TISKOVKA

Tiskovka - Drum Up 15.4.2011

Drum Up mejdan se konečně po pár menších klubech stěhuje zpátky do většího prostoru olomouckého S-klubu a tentokrát to bude ve velkém! Čekají Vás 2 stage plné nejen drum and bassu, ale i breakbeatu a jednoho live vystoupení.

Vše se odehraje v pátek 15. přesně v půlce dubna a největším lákadlem je bezesporu vynikající producent a také zkušený dj z Maďarska, který si v posledních letech získává stále větší uznání ve světě D'n'B. Říká si MINDSCAPE a labely, které reprezentuje toho jsou jasným důkazem – Citrus, Commercial Suicide, DSCI4, Subtitles, Syndrome nebo Obsessions. Aktuálně se čeká na jeho další release tentokrát na labelu Virus s tracky Bubblegun a Hypnotize. Mezi jeho největší pecky patří track Planet X, na kterém se podílel i Chris.su a vokál mu propůjčil legendární MC Rymetyme nebo Bounce, jež je pilotním trackem stejnojmeného LP, které vyšlo před několika týdny na labelu Commercial Suicide. Tohle LP obvzláště doporučujeme k poslechu na dobrém soundsystému, protože takovou basu a syrovost zvuků jen tak nikde neuslyšíte. Mindscape svojí tvorbou představuje tu temnější stránku drum and bassu a určitě má nejblíže ke stylu techstep než k čemukoliv jinému. Díky kombinaci hutné bassové linky se svěžím a krystalově čistým a neotřelým zvukem společně s faktem, že patří i mezi výborné dje, se těšte na hodně precizní provětrání vašich kloubních spojení.

Řadu zahraničních hostů dále rozšiřují hned 4 borci ze Slovenska – Zybex, Fezry, Shape a Sverik, zastupující 3 různé crew – Bra3v3ku, Nuclear a Camel Crew a také vynikající MC JEDIFIRE z Anglie, který už speakoval po boku několika světových jmen. Český support zajistí djs z Drum Up crew, která zde vystoupí téměř v kompletním složení –djs Shede, Crackenn, You2 a Maso a nebude chybět ani MC Trchi. A aby se Vám z toho drum and bassu netočila hlava kolem(nebo jak se to říká), na druhé stagi zahraje luxusní breakbeat brněnský dj Kotlyk z Pohon crew. K tomu ještě uslyšíte unikátní live vystoupení dje Fryfexe z Onemancrew. Vše se odehraje na dvou stage s kvalitním zvukem a světly.

Kromě djů se o vaše dokonalé prožitky postará ostřílená dvojice vjs z řad Drum Up crew, vystupující pod jménem Epileptic Visions.

Zvýhodněné vstupné 90,- Kč čeká na ty, co potvrdí svojí účast na facebooku (Pozor - podmínkou je dát "zůčastním se" do 14.4. 23:59) a pro ostatní to bude i tak férových 110,- Kč.

Těšíme se na Vás! Drum Up crew.

Odkaz na party na facebooku.

ÚTERÝ 17.09.2019
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(