pořadatel akcí v klubu Yacht. Takže dávka pořádného breakbeatu zaručena. Redrumák Checkmate se nedávno pro breakbeat tolik nadchnul, že začal pořádat breakovou noc, jak název stage napovídá, Re-action. Čímž udělal obrovskou radost všem breakuchtivým Brňákům. A chybět samozřejmě nebude ani breakař a tekkař Jimi z Lont Vehikl sound systému. Takže kdo si bude chtít na chvíli odskočit od mordoru na hlavní stagi, najde útočiště na tomto místě funku a tanečních zlámanin.

▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬

Forbidden Society Recordings Label Night / Brno (CZ)

Kdy / When: 2.12.2016
Kde / Where: Brno, Favál
Vstup / Entry: 160/200 CZK
Start: 21:00
Konec / End : 06:00
Facebook Event

 

STŘEDA 15.07.2020
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(