TISKOVKA

Switch Technique v říjnu v Tlumačově

Tlumačovskou Sokolovnu pohltí 19.10.2013 řádná nálož současného drumandbassu. A že to myslíme vážně, v tom Vás utvrdí polský headliner Switch Technique a výtečný český support, v čele s Computerartist. V tiskovce se dozvíte veškeré podrobnosti o akci a co na Vás kromě vypečené hudby čeká. Těšte se na vymakaný zvuk a spousty dobrot kolem!

Switch Technique (Union Recordings / PL)
Computerartist (Disturbed, Forbidden Society / CZ)
Soldik (Redrum)
Ramirez (Redrum)
Proky (Next Gratia)

VJ Kmin

Peklo na Zemi zažije Solovna v Tlumačově koncem října, kdy si tam přijede rozložit své nádobíčko jeden z předních protagonistů Hardcore / Hard Drum & Bassus z Polska. Asi už víte, že se jedná o pekelníka SWITCH TECHNIQUE, spoluvlastníka labelu Union Recordings. Druhým headlinerem bude výborný český producent Computerartist. Jeho nejnovější práci najdete na albu labelu Forbidden Society Recordings - The Overkill, kam Marek přispěl remixem hitovky Hurtlocker od Forbidden Society & MC Coppa.Oba healinery budou supportovat Redrum DJs Soldik a Ramirez. Od Soldika čekejte pro něj typický Neuro/Tech nářez plný novinek a exkluzivních dubplatů. Kromě Ramireze, který se po kratší odmlce vrací na scénu a poctivě trénuje, se do formy dostává i dj Proky, jinak známý to vrahoun z Kroměřížska. Silný line-up doplní VJ Kmín, 12KW zvuk, laser a světelná show. Žízeň je sviňa a tak bude nachystaný bar s alkem i nealkem a něčím dobrým na zub.

Switch Technique (Union Recordings / PL)
facebook.com/switchtechnique
soundcloud.com/switchtechnique

Dominik Piechocki přiletí až z dalekého města Pniewy. Narozen v roce 1983 byl jako spousty ostatních i on postižen komunistickým terrorem. Poprvé čichl k Drum & Bassu v roce 1999 a od té doby ušel velký kus cesty. Má na svém kontě obrovské množství releasů na labelech Dark Asylum, Section 8, Future Sickness, Genosha175, Yellow Stripe a pochopitelně i na svém domácím Union Recordings.
Swich Technique patří ke známým postavám nejen na polské scéně, ale i v té světové. Jeho sólo releasy a kolaborace jsou vždy zárukou toho aktuálního, co se na scéně děje a zabaleny do hávu plné energie.
Od prvního releasu se toho u něj hodně změnilo a fascinován Hardcorem, zanesl jeho prvky do Drum & Bassu. Kombinace těchtou dvou elementů dala ve výsledku fůzi, která doslova posedla Holandsko a setkáváme se s ní stále častěji. Switch Technique nerozdává jen Hardcore sound, ale i našlapaný Hard Drum & Bass. Obě nálady přenesl do svého debutového alba s názvem Altered. Mezi jeho aktuální release patří Hard Drum & Bassová pecka Controller, na které se podílel i Brainpain a vyšla na Union Recordings.


Computerartist (Disturbed, Forbidden Society)
facebook.com/computerartistofficial
soundcloud.com/computerartist/tracks

Computerartist je producent a DJ ze severu Moravy, konkrétně z Havířova. Poprvé o sobě dal výrazněji vědět v roce 2009, kdy se na fórech objevila demoverze skladby Epistasis, která byla výsledkem spolupráce s jeho přáteli Qo a Equidem. Od této chvíle roste kvalita jeho skladeb a dostává se do podvědomí domácí i následně i světové drumandbassové komunity. Jeho skladby vyšly na labelech Ammunition, Close2Death, Deafmuted, Forbidden Society atd.
Marek je jedním z mála, který nechrlí jeden track za druhým, ale lpí na kvalitním provedení. V těchto dnech mu vychází remix na albu The Overkill labelu Forbidden Society a je nátěr!

Kdy: 19.10.2013
Kde: Sokolovna Tlumačov
Start: 21:00
End: 4:30 (omezení od obce)
Vstup: 100,- do 22:00 / 130,- po 22:00
Facebook Event: https://www.facebook.com/events/5730...97068/?fref=ts

PONDĚLÍ 21.01.2019
Dnes nemáme v partylistu žádnou akci :(