FRESH MUSIC

Nové kompilační album - Depthblinded 4 na Deafmuted je venku

Mnozí z vás už jistě zaznamenali existenci českého labelu Deafmuted. Ti, kteří náhodou ještě ne, tak jim budiž uštědřena facka, neboť tento labelu už několik let mapuje tuzemskou Drum & Basovou tvorbu, nabírá stále nové talenty a tudíž je to hřích, neznat alespoň jeden z jeho releasů. Na paškál všem se právě dostává 16-ti tracková kompilace Depthblinded 4, kterou lze s hrdostí označit za zatím nejlepší české Drum & Bassové album od dob Back In My Mind. Big up Psyek.

A co k albu řekl boss labelu Psyek? To podstatné a zajímavé se budu snažit parafrázovat v několika následujících větách.


Co k tomu říct? Label jede tři roky, Depthblinded 4 je zároveň 20. release, tak proč to neoslavit? Je to hrozná bomba - spousta kolabů, remixů, VIPček a spousta českých talentů a frajerů. Na Betaportu to vyšlo exkluzivně 26. února a na všech ostatních to vyjde o dva týdny později.

Depthblinded 4 vznikla asi takto: sedl jsem k mailům a dropboxu a projel to, co se mi tam za poslední dobu nashromáždilo, vybral jsem ty co mě bavily a ve finále se ocitlo 16 tracků.

Point labelu byl vždycky v tom, vydávat začínající producenty a dostat je, vedle už těch zavedených, na denní světlo a trochu je vlastní silou zviditelnit, což se v mnoha případech povedlo.

Třeba Tom Small vydal nedávno dvě věci na Broken Audio a letos mu ještě vyjde jeden na Dispatch, A-Cray čerstvě na Syndrome Audio a zanedlouho na Mindtech, Owerovi tracky hrají Octane & DLR, Misology vyhrál contest Black Sun Empire o nejlepší remix jejich tracku Kempi a vloni objev roku v DNB Awards, Hemoglobin se objevil (mimo jiné) na labelu 22:22, track Ucho od Local Heroes hrál legenda DJ Bailey, Computerartista netřeba představovat a tak dále a tak dále.

Snad to nesmrdí nepostradatelností Deafmuted, ale jsme fakt rádi, jak věci nabírají spád a že to co děláme je k něčemu.


RELEASE DATE STANOVEN NA 16.03.2013 ( k zakoupení exkluzivně už nyní na Betaportu )


Tracklist:

16xDD


01. Computerartist - The Spell
02. Equid - Photon
03. Tom Small - Skepticism (A Cray remix)    
04. Neopsy - Demon Within Me
05. Ower - Howling Gale
06. Hemoglobin & Bios - Juggernaut
07. A Cray - Walker
08. Psyek - Citizen Of Nowhere    
09. Tom Small - Enemy At The Gate VIP
10. Side9000 & Psyek - Tma
11. SBSTRD - Haoma
12. Local Heroes & Creax - Vosk
13. Misology - Skrz
14. Spyre - Overblown
15. Drum Technology - End Of Summer
16. Pe:te - Darkness (Honey T remix)

NEDĚLE 22.04.2018
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(