SOUTĚŽ

Soutěž o DNB triko + 2 vstupy na Drum UP with MEFJUS

Do začátku Drum UPu, který bude headlinovat vynikající rakouský producent a dj MEFJUS, zbývá přesně týden. Účast v první soutěži o 2 FREE vstupy byla rekordní a tak jsme se rozhodli, že vám dáme ještě jednu možnost:). Tentokrát navíc můžete kromě vstupu na Drum UP with MEFJUS vyhrát ještě cool DNB triko dle vlastního výběru z dílny Drumup. Tak pojďme na to!

Soutěž opět proběhne na Facebooku, protože to je prostě easy. Můžete soutěžit jen o vstupy nebo i o triko, záleží to jen na vás.

>>> Pokud chcete jen vyhrát FREE vstup, stačí vám označit se na soutěžní fotce zde nebo ji dát sdílet na vašem profilu. Z označených i z těch nasdílených pak vylosujeme výherce 1 vstupu, takže kdo se označí a ještě dá sdílet, bude mít dvojtou šanci na výhru!

>>> Pokud chcete vyhrát i DNB triko, nastavte si tento flyer na Drum UP jako profilovou fotku a pošlete nám odkaz na váš Facebook profil na email soutez(zavinac)drumup.cz a do předmětu zprávy dejte "Soutěž MEFJUS".

Soutěž poběží do čtvrtka 17.1.2013 do půlnoci. Tak hodně štěstí, děkujeme za podporu a moc se těšíme na 18.1.2013 do S-cube v Olomouci na Drum UP!

Nezapomeňte pozvat své přátele a sdílejte prosím - událost na FB, díky!;)

STŘEDA 28.07.2021
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(