TISKOVKA

DJ APHRODITE na DNB LEAGUE

DJ Aphrodite patří k velikánům drum & bassové scény, kteří ji nejen ovlivnili, ale její podstatnou část doslova vytvořili. Když budeme uvažovat o těch největších: Ed Rush & Optical nastartovali styl neuro funk - tvrdší a temnější subžánr, o několik let později High Contrast světu dokázal, že polámaninám sluší i melodická a lehčí atmosféra a dal zelenou veselosti, hřejivosti, vokálům a troše toho disca. Aphrodite naproti tomu vytvořil jump up a dodnes díky němu můžeme vesele hopsat na kvákavé a jednoduché pecky, které lidi na parketu maximálně baví.

V dnešním rychlém světě vyniká mnoho mladých producentů a DJů - tracky se vydávají velkou rychlostí a než nějaká má šanci stát hitem, je zadupána tuctem dalších... Legendy si však stále udržují a zachovávají svůj respekt a věrnost fanoušků, které, i když odrostou, nahradí jiní. U nás v Čechách se této výsadě nejvíce těší právě Aphrodite. V minulosti jsme ho mohli vidět například na festivalu Summer of Love a na indoorových akcích Let it Roll a Pig Fest. Pokaždé předvedl skvělou show, a ačkoli by mohl být otcem většiny návštěvníků parties, na kterých hraje, rozhodně nepatří do starého železa, má stále skvělý kontakt se scénou a při svém hraní nereflektuje jen trendy, ale zachovává si vlastní styl.

V pátek 8 . března dj Aphrodite vystoupí v klubu Matrix, aby zahrál maximálně nadupaný drum nad bassový set jako vždycky, aby potěšil publikum, představil novinky a nové remixy starých i aktuálních skladeb.

Na DNB LEAGUE party, což je značka žijící drum and bassovou módou a scénou od roku 2005 (www.dnbleague.com ), vystoupí další špičkoví djové. Bude to zakladatel a šéf festivalu Let it Roll dj Suki, zakladatel soundsystemu Bassbeast dj Basstien, zakladatel a šéf serveru drumandbass.cz dj Beast67, polské djské duo One Way a dj Tons z Caik crew.
Zároveň na akci dojde k otevření druhé chillout stage klubu Matrix, kterou ve finální podobě budete mít možnost vidět poprvé. Pestřejší hudební mix na chillout stagi zahrají dj Robick  (oldschool DNB, vinyl set), dj Saym (hiphop/DNB set) a dj ADZi (techstep, darkstep dnb).

Poslední set v "chilloutu" bude pořádný nářez, protože pražský Dj a producent ADZi je milovníkem tvrdého drum'n bassu, jeho doménou je především techstep, neurotech a darkstep od producentů jako Current Value, Limewax, SPL, The Sect, Counterstrike, Dylan nebo třeba Technical Itch, ale nebojí se čas od času přestoupit na amenbreak nebo hardstep, kde jeho vinyly okupují jména jako například Hidden, Bizzy B, Trust, Dj SS nebo Leon Switch.

DNB LEAGUE s djem Aphroditem začíná ve 21 hodin v klubu Matrix v pátek 8.3.2013, do 22. hodiny je vstup 150Kč, po 22. hodině je vstup 200Kč. Matrix club najdete na adrese Tachovské náměstí 7, Praha 3 Žižkov, hned nad pěším tunelem do Karlína nebo na webu na www.matrixclub.cz

odkazy:
http://www.dnbleague.com

http://www.matrixclub.cz/party.php?id=196

http://www.facebook.com/events/139243506233315

ÚTERÝ 19.06.2018
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(