VIDEO

Soundeviantz show s Drum Up crew

  Představujeme vám první díl ze série Soundeviantz show, který přináší informace o olomoucké partičce DRUMUP.CZ, jednoho z neviditelnějších moravských seskupení v oblasti elektronické hudby. Více se o jejich činnosti dozvíte v pořadu, jehož součástí je i rozhovor s producentem a vydavatelem "CONCORD DAWN/UPRISING RECORDS".

 Mr. Happy a Robojahoda společně založili hudební projekt s názvem SOUNDEVIANTZ v létě 2012. Společně vystupují živě b2b a propojují odlišné vnímání drum and bassu.

 Tento projekt dále přináší sérii nových moderovaných hudebně-informačních pořadů s názvem SOUNDEVIANTZ SHOW, která vzniká ve spolupráci s UNDERMUSIC PRODUCTION a má za cíl mapovat vývoj elektronické scény v ČR a na Slovensku. Jde o pořad, který baví hudbou a podává pravdivé informace. Můžete se těšit na rozhovory s českými a slovenskými crew, promotéry, djs, mcs, zpěváky, muzikanty, zahraničními hosty, návštěvníky společenských akcí a videoreportáží z klubových akcí a festivalů. Nedílnou součástí pořadu je představení hudební tvorby a způsobů hraní a mixování hudby, které jsou dostupné zde: www.mixcloud.com/SOUNDEVIANTZ/

 Tento pořad můžete odebírat a sledovat od června 2013 na YouTube, navštívit www.soundeviantz.com, být informováni na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo poslouchat na SoundCloudu, Mixcloudu a Beatportu.

ÚTERÝ 17.09.2019
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(