FRESH MUSIC

Forbidden Society Recordings LTD je zpět

Ano, je zpět. I jeho kamarádi, jeho zkažení kamarádi taktéž a přivádí sebou další - nové kamarády, zkažené. No a o čem to vlastně mluvím? Jindra pekelník a jeho kamarádi z Forbidden Society Recordings LTD se vrátili s dalšími novými přírůstky pro label.

Řeč je samozřejmě o novém digtal releasu českého labelu Forbidden Society Recordings LTD s katalogovým číslem 007. Toto EP má kromě nové hudby i několik dalších zajímavých momentů. 1) Je to zatím nejdelší EP labelu - nabízí 5 nových pecek. 2) Kromě Forbidden Society a starých známých - Engage a Receptor, se zde objevují 3 zbrusu nová jména a další známý, ale na labelu premiérový, rumunský ďábel Freqax.

.

Už jen z tracklistu je jasné, že se nebude jednat o žádnou romantiku, ale opět o neuro s jeho nejtvrdší známou odnoží a toho nejhrubšího zrna.

- "First Step" od Receptora a Freqaxe začíná halfstepově a dál se rozjíždí do podle mého nejzajímavější spolupráce jaká mezi oběma pány mohla vzniknout. Vyzní zde Freqaxova úchylnost pro hardcore a Receptorův um.

- "Rigid Crash" je suverénně tím nejžhavějším z celého EP. Spojení typicky ruského (Engage) citu pro melodii s perfektním mixdownem a nelidskostí Forbidden Society = dancefloor smasher jak hovado.

- "Side Kick" od australského Killer Industries je prvním objevem labelu a uvedení na scénu. Debutový release si zde odbyde i další Australan - Network. Stejně jako "Side Kick", i "The Center" mají těžký neuro reef, na míru psaný značce Forbidden Society Recordings.

- Posledním na EP je Francouz Apolloud s peckou "Transmission", která začíná dosti úchylným melodickým synthem, ale to jen pro zmatení protivníka a následně se rozjíždí do zvratmi plného ostrého drum and bassu.

Všechny tři talenty, kteří debutují na Forbidden Society Recordings, našel Jindra za pomoci kanálu Neurofunkgrid a jak sami uznáte, na všechna tyto jména si jistě vzpomenete i v budoucnu.

.

EP vyjde exkluzivně 19.7.2013 ve Forbidden Society shopu a 22.7.2013 ve všech ostatních digital shopech.

Forbidden Society Recordings LTD EP 007 5xDD

1. Receptor & Freqax - First Step
2. Engage & Forbidden Society - Rigid crash
3. Killer Industries - Side Kick
4. Network - The Center
5. Apolloud - Transmission

STŘEDA 15.07.2020
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(