TISKOVKA

Finále Smoking Fast Fingers 3 už tento pátek ve Stormu

Už v pátek 12. 5. 2017 proběhne v pražském klubu Storm regionální pražské semifinále a zároveň i velké finále 3. ročníku mistrovství ČR v rolování na rychlost - Smoking Fast Fingers. Vše za účasti pěti nejlepších rollerů z Brna, Plzně, Ostravy, Pardubic a samozřejmě i z Prahy. V rámci soutěže vás čeká taky pořádný mejdan. Tentokrát vás rozseká kompletní česká DnB špička: A-Cray, Akira, Bifidus Aktif, Pixie b2b Suki, Volume Plus, které doplní Djka Zu.

Princip soutěže je jednoduchý - v rámci pražského semifinále půjde pouze o rychlost rolování. Soutěžící, který sroluje nejrychleji, vyhrává a postupuje do velkého finále. Pro první tři nejlepší bude připravena hromada věcných cen od partnerů akce. A pozor - absolutní vítěz si odnese prize money 10.000 Kč a k tomu ještě věcné ceny od partnerů soutěže v hodnotě 40.000 Kč!

Ti z vás, kteří mají spíše šikovné prsty, se mohou přímo na místě ve Smoking stánku zúčastnit další soutěže - Smoking Creative Fingers. Zde bude rozhodovat pouze vaše šikovnost a kreativita - fantazii se meze nekladou. Porota vybere tři nejlepší kousky, jejichž autoři si taktéž odnesou hodnotné ceny od našich partnerů.

Přijďte podpořit finalisty a udělat jim pořádný kotel a samozřejmě taky parádně zapařit!

 LINE UP 

A-Cray (Let It Roll)
Akira (Deadly Viperz)
Bifidus Aktif (Let It Roll)
Pixie b2b Suki (Let It Roll)
Volume Plus (Drumbassterdz.cz)
DJ Zu 

 VSTUP (pouze na místě)

zdarma do 22:00 | 50 Kč poté

 ◥ START 21:00 | KONEC 05:00 ◤

Více informací naleznete na Facebook událostiči na Facebooku Smoking Fast Fingers.

PONDĚLÍ 14.10.2019
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(