TISKOVKA

Brněnští REDRUM to v Praze rozjedou na 2 mixy!

X.Morph a Zaion z brněnské Redrum vystoupí už 3. června na akci DNB CLASH v Chapeau Rouge. Pravidelná noc představí celkem sedm kolaborací djs na dvou mixážních pultech.

Osmý díl klubové noci DNB Clash se znovu dovolává svého slova. Pravidelná party v útrobách podzemních prostor legendárního Chapeau Rouge si za dobu své existence vydobyla místo na scéně, právě pro svou jedinečnou atmosféru a koncept, který prezentuje přední české DJs v kolaboracích na 2 mixy.

Na čtyřech metrech DJ techniky se již 3. června představí reprezentanti jedné ze stěžejních domácích crews – REDRUM, a to není nikdo jiný než X.MORPH a ZAION. Dalším hostem je MALCUTH, který produkoval hudbu třeba pro Sodoma Gomora, Řezníka nebo vydával na YOU SO FAT RECORDS. MALCUTH vystoupí v kolaboraci na 2 mixy s NEURO:LAB. Celým večerem vás budou provázet sety ze dvou master mixů, v kterých se představí djs z rezidentních crews DUNENI.CZ, URBAN SCALP A LATROD3CTUS.

„Budou to tři roky, co jsme poprvé vyzkoušeli experiment s názvem DNB CLASH. Jde o koncept, který klade na přípravu i samotná vystoupení velké nároky. Setup i způsoby hraní v několika djs ale neustále vylepšujeme a zveme pouze top česká jména z hlediska jejich DJ skills. Proto je dnes DNB Clash dle mého názoru zcela jedinečný zážitek, jak pro návštěvníky, tak pro vystupující.” říká MindGroove z projektu DUNENI.cz.

Těšit se můžete na kulervoucí zvuk, klasické CLASH kulisy, vizualiace a našláplou atmosféru, která na tomto večírku vždy panuje.

FB událost

www.dnbclash.cz

ÚTERÝ 19.06.2018
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(