TISKOVKA

Drum and bassová zima příchází! Let It Roll Winter zveřejnil kompletní line-up!

Nejočekávanější česká halová akce této zimy konečně zná svůj lineup. I letos si pořadatelé dali záležet a jako vždy tak čeká na návštěvníky spousta jmen pečlivě vybraných z toho nejlepšího, co současná drum and bassová scéna nabízí. Novinkou je také nové místo konání, v letošním roce se zimní Let It Roll odehraje v sobotu 25.2.2017 v prostorách EXPO PVA Letňany.

Prvním headlinerem tohoto ročníku je DJská superhvězda Andy C, jenž svým neskutečným uměním předváděným na třech gramofonech nepřestává uvádět v úžas diváky kdekoliv se ukáže, za což si ostatně několikrát odnesl titul nejlepšího světového DJe v anketě DNB Awards.

Sekunduje mu mladý talent Wilkinson, který si svou muzikou velmi rychle vydobil pozici jednoho z nejžádanějších producentů na scéně. Příznivce tvrdších rytmů pak zajisté potěší vystoupení holandského projektu Black Sun Empire, jenž si své publikum získal jak dlouholetou produkcí temných sci-fi skladeb, tak jejich energickým podáním za mixážním pultem.

Tím to však zdaleka nekončí, seznam podpůrných DJs je neméně úctyhodný. Na první ze dvou gigantických stagí nacházejících se tentokrát nově v prostorách výstaviště PVA Letňany vystoupí kromě výše zmíněných headlinerů také 1991, Annix, Delta Heavy, L Plus, Lenzman, Majistrate, The Prototypes a Suki. Na té druhé, o poznání drsnější, rozpoutají peklo Forbidden Society, Gridlok, Hybris, InsideInfo, Ivy Lab, June Miller, Maztek, Misanthrop, Pythius a Rido. Na své si tedy rozhodně přijdou jak fanoušci klasiky, tak i milovníci tvrdhého drum and bassu.

Vstupenky na festival jsou již v prodeji, pohodlně je zle zakoupit přímo prostřednictvím oficiálního webu letitroll.cz/vstupenky. Jejich cena se však bude v jednotlivých vlnách postupně zvedat a tak se s nákupem nevyplatí otálet!

 

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE A ODKAZY K FESTIVALU:

ANDY C / WILKINSON / BLACK SUN EMPIRE / / DELTA HEAVY/ GRIDLOK / 1991 / ANNIX / L-PLUS / LENZMAN / MAGISTRATE / THE PROTOTYPES / JUNE MILLER / IVY LAB / INSIDEINFO / MAZTEK / MISANTHROP / HYBRIS / PYTHIUS / FORBIDDEN SOCIETY RIDO / SUKI

 

Oficiální webové stránky: www.letitroll.cz, www.letitroll.eu

Facebook page: www.facebook.com/letitrollcz,

Facebook event: https://www.facebook.com/events/165131553913536/

Link na předprodej vstupenek: http://www.letitroll.cz/vstupenky/let-it-roll-winter-2017-5687227c.html

STŘEDA 27.09.2023
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(