FRESH MUSIC
DUBSTEP

Meta - Neo Eden EP

I přesto, že americká dvojka Meta má pár EP za sebou a měla i 2 singly uvedené na UKF kanále, tak nejsou až tak populární a dokonce mi přijdou nedocenění, prestože tvorbu mají velice kvalitní. To se ale určitě změní v blízké budoucnosti. Nedávno se spojili s chicagským producentem Impact Theory a 22.7. vydali dubstepové EP Neo Eden na labelu Lifted Music, které rozhodně stojí za poslech.


Do alba vás uvede track Ultraviolet s nádherným zvukem, který ukazuje, že Meta jsou páni producenti. Příjemný zvuk piana je ideálním intrem k tomuto EP.


Atom & Eve je pro mě nejlepším singlem celého alba. Intro je dokonalé, úplně jako z filmu. Pomalu se rozjiždějící pianem, ke kterému se vzápětí přidají struny a celé to vyvrcholí do dropu, kdy vás začne bombardovat tvrdší synťák. Rozhodně jde slyšet vliv Impact Theory, protože drop je mnohem agresivnější, než je u Meta zvykem a možná i díky tomu je Atom & Eve momentálně jeden z mých nejoblíbenějších singlů tohoto léta.


Po takovém tracku se určitě hodí krátká vložka s příznačným názvem Interlude, která se nese ve stylu Ultraviolet.


Reign je glitch hopový track, což není žánr, který Meta běžně produkuje, i tak ale stojí za poslech. Pravděpodobně díky Impact Theory je tento singl trošku tvrdší a co se týče vokálů, ty jsou přímo od Meta.


A máme tu závěrečný track The Wolf, který se opět rozjíždí pozvolna pianem a chytlavým vokálem, aby po dropu vynikly tvrdší synťáky a bubny. Tomuto singlu podle mě nic nechybí, dubstep jak má být :)

Koupit EP na Beatportu

Meta na Facebooku

Lifted Music na Facebooku

Neo Eden EP

ČTVRTEK 28.09.2023
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(