TISKOVKA

Storm ovládne tento týden mejdan DUCK OUT a DNB Benefice

Už ve čtvrtek 16. listopadu, den před státním svátkem, se party people mohou těšit na mejdan s názvem DUCK OUT, který naservíruje pořádný jump-up nášup. Hlavní hvězdou večera totiž bude zvučné jméno HEDEX a současně s ním i britský projekt FILTHY HABITS. Páteční večer 17. listopadu pak nabídne DNB Benefici, která podpoří nemocného Jáchymka a celý výtěžek ze vstupného půjde na jeho léčbu. O tom, že to bude pestré, není pochyb.

HEDEX, teprve jedenadvacetiletý britský producent, kterého si již v raném věku vyhlídl DJ GUV a vzal ho pod svá křídla v rámci labelu Dubz Audio, zavítá již tento čtvrtek do Prahy a roztočí to za pultem v rytmu jump-upu. Svoji DJskou premiéru před českým publikem měl v rámci zimního eventu Let it Roll 2016. Poté se objevil naživo již několikrát i v pražském Stormu. Současně s ním na stagi vystoupí také projekt FILTHY HABITS.

FILTHY HABITS, je producentské duo z Birminghamu, které se za přehrávače postavilo v roce 2008. Produkovat začala tato dvojice o rok později a zanedlouho posbírali první hudební úspěchy. V roce 2011 se stali rezidenty na Raveology. Ještě tentýž rok přichází tato dvojice s debutovým EP, na němž všech pět skladeb zazářilo v top 10 v rámci hudebních hitparád. Tato úspěšná dvojice pokaždé nabídne fantastickou atmosféru, kterou propojí s talentovaným HEDEXEM.

 LINE UP 

HEDEX
FILTHY HABITS
SAYUZ b2b P:NO
KROWAK
JIMMY COCAINE
PRASE & MC JÍLEC
UPFOCKERZ

 ◥ START 21:00 | KONEC 06:00 ◤

 VSTUPENKY:

Předprodej: http://storm-club.cz/hedex_FH_tickets

Na místě: 200 CZK < 22:00 > 250 CZK

 FACEBOOK

 


Sobota bude ve znamení DNB Benefice, která pomůže nemocnému Jáchymkovi

--------------------------------------------------------------------------------

Velmi pestrý a bohatý line-up složený ze skvělých českých zástupců drum and bassové scény zahraje a podpoří pětiletého Jáchymka, který trpí velmi vážným onemocněním. Jáchymek trpí mentální retardací, epilepsií a poruchou myelinizace týlního mozkového laloku. Toto onemocnění jej bohužel omezuje v pohybu a není tak soběstačný. Jáchymek absolvoval již celou řadu terapií a lázní, nicméně největší pomoc mu nabídla neuro klinika Axon, která má nejen odborný personál ale také nabízí veškeré know-how v této oblasti. Náklady na tuto léčbu jsou však vysoké a právě proto jsme se rozhodli pomoci. Výtěžek z této akce poputuje rodině na jeho léčbu.

 LINE UP 

Rido

Volume Plus

Twisted:Minds

Schooler

One way

Snookey

Feela

Mellifera

Mouzl

Cherw

Deltaphoenix

Stux

Mustaffa & Sheriff

Tony Terra

Hoow Hoe

Adepth

Embass

Higround

Futical

Zakilo

Drobek

Fourseason

Scareman

Spine

Ejdm

Corborat

N:Snitch

 ◥ START 21:00 | KONEC 06:00 ◤

VSTUPENKY:

Na místě: 100 CZK

Celý výtěžek ze vstupného poputuje na léčbu malého Jáchymka

 FACEBOOK

 

PONDĚLÍ 25.05.2020
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(